El. ME 2016

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Qwerty
Kontakt:

Re: El. ME 2016

Post autor: Qwerty »

pietras pisze:
Kibice Polscy to banda śmieciarzy, którzy flagi narodowe obsrywają nazwami miejscowości z którym prawdopodobnie przyjechali. No ku... nie ma ani jednej biało czerwonej flagi.
To zapłać za bilet, jedź na mecz, odśpiewaj hymn i wywieś "czystą" flagę.

Awatar użytkownika
antistar
Kontakt:

Post autor: antistar »

pietras pisze:Mecz jak to mecz, mam nadzieję że wygrają ale jest coś co obrzydza mnie od dawna.

Kibice Polscy to banda śmieciarzy, którzy flagi narodowe obsrywają nazwami miejscowości z którym prawdopodobnie przyjechali. No ku... nie ma ani jednej biało czerwonej flagi.
co to za różnica czy flaga ma nazwę miejscowości czy nie. Ważne, żeby była biało-czerwona.
Obrazek

pietras

Post autor: pietras »

Ustawowo to nie są to flagi ale zwykłe szmaty do podłogi, ponieważ ustawa zabrania umieszczania jakichkolwiek znaków na fladze państwowej. Umieszczanie nazw miejscowości to moim zdaniem brak szacunku dla barw narodowych.

Wyraziłem swoją opinię na temat jaki widzę już od lat. Dziękując za rady bym jechał na mecz zostanę przy swoim zdaniu

Awatar użytkownika
Qwerty
Kontakt:

Post autor: Qwerty »

Zawsze tak było na międzynarodowych imprezach i nie robią tego tylko Polacy. Ja nie widzę w tym nic złego, dopóki ktoś nie zacznie niszczyć tych flag.
Według mnie większy brak szacunku to nazwanie tych ludzi "śmieciarzami".

Przemko

Post autor: Przemko »

Qwerty pisze:Zawsze tak było na międzynarodowych imprezach i nie robią tego tylko Polacy. Ja nie widzę w tym nic złego, dopóki ktoś nie zacznie niszczyć tych flag.
Według mnie większy brak szacunku to nazwanie tych ludzi "śmieciarzami".
Dokładnie. Czepianie się pietrasa to takie czyste przypieprzanie się pierdoły, która nikomu, a w szczególności jemu nie robi nic złego, ale przypieprzyć się trzeba, bo taki charakter. Nie lubię takich ludzi, a pełen szacunek dla tych którzy pojechali do Portugalii kibicować naszym rodakom i wywiesili państwowe flagi z nazwami ich miejscowości. Więcej dodawać nie trzeba, w 100% zgadzam się z cytowanym postem Qwertego.
Obrazek

Awatar użytkownika
lidzbarszczanin
Kontakt:

Post autor: lidzbarszczanin »

Może lekka odskocznia od meczu Polaków.

Portugalia przegrała u siebie z drużyną Albanii 0-1 :?

Tindr

Post autor: Tindr »

Przez pierwsze 10 min oglądałem mecz bez glosu i myślałem, że nasi grają w czerwonych strojach....
Amatorzy spuchli w drugiej polowie to bramki były.
W pierwszej, kiedy mieli siłe to ładnie się bronili przeciwko naszej Teorii Chaosu.
Żenująca taktyka plus powoływanie jakiś placków, którzy grają/grali w Górniku...
Hell is empty and all the devils are here...

Przemko

Post autor: Przemko »

Lipa76 pisze:Przez pierwsze 10 min oglądałem mecz bez glosu i myślałem, że nasi grają w czerwonych strojach....
Przez pierwsze 10 minut, to akurat Gibraltar był zamknięty w okolicach własnego pola karnego, aż w końcu Polska zdobyła gola. Po nim obraz gry się zmienił i do końca pierwszej połowy graliśmy dość słabo :) Może w tych czerwonych strojach nie grała ani Polska, ani Gibraltar, ale oglądałeś zupełnie inny mecz? :P
Obrazek

Maciek21095

Post autor: Maciek21095 »

Odnośnie dzisiejszego spotkania... Polacy zrobili to co powinni zrobić i właściwie tyle. Niby było parę ładnych akcji, 4 gole Lewandowskiego, 2 bramki Grosickiego itd., ale nie mogę się oprzeć wrażeniu że z Irlandią oraz Szkocją będziemy się mocno męczyć, choć z naszym całkiem sporym potencjałem ludzkim, 2 miejsce w grupie powinno być celem minimum a nie maksimum. W pierwszej połowie po strzeleniu 1 gola poprzestaliśmy tylko na tym a w drugiej części spotkania zawodnicy z Gibraltaru wyraźnie stracili siły i do ostatniego gwizdka to był właściwie trening niż poważny mecz o 3 punkty. Myślę jednak że kadra Nawałki to kadra która jest w stanie wykonać to co wykonać powinna i w eliminacjach dla naszych przewiduję 2-3 miejsce w grupie D. W przypadku baraży kwestia awansu będzie zależeć od rywala na jakiego trafimy. Jeśli chodzi o następne spotkanie z Niemcami...... będzie ciężko ale jesteśmy w stanie wyrwać 1 pkt dla siebie, o ile zagramy bardzo dobrze w defensywie i właśnie powinniśmy w tym spotkaniu postawić na grę obronną, a w porywach wiatru próbować szybkich kontr. Co do flag z nazwami miejscowości to nie rozumiem w czym problem. Przywalanie się do takich rzeczy to zwykła głupota oraz buractwo... W sprawie spotkania Portugalia-Albania mogę powiedzieć że od dłuższego czasu Portugalia systematycznie zniża się do poziomu średniaka co potwierdza ostatni mundial. Za to zespół Albanii od jakiegoś czasu aspiruje do roli groźnego porywacza cennych punktów i dzisiaj potwierdził tę opinie.
,,Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu" Bill Shankly

Rahk8

Post autor: Rahk8 »

"Wygląda na to, że do Warszawy nie przyjedzie Marco Reus."
"Joachim Loew po spotkaniu ze Szkocją pocieszał piłkarza Borussii Dortmund, ale ten nie miał tęgiej miny. Jest ryzyko, że odnowił mu się uraz (naderwanie więzadeł w stawie skokowym, przyp. red.), jakiego nabawił się w towarzyskim spotkaniu z Armenią przed mistrzostwami świata, na skutek którego nie pojechał na mundial do Brazylii." - źródło Eurosport.pl

https://vine.co/v/OzWHBmhbI7j
Jeśli ta kontuzja okaże się poważna to naprawdę współczuje mu, bo to może dobić się na jego całej karierze.

Awatar użytkownika
wiktorYNWA

Post autor: wiktorYNWA »

Kupiłem na Allegro 4 bilety na mecz Polska - Niemcy. Tylko te bilety są imienne, stąd moje pytanie czy nie bedzie problemu z wejściem na stadion?
"Nie mamy tu żadnych podziałów. Państwem dla zawodników jest Liverpool FC, a ich językiem futbol" ~ Gerard Houllier

Mudrikos

Post autor: Mudrikos »

Wie ktoś dlaczego mecz Serbia - Albania został przerwany?

rasbantonz496

Post autor: rasbantonz496 »

Mudrikos pisze:Wie ktoś dlaczego mecz Serbia - Albania został przerwany?
Z multirelacji sport.pl:
Obrazek
Obrazek

RedEscelios

Post autor: RedEscelios »

Panowie, sensacja u naszego sąsiada. W ostatnich minutach pada wyrównująca bramka, Niemcy 1:1 Irlandia
No i robi się ciekawie naszych kochanych mistrzów :)
Obrazek

Jasnowitz

Post autor: Jasnowitz »

wiktorYNWA pisze:Kupiłem na Allegro 4 bilety na mecz Polska - Niemcy. Tylko te bilety są imienne, stąd moje pytanie czy nie bedzie problemu z wejściem na stadion?
Byłem na meczu Polska - Litwa na PGE w Gdańsku i mimo, że bilety były imienne, nikt nam dowodów nie sprawdzał. Myślę, że nie masz się o co martwić.

ODPOWIEDZ