Euro 2008

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

fasudzi
Kontakt:

Post autor: fasudzi »

TVP dala dupy, to rzecz jasna. Jednak ja osobiscie mam nadzieje, ze Polsat na EURO 2008 do grona swoich komentatorow 'wypozyczy na chwile' Jacka Gmocha. Nie bede mogl sobie darowac jezeli na tych Mistrzostwach nie uslysze ...'To byla typowa akcja Anglikow...czyli gol'. Co prawda Anglikow nie ma, ale ktos ich pewnie dobrze zastapi.

Co do samych Mistrzostw chcialbym zeby cos duzego ugrali Hiszpanie, ktos juz cytowal to piekne zdanie 'Gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze' moze akurat to ich rok :?: Co do Polakow oczywiscie wyjscie z grupy bedzie duzym osiagnieciem, ale chcialbym zeby chlopcy ograli Niemcow, a najpiekniejszym snem byloby, gdybysmy ich ukuli w 90 minucie. Niech poczuja co to znaczy przegrac w ostatniej minucie...

PS Gmoch do Polsatu :!:
Obrazek
[*]1921-2006[*] Kazimierz Górski[*]

helcus
Kontakt:

Post autor: helcus »

Mam pytanko :D Kogo nie lubicie najbardziej ze wszystkich druzyn co zagraja na Euro? Bo ja oisobiscie WLochow za to ze sa tacy zarozumiali :x
You'll never walk alone!

Awatar użytkownika
LfcManiak
Kontakt:

Post autor: LfcManiak »

Oczywiscie Niemcow i ich arogancje ... A potem Wlochow, za Materazziego :]
Up the Irons! \o/
http://www.lastfm.pl/user/Edentrail
http://www.filmweb.pl/user/edentrail
https://twitter.com/Edentrail

"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

Awatar użytkownika
don_daniello_lfc
Kontakt:

Post autor: don_daniello_lfc »

helcus pisze:Mam pytanko :D Kogo nie lubicie najbardziej ze wszystkich druzyn co zagraja na Euro? Bo ja oisobiscie WLochow za to ze sa tacy zarozumiali :x
Niemcow, ale slowa "nie lubie" to dla mnie za malo :wink: :badhappy:
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

Post autor: werbatin »

Z wszystkimi mozemy wtopic, wszyscy moga porobic sobie kontuzje, bedzie III ws wszystko! Byle by tych szwabskich miechow pojechac w jakimkolwiek stylu! Nigdy w zyciu nie wyczekiwalem na mecz reprezentacji polski jak na ten, po prostu normalnie emocje niczym przed meczem LFC z krowami... krowy zawsze pewne siebie, przed meczem walna tylko tekst ze wygraja i wygrywaja, a my miesiacami analizujemy wszystko i myslimy o tym meczu ze wreszcie bedzie przelom - identycznie jest jezeli chodzi o rep. Polski i niemcow. Kocham takie mecze!

NIE BEDZIE NIEMIEC PLUL NAM W TWARZ, NI DZIECI NAM GERMANIL, POLSKI MY NAROD !!!
Obrazek

konradlfc

Post autor: konradlfc »

Mam pytanko Very Happy Kogo nie lubicie najbardziej ze wszystkich druzyn co zagraja na Euro? Bo ja oisobiscie WLochow za to ze sa tacy zarozumiali Mad
Oj.... sa to NIEMCY oni to sa dopiero zarozumiali! i chamscy!! wiec delikatnie trzeba dac im po dupie ,jak juz jestesmy tymi zlodziejami ,to 3pkt zabierzemy im utrzciwie :x

Awatar użytkownika
sensej
Kontakt:

Post autor: sensej »

podobnie jak przedmowca mozemy znow sie osmieszyc byle z niemcami wygrac! Ja tego spotkania nie traktuje jako meczu recz jako wojne. Nie obchodzi mnie gra, piekno futbolu i inne pierdoly: maja urwac im przynajmniej pkt! Jesli chodzi o inne zespoly to z pewnoscia Wlochy, szwedzi i Austriacy no i ruskie to druzyny, za ktorymi nie przepadam...

EDIT: Banan---> kurna jakbym byl na lekcjach! :lol: :lol: :lol: Juz z kumplami obmyslilem plan:
ja z kumplem idziemy do woja jako samodzielne male armie niczym mala armia kobi, drugi w nawigacji powiadamia nas o kolejnych desantach, 3 kolega natomiast wykapany polityk i on dojdzie do wladzy i wywola wojne. 4 natomiat istny talib tak wiec wsparcie jak by co od islamskich ekstremistow :lol: Dzieki temu bedzie full autostrad, wspaniale koncerny samochodowe no i stadiony jakie takie. A w nagrode poczestujemy ich gazem by sobie sprobowali tak kazdy z nich jak oni nas.
Alez zalatuje czystym nazizmem moj post... :dry:
Ostatnio zmieniony 2 cze 2008, o 17:06 przez sensej, łącznie zmieniany 1 raz.
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."

Awatar użytkownika
Cowboy
Kontakt:

Post autor: Cowboy »

werbatin pisze:Z wszystkimi mozemy wtopic, wszyscy moga porobic sobie kontuzje, bedzie III ws wszystko! Byle by tych szwabskich miechow pojechac w jakimkolwiek stylu! Nigdy w zyciu nie wyczekiwalem na mecz reprezentacji polski jak na ten, po prostu normalnie emocje niczym przed meczem LFC z krowami... krowy zawsze pewne siebie, przed meczem walna tylko tekst ze wygraja i wygrywaja, a my miesiacami analizujemy wszystko i myslimy o tym meczu ze wreszcie bedzie przelom - identycznie jest jezeli chodzi o rep. Polski i niemcow. Kocham takie mecze!

NIE BEDZIE NIEMIEC PLUL NAM W TWARZ, NI DZIECI NAM GERMANIL, POLSKI MY NAROD !!!
lepiej bym tego nie ujal

Do Niemcow dolaczylbym jeszcze Austryjakow i zbiorczo nazwal "faszystami".
"Nie dla mnie przyjazn polsko-niemiecka, niemcow nienawidze od dziecka" jak gral i spiewal Homo Twist
A za co ich nie lubie!
Bo tak mnie kurna wychowano!!
Za Janka Kosa, za Murusie, za Westerplatte, Poczte Polska, rozbiory, Grunwald!!
Cale dziecinstwo przebiegalem z drewnianym karabinem szyjac do hitlerjugend !!
Za Khana, za Effenberga, za Bayern Monachiun!!
Za mecz na wodzie!!

NIEMCOW MUSIMY POKONAC!!!

ps
:? :!: :!:
za wszelkie błędy odpowiada drukarnia
ללא דת

Obrazek

Awatar użytkownika
Masacra

Post autor: Masacra »

helcus pisze:Mam pytanko :D Kogo nie lubicie najbardziej ze wszystkich druzyn co zagraja na Euro? Bo ja oisobiscie WLochow za to ze sa tacy zarozumiali :x

To czemu - zamiast mieszkac w Udine - nie przeprowadzisz sie gdzie indziej? :shock:

Do zlotu 72 dni...

Banan

Post autor: Banan »

Tylko patrzec jak 1 wrzesnia 2tysiacektoregos roku polskie wojska przekrocza granice na Nysie i Odrze, aby w mysl planu "Fall Schwarz" spacyfikowac narod niemiecki, a stadiony zamienic w obozy pracy rolniczej. A to wszystko z butelka w rece...

helcus
Kontakt:

Post autor: helcus »

Masacra pisze:

To czemu - zamiast mieszkac w Udine - nie przeprowadzisz sie gdzie indziej? :shock:

Do zlotu 72 dni...
BO nie mam innego wyjscia, jestem jeszce na utrzymaniu starych, a tak poza tym to we Wloszech nie jest zle, dobre imprezy sa i wogole tylko po prostu nie potrafie zniesc ich pilki! :sleep:
You'll never walk alone!

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Post autor: Mitchell »

Masacra pisze:To czemu - zamiast mieszkac w Udine - nie przeprowadzisz sie gdzie indziej? :shock:
Bo wtedy nie moglby tak wspaniale pielegnowac tej nienawisci i nacjonalizmu wyssanego z mlekiem matki.
Jak wiekszosc Polakow.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam

Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

Mam pytanko Very Happy Kogo nie lubicie najbardziej ze wszystkich druzyn co zagraja na Euro?
Hmm... a czy nie sadzicie, przyjmujac ksenofobiczny tok myslenia, ze takimi komentarzami wlasnie "zblizamy sie" do ich poziomu? Lubic czy nie lubic, to sprawa kazdego z osobna, ale na cholere to uzewnetrzniac? Takze mowa, ze ktos jest "zarozumialy" to takie dla mnie glupie ujmowanie w stereotypy: "Zyd, Szkot - centus, Niemiec - faszysta, Holender - pedal czy Skandynaw - slaby jebaka"... cokolwiek sie mija z celem...
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo

Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

werbatin pisze:blablabla
Jestes ......... moze ujme to troche popularnie, "zerem"
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt: