Reprezentacja Polski

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Fakt, rywale nie nalez¹ do tych z gornej polki i to musimy wykorzystac. Jednak jak mowil Engel w takich spotkaniach najgorszym rywalem beda sami pilkarze. Wszystko zalezy od tego, jak umotywowani wyjda na boisko i jak podejd¹ do tych meczy. Mam tylko nadzieje, ze nie obejrze takiego widowiska jak z Bialorusi¹. Z Azerami powinniœmy dac sobie rade, ale nie wiem jak z Irlandia. Janas twierdzi, ze w obu tych meczach za minimum postawil sobie zdobycie 4 pkt. Uwazam, ze to zbyt ostrozne podejscie, bo remis z ktorakolwiek z tych druzyn oznaczalby przegrane i oddalenie sie od Anglii. Mimo to uwazam ze bialo-czerwoni z Dudkiem w bramce zdobed¹ komplet punktow i umocni¹ sie na drugiej pozycji w swojej grupie, a byc moze nawet zbliz¹ sie znacz¹co do Anglii, chociaz nie orientuje sie jaka jest miedzy nimi roznica.
Wynikow typowac nie bede, bo to dla mnie jedna wielka niewiadoma. Niby powinniœmy wygrac, ale mecz z Bialorusi¹ troche mi miesza w glowe. Oby byly 2 zwyciestwa koniec kropka.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Awatar użytkownika
AcRoSs

Post autor: AcRoSs »

Pilkarska reprezentacja Polski, przebywaj¹ca w Grodzisku na zgrupowaniu przed meczami eliminacyjnymi mistrzostw œwiata z Azerbejdzanem i Irlandi¹ Pln., pokonala w towarzyskim meczu trzecioligow¹ Obre Koœcian 4:0 (3:0).

Polska - Obra Koœcian 4:0 (3:0)
Bramki: ÂZurawski (3 min.), Kosowski (11 min.), Frankowski (19 min.), Rasiak (54 min.)

Sedziowal Zbigniew Marczyk (Pila).
Widzow 2 500.

Polska: Dudek (30 min. - Boruc, 60 min. - Cabaj) - Baszczynski (46 min. - Hajto), B¹k (46 min. - ÂZuraw), Klos (46 min. - Bosacki), Rz¹sa (46 min. - Kielbowicz) - Kosowski (46 min. - Karwan), Szymkowiak (46 min. - Giza), Mila (46 min. - Niedzielan), Krzynowek (46 min. - Smolarek) - Frankowski (46 min. - Rasiak), ÂZurawski (46 min. - Saganowski)

Oby takimi wynikami zakonczyly sie mecze eliminacujne do MÂS z Azerbejdzanem i Irlandi¹ Pln. :wink: :) Do boju Bialo-Czerwoni :!:
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
RafaelLFC

Post autor: RafaelLFC »

Jak nie zdobedš 6 pkt. z takimi rywalami to .. :evil:
WHO DARES WINS !!!
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Dzisiaj bialo-czerwoni urzšdizli sobie polowanie na Azerow, bo jak inaczej mozna nazwac rezultat 8:0! :)
Gra Polski wygl¹dala œwietnie, zawodnicy byli zorganizowani, a przede wszystkich stwarzali sobie duzo sytuacji podbramkowych. Jurek Dudek i formacja defensywna nie mieli zbyt duzo do roboty. Natomiast ja chcialbym pochwalic pomoc.
To, ze Azerownie nie stwarzali sobie dogodnych akcji to w duzej mierze zasluga wlaœnie pilkarzy z œrodka pola. Szymkowiak z Sobolewskim œwietnie "czyœlili" œrodek boiska i odbierami pilke rywalom. Na krzydlach dobrzre funkcjonowali... rz¹sa i Baszczynski, ktorzy niczym Carlos wbiegali pod pole karne Azerbejdzanu. Dla mnie czarn¹ owc¹ byl Kosowski, ktory zbyt czesto tracil pilki, ale przynajmniej trzelil bramke :) .
Szkoda mi troche ÂZurawskiego, bo widac, ze bardzo chcial zdobyc przynajmniej jedn¹ bramke, a w sytuacji sam na sam z bramkarzem sedzia nie podyktowal na Macku karnego, gdyz ewidentnie goliper rywali podci¹l "ÂZurawia". Jego kolega z druzyny, Frankowski ustrzelil hat-tricka i pokazal tym samym, ze dobrze gra nie tylko jako joker, ale rowniez z wyjœciowej jedenastki. Dudek na szczeœcie nie popelnil glupiego bledu. Dobrze rowniez zagral Saganowski, ktory wchodz¹c na ostatnie 15 min zdobyl 2 bramki.
Ogolnie caly zespol prezentowal sie bardzo dobrze, ale trzeba tez przyznac, ze rywal nie nalezal do najlepszych i pozwalal nam na wiele.
Doping na ÂLazienkowskiej rowniez byl wspanialy, a gdy schodzil Frankowski, kibice sprezentowali mu owacje na stoj¹co. Teraz w œrode trzeba tylko powtorzyc mecz z Azerbejdzanem, a zwyciestwo bedziemy mieli pewne.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Awatar użytkownika
AcRoSs

Naprawde coœ pieknego co dzisiaj pokazali bialo-czerwoni w meczu przeciwko Azerbejdzanowi. :!: :) 8:) To niecodzienny wynik, ktory mozna ujrzec w eliminacjach do Mistrzostw ÂSwiata. Styl w jakim Polacy dzisiaj odprawili z kwitkiem Azerow byl wspanialy, widac bylo zgranie(choc nie ktorzy kadrowicze dopiero zagrali po 2 mecze w rundzie wiosennej) i pomysl na gre. ÂSwietnie zagrala dzisiaj nasza pomoc, Szymkowiak i Sobolewski naprawde œwietny wystep, Kosowski mimo strzelonej bramki w pierwszej polowie, byl cieniem samego siebie, duzo niepotrzebych strat(po jednej mogliœmy stracic bramke) :?, ten pilkarz powinien usi¹œc na lawce rezerwowych w œrodowym meczu z Irlandi¹, a powienien zast¹pic go Euzebiusz Smolarek, ktory zaliczyl asyste i zagral bardzo pozytywnie dzisiaj. Dobry mecz rowniez rozegral Krzynowek, choc niejdnokrotnie tracil pilki po niepotrzebnych dryblingach. Atak ÂZurawski-Frankowski to zdecydowanie najlepsza para w Polsce, "Franek" zdobyl dzisiaj hat-tricka czym udowodnil swoj¹ no nie oszukujmy sie "zyciow¹ forme". :P W calym meczu szkoda mi bylo strasznie "ÂZurawia", ktory biegal, walczyl staral sie ze wszystkich sil, aby pokazac sie obserwatorom z Turcji jednak dzisiaj mial rozregulowany celownik :) (ale mam nadzieje, iz przelamie sie w œrodowym meczu i ustrzeli coœ). Jurek Dudek dzisiaj nie mial duzo pracy, jednak wylapal dwa nieprzyjemne uderzenia po koŸle. Napewno mile mnie zaskoczyl "Sagan", ktory w wspanialym stylu poowrocil do Reprezentacji, strzlil 2 gole ku radoœci warszawaskich kibicow. Napewno trzeba podkreœlic fantastyczn¹ atmosfere na trybunach, o ktorej wspomnnial wyzej Daniel, dla nich liczy sie tylko dopingowanie Reprezentaji i nie ma znaczenia kto gra w jaki klubie. :P Mecz wspanialy i niepowtarzalny, miejmy nadzieje, iz tak jak to podkreœlil w swojej wypowiedzi Tomek Hajto, ze wygraliœmy dzisiaj pierwsz¹ polowe, a w œrode pokonamy Irlandczykow i zwyciezymy w calym meczu :!: Do boju bialo-czerwoni :!:

PS Ciekaw jestem jak na konferencji prasowej, bedzie tlumaczyl sie z tego w jaki sposob ustawil druzyne Brazylijski szkoleniowiec Azerbejdzanu. :lol:

Pozdrawiam œlicznie
Ostatnio zmieniony 27 mar 2005, o 00:38 przez AcRoSs, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Post autor: AirCanada »

Tak sobie patrzylem na ten mecz i co chwila :shock: :D Naprawde nie spodziewalem sie, az takiego pokazu sztucznych ogni po ostatnej slabej grze w meczu z Bialorusi¹. Widac, ze ekipa Krakowska (Kosowski, Sobolewski, ÂZurawski, Frankowski, Baszczynski, Klos) sie dogaduje na boisku bardzo dobrze. Ale ludzie 8-0 :?: :!: Wiem, ze to slaby Azerbejdzan, mimo wszystko wynik CACY :) Obstawiam juz teraz, ze Anglicy nie pchn¹ Azerow wyzszym wynikiem :)

Czekamy na œrode i 3 punkty z Irlandi¹ :)
RafaelLFC

Post autor: RafaelLFC »

Postarali sie calkiem niezle i wielu ludziom poprawili humor przed œwietami.Ogl¹dalem ten mecz i jestem przekonany,ze wczorajszy wynik
powinien byc dwucyfrowy, gdyby wykorzystali pozostale stworzone sytuacje.Ale nie narzekam i licze,ze w œrode zagraj¹ tak samo zmotywowani i stworz¹ tak duzo sytuacji pod bramk¹ przeciwnika jak w sobotnim meczu z Azerami :D Finaly MÂS 2006 staj¹ sie coraz bardziej realne. :wink:
WHO DARES WINS !!!
czorny150

Post autor: czorny150 »

Brawo Polacy. Naprawde wielkie brawa! Bardzo pozytywnie zaskoczyli mnie wczoraj swojš grš. Az przyjemnie bylo patrzec na to co wyrabiali na boisku :wink: . Oby takš postawe prezentowali w kazdym kolejnym meczu. Mam nadzieje, ze pojdš za ciosem i pokonajš Irlandie, no moze nie 8:0 bo to wiecej niz wymarzony wynik :wink: Ale tak ze 3:1 moglo by byc.

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wieviór

Post autor: Wieviór »

Jak wygramy teraz z Irlandiš to bedzie super. Zwyciestwo z Azerbejdzanem bylo przekonywujace i piekne naprawde, oby tak dalej!!
Obrazek
fanka

Post autor: fanka »

No i pieknie. Przeciwnik nie byl najmocniejszy i wlasnie tak nalezalo go potraktowac.Nie codziennie wygrywa sie 8:0. Mamy teraz bardzo ladny bilans bramkowy i kolejne 3 punkty:) Nasi pilkarze grali rowniez calkiem niexle, a przeciez z nimi roznie bywalo. Mam nadzieje, ze w œrode rowniez nas nie zawiod¹ i pokonaj¹ Irlandczykow, ktorzy w pierwszej polowie wczorajszego meczu, sprawili Anglikom troche trudnoœci, a co bylo potem to juz inna kwestia :)
Licze na kolejne 3 punkty polskich pilkarzy, bo jak wiadomo apetyt rosnie w miare jedzenia, a Irlandia do przeciwnik zdecydowanie w naszym zasiegu...ale Ciii - zeby nie zapeszyc :)
Mam nadzieje, ze pilkarze nie spocznš po sobocie na laurach i bedš walczyc zaciekle...

Dobranoc :)
Nie sztuką jest być z drużyną kiedy cały czas wygrywa. Sztuką jest być z nią gdy nadejdą gorsze chwile....
Awatar użytkownika
Belaiza

Post autor: Belaiza »

A TO CI...A WÂLAÂSNIE... :wink:
Czego by nie pisac...
powiem jedno bez wzgledu na przeciwnika wynik poszedl w œwiat. Milo mnie zaskoczyli = orly nasze bialoczewone, bo nie odpuscili i do ostatniej minuty atakowali bramke rywla. A trzeba przypomniec ze Azerowie nie przegrali w tych eliminacjach tak wysoko. Angia wymeczyla jedynie 1:0....
Zobaczymy co bedzie z Irlandiš morale jest napewno wysokie, ale mocno stšpaja po ziemi i wiadomo ze mecz z Azerami to juz historia.
ÂLadna historia, no nie ... :wink:
Aramis

Post autor: Aramis »

Musze powiedziec,ze dzis z Irlandia, Polacy pokazali wole walki i dlatego wygrali.Widac bylo ewidentnie,ze chcieli wygrac i Maciek dal nam zwyciestwo.Bardzo ladnie:dwa mecze-6 punktow - 9-0 bilans bramek-super.Tylko tak dalej.DZis pokazalismy wole walki i cierpliwosc i to sie liczy i licza sie 3 punkty,ktore nas przyblizaja do Niemiec. POLSKA GOLA
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Post autor: AirCanada »

No to sie Polaczki dzisiaj troszke pomeczyli. Mimo wszystko najwazniejsze s¹ te 3 punkty. Caly mecz praktycznie walili glow¹ w mur i momentami dopadaly mnie chwile zw¹tpienia. Szkoda by bylo zremisowac 0-0 dzisiaj przy lazienkowskiej. Na szczeœcie mamy Macka ÂZurawskiego, ktory dzisiaj zapewnil Nam zwyciestwo. Pozostaje tylko w tych pogodnych nastrojach czekac na kolejne mecze eliminacyjne.
Awatar użytkownika
AcRoSs

Wczoraj obejrzeliœmy bardzo twardy, zaciety mecz Polakow z Irlandczykami. Byl to typowy mecz walki, Irladnczycy grali bardzo ostro, zadziornie. Naprawde wielkie brawa nalez¹ sie bialo-czerwonym za ambitn¹ gre do konca za wczorajszy mecz, mozolnie kontruowaliœmy akcje, ktore raz za razem rozbijali Irlandczycy. Duz¹ zasluge przy bramce dla Nas mial Nasz Jurek Dudek, ktory fantastycznym wyrzytem rozpocz¹l akcje po, ktorej zdobyliœmy bramke. ÂZuraw, zuraw wladca muraw Nas nie zawiodl, walczyl, biegal w calym spotkaniu, nalezal¹ mu sie ta bramka. Franek rowniez zagral przyzwoicie, jednak nie mial szans w walce z roslymi obroncami Irlandii, aczkolwiek mial znakomit¹ okazje w drugiej polowie, znalazl sie sam na sam z Taylorem, lecz ten bronil wczoraj fantastycznie. :!: Tym zwyciestwem zrobiliœmy duzy krok w kierunku Mundialu w Niemczech. Jeszcze raz gratuluje i dziekuje bialo-czerwonym za wczorajsz¹ walke :!: :P
Awatar użytkownika
Belaiza

Post autor: Belaiza »

UFFFFF
moje zdrowie psyhyczne zostalo wystawione na ciezkš probe. Ale co tam sš 3 pkt i to sie liczy.
Zaluje tylko ze po rozmowie z Airem :wink: nie zmienilam mojego typu. Chyba troche wykrakal to 1:0. :lol:
Jednš uwage mam, ze troszke to bylo wszystko zbyt wolne.
ÂZuraw bohaterem (zaluzenie za obydwa mecze). Jego gol zdobyty glow¹ dal mi wiecej radoœci niz 8 bramek w meczu z Azerami.

P.s.
Podaje nowy nr kierunkowy do Azerbejdzanu :arrow: 08 :wink:
ODPOWIEDZ