El. ME 2016

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Soso

Re: El. ME 2016

Post autor: Soso »

grunwald pisze:Em, jakiś błąd jest na livescore czy Delph naprawdę gra w reprezentacji Anglii?
Gra :D

„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”

Vitinic

Post autor: Vitinic »

MenToS pisze:Akinfeev (bramkarz Rosji) został trafiony w głowę racą :x
Jeśli Czarnogóra nie zostanie zdyskwalifikowana z tych eliminacji to będę bardzo, ale to bardzo zaskoczony. Walkower pewny, pewnie nawet więcej. Meczu nawet nie dokończyli, w drugiej połowie znowu coś wymyślili.

matys87

Post autor: matys87 »

pitero

Post autor: pitero »

Piłkarz Evertonu Steven Naismith nurkuje, by uzyskać 2 karnego dla Szkotów przeciwko Gibraltarowi tylko po to by wyciągnąć niezasłużone prowadzenie gospodarzy na 3:1. Kultura jak u ułoma z jaskini, honoru brak. No żeby robić z siebie delfina grając na piłkarza z 8 ligi angielskiej czy innego piekarza, to jest poniżej pasa dla gościa grającego w europejskich pucharach.

glonjohnson

Post autor: glonjohnson »

już w sobotę zmierzymy się w kolejnym meczu eliminacji z Gruzją. Cóż, rywal może nie jest z najwyżej półki, ale mimo wszystko drżę z powodu naszej obrony. Podobno na lewą obronę na potrzeby sobotniego meczu ma być przekwalifikowany Maciej Rybus. Środek Szukała - Pazdan to coś a'la uboższa wersja Lovren - Skrtel (nawet fryzury mają podobne). Mam nadzieję, że nie damy Gruzinom pograć w ofensywie i od początku zdominujemy środek pola. Ważne, by szybko strzelić bramkę i nie trudzić się nonstop ryzykując kontrą dla przeciwnika. Jeśli miałbym obstawiać wynik to liczę skromne 3-1 dla naszych Orłów.
"It's not so important what people think when you come in. It's much more important what people think when you leave"

S47

Post autor: S47 »

glonjohnson pisze:już w sobotę zmierzymy się w kolejnym meczu eliminacji z Gruzją. Cóż, rywal może nie jest z najwyżej półki, ale mimo wszystko drżę z powodu naszej obrony. Podobno na lewą obronę na potrzeby sobotniego meczu ma być przekwalifikowany Maciej Rybus. Środek Szukała - Pazdan to coś a'la uboższa wersja Lovren - Skrtel (nawet fryzury mają podobne). Mam nadzieję, że nie damy Gruzinom pograć w ofensywie i od początku zdominujemy środek pola. Ważne, by szybko strzelić bramkę i nie trudzić się nonstop ryzykując kontrą dla przeciwnika. Jeśli miałbym obstawiać wynik to liczę skromne 3-1 dla naszych Orłów.
bez paniki pocisniemy z nimi te 2:1
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.

Robertos

Post autor: Robertos »

Właśnie gra Chorwacja z Włochami. Kovacic, póki co naprawdę dobrze, fajnie by było jakby plotki o transferze okazały się prawdziwe. Naszych orłów ani na boisku ani na ławach nie stwierdzono :D

Rahk8

Post autor: Rahk8 »

Trochę się porobiło.
Islandia liderem w grupie z Czechami Holandią i Turcją.
Walia prowadzi z Belgią i też są liderami w grupie. To co nie udało się Giggsowi może się udać duetowi Ramsey&Bale.
Powiem szczerze, że jestem zaskoczony tym obrotem sprawy. Wiadomo jeszcze 4 mecze do rozegrania i kolejność w tabeli może się jeszcze zmienić.

pitero

Post autor: pitero »

Jeżeli był jakiś rekord w szybkości hat-tricka w rozgrywkach UEFA, to jestem pewien, że Lewy właśnie go pobił, a tak na marginesie, to dziś chyba mu dali pieniędzy na 5 minut gry, bo do 88 minuty to grał Rasiak w koszulce Lewandowskiego.

filarowicz

Post autor: filarowicz »

i teraz cały internet będzie obsrany naszym "narodowym bohaterem".
nie umniejszam klasy Lewandowskiego ale to spuszczanie się nad każdym Polskim graczem jest żałosne.
"Fabiański tylko potwierdził swoją dobrą dyspozycję" - komentarz po obronie strzału, który leciał prosto w niego.
"No widać tutaj tą nutkę zgrania z Dortmundu" (coś w ten deseń) - Kubuś po prostu uderzył w powietrze, a Lewy to przechwycił, na pewno to było planowane.

nie od dziś takie smaczki można wyłapać. jak Borussia grała z Realem to Piszczek wg Ryczela przewidział, że Ronaldo się poślizgnie i na spokojnie wyczekał go, aż on się poślizgnie.

4-0 wynik tak zajebiście niesprawiedliwy. szkoda mi Gruzji, bo chłopaki walczyli i zasługiwali na 1-1, a wynik taki jakby Polacy przez 90 minut narzucili swój styl gry.

Może powinniśmy się skusić i ściągnąć do LFC Navalovskiego ? :P bardzo fajnie się zaprezentował na LO. nie chodzi o sam strzał, ale ogólnie widać w jego grze dużą kulturę, fajnie ułożona noga na śniadanie zjada naszego Jose "Instagram" Enrique.

@down - dziękuje, że mnie oświeciłeś. nie widziałem, że piłka jest niesprawiedliwa.
całe życie żyje pod kloszem i myślałem, że każdy aspekt życia jest sprawiedliwy i że piłkarze z góry ustalają jaki wynik będzie odpowiedni i sprawiedliwy. dziękuje :)
Ostatnio zmieniony 13 cze 2015, o 20:08 przez filarowicz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MenToS

Post autor: MenToS »

filarowicz pisze:i teraz cały internet będzie obsrany naszym "narodowym bohaterem".
nie umniejszam klasy Lewandowskiego ale to spuszczanie się nad każdym Polskim graczem jest żałosne.
"Fabiański tylko potwierdził swoją dobrą dyspozycję" - komentarz po obronie strzału, który leciał prosto w niego.
"No widać tutaj tą nutkę zgrania z Dortmundu" (coś w ten deseń) - Kubuś po prostu uderzył w powietrze, a Lewy to przechwycił, na pewno to było planowane.

nie od dziś takie smaczki można wyłapać. jak Borussia grała z Realem to Piszczek wg Ryczela przewidział, że Ronaldo się poślizgnie i na spokojnie wyczekał go, aż on się poślizgnie.

4-0 wynik tak zajebiście niesprawiedliwy. szkoda mi Gruzji, bo chłopaki walczyli i zasługiwali na 1-1, a wynik taki jakby Polacy przez 90 minut narzucili swój styl gry.

Może powinniśmy się skusić i ściągnąć do LFC Navalovskiego ? :P bardzo fajnie się zaprezentował na LO. nie chodzi o sam strzał, ale ogólnie widać w jego grze dużą kulturę, fajnie ułożona noga na śniadanie zjada naszego Jose "Instagram" Enrique.
Wyobraź sobie, że piłka nożna nie była, nie jest i nigdy nie będzie sprawiedliwa.. Kogo obchodzi, że Gruzja zasłużyła na remis? Strzelili bramkę? NIE.. Więc jaka to zasługa? Wygrywa ta drużyna, która strzeli więcej goli niż przeciwnik. Nie zawsze ze starcia wychodzi zwycięsko drużyna, która gra po prostu lepiej ;)

Brawo Polacy!

Edit: @josif Milik
Ostatnio zmieniony 13 cze 2015, o 20:12 przez MenToS, łącznie zmieniany 2 razy.
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”

josif

Post autor: josif »

Kto asystował przy 3 golu lewego ?
War. War never changes

Tindr

Post autor: Tindr »

Milik.
Co robi w tej kadrze Mączyński to jedna z zagadek wszechświata...
Hell is empty and all the devils are here...

Akabane17

Post autor: Akabane17 »

Strasznie jestem zadowolony z wyniku, który osiągnęła nasza repra, ale nadal jakoś nie mogę się do nich przemóc. Cały czas mam przeczucie, że nasza reprezentacja jest jak dziewczyna, która z nami flirtuje po czym po kilku udanych randkach kopnie nas w jaja.

Do Francji już bardzo blisko, ale nadal czeka nas decydujący mecz ze Szkocją i nie mniej ważny mecz z Irlandią. Meczu z Niemcami i Gibraltarem nie liczę bo wyniku już znamy.
Obrazek

lingo1

Post autor: lingo1 »

Tindr pisze:Milik.
Co robi w tej kadrze Mączyński to jedna z zagadek wszechświata...
Maczynski akurat miał asyste przy 1 golu i ogólnie w 2 połowie wyglądał solidnie. Wiadomo nie jest to poziom E.Polańskiego ale mlody chlopak ma do niego zaufanie trener daje rade.
Obrazek

ODPOWIEDZ