Puchar Konfederacji

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Asahi

Re: Puchar Konfederacji

Post autor: Asahi »

Między innymi dlatego wyłączam komentarz podczas oglądania tego turnieju. Nie da się ich po prostu słuchać. Albo po prostu ja jestem uczulony na gadanie głupot i reaguje na to nerwowo.
Obrazek

aqalfc

Post autor: aqalfc »

A Wołek powiedział coś kiedyś mądrego ? Pomijając, że zwyczajnie nabija ludzi w butelkę bredząc o jakiś wymyślonych piłkarzach czy to z Brazylii, Chile itp. Ten gość zwyczajnie powinien mieć zakaz komentowania meczów, ale co zrobić takie TVP..

Awatar użytkownika
xMariuszx
Kontakt:

Post autor: xMariuszx »

To samo mozna powiedziec o komentatorach TVP...

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

shelby3001 pisze:no i co powiedzial Wołek przed chwilą komentując mały final Urugwaju z Wlochami?
cytuje:

"Liverpool to swietnosc miniona i to nie jest klub dla pilkarza takim jaki jest Suarez...."

pomylił sie z prawdą?
Powiedział to co jest zaakceptowane od dłuższego czasu na tym forum (przez normalnych ludzi). Mozna kochac Liverpool, kibicować, ale trzeba być idiotą, żeby twierdzić, że nadal jesteśmy potęgą. Co też nie zmienia faktu, że zatrzymać Suareza absolutnie możemy w klubie.

Ten sam komentator dodał też po chwili coś w stylu: "Liverpool planuje w najbliższym czasie powrót do ścisłej czołówki angielskiej piłki klubowej i wcale nie chcą rozstać się z Suarezem" No i ja jestem własnie tego samego zdania, że wrócimy, trzeba wierzyć :)

Swoją drogą wklejasz ten komentarz, tak jakbyś chciał sprowokować kogoś do jakiejś impulsywnej reakcji... Daj spokój, bardzo często komentatorzy są słabo przygotowani i paplają głupoty, co nie zmienia faktu, że akurat w tej kwestii się nie pomylił. Niestety ;/

Edit: no i udało Ci sie

Edit: Hulus, a Inter Mediolan uważasz za potęgę?
Ostatnio zmieniony 30 cze 2013, o 20:03 przez 1010Arx, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Rufus

Post autor: Rufus »

Nie jestem pewny, ale na tym Pucharze Konfederacji padła chyba największa ilość bramek z rzutów wolnych, w samym meczu Włochy-Urugwaj padły dwie przepiękne bramki strzelone przez Diamantiego i Cavaniego ;)

hulus
Redaktor
Kontakt:

Post autor: hulus »

1010Arx pisze:
shelby3001 pisze:no i co powiedzial Wołek przed chwilą komentując mały final Urugwaju z Wlochami?
cytuje:

"Liverpool to swietnosc miniona i to nie jest klub dla pilkarza takim jaki jest Suarez...."

pomylił sie z prawdą?
Powiedział to co jest zaakceptowane od dłuższego czasu na tym forum (przez normalnych ludzi). Mozna kochac Liverpool, kibicować, ale trzeba być idiotą, żeby twierdzić, że nadal jesteśmy potęgą. Co też nie zmienia faktu, że zatrzymać Suareza absolutnie możemy w klubie.

Ten sam komentator dodał też po chwili coś w stylu: "Liverpool planuje w najbliższym czasie powrót do ścisłej czołówki angielskiej piłki klubowej i wcale nie chcą rozstać się z Suarezem" No i ja jestem własnie tego samego zdania, że wrócimy, trzeba wierzyć :)

Swoją drogą wklejasz ten komentarz, tak jakbyś chciał sprowokować kogoś do jakiejś impulsywnej reakcji... Daj spokój, bardzo często komentatorzy są słabo przygotowani i paplają głupoty, co nie zmienia faktu, że akurat w tej kwestii się nie pomylił. Niestety, ale nie ma co podjudzać reszty :)

Edit: no i udało Ci sie :)
W takim razie dumnie zaliczam się do tych nienormalnych :D

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

cytuje:

pomylił sie z prawdą?
Tak! Liverpool jest, był i będzie wielki.
Były słabsze czasy, jednak nawet w takich chwilach, klub przyciągał graczy na poziomie Suareza.
W sumie mi taka opinia nt. LFC pasuje. Nie musimy być pod presją w przyszłym sezonie. Niech wszyscy nas lekceważą :)
Co do samego spotkania, to przyjemne widowisko. Niestety, Forlan zupełnie bez formy.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "

Awatar użytkownika
Sumo
Kontakt:

Post autor: Sumo »

Srsly, kogoś jeszcze obchodzi co ten stary, ziejący nienawiścią frustrat ma do powiedzenia? (na jaki temat by się nie wypowiadał)

shelby3001
Entertainment

Post autor: shelby3001 »

Sumo pisze:Srsly, kogoś jeszcze obchodzi co ten stary, ziejący nienawiścią frustrat ma do powiedzenia? (na jaki temat by się nie wypowiadał)
stary moze, ale akurat Tomasz Wolek nie jest typem czlowieka ziejacego nienawiscia.
Jego moge posluchac, w zestawieniu dla przykladu z Szpakowskim tym bardziej.
Pierdziel Szpakowski nigdy nie umial wypowiedziec nazwisko Mascherano czy Carraghera a jego tendencyjnosc i naginanie zawsze przyprawia o palpitacje...
Obrazek

DrGh0st

Post autor: DrGh0st »

Gostek jest nieźle oderwany od rzeczywistości, można się uśmiechać tylko no bo według niego Suarez powinien grać w Manchesterze.

...oczywiscie, ze nie. On czuje się prześladowany będąc ulokowany w Liverpoolu, jak wiec by się mieszkało i pykało w Manchesterku? No nie gadaj ze jest aż tak lekkoduszny.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2013, o 20:41 przez DrGh0st, łącznie zmieniany 2 razy.
"I wtedy Klopp rzekł:
Ty jesteś Virgil czyli opoka a na tej opoce zbuduje Liverpool mój, a przeciwnicy go nie przemogą."

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

shelby3001 pisze:
Sumo pisze:Srsly, kogoś jeszcze obchodzi co ten stary, ziejący nienawiścią frustrat ma do powiedzenia? (na jaki temat by się nie wypowiadał)
stary moze, ale akurat Tomasz Wolek nie jest typem czlowieka ziejacego nienawiscia.
Jego moge posluchac, w zestawieniu dla przykladu z Szpakowskim tym bardziej.
Pierdziel Szpakowski nigdy nie umial wypowiedziec nazwisko Mascherano czy Carraghera a jego tendencyjnosc i naginanie zawsze przyprawia o palpitacje...
Jeszcze tylko dopowiem coś o komentatorach z TVP. Nie chcę ich jakoś szczególnie bronić, ale mają ciężko. To nie jest jak w Canal +, gdzie każdy ekspert ma swoją ligę i wie o niej niemal wszystko. Tutaj musisz znać podstawy o większości lig europejskich i nie możesz przez to wiedzieć więcej. Gość patrzy na tabele PL i widzi Liverpool na 7 miejscu, więc stwierdza, że zawodzą i koniec. Nie wie, dlaczego tak jest.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "

bols

Post autor: bols »

DrGh0st pisze:Gostek jest nieźle oderwany od rzeczywistości, można się uśmiechać tylko no bo według niego Suarez powinien grać w Manchesterze.

Transfer do City jest niemożliwy?
Ostatnio zmieniony 30 cze 2013, o 20:27 przez bols, łącznie zmieniany 1 raz.

Oskar

Post autor: Oskar »

Błagam Was, dyskutujecie o słowach "eksperta", według którego Giovani dos Santos jest synem słynnego brazylijskiego piłkarza, Rivaldo. Ktoś mądrze zauważył, że on tylko ogląda mecze wtedy, kiedy sam je komentuje.

Polecam skupić się na futbolu.

Awatar użytkownika
Zicku

Post autor: Zicku »

nie miałem okazji ogladadać drugiej połowy, jak wypadł suarez? (zrobiła się spora dyskusja, jeżeli była mowa wcześniej to przepraszam :))
"Jesteśmy Liverpoolem, dlatego oczekiwania są tak wysokie." - Steven Gerrard

Oskar

Post autor: Oskar »

Zicku pisze:nie miałem okazji ogladadać drugiej połowy, jak wypadł suarez? (zrobiła się spora dyskusja, jeżeli była mowa wcześniej to przepraszam :))
Przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Miał jedną bardzo dobrą okazję, ale wolał się wtedy przewrócić i wymusić rzut karny. Ogólnie nie udała mu się specjalnie żadna indywidualna akcja. Zdecydowanie w cieniu Cavaniego tym razem, ale przynajmniej wykorzystał karnego.

ODPOWIEDZ