Euro 2016

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Wietor

Re: Euro 2016

Post autor: Wietor »

Hajto - wersja bingo. Nowa zabawa.

https://pbs.twimg.com/media/Cl_A_EnWEAA4ePF.png

consigliere

Post autor: consigliere »

eh..nikt o zdrowych zmysłach z Lewandowskiego nie zrezygnuje. obrońcy Lewego przeginają w drugą stronę..Milik poza marnowaniem sytuacji też wkłada w grę wiele, zdaje się że biega więcej niż Lewy, a gdy rywal ma piłkę to on jest tym obarczonym większymi obowiązkami defensywnymi..itd. oglądając mecz ze Szwajcarią rzucało się w oczy to zaufanie jakim u rywali cieszył się Shaqiri, kazda akcja musiała przejść przez niego..ludzie oczekują że Lewy będzie kimś takim, dominującą postacią..faktem jest że w polskiej reprezentacji brakuje kogoś takiego
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

aro8

Post autor: aro8 »

Juz sama mysl, ze ktos mialby rezygnować z Lewandowskiego jest głupotą. Niestety Janusze futbolu rozliczają piłkarzy, tylko za strzelanie bramek. Ale tak sie składa, że priorytetowym zadaniem Lewanowskiego nie ejst strzelanie bramek, ale ściaganie na siebie obroncow i robienie miejsca innym i to dzięki niemu Milik ma okazje pieprzyć w każdym meczu setki. Oczywiscie Janusze tego nie doceniają. Druga sprawa jest taka, ze Lewandowski nie miał jeszcze dobrej okazji do strzelenia bramki co w głównej mierze bierze sie z tego co juz napisałem.

Tak nawiasem mówiąc Lewandowski jest najczęściej faulowanym piłkarzem na tym turnieju.

kadam

Post autor: kadam »

@up wiadomo masz racje, ale tylko do pewnego momentu. ponizej wyjasnienie ktorego. reszte sam wykombinujesz :D
https://www.youtube.com/watch?v=LTWOspZAv8k

Awatar użytkownika
josif

Post autor: josif »

Jak oceniacie szanse na wejście Polski do półfinału?
War. War never changes

marcinyeti1996

Post autor: marcinyeti1996 »

Mniej więcej jak na to, że piłka po strzale Krzynówka odbije się od pleców Ricardo i trafi do bramki, dając nam remis. Czyli niby nieprawdopodobne, ale stanie się :D
Portugalczycy nie prezentowali się dobrze na tym turnieju. Pojedynek z Węgrami był rywalizacją o miano najsłabszej obrony. Portugalia jest kiepsko zorganizowana, ich największym atutem są indywidualności. Nie jedna, ale kilka.
Spodziewam się przebiegu meczu jak ze Szwajcarią. Nie wiem, kto będzie dominował na boisku, ale zapewne my obejmiemy prowadzenie. I potem pytanie, czy znowu ktoś strzeli nam fartowną bramkę życia, jak Shaqiri, czy spokojnie to prowadzenie utrzymamy ...przesadzam z optymizmem?

Awatar użytkownika
ZohanLFC

Post autor: ZohanLFC »

Ja również uważam że na tym euro Portugalczycy są do pokonania. Faza grupowa pokazała słabość formacji defensywnej. Trzy remisy z zespołami teoretycznie gorszymi źle wpływają na presję ciążąca na reprezentacji. Konflikt gwiazd miedzy Nanim a Ronaldo również może nam pomóc.

Cieszy również fakt iż Portugalczycy też grali dogrywkę poraz kolejny remisując w turnieju. Czy te kilka godzin przewagi w regeneracji będą miały wpływ na wynik nie wiem, lecz z pewnością jest to kolejny atut. Na pewno też musimy zagrać ofensywnie bo broniąc się i licząc na sporadyczne kontry nic nie osiągniemy. Musimy zdominować rywala od pierwszych minut co pozwoli na chaos i próby zbyt wielu gwiazdorsko indywidualnych akcji które przeważnie są gorsze od zorganizowanego ataku.

Również liczę na wyrównany pojedynek natomiast obecna forma Portugalii skłania mnie do myśli że jest ona do ogrania jeśli zagramy futbol na tak i nie zagramy od początku ze strachem. Oczekiwania oczekiwaniami ale dawno już reprezentacja Polski nie zaszła tak daleko na podobnej imprezie wiec również brak tej dodatkowej presji sukcesu powinien być naszym atutem. My nic nie musimy gdyż większość kibiców będzie zadowolona nawet jeśli miałby to być nasz ostatni mecz.
Obrazek

notabene

Euro 2016

Post autor: notabene »

Panie, Panowie jak nastawienie przed dzisiejszym meczem? Ja szczerze sie przyznam, ze juz nie moge sie doczekac. Naprawde uwazam, ze jestesmy w stanie dzisiaj wygrac. Portugalia w tym turnieju nie pokazala nic nadzwyczajnego. Wierze, ze damy rade.
Obrazek
"What´s the noise, Bill?"
"That´s the sound of the boys coming up the hill."

Esiu

Post autor: Esiu »

Mam tak samo :D od godziny 17 już brzuch mnie boli, nie mogę się doczekać. Browary zakupione, już pomału się leją. Co do meczu to co chwila rodzą mi się różne scenariusze. Najbardziej jednak wydaje mi się że to nie będzie otwarty mecz, przynajmniej do pierwszej bramki. Nie chce mi się już dywagować nt czy wygramy czy nie. W tym meczu każdy rezultat jest możliwy. Obyśmy za 4 godziny mogli świętować.
Do boju Polsko!!

PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

szkoda, że nie próbowaliśmy wygrać tego w regulaminowym czasie gry.

Todler

Post autor: Todler »

Trudno sie mówi. I tak jesteśmy z nich dumni! Wspaniałe emocje, w koncu, od tylu lat. Mam nadzieje ze wciąż będzie sie rozwijać :)

FootballClub

Post autor: FootballClub »

Zabrakło tego pójścia za ciosem po golu, coś takiego jak po bramce Portugalii na 1-1.

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

No szkoda. Nie przegraliśmy żadnego meczu na tym EURO, a mimo to odpadamy z Portugalią, która żadnego meczu na EURO nie wygrała (w regulaminowym czasie gry) :lol:

Nic tylko czekać na MŚ. Jeśli nie obniżymy poziomu, a kilku młodych rozwinie się, tak jak wskazuje na to ich potencjał, to może będzie równie ciekawie jak na EURO.
Obrazek

m1k1

Post autor: m1k1 »

Najbardziej boli to ze na tym Euro Portugalia strasznie się ślizga, nic nie grają a awansują..
Obrazek

Awatar użytkownika
josif

Post autor: josif »

m1k1 pisze:Najbardziej boli to ze na tym Euro Portugalia strasznie się ślizga, nic nie grają a awansują..
Jednak coś tam graja skoro doszli już do półfinału.
War. War never changes

ODPOWIEDZ