El. ME 2016

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

tyszek

Re: El. ME 2016

Post autor: tyszek »

Rahk8 pisze:
Tak w ogóle jak zacząłem temat Lewandowskiego to nie denerwował was cały hype na niego na przestrzeni ostatnich dni? Dlaczego Polska jest takim dziwnym kraje. Pamiętam jak wszyscy po nim jechali, że nic w reprezentacji nie strzela, że to miernota, której nie zależy na grze dla Polski i chce tylko zarobić w klubie jak najwięcej. A jak się ostatnio rozszalali na temat jego super gry. Jak in nie jest wybitny, dla reprezentacji strzeli mnóstwo bramek.
Według mnie to nie zawsze jest tak, że ludzie raz go lubią, a raz nie. Po prostu jak gra słabo, to Ci którzy go nie lubią mają pole do popisu, a jego wielbiciele albo go bronią, albo się nie odzywają. A kiedy gra dobrze, to hejterzy milkną. To są 2 grupy ludzi, wcale nie jest tak, że to są te same osoby wielbiące go kiedy jest w formie i hejtujące kiedy jej nie ma.
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - Jamie Carragher
Awatar użytkownika
NiePodpiszeSie

Post autor: NiePodpiszeSie »

Zycze wszystkiego najlepszego polskiej reprezentacji.

Faktem jednak jest, ze oprocz cudu w meczu z Niemcami, nie wygrala ona zadnego meczu z solidnymi/troche wiecej niz solidnymi rywalami.

Radze tonowac emocje. Fajnie bedzie, ale trzeba liczyc sily na zamiary.
Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

Rahk8 pisze:Balonik odnośnie meczu został tak napompowany, że to przechodzi ludzkie pojęcie. Wszyscy błagają Lewandowskiego by wpakował 500 bramek Szkocji, bo przecież w Bayernie tak gra to dlaczego nie w reprezentacji? Mam nadzieję, że w tych meczach ustrzeli chociaż jedną bramkę, bo nie chcę wiedzieć co znowu zrobią z nim media gdyby nie strzelił ani jednej.

Oczywiście jest jeszcze pozytyw płynący z tej sytuacji. Cała prasa pisze o tym, czy Lewy to czy Lewy tamto. Może to odciążyć psychicznie innych zawodników z co wpłynie pozytywnie na wynik meczu. Poza tym Szkoci mogą się bardziej skupić na pilnowaniu go.

Tak w ogóle jak zacząłem temat Lewandowskiego to nie denerwował was cały hype na niego na przestrzeni ostatnich dni? Dlaczego Polska jest takim dziwnym kraje. Pamiętam jak wszyscy po nim jechali, że nic w reprezentacji nie strzela, że to miernota, której nie zależy na grze dla Polski i chce tylko zarobić w klubie jak najwięcej. A jak się ostatnio rozszalali na temat jego super gry. Jak in nie jest wybitny, dla reprezentacji strzeli mnóstwo bramek. Każdy od zawsze wiedział, że ma ogromny talent i kiedyś strzeli te 5 bramek w 10(?) minut. Wszyscy się przyłożyli do jego sukcesu oczywiście itd.

Mam nadzieję, że Polacy bez problemu awansują na ME. Gra reprezentacji pierwszy raz od paru lat(ery Beenhakker) gra ładną piłkę i aż chce się zasiąść przed telewizorem i ich oglądać.
Polacy są tak spragnieni sukcesu/wielkiego zawodnika w piłce, że każdy nawet najmniejszy promyk jest dla nich jak koniec nocy polarnej dla Eskimosa. Przykłady chociażby Zielińskiego, Milika (gdy odchodził z Zabrza), tego młodego z Widzewa co był sezon w Maladze, a teraz nie mieści się w Lechii, Krychowiaka (jeszcze z czasów jak grał w Bourdeaux i na młodzieżowych mistrzostwach świata strzelił bramkę z wolnego Brazylii), Jańczyka, Wolskiego oraz innych podobnych im młodzieńców pokazują jak w Polsce traktuje się takich ludzi. Na dobrą sprawę wtedy żaden z nich nic nie pokazał, a w klraju już był dmuchany balonik jakie to są nieziemskie talenty. Lewandowski był więc w końcu takim spełnieniem marzeń polskich mediów i wielu Polaków. Tak naprawdę od czasów Bońka nie mieliśmy takiego piłkarza... Tylko problem był taki, że reszta reprezentacji przez ostatnich kilka lat ssała, więc najlepiej było zwalić wszystko na Lewego. Reszta składu gra chujowo? Co poradzić, przecież są chujowi to tak też grają... Lewandowski gra chujowo? Trzeba zgnoić.
Obrazek
Django

Post autor: Django »

My tu gadu gadu o Jurgenie, a Polacy dostają w papę od Szkotów, a Irlandczycy prowadzą z Niemcami 1-0...
Obrazek
Rahk8

Post autor: Rahk8 »

Nawałka zabił grę. 62 minuta przegrywamy 2:1, a ten zdejmuje napastnika wstawiając DP. Od tego momentu gra reprezentacji siadła. Potem zrozumiała zmiana Wawrzyniak <-> Rybus, a następnie kolejny obrońca tylko na prawą pomoc. Bez sen su.
Szczęśliwie w 94 minucie padł remis. Dzięki temu wystarcza remis w niedziele.

@Shinoda Wiem, że Milik doznał kontuzji, ale wstawienie Jodłowca było bezsensu.
Ostatnio zmieniony 8 paź 2015, o 23:29 przez Rahk8, łącznie zmieniany 1 raz.
Tindr

Post autor: Tindr »

Fart dziesięciolecia, wystarczy teraz 0:0 z Irlandią do awansu na Euro.
Hell is empty and all the devils are here...
Versers

Post autor: Versers »

Coś w stylu "great character"...
Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Co tu się odjebało? XD

https://streamable.com/v171
MojNick

Post autor: MojNick »

Czyli teraz remis do max 1-1 albo zwycięstwo daje nam awans w meczu z Irlandią. Przy 2-2 nie jedziemy na Euro. Będzie ciężki bój!
pinki

Post autor: pinki »

Pod względem taktycznym to był dramatycznie słaby mecz. Piłkarsko mieliśmy wszystkie atuty w ręku i powinniśmy tu pewnie wygrać.Rozczarował mnie dzisiaj trener Nawałka,oby szybko wyciągnął wnioski.
Ten mecz dobitnie pokazał,że świetni zawodnicy to za mało,przed Biało-Czerwonymi dużo pracy aby stać się naprawdę klasową drużyną.Teraz trzeba trzymać kciuki w niedzielę.
miloLFC

Post autor: miloLFC »

Myślałem że pod względem zmian gorszym od Smudy już nie można być..
Ostatnio zmieniony 8 paź 2015, o 23:00 przez miloLFC, łącznie zmieniany 1 raz.
Shinoda

Post autor: Shinoda »

Rahk8 pisze:Nawałka zabił grę. 62 minuta przegrywamy 2:1, a ten zdejmuje napastnika wstawiając DP. Od tego momentu gra reprezentacji siadła. Potem zrozumiała zmiana Wawrzyniak <-> Rybus, a następnie kolejny obrońca tylko na prawą pomoc. Bez sen su.
Szczęśliwie w 94 minucie padł remis. Dzięki temu wystarcza remis w niedziele.
Milik kontuzja! Mógł dać Sobiecha... Ten mecz tylko utwierdził mnie, że - Rybus to nie obrońca, a Grosicki to nie piłkarz. Lewy to turbokozak. Wawrzyniak za Grosickiego, Rybus wyżej i o wiele lepiej by to wyglądało.
Dubel

Post autor: Dubel »

Gwoli ścisłości - przy remisie wyższym niż 1:1 mamy baraże
Awatar użytkownika
MiejskiKS

Post autor: MiejskiKS »

Właśnie jak to jest w przypadku jednakowej liczby punktów? Liczą się starcia bezpośrednie czy ilość strzelonych goli w eliminacjach? W przypadku niedzielnego remisu 2-2 lub wyżej awansuje Irlandia?
Chelsea tu, Chelsea tam, a ja Chelsea w dupie mam

http://myliverpool.bnx.pl/news.php
Robertos

Post autor: Robertos »

Starcie bezpośrednie, 2-2 i właściwie rzecz biorąc żegnamy się z ME, chyba że ktoś w triumf w barażach ma wiarę.
ODPOWIEDZ