Euro 2008

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
guerer
Kontakt:

Post autor: guerer »

Mnie tam najbardziej rozwala reklama w radio, wlasnie na temat polakow i niemcow... Leci to mniej wiecej tak:

Po raz kolejny w niemieckiej prasie polacy zostali przedstawieni jako zlodzieje samochodow...
Dla piekna sportu pokonajmy niemcow 30:0...

Nic dodac, nic ujac 8)
"Przetnijmy moją skórę, a zobaczymy czerwoną krew Liverpoolu"

Awatar użytkownika
guziec100
Kontakt:

Post autor: guziec100 »

Widze, ze skrajne wypowiedzi dominuja ;)

Moze ustalmy to tak: z niemcami nam nigdy nie bylo po drodze ... a takie nasze juz zamilowanie do historii, ze my nie tylko chcemy wygrac mecz, ale jak wiadomo chcemy powtorzyc Grunwald i oddac za Kampanie Wrzesniowa :)
I niech mi ktos nie mowi, ze to nie jest element polskiej kultury, ze chcemy dokopac "szwabom".

Szczerze, kto tego nie chce ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

Ty chcesz, ja chce, on chce, ona chce... ale nie zauwazylem, zeby w twoich slowach byl rasizm albo debilizm. U kolegi wrecz przeciwnie;]

edit
Sam jestes pyszny i pewny siebie, a do tego jestes rasista i opierasz sie na durnych stereotypach, a wiec jestes gorszy od ludzi, ktorych nienawidzisz. :)
Ostatnio zmieniony 3 cze 2008, o 09:30 przez Sochal, łącznie zmieniany 1 raz.
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

Awatar użytkownika
lfc
Kontakt:

Post autor: lfc »

No to sie dzis Wlochom kaipitan wsypal...Kontuzja kolana podobno.
Kolejny po Babelu wielki pilkarz wypada w ostatnim tygodniu imprezy.
Obrazek

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

Post autor: werbatin »

Sochal pisze:ale nie zauwazylem, zeby w twoich slowach byl rasizm albo debilizm. U kolegi wrecz przeciwnie;]
Co? jestem debilem bo napisalem konkretnie co mysle? jestem rasista bo niecierpie niemcow za ich pyche i pewnosc siebie? Leb dam sobie uciac ze tak jak ja twierdzi przynajmniej 70% polskich kibicow i co? - oni tez sa debilami i rasistami?
Obrazek

Awatar użytkownika
guziec100
Kontakt:

Post autor: guziec100 »

Co? jestem debilem bo napisalem konkretnie co mysle? jestem rasista bo niecierpie niemcow za ich pyche i pewnosc siebie? Leb dam sobie uciac ze tak jak ja twierdzi przynajmniej 70% polskich kibicow i co? - oni tez sa debilami i rasistami?
Ogarnalem. Chodzi o to, ze z twoje wypowiedzi wynika cos dziwnego.
Jakbys spotkal Niemca przed meczem, idacego jakims naszym miastem to przedziurawilbys mu wurstem przelyk, zamknal w kajdanki w ksztalcie Audi i tak mu nakopal do dupy, ze poczul by Krigzmarine w jajach a we lbie cale Luftwafe.

Mozemy sie tu przekrzykiwac jak nie lubimy niemcow ale dopoty wojny nie ma dopoty zabijac nie wolno i powodow nie ma ;]

Ps:....ze tak sie wtrace.
Obrazek

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

Post autor: werbatin »

guziec100 pisze:
Ogarnalem. Chodzi o to, ze z twoje wypowiedzi wynika cos dziwnego.
Jakbys spotkal Niemca przed meczem, idacego jakims naszym miastem to przedziurawilbys mu wurstem przelyk, zamknal w kajdanki w ksztalcie Audi i tak mu nakopal do dupy, ze poczul by Krigzmarine w jajach a we lbie cale Luftwafe.

Mozemy sie tu przekrzykiwac jak nie lubimy niemcow ale dopoty wojny nie ma dopoty zabijac nie wolno i powodow nie ma ;]

Ps:....ze tak sie wtrace.

Gdzie ja napisalem ze ja orazu bede katowal niemcow - no bez przesady. Niecierpiec/nienawidzic kogos to nie znaczy odrazu go zabijac... Napisalem tylko ze ich niecierpie za ich pyche i pewnosc siebie i baaardzo zalezy mi abysmy im w koncu dokopali, tak jak min 70% Polskich kibicow. Proste :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Ja juz nie moge doczekac sie soboty i inauguracyjnego meczu w Bazylei pomiedzy Szwajcarami i Czechami. Juz od pewnego czasu dopadla mnie atmosfera zwiazana z EURO.

Kto jest faworytem turnieju? Upatruje go w Hiszpanach, Wlochach, Francuzach i Holendrach - czyli tradycyjnie. Z tym, ze ostatnie trzy wymienione reprezentacje graja w jednej grupie... Grupa C bedzie szalenie ciekawa i szkoda, ze ktorys z moich faworytow odpadnie juz w fazie grupowej.

Oczywiscie kibicowac bede bialo-czerwonym, w przypadku gdy odpadna (co licze zdarzy sie jak najpozniej), sympatie przeleje jak wiekszosc kibicow Liverpoolu na Hiszpanie. Licze, ze w koncu wlacza sie do walki o Mistrzostwo Europy, bo sklad maja swietny.

Poki co trzymam kciuki za Polske. Niedzielny mecz z Niemcami to bedzie prawdziwe swieto, na ktore wyczekuje z niecierpliwoscia. Oby udalo nam sie zrewanzowac za ostatni Mundial.

EDIT.
Patrick Vieira kolejnym graczem, ktoremu kontuzja uniemozliwi gre na ME.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish

Siena
Kontakt:

Post autor: Siena »

Macie tutaj fajowy hymn - bialoczerwoni :))

http://wrzucacz.pl/file/3721212307674 SCIAGAC !
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Siena
Kontakt:

Post autor: Siena »

lfc pisze:No to sie dzis Wlochom kaipitan wsypal...Kontuzja kolana podobno.
Kolejny po Babelu wielki pilkarz wypada w ostatnim tygodniu imprezy.
yyy, Del Piero ?:(:(?

Cannavaro
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
don_daniello_lfc
Kontakt:

Post autor: don_daniello_lfc »

Siena pisze:Macie tutaj fajowy hymn - bialoczerwoni :))

http://wrzucacz.pl/file/3721212307674 SCIAGAC !
Wlasnie. Ma moze jeszcze ktos podobne piosenki-hymny. Np: cos jak "Do boju Polsko" ?
Z gory dzieki. :)
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"

Awatar użytkownika
bizzy

Post autor: bizzy »

No jak juz jestesmy przy EURO to warto odwiedzac oficjalke. Strona jest w pytke Zbysia!

http://www.euro2008.uefa.com/
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/

Awatar użytkownika
kuna_LFC
Kontakt:

Post autor: kuna_LFC »

Ja jakos srednio odczuwam to Euro... Byc moze to dlatego ze jestem zalany nauka i nie potrafie myslec o zblizajacym sie swiecie...Moze gdy sie rozpoczna ogarnie mnie magia Mistrzostw Europy (oby :) ) W tym roku kibicowac bede wiadomo komu - Polsce :!: ... i tutaj chyba nie musze tlumaczyc dlaczego akurat czerwono bialym mysle ze chlopaki zasluzyli na wyjscie z grupy i tego im z calego serca zycze co do kwestii meczu z Niemcami - Bardzo bym chcial zeby Polska ukradla im chociaz dwa pkt i utarla im nosa nie udalo sie nam to 2 lata temu na Mistrzostwach Swiata moze teraz sie uda :)
W drugiej kolejnosci bede kibicowal Holandii niewiem dlaczego ale to wlasnie ich pilke lubie i to na nich bede stawial w tegorocznych mistrzostwach europy w trzeciej kolejnosci Hiszpania i to by bylo na tyle. Cala reszta jest mi obojetna.

PS.Za jakiekolwiek razace bledy w pisowni przepraszam - slonce daje mi sie we znaki

Awatar użytkownika
guerer
Kontakt:

Post autor: guerer »

Naprawde bardzo polecam obejrzec ten filmik...

http://www.youtube.com/watch?v=3-Az6Lgz ... re=related

podbudowuje bardzo, nie ma co POLSKA
"Przetnijmy moją skórę, a zobaczymy czerwoną krew Liverpoolu"

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Post autor: Mitchell »

Obrazek

To strona z dzisiejszego "Super Expressu".
A ja pozniej sie dziwie, ze biednemu werbatinowi na mozg sie rzuca spotkanie z Niemcami jesli w gazecie o prawie 3 mln nakladzie pracuja tacy debile i indoktrynuja mlodych. :x
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam

ODPOWIEDZ