Polska Kadra

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Kaki

Post autor: Kaki »

A gdzie jest Grzesiu Rasiak :?: :lol:
Ja bym sie nie sugerowala puki co ta selekcja, bo Leo ani nie widzial za duzo meczy z udzialem naszych, wiec powoluje tych, co grali w eliminacjach MS. Pozniej z biegiem czasu bedzie probowal kogos z naszej ligi (przynajmniej mam taka nadzieje). Na razie to jest improwizacja, zapoznanie sie z kadra. A z Dania zapewne przegramy..

Pozdro

liverbird_91
Kontakt:

Post autor: liverbird_91 »

No zobaczymy co ten Leo wymysli. Ja uwazam, ze jest tak jak pisala poprzedniczka, tzn. ze Leo jeszcze nie zapoznal sie dokladnie z polskimi pilkarzynami i wstawia tych sprawdzonych, ktorzy grali w el.MS. A z Dania mamy szanse wygrac, ale nasz ostatni mecz z dunczykami temu zaprzecza jednak :dry:
'Nie ma chleba bez jedzenia' - nowe staropolskie przysÂłowie :D
MĂłwie akcentem rolniczo-wiejskim...<lol2>

Awatar użytkownika
vielinka
Kontakt:

Post autor: vielinka »

[quote:1e15c84759= Käki]A gdzie jest Grzesiu Rasiak :?: :lol:
A z Dania zapewne przegramy..

Pozdro[/quote:1e15c84759]

[color=darkred:1e15c84759]Rasiak to pojedzie po kryjomu, tak zeby nikt nie wiedzial i jak przyjdzie co do czego, to nagle Leo wystawi Grzesia! To bedzie taki as z rekawa :lol: :wink: :lol:
A co do meczu z Dania, to skad w Tobie Käki tyle defetyzmu?! Jak mowia slowa pewnej piosenki ".... wszystko sie moze zdazyc...." :wink:
Cuda sie tez zdazaja, moze pan Leo odkryje w naszej druzynie jakies...... cos...... tylko nie wiem co to bedzie..........

Alles Guten Leute :happy: [/color:1e15c84759]
"Tak naprawdę ważna jest tylko chwila,ta chwila czasem to błąd(...)" PP
http://www.lastfm.pl/user/vielinka

Kaki

Post autor: Kaki »

[quote:e9ed6a527c=vielinka]
[color=darkred:e9ed6a527c]
A co do meczu z Dania, to skad w Tobie Käki tyle defetyzmu?! J [/color:e9ed6a527c][/quote:e9ed6a527c]

Nie wiem, to chyba przez te sztormy co teraz sa :) Ale napisalam ZAPEWNE, wiec jeszcze mam w sobie troche nadziei ;) Co do Leo to mam nadzieje, ze jakos zmobilizuje chlopakow i przesegreguje ich troche, bo jak dla mnie polowa skladu z MS jest to wywalenia.

Pozdro

liverbird_91
Kontakt:

Post autor: liverbird_91 »

[quote:63222f8eec]Rasiak to pojedzie po kryjomu, tak zeby nikt nie wiedzial i jak przyjdzie co do czego, to nagle Leo wystawi Grzesia! To bedzie taki as z rekawa Laughing Wink Laughing [/quote:63222f8eec]

Taa..tak jak kiedys Franek u Janasa. :lol: Z Rasiaczkiem to juz lepiej nie kombinowac :P Ja tam w Leo wierze, mam nadzieje, ze sobie poradzi. Eh...pozyjemy, zobaczymy :)
'Nie ma chleba bez jedzenia' - nowe staropolskie przysÂłowie :D
MĂłwie akcentem rolniczo-wiejskim...<lol2>

Awatar użytkownika
tilburg

Post autor: tilburg »

Kto nie oglada u20... marsz przed telewizor!!!

kto nie ma telewizora... jest link na stronie FIFA, i stream za free!!!

Polacy wygrywaja z Brazylia....!!... i wcale nie graja zle, ale najwazniejsze, ze na niewiele pozwalaja Canarinios!!
Szkoda tylko, ze juz gramy w 10tke, a pol druzyny ma kartke...ale sedzia, znajomy z angielskich boisk mr. Webb, stwierdzil, ze Anglia a u20 to sa zupelnie inne zasady, i kazde wejscie to w sumie kartka... inna sprawa ze Brazylijczycy przewracaja sie jak po najlepszej wloskiej szkole!!
Szkoda Krola, dobrze sobie radzil...chlopak mial lzy w oczach...
Krychowiak i Gerrard.... kto wie...
A Starosta, juz powinien grac u Beenhakera...

DOPINGOWAC!!!!
THIS IS ANFIELD

kubus89
Kontakt:

Post autor: kubus89 »

Dokladnie!Przed telewizor i 3mac kciuki za Polakow!!!Graja naprawde dobrze i nawet w 10 nie pozwalaja rozwinac skrzydel gwiazdkom z Brazyli... ktorzy przewracaja sie przy najmniejszym kontakcie z przeciwnikiem:| Strzal Krychowiaka - BAJKA:D No i Cywka i Marciniak poki co wymiataja:P

Awatar użytkownika
Dzwoniec

Post autor: Dzwoniec »

Gratulacje Dla naszych chlopakow!!!!!!!!!!! A sedziego to bym udusil!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
carlsberg

Post autor: carlsberg »

No powiem tak , mlodziez to nam sie zapowiada wrecz zajebiscie. Maja ogromny potencjal , bo skoro w 10 potrafia pokonac Brazylie to jest poprostu poezja. Az dziw bierze ze Polacy potrafia tak dryblowac -> :shock: Bramka Krychowiaka to cos cudownego , zadko kiedy oglada sie takie uderzenia. Jak Beckham w czasach swietnosci, zaden zawodnik by sie nie powstydzil takiego uderzenia !! Pokonalismy najwiekszych faworytow , teraz moga chlopaki uwierzyc w siebie i grac na 100 % , bez obawy przed przeciwnikiem, baaa to Nas powinni sie teraz obawiac , jezeli nikomu nie uderzy sodowa to mozemy byc czarnym koniem tego turnieju. No i przede wszystkim potwierdzilo sie to ze jak sie brazylijczykow pare razy po nogach kopnie to sie szybko zniechecaja . Jestem ciekawy czy gdyby Leiva byl na boisku to mecz by wygladal inaczej ... Szkoda bo mialem nadzieje go zobaczyc w akcji. Aha i taka mysl : Czy zauwazyliscie ze ci ktorzy nadawali rozpedu Polskiej reprezentacji to w zasadzie prawie wszyscy sa z klubow zagranicznych ... Bolton , Bordeaux ( jakos tak ) , Real Madryt ... no to sa jednak wysmienite szkolki ... aha , Rafa zainteresuj sie Fojutem !
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL

murgrabia

Post autor: murgrabia »

POLSKA MISTRZEM SWIATA

LALALALALLALALALLAL

POLSKA MISTRZEM SWIATA
humor, satyra, bajera :)

Awatar użytkownika
Masacra

Post autor: Masacra »

No to sie nasze orzelki bialo - czerwone o niespodzianke postaraly! :D

Emocji bylo co niemiara, trzeba to uczciwie przyznac; zwlaszcza w doliczonym czasie. Nie wiem czemu sedzia
doliczyl az piec minut... Jeszcze ta sytuacja z rzutem karnym w 92 minucie bodajze...

Grunt ze wszystko dobrze sie skonczylo! Mini mundial zaczal sie dla Polakow wspaniale - pokonac faworyta
imprezy grajac przez ponad godzine w dziesiatke, to naprawde wyczyn godny podziwu.

No i ta niesamowita skutecznosc: jeden celny strzal i zwyciestwo!

Brawo chlopcy! Tak trzymac! 8)

Szkoda jedynie, ze nie dane Nam bylo Lukasa w akcji zobaczyc...

Awatar użytkownika
lfc
Kontakt:

Post autor: lfc »

Super mecz i jeszcze lepsza polska reprezentacja 8) !!!!!
Polacy to kocury jakich malo...Gol Krychowiaka :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ...Idolem tego chlopaka, jest podobno...No kto?!NASZ KAPITAN :) !!!!!Naprawde jestem pod wrazeniem i to ogromnym :happy: .Myslalem, ze beda ostre baty, a tu?!Super gra, ambicja, wola zwyciestwa jakich u seniorow doszukac sie nie mozna juz od kilku lat...
Umiejetnosci Polakow bardzo duze.Szczegolnie te techniczne.Duzo nie ustepowali Brazylijczykom.Akcja Janczyka kiedy sobie noga pilke z tylu przekladal :shock: ...Gol z wolnego...Bialkowski i jego refleks...SUPER!!!!!WSZYSCY zagrali naprawde kapitalnie.Nawet Krol ktory pechowo wylecial z boiska.Szkoda mi chlopaka bardzo, te lzy jak schodzil bosika...Takie momenty bardzo urzekaja :oops: .
Jesli wytrzymaja z taka gra do konca MS to moga osiagnac wszystko.Tego im zycze bo to co dzis zaprezentowali zapamietami na zawsze.
Mozecie powiedziec, ze sie zajaralem.Macie racje :lol: ...Tylko jak tu sie nie podpalic skoro naprawde bylo swietnie?
Jedno tylko pytanie...Jak by wypadl Lucas?Nigdy sie nie dowiemy, a szkoda...pato?Przereklamowany i to bardzo.Ten lima czy jak mu tam duzo lepszy.jo, tez niezle sobie poczynal przypomina mi kanu.Moze byc wielka gwiazda.Taka narazie jest w rosji.Przeszedl z corinthians w zime i w 18 meczach strzelil 14 goli dla cska :o .
Czekam na nastepne mecze, beda pozno, ale bede ogladal.Warto.

Polska jest z Was dumna chlopaki!!!!!
Obrazek

MaG

Post autor: MaG »

no wszystko super, rowniez niesamowicie sie ciesze, ale...

...jeden strzal przez 95minut? hello?
zgoda, jesli to przynosi takie rezultaty, ale nie zawsze ten jeden strzal bedzie oznaczal bramke i trzeba bedzie szukac nastepnych.
Rozumiem, ze nie strzelilismy, bo bronilismy wyniku, ale cos mi sie wydaje, ze gdyby nie ten wolny to trudno byloby o jakas dogodna sytuacje...

...a Janczyk to sobie z Brazylijczykow w niektorych momentach takie jaja robil, ze az milo bylo popatrzec :)
i Krychowiak jednak ma cos z Gerrarda :D

Awatar użytkownika
coatx
Kontakt:

Post autor: coatx »

Polska pokonala Brazylie.........brzmi bardzo dumnie :D :D
Szkoda, ze Ecik z Ruchu nic nie upolowol..... :D

BRAWO CHLOPAKI !!!!!!!!!!!
"Always look on the bright side of life"

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Post autor: Mitchell »

Zgodnie z nakazem naczelnego speca od sportow szybkosciowych spedzilem ostatnia godzine przed TVP2. Na bramke co prawda sie nia zalapalem lecz reszte dreszcowca widzialem juz w calosci. Ladnie prezentowal sie nasz zespol. O tym, ze gramy w oslabieniu dowiedzialem sie gdzies okolo 60-tej minuty. Policzylem lebkow i faktycznie komentator mial racje. Przez dwa kwadranse nie dostrzegalem braku zawodnika. :shock:
Pan z TV nazwal to ogromnym sukcesem. Nie mam zamiaru deprecjonowac tego osiagniecia ale dla mnie to co najwyzej niespodzianka. Przez ostatnie lata przyzwyczaili mnie mlodzi Polacy, poczawszy od kadry U-17 skonczywszy na U-23, ze potrafimy ogrywac rowiesnikow z Portugalii, Anglii, Niemiec, Hiszpanii. Teraz doszla do tego Brazylia. Nic nadzwyczajnego, gdyz w tych kategoriach wiekowych od 20-stu lat jesli nawet nie jestesmy elita to przynajmniej europejska czolowka. Dzis szczescie bylo po naszej stronie i ogralismy Canarinhios bedac szybsi, skoczniejsi, bardziej zdeterminowani. I tu zaczyna sie nasz problem.
Dlaczego od cwierc wieku nie udaje sie tego skutecznie przelozyc na sukcesy w doroslej pilce ?
Bo nasza mlodziezowa kadra od zawsze budowana jest z zawodnikow o bardzo dobrych warunkach fizycznych, skocznych, roslych, silnych, szybkich... To tymi wlasnie elementami wygralismy dzis z Brazylijczykami. Posucha na technikow byla od zawsze. Nie bede sie zaglebiac w geneze tego zjawiska by nie przynudzac. Na tle filigranowego i technicznego przeciwnika nasi przerosnieci chlopcy z reguly wypadaja lepiej niz przyzwoicie. Tlamsza, dusza, cisna, zabiegaja go na smierc. Tylko ze w ciagu nastepnych dwoch lat ci sami bezradni dzis Brazylijczycy nabiora masy, szybkosci, skocznosci. Nasi wiele poprawic sie w tych elementach juz nie sa w stanie. Dryblingu, przyjecia, balansu po 20-stym roku zycia nie sposob juz sie nauczyc. Obecny etap rozwojowy to niestety apogeum mozliwosci dla wiekszosci z nich. Orange Ekstraklase zasili nastepna gromadka wesolych drwali.

Ci sami chlopcy stana naprzeciwko siebie za 2, 4 lub 6 lat. Wtedy juz nie bedzie 1:0. Bedzie duzo wyzej.

A zeby zakonczyc troche bardziej optymistycznie to dodam, iz widze blask w tunelu, bo kilku z dzisiejszych bohaterow jest na szczescie nie skazonych polska mysla szkoleniowa. Oby tylko ta luminacja nie byla swiatlami pedzacej lokomotywy.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam

ODPOWIEDZ