Polska Kadra

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
coatx
Kontakt:

Post autor: coatx »

Dzis meczyk z USA w TVP2...Bede ogladal.
Cos czuje, ze USA sprawi wiecej klopotow Polakom niz Brazylia...chyba bredze....obym sie mylil :D
Ecik ma grac od pierwszych minut !!!
"Always look on the bright side of life"

MaG

Post autor: MaG »

no tak...ja tez bede ogladal...i niewazne, ze musze wstac o 4.00 do pracy... :)

boje sie jedynie, zeby nasi zbyt pewnie po tej Brazylii sie nie poczuli... :roll:

Awatar użytkownika
tilburg

Post autor: tilburg »

Przed odbiorniki!!!

Kadra was potrzebuje...

1-2 z USA... a zaczelo sie tak pieknie... ale jeszcze duzo czasu
THIS IS ANFIELD

Gumierpool
Kontakt:

Post autor: Gumierpool »

Niedlugo dostaniemy kompleksu Jankesow :oops: :(

Jezeli Globisz po mesku nie pogada sobie z chlopakami w szatni to moze byc pogrom. A chyba jak kazdy on tez nie chce, aby wygrana z Brazylia byla milym zlego poczatkiem... :?

Obecnie na boisku biega 22 zawodnikow, lecz gra jeden - Freddy Adu. Tyle sie o nim gada, ze juz sadzilem, ze to kolejny przereklamowany talencik. Jednak po tym co pokazal teraz nie wierze, ze europejskie kluby pozwola mu kolejny rok marnowac sie w MLS.

Juz nawet nie chce myslec, ze moglby to byc Liverpool. Az strach sie bac :roll:

Awatar użytkownika
dominic
Kontakt:

Post autor: dominic »

Nie no, to co nasi zrobili przy bramce na 1:3 to normalnie liga okregowa... Ah, ten Freddy Adu - wielki talent, strzela tak, ze zaden bramkarz tego nie jest w stanie obronic.
Polska spi na tym boisku, widac mecz z Brazylia duzo sil ich kosztowal, no ale to maja byc profesjonalisci i to zadne wytlumaczenie.
Nie sadze abysmy cos jeszcze ugrali, ale trzeba sprobowac. Z Korea wcale latwiej nie bedzie.
!!!

Awatar użytkownika
tilburg

A Polacy zawsze tak samo...
Pojawiaja sie jakies oczekiwania, sa faworytami.... ZERO...

Nikt nie ciagnie gry, nikt nie ma pomyslu.
Olbrzym Strugarek zalatwil nam 2 bramki...
Janczyk sie ucieszyl ze strzelil i grac przestal...

Swoja droga, w koncu normalny sedzia...nie gwizdze kazdego kontaktu jak to mialo miejsce w meczu z Brazylia. Tylko ze wtedy nam to bylo potrzebne, a teraz wcale.

Trzeba liczyc na cud...ale wiadomo jak to jest...

Pomimo iz mamy ponoc piekielnie silna grupe, wypadaloby ja wygrac, bo jak wyjdziemy z 2 miejsca...to gramy najpewniej z Argentyna :)

4..... ide spac... papa
Ostatnio zmieniony 4 lip 2007, o 00:11 przez tilburg, łącznie zmieniany 1 raz.
THIS IS ANFIELD

Kuba
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ja takze ogladam spotkanie Polska - USA. Totalnie spieprzylismy ta pierwsza polowe. No moze oprocz bramki Janczyka. Jak juz ktos mowil - na boisku jest 22. zawodnikow, a gra jeden - Freddy Adu. Kompletnie moim zdaniem w pierwszej polowie nie istniala druga linia reprezentacji Polski. Pozwalalismy amerykanom oddawac strzaly, strach sie bac co by bylo gdyby nie Bialkowski... :roll:

Dobra, lece na druga polowe. Polska!

EDIT: 6:1 :shock: Dobranoc.
Ostatnio zmieniony 4 lip 2007, o 00:55 przez Kuba, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Who the fuck is Michael Owen?

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Post autor: Mitchell »

Tilburg, jak to lecialo ?
'Polozyc sie i czekac na najnizszy wymiar kary ?' :D
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam

Awatar użytkownika
carlsberg

Post autor: carlsberg »

Jakim cudem jeszcze nie ma 5-1 to tylko sam Adu wie ... F. Adu pokazuje klase , nasze orliki pokazuja ze w pilke grac nie umieja , no bo ku*** szlag mnie trafia kiedy schemat gry wyglada tak mam pilke , wypierdalam do przodu , gonie ...

Oby to sie nie skonczylo jakas totalna zenada ... Aha ... koreance to nas ... ehh

EDIT :
carlsberg pisze:No powiem tak , mlodziez to nam sie zapowiada wrecz zajebiscie. Maja ogromny potencjal , bo skoro w 10 potrafia pokonac Brazylie to jest poprostu poezja. Az dziw bierze ze Polacy potrafia tak dryblowac -> :shock: Bramka Krychowiaka to cos cudownego , zadko kiedy oglada sie takie uderzenia. Jak Beckham w czasach swietnosci, zaden zawodnik by sie nie powstydzil takiego uderzenia !! Pokonalismy najwiekszych faworytow , teraz moga chlopaki uwierzyc w siebie i grac na 100 % , bez obawy przed przeciwnikiem, baaa to Nas powinni sie teraz obawiac , jezeli nikomu nie uderzy sodowa to mozemy byc czarnym koniem tego turnieju.
Przeczytalem teraz czesc mojej poprzedniej wypowiedzi i jakos smiac mi sie zachcialo ...
Ostatnio zmieniony 4 lip 2007, o 00:24 przez carlsberg, łącznie zmieniany 2 razy.
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL

Awatar użytkownika
tilburg

Wiesz co w tym wszystkim jest najgorsze....

Ze wychodzi na twoje :x

Ja mialem nadzieje na jakis normalny turniej, football z salonow... a tymczasem szybko wychodzi OE...
I cos w tym musi byc, ze po 1,5 sporkania, nagle sie znudzilem...

Nazwijcie mnie sezonowcem...

Gdyby cos lepszego bylo na Copa America, moze bym sie skusil...ale nie ma...

A tak fajnie mi sie marzylo... a tych naszych Gerrardach, Realach...
i Polacy do spolki z toba wszystko rozpieprzyli!
THIS IS ANFIELD

Awatar użytkownika
dominic
Kontakt:

Post autor: dominic »

5:1, ide czytac ksiazke, bo jak juz Tilburg wspominales na Copa America tez nic ciekawego nie ma.
To by bylo na tyle, tez chyba jestem sezonowcem. :lol:

EDIT: 6:1 :shock:
!!!

Awatar użytkownika
carlsberg

Post autor: carlsberg »

Nosz kurde , toz to lipa poszla na caly swiat , zebysmy te baty od Brazylii zebrali , ok , ale od amerykancow ... Adu Chelsea kupila czy kto ? .. Jak ruskie go maja to ja czarno to widze ... Btw. skoro od USA dostajemy takie baty , to ile dostaniemy od Koreancow ? dobra musze konczyc bo zaraz ide zobaczyc jak amerykance nam siodma bramke strzela ...
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Post autor: Mitchell »

To nie tak, ze wychodzi na moje.
Nigdzie nie zawarlem tezy, iz dostaniemy sromotny wpierdol. Uczciwie mowiac liczylem przynajmniej na remis a na pewno gre 'na styk' +/- 1 bramka. Chodzilo mi raczej o to, ze tak jak my stlamsilismy Kanarki tak dzis sami bylismy duszeni przez Adu i kolesi. Sa od nas szybsi i tyle. Ale pisalem juz - to polska droga. Amerykanom rowniez w doroslym futbolu nie wroze wybitnych osiagniec. No moze troszeczke lepsze od naszych, bo kilku z nich posiada ladny przeglad pola i ciut lepsza technike. Ale wiekszosc, podobnie do Polakow, bedzie sie dusic we wlasnym sosie. W miernej lidze, bez nowych wyzwan i szans na doskonalenie, gubiac juz w mlodzienczym wieku harmonijny rozwoj na rzecz sukcesow tu i teraz.

I nadal wszystko sprowadzam do tego, ze podrasowani sa jak mlodzi gladiatorzy. Nie tedy droga. Na to bedzie czas za dwa lata.
A prawdziwie utalentowane 19-latki, dzis cherlaki jeszcze, ogladaja U-20 w telewizji, bo na tym etapie nie sa w stanie konkurowac z mniej zdolnymi ale szybciej rozwijajacymi sie 'drwalami'. Zreszta zabranie ich na ten turniej sytuacji w doroslej pilce tez by diametralnie nie odmienilo. Szybciej bysmy polegli i tyle.
Z duzy nacisk u nas na trofea w tym wieku. Dla trenera mlodziezowki sukcesem jest wyjscie z grupy na U-20. A to blad. Wyznacznikiem jego wartosci powinno byc sprawdzenie jak radza sobie gracze trenowani przez niego przed trzema laty. Tak sie pracuje w Portugalii na przyklad. I dopiero gdy twoi wychowankowie robia furore masz szanse objac mlodzikow Sportingu lub Bragi. Absolutnie nie dorosla druzyne ! To dwa rozne zawody !
A u nas pokazac sie na szybciora z mlodzikami, zablysnac byle mocniej i jasniej i od razu hop do seniorow po prawdziwa kase. Pisalem juz, ze trzeba miec do tego powolanie. Powolaniem jednak trener rodziny nie wykarmi. Wynagrodzenie najlepszych szkoleniowcow mlodziezy na zachodzie porownywalne sa z pensjami trenerow silnych doroslych druzyn. U nas realiow nie znam az tak dobrze ale nie sadze by dostawali wiecej niz 10% wyplaty Lenczyka lub Smudy.
I z czym do Europy ?
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam

Awatar użytkownika
lfc
Kontakt:

Post autor: lfc »

Slabo, slabo :( .
O meczu pisac, za wiele sie nie da...Dostalismy tegie baty i kropka :dry: ...Amerykanie byli:szybsi, silniejsi, bardziej wybiegani.My po pierwszym golu chodzilismy po boisku.Glupie bledy w obronie i wysoka przegrana.Z koreanczykami trzeba sie odbudowac.Musimy przejsc porzadna odnowe biologiczna i rzucic wyzwanie skosnookim :lol: ...
Obrazek

Awatar użytkownika
coatx
Kontakt:

Post autor: coatx »

O Boze........tego sie spodziewalem.......Polacy grali jak uspieni, wolne, schematyczne akcje....
Bramki Amerykanow musze przyznac...przepiekne...Co ten Adu z nimi robil, zero krycia...
Cos nie wierze, ze z Korea zaprezentuja sie z lepszej strony...niestety
6:1...Jezusie Nazarejski !!! :o :o
"Always look on the bright side of life"

ODPOWIEDZ