Euro 2016

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Steven86

Re: Euro 2016

Post autor: Steven86 »

Jako, że w rodzinie Brat jest za Milanem to zdarza mi się śledzić Serie A i tez jestem zdania, że pomijanie Wszołka to błąd. Gość prezentuje się naprawde niezle i szkoda by kogos takiego nie zabrac na Euro.

licznerek

Post autor: licznerek »

Wyleci:

- Tytoń, bo jest najsłabszym bramkarzem,
- Dawidowicz, bo prawdopodobnie ktoś coś źle usłyszał i nie miał się na tej liście w ogóle znaleźć,
- Starzyński, bo skoro gramy dwójką napastników to i tak nie będzie dla niego miejsca,
- Wszołek, bo Lewandowski musi mieć swojego chłopaka w kadrze,
- Sobiech, bo Stępiński jest jeszcze młody, więc być może coś z niego jeszcze będzie.

A jak powinno być?

Zamiast Wszołka powinien wylecieć Peszko, zamiast Sobiecha Stępiński, bo co prawda obaj się do niczego na tym turnieju nie przydadzą, ale Sobiech jest dwa centymetry wyższy od Stępińskiego, więc jest większa szansa, że ktoś trafi w niego piłką, która po kontakcie z nim wleci do bramki przeciwnika.
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!

KaylorLFC
Kontakt:

Post autor: KaylorLFC »

Jak dla mnie powinien polecec Tyton, Pazdan, Peszko, Linetty i Stepinski :)
Obrazek

lfc13

Post autor: lfc13 »

Ta kadra to jakiś kabaret, żeby pominąć w naszej obronie Wasyla - mistrza Premier League, żart!!! :-))

thorcik

Post autor: thorcik »

Peszko to by się chyba musiał połamać na zgrupowaniu żeby nie pojechać na euro ;)
And then I've seen Klopp's face
Now I'm a beleiver

Creeng

Post autor: Creeng »

Pokazano oficjalny hymn najbliższego Euro: https://www.youtube.com/watch?v=QKqP36nymV4

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Jeb... ich pies, ARD/ZDF pokażą wszystkie spotkania - dostępne na satelicie za free a dla mieszkańców zachodniej Polski to nawet z naziemnej TV.
ARD/ZDF pokażą 45 z 51 spotkań, pozostałe sześć pokaże SAT 1 (będą to spotkania z fazy grupowej i to te mniej interesujące).
Jest komuś wiadome, czy w nc+ w czasie EURO będzie można spokojnie oglądać mecze na tych niemieckich kanałach? Czy sygnał może być niejako zakłócany podczas ME?

Nie będę dopłacał 99pln, bez przesady...
Obrazek

Gebe

Post autor: Gebe »

AirCanada pisze:Jest komuś wiadome, czy w nc+ w czasie EURO będzie można spokojnie oglądać mecze na tych niemieckich kanałach? Czy sygnał może być niejako zakłócany podczas ME?

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że te kanały na czas EURO będą zakodowane. Przynajmniej na antenie Hotbird.

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Gebe pisze:
AirCanada pisze:Jest komuś wiadome, czy w nc+ w czasie EURO będzie można spokojnie oglądać mecze na tych niemieckich kanałach? Czy sygnał może być niejako zakłócany podczas ME?

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że te kanały na czas EURO będą zakodowane. Przynajmniej na antenie Hotbird.
Skąd takie prawdopodobieństwo? Czy takie coś jest legalne?
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

jusup

Post autor: jusup »

PyrkaLFC pisze:(...)

Skąd takie prawdopodobieństwo? Czy takie coś jest legalne?

Po prostu te kanały zapewne same o to zadbają, by poza obszar, na który kupiły prawo do nadawania Euro, jednak nie dawać transmisji tych meczów. Bo pewnie wiązałoby się to z karami dla nich - bardzo zaś możliwe, że mają prawo nadawania tylko na teren Niemiec itp.
Już parę razy tak było z różnymi imprezami. Choć od razu zaznaczam, że szczegółów jak to podczas Euro będzie, ani tego kto nadawał będzie co i gdzie trzeba będzie coś dopłacić - nie znam.

Gebe

Post autor: Gebe »

PyrkaLFC pisze:Skąd takie prawdopodobieństwo? Czy takie coś jest legalne?
Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale na jakiś forach przeczytałem, że jest taka możliwość. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat, to polecam forum satkurier.pl lub nc+.

buskalfc

Post autor: buskalfc »

Przeglądając pierwszy tydzień transmisji EURO w TV na dzisiejszy dzień - 14 dni przed ME, jest kilka odkodowanych kanałów na różnych satelitach, np:
19,2'E - ZDF , ARD
9'e - TF1 , M6
7'E - TRT 1 i TRT HD
4,9 E- KANAL Ukraine *
a także tv DVBT : CT sport (oczywiście na południu PL).

Leganda:
* możliwe kodowanie w BISS

Esiu

Post autor: Esiu »

Polecacie Czerwoni jakąś stronkę internetową, na której można wykupić konto premium czy coś tego typu aby obejrzeć większość meczy podczas Euro?
Dziś mój operator sieci kablowej a mianowicie UPC podało cenę za dostęp do 2 kanałów Polsatu - 99 zł ? . Ja nie po to płace ponad 150 zł za większość pakietów, włącznie z canal+ (wraz z internetem) żeby teraz płacić kolejną stowe za obejrzenie kilkunastu meczy ( bo de facto tak to wychodzi, wszystkie mecze Polaków, fazy pucharowej oraz codziennie jeden grupowy leci w otwartym Polsacie. Czyli wychodzi na to, że 100 zł każą nam zapłacić za kilkanaście meczów fazy grupowej.)
Ja decyzję już podjąłem i ponad 200 zł za tv płacił na pewno nie będę, tą stowe wolę sobie przeznaczyć na kilkukrotne wyjście gdzieś do pubu gdzie przy piwku obejrzę na pewno każdy mecz.
Jednak jakbyście mieli jakąś godną polecenia stronę, oczywiście w przystępnej cenie ( myślę że około 30 zł byłbym w stanie zapłacić ) to będę wdzięczny :)

Awatar użytkownika
WhiteAngel

Post autor: WhiteAngel »

Czemu nie mecze po hiszpańsku na sopcast? Świetna jakość i za darmo :) do tego TVP nie pokazuje euro? Czy tylko mecze Polaków

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*][/size][/color]

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

WhiteAngel pisze:Czemu nie mecze po hiszpańsku na sopcast? Świetna jakość i za darmo :) do tego TVP nie pokazuje euro? Czy tylko mecze Polaków

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
TVP tylko mecze polaków
Obrazek

ODPOWIEDZ