El.ME 2012

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
PtK_
Defilada zup

Re: El.ME 2012

Post autor: PtK_ »

hjk95 pisze:A czy dostane jakies powiadomienie na meila jesli wygralem ? Bo na chwile obecna nie moge sie dostac do konta gdyz haslo zna ktos inny z kim nie mam narazie kontaktu

Tak, dostajesz od nich maila na skrzynkę pocztową a jeśli chcesz sprawdzić jakie mecze wylosowałeś to musisz wejść na stronę w zakładkę bilety.
Obrazek
"Bo w życiu nigdy nie jest tak, jak byśmy chcieli aby było"

Z LIVERPOOL FC NA CAŁE ŻYCIE ;-)

Zuru
Kontakt:

Post autor: Zuru »

Jak wielu z Was również nic nie wylosowałem, ale szanse, ze trafią akurat na moje zgłoszenie były prawie zerowe...
Pozostaje TVP...ale w sumie to nie wyobrażam sobie Mistrzostw bez analiz Jacka Gmocha i komentarza Szpakowskiego 8)

Awatar użytkownika
Cezar

Post autor: Cezar »

No to przynajmniej ja miałem szczęście i wylosowałem po 3 bilety na 2 mecze do Wrocławia i Poznania 8 i 12 Czerwiec . Niestety jadę tylko na 1 , szwagier z rodziną też musi jechać .
Obrazek
http://www.facebook.com/kochamgotowac- Nie masz pomysłu na obiad? Odwiedź tą magiczną stronę !

Aisak30

Post autor: Aisak30 »

Ja również miałam wieelkie szczęście - zarówno do mojego brata jak i taty doszła piekielnie radosna wiadomość:
"z przykrością zawiadamiamy bla bla bla....". Jednakże może jeszcze nie wszystko stracone, bo biorę udział z bratem w konkursie Castrol'a gdzie można wygrać bilety. Perspektywa mojego pierwszego Euro na żywo choler... bardzo mnie motywuje, dlatego będę w to dosyć mocno zaangażowana :)
"[...] - Nie mogę doczekać się wyjścia na boisko. – powiedział - Pragnę przeżyć moment pierwszego zwycięstwa i siedzenia w szatni po zakończonym meczu. W tym momencie, całą pracę jaką włożyłem, wszystkie potknięcia i kontuzje, będą warte zachodu, ponieważ kocham grać dla tego klubu - zakończył Steven Gerrard."

Awatar użytkownika
LuisS

Post autor: LuisS »

PtK_ pisze:Ja wylosowałem po 4 bilety na 3 mecze, niestety na mecz Polski nie trafilem, mam dwa grupowe mecze i jeden ćwierćfinał :D:D jeden grupowy kategoria 1, drugi grupowy kategoria 2 i ćwierćfinał kategoria 1.
Jak to? To nie było tak, że można ubiegać się tylko o bilety na mecze reprezentacji których ma się obywatelstwo?
Obrazek
"Być odciętym od futbolu to tak, jakby być odciętym od tlenu. Żyję i oddycham grą. Opuszczenie chociaż jednej minuty meczu jest dla mnie jak śmierć" - Steven Gerrard.

Awatar użytkownika
KubusLFC

Post autor: KubusLFC »

mnie też zawiadamiają "z przykrością" :(

Awatar użytkownika
Cezar

Post autor: Cezar »

Mam pytanie otóż wypełniając formularz biletowy podałem dane osobowe mojej matki natomiast numer karty płatniczej podałem swój (matka takowej nie posiada) . Ona wylosowała bilet i czy ona może zapłacić z mojej karty czy anulują mi formularz ? Z góry dziękuje .
Obrazek
http://www.facebook.com/kochamgotowac- Nie masz pomysłu na obiad? Odwiedź tą magiczną stronę !

Awatar użytkownika
Anita9TheReds

Post autor: Anita9TheReds »

Mi również się nie udało.. :/
Liverpool players must play like a lion, give his all. There must be determination, commitment and resolve to be a Liverpool player ! You'll never walk alone!

fanx
Kontakt:

Post autor: fanx »

Mam szczęście do losowania - udało mi się zdobyć 4 bilety na ćwierćfinał w Gdańsku w kategorii cenowej 150 euro (oby z udziałem Polski!) i... 4 bilety w Doniecku w kategorii cenowej 30 euro ( :lol: ). Były to jedyne bilety zagraniczne, o jakie wnosiłem, bardziej dla zjeby niż z wiarą, że się uda, a jednak będzie mi dane zobaczyć ten przepiękny stadion na żywo, no i sama podróż ze znajomymi przez Ukrainę ogarniętą klimatem mistrzostw - bajka! :) W drodze powrotnej obowiązkowo kilka dni na Krymie :happy:
"Jestem chory na piękny futbol." Jose Mourinho

Awatar użytkownika
Cappy

Post autor: Cappy »

Ja dzisiaj z nudów wszedłem na pocztę i okazało się, że wylosowałem 4 bilety na finał do Kijowa! :)
Pamiętaj rodaku, CRACOVIA znaczy KRAKÓW

Obrazek

Awatar użytkownika
wokky
Kontakt:

Post autor: wokky »

:!:

Chce ktoś kupić 3 podwójne bilety do Poznania na EURO (Venue Series Group Poznań) za 4,5 tys? Płatność do dzisiaj!

:!:
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard

Awatar użytkownika
FCmadzia
Kontakt:

Post autor: FCmadzia »

Dwa pytania:
1.Kiedy będą losowane pary barażowe?
2.Kiedy będą rozegrane te baraże?
:)

EDIT: Dzięki piękne panowie, za odp :happy:
Ostatnio zmieniony 13 paź 2011, o 00:14 przez FCmadzia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nooldir
Kontakt:

Post autor: Nooldir »

Losowanie jutro

Awatar użytkownika
Grooman

Post autor: Grooman »

A mecze będą rozegrane 11/12 listopada i 15 listopada. Losowanie grup głównego turnieju EURO 2 grudnia w Kijowie.

impiii

Post autor: impiii »

Lepszej grupy nie można było wymarzyć, kupa szczęścia. Grupa B to jakaś masakra.

Przynajmniej Agger wróci szybciej do klubu..
Ostatnio zmieniony 2 gru 2011, o 20:23 przez impiii, łącznie zmieniany 1 raz.
W życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Każdy dzień jest moim nauczycielem.

ODPOWIEDZ