Polska Kadra

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

tedix

Post autor: tedix »

Prezes Wisly Janusz Basalaj oœwiadcza, ze suma odstepnego za „ÂZurawia”, ktora zostala wynegocjowana w lutym pomiedzy klubami, wcišz jest aktualna. - Przynajmniej z naszej strony – zapewnia. Wowczas Wisla zšdala za swojego czolowego zawodnika 3 mln euro. Turcy byli gotowi zaplacic te kwote, ale rozlozonš na osiem rat. Przedstawiciele Trabzonsporu nie byli jednak w stanie przedstawic wiarygodnych gwarancji bankowych, ktorych zyczyli sobie dzialacze z Krakowa.
Prezes tureckiego klubu twierdzi, ze ostatnio przedstawil wiœlakom swojš ostatecznš propozycje."Na zaakceptowanie naszej oferty majš jeszcze kilka dni. Jeœli dalej bedš sie upierac przy tak wysokiej cenie, to zapomnimy o ÂZurawskim – oœwiadcza Akbasoglu."
Moja więź nieugięta i twarda krwią czystą płynąca, z krajem tym pozostanie niezmienna na zawsze do końca!

Gin
Robbie Ryder

Post autor: Gin »

"Grzegorz Rasiak jest obecnie najwyzej wycenianym polskim napastnikiem. Tylko pol miliona euro mniej trzeba zaplacic za najlepszego, zdaniem fachowcow, Macieja ÂZurawskiego. To moze byc rekordowe lato pod wzgledem transferow z udzialem naszych snajperow.

Do wyjazdu szykuje sie ÂZurawski, Marek Saganowski oraz Ireneusz Jelen, a kluby zmienic mog¹ takze Marcin ÂZewlakow, Artur Wichniarek, Andrzej Niedzielan oraz Emmanuel Olisadebe.
Ktory z nich ma szanse na naprawde wielk¹, europejsk¹ kariere? - ÂZurawski zasluguje na to, aby sprawdzic sie w jednej z najlepszych lig Starego Kontynentu. Ale tylko on - twierdzi z przekonaniem Zbigniew Boniek. - Zgadzam sie, ze ÂZurawski jest poza konkurencj¹. Miejsce w dobrej lidze moglby wywalczyc jeszcze tylko Tomasz Frankowski, pozostalym brakuje stabilnoœci formy. Andrzej Niedzialan, czy Marcin ÂZewlakow sporo potrafi¹, ale nie s¹ wielkimi gwiazdami - uwaza Wlodzimierz Lubanski. "
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa

tedix

Post autor: tedix »

Euzebiusz Smolarek doznal kontuzji w zwycieskim meczu z Werderem (1:0).
Ebi naci¹gn¹l wiezadla w kolanie i utworzyl sie tam tez krwiak.Jest do duze oslabienie dla druzyny.Smolarka zastapi L.Ricken.Nie zagra on do Bundesligi i w eliminacjach MÂS w meczach z Azebejdzanem i towarzyskim meczu z Albania.
Moja więź nieugięta i twarda krwią czystą płynąca, z krajem tym pozostanie niezmienna na zawsze do końca!

Awatar użytkownika
AcRoSs
Kontakt:

Post autor: AcRoSs »

tedix pisze:Euzebiusz Smolarek doznal kontuzji w zwycieskim meczu z Werderem (1:0).
Ebi naci¹gn¹l wiezadla w kolanie i utworzyl sie tam tez krwiak.Jest do duze oslabienie dla druzyny.Smolarka zastapi L.Ricken.Nie zagra on do Bundesligi i w eliminacjach MÂS w meczach z Azebejdzanem i towarzyskim meczu z Albania.
Oj to wielkie oslabienie dla druzyny Pawla Janasa, szkoda Ebiego liczylem na niego w tych meczach eliminacyjnych, gdyz pokazal sie z bardzo dobrej strony, widac iz zmienienie barw klubowych z Feyenoordu na Borussie Dortmund wyszlo mu na lepsze. Ebi kuruj sie i wracaj jak najszybciej do zdrowia.
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly

Kynio

Post autor: Kynio »

AcRoSs pisze:
tedix pisze:Euzebiusz Smolarek doznal kontuzji w zwycieskim meczu z Werderem (1:0).
Oj to wielkie oslabienie dla druzyny Pawla Janasa, szkoda Ebiego liczylem na niego w tych meczach eliminacyjnych, gdyz pokazal sie z bardzo dobrej strony, widac iz zmienienie barw klubowych z Feyenoordu na Borussie Dortmund wyszlo mu na lepsze. Ebi kuruj sie i wracaj jak najszybciej do zdrowia.
Nom, rzeczywiœcie to oslabienie dla reprezentacji, ale...s¹ pilkarze ktorzy mog¹ go zast¹pic. Bez Ebiego i tak reprezentacja dobrze sobie radzila. Zagral tylko w dwoch ostatnich meczach.

Awatar użytkownika
AcRoSs
Kontakt:

Post autor: AcRoSs »

Sebastin Mila zdobyl bramke w finalowym spotkaniu Pucharu Austrii, gdzie spotkaly sie dwa lokalne kluby Rapid Wieden i Austria Wieden. Mecz zakonczyl sie zwyciestwem Austrii 1:3, Mila popisal sie pieknym uderzeniem w okienko bramki.

Pozdrawiam AcRoSs
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly

ewa
Kontakt:

Post autor: ewa »

duet z wisly jest ok ale brakuje mi w naszej kadrze powolania dla saganowskiego. uwazam ze sprawdzilby sie o wiele lepiej niz rasiak. poza tym wchodzac na te ostanie minuty w meczu z azerami w warszawie i strzelajac chyba 2 bramki pokazal ze zasluguje na powolanie.

Borek

Post autor: Borek »

Wkurza mnie ze janas nie powoluje Delury. Niedlugo go tez stracimy tak jak podolskiego. Mamy tylu dobrych zawodnikow ale nikt ich nie powoluje oni sie wkurzaja i graja se gdzie indziej z dobrym skutkiem.
Obrazek
Oooooooh Campione
The one and only
We're Liverpool

Awatar użytkownika
Sumo
Kontakt:

Post autor: Sumo »

Po meczu z Anglikami ci¹gle zastanawia mnie jedna rzecz- dlaczego Janas uparcie wystawia Lewndowskiego na œrodku pomocy :?: W swoim klubie Lewy gra w œrodku obrony i radzi sobie doskonale, a przeciez nasza defensywa do najlepszych sie nie zalicza. Wydaje mi sie, ze to jest w tej chwili nasz najlepszy stoper obok Klosa i Glowackiego. B¹kowi prznosiny do Kataru nie wyszly na dobre.

Druga sprawa to Marcin Adamski. Pilkarz ten gra w lidze mistrzow i zosal wyrozniny ostatnio nawet przez Fabio Capello, ale Janas cišgle go pomija :? Ja szanuje Janasa, ale jego niektore decyzje personalne sš troche niezrozumiale.

Chomidinho23
Kontakt:

Post autor: Chomidinho23 »

Puma wydala kolekcje koszulek na MÂS. Polska ma husarza na piersi i wogule jest bardzo fajna. Wazy zaledwie 100 gram, jak bede mial fotke to wrzuce.

A co s¹dzicie o przygotowaniach Polski na MÂS, wybraniu bazy ?
Camp Nou jest jak teatr, a ja gram w nim g³ówn¹ rolê - Ronaldinho Gaucho
Visca el Barça !!

Witz

Post autor: Witz »

na moje oko miejsce, w ktorym znajduje sie baza nie ma wiekszego znaczenia, wazny jest rodzaj przygotowan. Z jednej strony nie mozna chlopakow zajechac a z drugiej za latwo tez nie mog¹ miec. MR Janas musi (powinien, zeby bylo mniej powtorzen :wink: ) ograniczyc tez iloœc reklam w ktorych wystepuj¹ nasi Reprezentanci, bo na dworze piŸdzi, a niektore z klipow bylyby zapewne krecone "dehors".

Juz widze, jak ÂZurawski idzie sobie ulic¹ na ktorej jest pelno œniegu i wieje wiatr, wchodzi do domu. Na przywitanie zona mowi:
-Maciek, co ty tak niewyraŸny jesteœ :?: :?:

Dudek juz zwolnil kukulki w zegarach i teraz on robi na poltora etatu. :!: :!:

Kto nastepny :?: :?: AHA :!: :!: :!:
10 podlaskich tatrakow jest zainteresowane byciem reklamowanymi przez... :arrow:
widomo :badhappy: :wink:

PZDR 8)
Ostatnio zmieniony 23 sty 2006, o 15:00 przez Witz, łącznie zmieniany 2 razy.

Bilu
Kontakt:

Post autor: Bilu »

Dla mnie to oni mog¹ grac nawet w sprzecie Tico, byleby nie bylo powtorki sprzed 4 lat. A te niby testy, ze w tych strojach zawdonik jest szybszy...ta yhym i moze Lewandowski weŸmie na szybkoœci Podolskiego...jezeli to prawda to moze s¹ jakieœ setne setnych micro sekund :D ale s¹ one niezauwazalne, niestety nawet taka koszulka z Rasiaka nie zrobi zawodnika w stylu Eto'o.

Witz

Post autor: Witz »

"Pastuch i dwie gesi - niemieckie wyobrazenie Polski przed MÂS

Dwie gesi i ich pastuch - taki wizerunek Polski widnieje na okolicznoœciowych medalach dla dzieci wybitych za zgodš FIFA na mistrzostwa œwiata w pilce noznej – informuje „Gazeta Wyborcza”.
Medali jest 32, tyle ile narodowych druzyn na mundialu. Na francuskim jest wieza Eiffla, na niemieckim - Brama Brandenburska, USA ma Statue Wolnoœci, Czesi - lwa, ktory wpisany jest w ich godlo panstwowe. A Polska - pastucha w kapeluszu z sumiastymi w¹siskami i dwoma g¹skami.

Projektantem i dystrybutorem medali jest niemiecka firma MDM. Dlaczego tak nas przedstawila? - Uzyliœmy symboli, ktore kojarz¹ sie z danym krajem. Z Angli¹ kojarzy sie palac Buckingham, ze Szwecj¹ ÂLoœ, a z Polsk¹ gesi - wyjaœnila nam Tina Schwarzmann z MDM."
Wiecej w "Gazecie Wyborczej"

Poczulem sie obrazony. Przyrownywac Statue Wolnoœni jako symbol do gesi jako symbol. Pojebalo, czy jak? Przeciez jak chc¹ narod do czegoœ przyrownywac to prosze blizej pozanac narod. Gesizyj¹ nie wylko w Polsce, wiecej - wiekszoœc bajek o gesiach jest dunskich. Przeciez mogli dac JPII z dat¹ urodzenia i œmierci albo husarzy albo chociazby polskie legiony pod napoleonem. A ci gesi... Nieuki jebane.

W takim razie USA powinno miec symbol West Side na rewersie a East Side na awersie, Rosja Zgredka z Harry'ego Pottera, Argentyna dolara przecinanego na pol, Niemcy bawarczyka z piwem itp.

Awatar użytkownika
Sumo
Kontakt:

Post autor: Sumo »

[b:b1a3de2fcd]http://sport.onet.pl/0,1248713,1365068,wiadomosc.html

Kadra na mecz towarzyski z Dania......... ja nie wiem czy smiac sie z tego czy plakac.

MILA, Frankowski ( ile tych minut jeszcze bedzie??? kolejny 1000??), JOP, Bak, Kowalewski zamiast Boruca. No jesli to maja byc pilkarze obecni w kadrze na eliminacje to ja nie bedac Nostradamusem mowie, ze na EURO nie zagramy.
Ja wiem, ze wielkich mozliwosci nasz holenderski "zbawca" nie ma, ale po co powowluje pilkarzy, ktorzy od kilku czy kilkunastu miesiecy nie graja praktycznie. Gdzie sa pilkarze z Polskiej ligi??? Burkhardt, Surma czy chocby Rachwal nawet, Iwanski. Ale nie trzeba wziasc Mile, bo przeciez "GRA" w Austrii.
Wiem, ze trwa liga, ze druzyny beda walczyly w pucharach, ale to wlasnie reprezentacja miala byc priorytetem. A tu widze, ze mecze o punkty beda jednoczesnie meczami eksperymentow...[/b:b1a3de2fcd]

IcemanEvo
Kontakt:

Post autor: IcemanEvo »

Mila przeciez gra w Anglii :D ,przynajmniej od nastepnego sezonu :shock: ...Dziwi mnie brak Boruca i niska liczba obroncow... No ale zobaczymy co nasz latajacy Holender pokaze w meczu z Dania (z Dania ,z ktora Anglicy w tamtym roku bodajze przegrali z ok 4:1...). I wlasnie widac ,ze nasz latajacy Holender nie zna polskiej ligi ,bo nie ma z niej pilkarzy... Poczekamy,zobaczymy...
Obrazek

ODPOWIEDZ