Polska czy Anglia?

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

licznerek

Post autor: licznerek »

Ja jestem kibicem Liverpoolu a nie Anglii. Mam nadzieje ze Polska wygra rewanz i ktoœ skosi tego lalusia Bechama i tego nienormalnego Rooneya :)

dede
Kontakt:

Post autor: dede »

ktoĹ“ka pisze:Ja jak w kazdym meczu bede za Angliš,bo Wielka Brytania,angielski i Liverpool to moje 3 najwieksze zyciowe miloœci,rzeczy bez ktorych nie moglabym zyc,i za ktore bym sie dala pokroic.Tak samo jak Levy po meczu Anglia-Portugalia mialam w domu powodŸ.Pozdro :)
A ja po tym meczu zanosilem sie panicznym smiechem, rozkoszowalem sie tym triumpfem, poniewaz sa rzeczy ktorych w tym kraju nie nawidze i dosc czesto bardzo sie ciesze z ich porazki.

Jak ktos ogladal Mistrzostwa Swiata w Helsinkach w lekkiej atletyce i widzial sztafete kobiet to moze jest troche blizej do tego co czuje.

Oczywiscie to nie moja sprawa, ale mowicie tak wyniosle o Wielkiej Brytani a nie do konca wiecie co Wielka Brytania mowi o Polsce (w szczegolnosci Anglia)...
Obrazek

Liber
Kontakt:

Post autor: Liber »

Ja jak w kazdym meczu bede za Angli¹,bo Wielka Brytania,angielski i Liverpool to moje 3 najwieksze zyciowe miloœci,rzeczy bez ktorych nie moglabym zyc,i za ktore bym sie dala pokroic.Tak samo jak Levy po meczu Anglia-Portugalia mialam w domu powodŸ.Pozdro
Ja tez tak kibicowalem jak mialem 8 lat tylko wtedy kibicowalem Brazylii, ty tez kiedys dorosniesz...

Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

Liber pisze:Ja tez tak kibicowalem jak mialem 8 lat tylko wtedy kibicowalem Brazylii, ty tez kiedys dorosniesz...
Marna prowokacja Liber. Ze zdjecia w galerii Ktoska wyglada mi na minimum 15 lat, natomiast jesli w ten sposob odnosisz sie do ludzi o innych pogladach niz Twoje, to pora zmienic strone, ktora odwiedzasz.
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

Pietro
Kontakt:

Post autor: Pietro »

Polska przegrala mecz z Angli¹. Mecz byl dobry, Polacy nieŸle grali, Artek œwietnie bronil. Tylko ten gol Lamparda, nie do wyjecia... :cry: :cry:

Liber
Kontakt:

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by Liber
Ja tez tak kibicowalem jak mialem 8 lat tylko wtedy kibicowalem Brazylii, ty tez kiedys dorosniesz...
--------------------------------------------------------------------------------

Marna prowokacja Liber. Ze zdjecia w galerii Ktoska wyglada mi na minimum 15 lat, natomiast jesli w ten sposob odnosisz sie do ludzi o innych pogladach niz Twoje, to pora zmienic strone, ktora odwiedzasz.
Spoko spoko jedni dorastaja wczesniej inni pozniej :wink:

Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

Liber chyba naprawde pora zmienic strone, ktora odwiedzasz <ok>.
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

Liber
Kontakt:

Liber chyba naprawde pora zmienic strone, ktora odwiedzasz <ok>.
A to niby dlaczego ?? :| zlamelem w jakis sposob regulamin tego forum ??

Awatar użytkownika
carlsberg

Post autor: carlsberg »

osobiscie dziwie sie ze polscy kibice w meczu z Anglia moga byc za Anglikami ale to jest tylko i wylacznie ich sprawa.....
Bardzo podoba mi sie zachowanie polakow w Brukseli ( miedzy innymi mojego braciszka) krorzy na kazdym kroku podkreslaja ze sa polakami , a najfajniejsze jest to jak graja w noge z marokanami wszyscy w strojach reprezentacji :P i zawsze wygrywaja !
Osobiscie kibicuje POLSKIEJ reprezenracji pomimo ze Anglie tez bardzo lubie i cytuje licznerka " Jestem kibicem Liverpoolu a nie Anglii" i ja rowniez sie pod tym popisuje
Pozdrawiam
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL

ODPOWIEDZ