Euro 2008

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

licznerek

Post autor: licznerek »

Powiem, ze jest bardzo dobrze. Bo z grupy bedzie trudno nam wyjsc, ale przeciez na Euro jedynym slabym przeciwnikiem jest Austria, ktorej beda pomagac sciany, oby nie sedziowie.
Austriacy chcieli na nas trafic i dobrze, ze trafili. Beda mogli przegrac. Pamietam ostatnie mecze z nimi, jaka goraca atmosfera panowala wtedy na stadionie. Gwizdy w trakcie grania austriackiego hymnu. Rywal slaby i trzeba ich ograc.
Niemcy - mamy okazje do rewanzu na nielubianych przez wiekszosc nas chyba sasiadach. Mam nadzieje, ze utrzemy im nosa i podopieczni Leo Beenhakker zrobia z nich miazge.
Chorwacja- widzieliscie jak podskoczyli z radosci gdy dowiedzieli sie, ze graja z nami i Austria w grupie? Rywal silny, ma mocnych zawodnikow, ktorzy zaczynaja robic kariery w europejskich klubach, ale sa do ogrania. Nie maja takiego trenera co my. Zreszta juz na poprzednim mundialu mieli silny sklad, a co? Z grupy nie wyszli.
Stawiam tak :
1. Polska
2. Niemcy
3. Chorwacja
4. Austria
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!

Gin
Robbie Ryder

Post autor: Gin »

Nie ma sie co czarowac - nie ma " teoretycznie latwej" grupy w finalach. Kazdemu bedzie ciezko. Chcialbym bardzo zobaczyc pierwsze zwyciestwo Polski nad Niemcami i to tak bardzo, ze dla mnie Polska mogla by po takim meczu spakowac sie i wrocic do ojczyzny :) heh....ale to tylko moje marzenia. Ciesze sie, ze zagramy z Niemcami - jest szansa na odplacenie sie im. Wedlug mnie najgorzej bedzie nam sie gralo z Chorwacja a Austria jest do pokonania tylko trzeba porzadnie sie przylozyc. Jak Witz dobrze zauwazyl mozemy sie cieszyc, ze nie wyladowalismy w grupie C, ktora wedlug mnie jest grupa smierci.

Grupa A:

Szwajcaria
Czechy
Portugalia
Turcja

Jezeli Portugalia wyjdzie z tej grupy to znaczy, ze my tez damy sobie w naszej grupie rade. Z kazdej grupy moze wyjsc kazdy i to jest to :!: ja typuje jednak Czechy i Turcje.

Grupa B:

Austria
Chorwacja
Niemcy
Polska

Bede optymista ze spelnionym marzeniem :) a co mi tam :!: Szwaby do domu :)

Grupa C:

Holandia
Wlochy
Rumunia
Francja

Grupa smierci - az strach sie bac :!: Materazzi kontra Zidane - kto komu teraz z leba przywali :?: :P
W tej grupie typuje druzyny, ktore ja bym chcial zeby wyszly.

Grupa D:

Grecja
Szwecja
Hiszpania
Rosja

Ferdek Torres poprowadzi Hiszpanow do awansu tak jak prowadzi Liverpool do zwyciestw :)
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa

Awatar użytkownika
guerer
Kontakt:

Post autor: guerer »

Razem z kolega stworzylismy na religii drabinke EURO 2008. I z naszych burzliwych rozwazan [polala sie krew] i licznych konsultacji wyszlo nam, ze Euro wygra Polska, a w finale pokona Niemcow, po rzutach karnych oczywisci, bo wujek LEO uprzednio zrobiwszy rachunek sumienia i pozostawiajac jedna zmiane w ostatnich sekundach dogrywki wpuscil za Boruca Dudka, ktory to wygral dla nas rzuty karne. No ale po kolei:

GRUPA A

1. Portugalia
2. Czechy

3. Turcja
4. Szwajcaria

GRUPA B

1. Niemcy
2. Polska

3. Chorwacja
4. Austria

GRUPA C

1. Wlochy
2. Francja

3. Holandia
4. Rumunia

GRUPA D

1. Hiszpania
2. Szwecja

3. Rosja
4. Grecja

1/4

POLSKA vs Portugalia
Czechy vs NIEMCY
WLOCHY vs Szwecja
Francja vs HISZPANIA

1/2

POLSKA vs Wlochy
Hiszpania vs NIEMCY

FINAL

POLSKA vs Niemcy

Tylko nie jestem pewny czy gdzies mi sie nie pomylilo i zle dobralem pary no ale to chyba szczegol jest... :D
"Przetnijmy moją skórę, a zobaczymy czerwoną krew Liverpoolu"

kostucha
Kontakt:

Post autor: kostucha »

A ja mam juz pytanie z wyprzedzeniem ;)
Kto by jechal pod stadion?:) wiadomo pod telebim ?:D
Super sprawy jakbysmy sie zebrali naprawde duza grupa na wyjazd ;)
Choc jeszcze duzooooo czasu ;)

Gin
Robbie Ryder

guerer pisze: 1/2

POLSKA vs Wlochy
Hiszpania vs NIEMCY

FINAL

POLSKA vs Niemcy

Tylko nie jestem pewny czy gdzies mi sie nie pomylilo i zle dobralem pary no ale to chyba szczegol jest... :D
Bardzo odwazna drabinka :) naprawde :) Polska, ktora pokonuje Niemcow jeszcze jest do ogarniecia, ale Wlochy w polfinale to juz pokaz wyobrazni nie z tej ziemi :) to znaczy bez obrazy oczywiscie ale to nierealne.
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa

kostucha
Kontakt:

Awatar użytkownika
Jamie
Kontakt:

Post autor: Jamie »

Grupa niczego sobie. Trzeba uwazac na Chorwatow. Po tym co zrobili z Anglikami mozna sie po nich wszystkiego spodziewac...

Niemcy, jak zawsze grozni lecz do ogrania. :)
Austria - najslabsza druzyna w grupie.

Grac bez kompleksow! To przepis na sukces! :)

Mati
Kontakt:

Post autor: Mati »

Poczatkowo gdy zobaczylem z kim na tych mistrzostwach zagramy bylem duzym optymista. Teraz troche ochlonalem i patrzac obiektywnie szanse sa, ale trzeba zeby nasi pilkarze wreszcie pokazali skuteczny football na impreazach tego typu.
Jak dla mnie:

Grupa A:
Szwajcaria
Czechy
Portugalia
Turcja

Trzeba zauwazyc, ze Portugalczycy na duzych imprezach nie prezentuja sie jakos wyjechanie w kosmos. Z tego co pamietam to tylko jako gospodarzom udalo im sie calkiem dobrze zagrac. Turcja strzela dosc glupie bramki, ale mysle, ze bedzie trudniejszym przeciwnikiem niz Szwajcarzy, choc nie wiadomo dokladnie czego mozna sie spodziewac po gospodarzach.

Grupa B:
Austria
Chorwacja
Niemcy
Polska

Zagdzam sie z powiedzeniem "pilka nozna to gra gdzie na boisko wychodzi 22 pilkarzy i zawsze wygrywaja Niemcy". Szwaby stworzyly solidny zespol, w ktorym jakos nieszczegolnie mozna wyroznic jakies mega gwiazdy. Ich liga niby nie jest super mocna, ale reprezentacja to cos zupelnie innego. Dla mnie Austria bedzie outsiderem grupy, a walke trzeba bedzie stoczyc z Chorwacja. Mam nadzieje, ze sie uda :)

Grupa C:
Holandia
Wlochy
Rumunia
Francja

Wlochy musza wyjsc z grupy bo sa lyse paly i zawsze im sie udaje. Co do drugiego zespolu to raczej Holandia, ktora powinna sprezyc tylki i zagrac lepiej z takimi pilkarzami jakich maja. Punkty moze oczywiscie zabierac Rumunia, ale na duzo bym nie liczyl.

Grupa D:
Grecja
Szwecja
Hiszpania
Rosja

Tutaj musze wyrazic moj podziw dla KAPITALNEGO trenera jakim jest zdecydowanie Huus Hiddink. To co on robi z klubami i reprezentacjami, ktore prowadzi to glowa mala. Najpierw Korea, potem zarabiste PSV, Australia, teraz Rosja. Moze nie wygrywa trofeow, ale jego praca jest niesamowita: jego sila razy przesuniecie footballu reprezentacji Rosji , Australii itz. daje niesamowita ilosc dzuli.
Grecja juz nie zawalczy, bo co za duzo to nie zdrowo. Szybciej Rosja, ale mysle, ze raczej Szwecja z Hiszpania sa niezagrozone. Oczywiscie Hiszpanie zapewne przejda przez grupe w bolach wygrywajac 1:0 w 90 minutach wszystkie mecze. A potem odpadna w cwiercfinale, bo graja jak nigdy a przegrywaja jak zawsze :wink:

Podsumowujac: Nie widze zadnego powaznego kandydata do wygrania tytulu. Na pewno nie beda to Wlosi. Szybciej Niemcy, Holandia lub Czechy.
Obrazek
Liverpool - Home is where the heart is...

Gin
Robbie Ryder

kostucha pisze:Gin - A Grecja? ;) Liczyles na to, ze wygraja? ;) Kazdy zespol jest do ogrania ;)
Tez prawda :wink:

AliG
Kontakt:

Post autor: AliG »

Powiem krotko.. Strasznie mi brakuje Anglii.... Euro bez Gerrarda to Euro stracone.

P.S. wierze, ze pod wodza Leo, Polska jest wstanie wyjsc z grupy !
You'will never walk Alone !

Za wysoka sygnaturka byÂła

siaralfc
Kontakt:

Post autor: siaralfc »

AliG pisze:Euro bez Gerrarda to Euro stracone.
Nie przesadzasz?

peace
piÂłeÂś? nie pisz!
hrhr

Awatar użytkownika
Belaiza
Kontakt:

Post autor: Belaiza »

"Po co tyle gadac , wziac sie do roboty gadanie nic nie daje ......"
a tak na serio to odpadniecie angoli z Euro 08 to byla dla mnie wiadomosc dnia i to dobra, ale o tym juz pisalam w innym temacie.
Co do naszej grupy: nie jest zle bo byc zle nie moze. Nie ma latwych rywali, a pewnosc siebie to polowa sukcesu.
Mistrzostwa sa za pol roku. Do tego czasu forma kazdej druzyny bedzie wielka niewiadoma. Eliminacje to inna bajka a na dodatek juz przeczytana.
A wiec jak mawiali uczeni: "Po co tyle gadac , wziac sie do roboty gadanie nic nie daje ....."

Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.

kostucha
Kontakt:

Komus udalo sie zamowic bilety na kupbilet.pl ?
Ja doszedlem do rejestracji. Po aktywowaniu konta wywalilo mnie z powrotem do czekania -_-

http://sport.wp.pl/kat,1002421,title,Wi ... caid=1567e

Awatar użytkownika
Yahoo1
Kontakt:

Post autor: Yahoo1 »

Brazylijski szkoleniowiec reprezentacji Portugalii Luis Felipe Scolari (fot) podal kadre, ktora bedzie walczyc o medale na mistrzostwach Europy 2008. W kadrze znalazlo sie 23 zawodnikow, tak jak okreslaja przepisy UEFA, jednak nie ma w niej miejsca dla m.in. pomocnika Interu Mediolan Maniche’a.

Powolani pilkarze:

Bramkarze:
Ricardo (Betis Sevilla, Hiszpania)
Quim (Benfica Lizbona)
Rui Patricio (Sporting Lizbona)

Obroncy:
Miguel Monteiro (CF Valencia, Hiszpania)
Bosingwa (FC Porto/ od nowego sezonu w Chelsea Londyn, Anglia)
Paulo Ferreira (Chelsea Londyn, Anglia)
Ricardo Carvalho (Chelsea Londyn, Anglia)
Fernando Meira (VFB Stuttgart, Niemcy)
Bruno Alves (FC Porto)
Pepe (Real Madryt, Hiszpania)
Jorge Ribeiro (Boavista Porto)

Pomocnicy:
Raul Meireles (FC Porto)
Joao Moutinho (Sporting Lizbona)
Deco (FC Barcelona, Hiszpania)
Petit (Benfica Lizbona)
Miguel Veloso (Sporting Lizbona)
Simao Sabrosa (Atletico Madryt, Hiszpania)
Ricardo Quaresma (FC Porto)
Nani (Manchester United, Anglia)

Napastnicy:
Cristiano Ronaldo (Manchester United, Anglia)
Nuno Gomes (Benfica Lizbona)
Hugo Almeida (Werder Brema, Niemcy)
Helder Postiga (Panathinaikos Ateny, Grecja)

No to w koncu Scolari jest trenerem Portugalii czy nie. Caly czas bylem przekonany ze go wypieprzyli

"Jeżeli zawodnik nie przeszkadza w grze obronie przeciwników lub nie szuka okazji do stworzenia przewagi.... to powinien zacząć." Bill Shankly o zasadzie off-side

Awatar użytkownika
Piciek2206

Post autor: Piciek2206 »

Ja mam pytanie. Czy beda do sciagniecia bramki Torresa na Euro08. Bardzo mi na nich zalezy.
A propos grupy B. Dochodza glosy z mojej rodziny w Niemczech, ze ich reprezentacja sie nas boi.
Po ostatnim meczu na MS, wygranym "fuksem" i teraz gdy widza ze Leo naprawde zrobil z naszej reprezentacji cos porzadnego. Gdy widzieli jak ogrywamy Portugalczykow! Niemcy sie nas obawiaja.
I slusznie!

ODPOWIEDZ