Reprezentacja Polski

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

czorny150

Post autor: czorny150 »

ÂZeby przegrac 1:3 z Ruskami to trzeba byc Polakami!!!!!!! Piekny mecz w wykonaniu bialo czerwonych! Jestem zajebiœcie szczesliwy... Ja nie wiem. CO sie z nimi dzis stalo! Przeciez nie mieli jakiegos nie sprawdzonego skladu! A grali jakby im nie wiem...Naprawde zawiodlem sie na naszych reprezentantach!

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
AcRoSs

Post autor: AcRoSs »

Dosyc nieoczekiwanie Polska Reprezentacja w Grodzisku Wlkp. ulegla Bialorusi 1:3. Pierwsza polowa w wykonaniu naszej Reprezentacji byla bradzo slaba, chaotyczna po ktorej przegrywamy 0:1 strzelcem bramki byl Aleksander Hleb w 8 minucie. Pocz¹tek drugiej polowy to juz nasz calkiem inny zespol; agresywnie kryj¹cy, z pomyslem na gre, co zaowocowalo w bramke na 1:1 Macieja ÂZurawskiego. w koncowce jednak coœ siadlo w naszej druzynie, co zaczeli wykorzystywac Bialorusini, ktorzy czesto atakowali nasz¹ bramke; i zdobyli 2 gole :arrow: kolejno Wieczeslaw Hleb w 84 min. i ÂLawrik w 90 min. . :( Bardzo slabo zagrala dzisiaj nasza defensywa. Najlepszym zawodnikiem meczu moim zdaniem bezw¹tpliwoœci byl Aleksander hleb :arrow: pokazal dzisiaj , ze jest naprawde pilkarzem œwiatowej klasy :!: :)

PS To jednak pierwszy mecz naszych pilkarzy po przerwie zimowej, czeœc z nich dopiero jest w trakcie przygotowan, i myœle ze z czasem bedzie coraz lepiej :!: :P POLSKA Bialo-Czerwoni
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 9 lut 2005, o 23:11 przez AcRoSs, łącznie zmieniany 1 raz.
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
Awatar użytkownika
Belaiza

Post autor: Belaiza »

Dzisiaj :?: to byla parada zamarznietych patalachow.
MASARKA
NAWET MI SIE PISAC O NICH NIE CHCE. chodzili po boisku jakby im jaja do kostek przywišzali.
Pozdrawiam bialo-czerwonych (ze zloœci)
ZAWIEDZENI KIBICE NASZEGO KRAJU ....idŸcie spac :wink:
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Oglšdajšc mecz stwierdzilem, ze bez wzgledu na wynik skrytykuje postawe naszych reprezentantow.
Pierwszych minut nie ogl¹dalem, ale strata pilki przed polem karnym i taka bezcznnoœc przy pilkarzach poprostu mnie dobijala. Ja nie wiem czy obroncu s¹ tak tepi, ze nie wiedz¹, ze trzeba kryc indywidualnie. Jak dzieci graj¹ce w przedszkolu wszyscy naraz biegn¹ do pilkarza, ktory aktualnie posiada pilke. Ten poda do innego i zabawa zaczyna sie od nowa. Obroncy maj¹ radoche, ze troszke pobiegali i jest i cieplej, a ty na tablicy wynikow 1-0. Dziennikarka pyta sie Klosa w przerwie czy nie jest zimno a on na to: "Jak ktoœ biega to nie jest zimno." i to jest wlaœnie ich postawa. odwalic swoj¹ robote, pobiegac za napastnikami, a na dodatek gowno przy tym robi¹c.
Za pierwszš baramke Dudka raczej nie winie, bo mimo, iz pilka przeszla ruz obok Jego reki, to jednak byla mocno strzelona i rykoszet zmylil Jurka.
No nic, po paru akcjach naszych, przede wszystkim Frankowskiego z 21' i ÂZurawskiego nie wiem z ktorej minuty z nadziej¹ czekalem na gwizdek sedziego.
A dlaczego czekalem :?: Bo juz nie chcialem widziec gry naszych pomocnikow :!: Przede wszystkim KOSOWSKI :!: To, co On wyrabial na boisku to nadaje sie na 3 lige. Pilka pl¹tal¹ Mu sie pod nogami, ze az strach patrzec. Nic, kompletnie nic Mu nie wychodzilo, zarowno podania, jak i indywidualne szarze. Mnie to nawet œmieszylo, bo jak Kosa dostal pilke przed polem karnym, obiegl wszerz boisko, nabiegal sie chlopak, a na finisz podaje do œwietnie wystawionego...Bialorusina, to nie wiedzialem czy sie œmiac, czy plakac.
Kolejny kiepski w pierwszej polowie Mila. Nie udawaly Mu sie prostopadle podania, nie potrafil przejšc pilki, ktorš zresztš sam czesto gubil i tracil.
Mial byc rozgrywajšcym Polskiej reprezentacji, ale pierwsza polowa byla zla w Jego wykonaniu. W drugiej troszke sie przebudzil i wyglšdalo to lepiej.
Wspomnielbym jeszcze o Kaluznym, ale On to jak kobieta...zmiennym jest. Raz gra lepiej, a raz gorzej. Jedno jest pewne: dobrze, ze zszedl po 45 minutach.
I niech mi nie pieprz¹ glupot, ze Mila i Kaluzny grali Ÿle, bo zmienili barwy klubowe i musz¹ sie z tym oswoic. Jakoœ Gorawski mogl zagrac dobrze, ale o tym napisze nizej
Krzynowek: On to rowniez nie gral zbyt porywajšco. W moim odczuci za bardzo poczul sie czolowym pilkarzem reprezentacji. Nie pracowal na zespol, tak jak to bylo chocby jesieniš. Albo Mu sie chcialo, albo nie. Zwykle sie nie chcialo :? . Caly czas prowokowal pilkarzy Bialorusinow, za co dostal zoltš kartke (chociaz bialorusin tylko udawal, ale mnie wkurzaly te jego zaczepki :evil: ). Raz rozegral lšdnš, indywidualnš akcje, ale chybil.
Teraz epilog tych moich krytyk wobec prerezentacji.
Otoz, chodzi mi o robienie ladnej miny do zlej gry. Jak pokazywali Janasa podczas pierwszej polowy, widac, ze go az nosilo, ale chodzil tylko spokojnie. PoŸniej ta sama dziennikarka co u Klosa stwierdzila, ze nie ma szymkowiaka, mila gra Ÿle, to nie ma komu rozgrwac pilki w reprezentacji. a On na to, wogole nie zmartwiony odpowiada (byc moze coœ pokrecilem, ale chodzi o sam sens wypowiedzi); "Mila wcale nie gral Ÿle, gorzej napewno obrona." O i prosze...Janosik odwaraca kota ogonem, zamiast potwierdzic fakt, ze Mila gral Ÿle, bo tak wlaœnie bylo. Skoro dziennikarka zarzucila w¹tek o rozgrywaj¹cym, to On zamiast powiedziec co myœli, musi zaraz zmienic temat. Nie na tym rzecz pochodzi. Czlowiek uczy sie na bledach, a Janas sprawia wrazenie jakby tych bledow wogole nie widzial.
O bramkach nie bede mowil, bo sami zreszt¹ w wiekszoœci widzieliœcie, ÂZurawski dosyc szczeœliwie, druga bramka dla Bialorusi- jurek bez szans (brawa dla obrony :evil: ), a trzeciej to juz dokladnie ine pamietam bo Mi sie oczy zamykaly same.
Mialem jeszcze wspomniec o jednym, jedynym plusie, jaki dostrzeglem na boisku- Gorawski. Po zmianie stron gral rewelacyjnie, wywalczyl kilka roznych, sam mial okazje strzelic bramke (glow¹) i ogolnie pracowal lepiej niz mila i Kosowski razem wzieci. Janas powinien go wystawicod pierwszej minuty, bo jak tu mozn grac pilkarzami, ktorzy klubie siedz¹ na lawce rezerwywych(Kosowski). Ewdentnie bylo widac, ze pilke miesi¹c temu mial przy nodze. Gorawski rowniez zmienil klub, a jakoœ gra dobrze, tak wiec eksperci w studiu nie wciskajcie kitu, ze zmiana klubu to jest juz jakaœ tragedia i trzeba grac przez to Ÿle.
Jedno w czym sie nie pomylilem podczas prognoz przed tym meczem to fakt, ze decydujšce bramki padly w koncowce :wink: .
Dobra ja sie zbieram do szkoly. Ogolnie jeszcze dodam, ze mecz byl nudny, brzydki i wkur***ly mnie te pier****ne tršbki na stadionie :evil: . Przyjdize taki kibic weŸmie tršbke i tršbi na caly stadion. Ani to ladnie, ani nie pomoglo Polakom, ani nie przezkodzilo Bialorusi.
NIE BÂADÂZ ÂLOSIEM, NIE TRÂAB :!: .

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
ewa

Post autor: ewa »

mam nadzieje ze chlopaki nie zagraja w meczach eliminacyjnych tak jak wczoraj. mam nadzieje ze to wczoraj to jakis przypadek, mecz towarzyski bez wiekszego przygotawania i checi do gry naszych chlopcow.

trzeba przyznac ze bialorus ladnie sobie radzila z naszymi, dokladnie kryli (w przeciwienstwie do nas) i wypracowywali sobie akcje.

Daniel juz wszystko ladnie podsumowal :arrow: zapomniales jeszcze o rasiaku :cry: naprawde szkoda ze w reprezantacji nie radzi sobie tak jak w derby, a co do bramek to jurek wpuscil tylko jedna, ktora chyba i tak zawadzila o ktoregos z naszych obroncow. a w drugiej polowie na bramce stal boruc mimo wszystko wydaje mi sie ze dobrze sie spisal a chlopaki w koncowce juz zupelnie odpuscili a bramkarz sam nic nie zdziala musi byc solidana obrona

a propos anglia- holandia 0-0
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Daniel pisze:, druga bramka dla Bialorusi- jurek bez szans (brawa dla obrony :evil: )
Oczywiœcie Boruc byl bez szans, sory za bl¹d, ale pisalem to rano, wiec jeszcze spalem przy komputerze :wink: .

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
stella

Post autor: stella »

Nie no. Piekny mecz. Rasialdo jak zwykle wspaniale. :evil:

A tak serio, coœ czulam, ze przegramy. W zasadzie, gdzy mecz sie zacz¹l to juz bylam pewna. Czemu cholera tylko moje zle przeczucia sie sprawdzaj¹? To bardzo frustruj¹ce.

Postawš naszych 'orzelkow' jestem po prostu zachwycona. Ta pasja, to zaangazowanie...
Ja rozumiem, ze zimno i fajniej by bylo na Barbados a nie na jakimœ boisku, ale mogli choc odrobine sie postarac. Bo naprawde ja juz bylam bardziej zaangazowana w gre w siatkowke w szkole podstawowej niz nasza fantastyczna reprezentacja we wczorajszy mecz.
Tylko mnie teraz jedna rzecz zastanawia, czy im sie po prostu nie chce jak przypuszczam, czy tez rzeczywiœcie s¹ to takie ofiary, za jakie chc¹ uchodzic. :?: Nie wiem juz, co gorsze. :?

Tekst Janasa, ze jego zdaniem 'Mila zagral nieŸle' jest absolutnym hitem ostatniego tygodnia. Dawno sie tak nie uœmialam. :wink:

Heh, przynajmniej Czesi wczoraj wygrali. :roll:
24 hour party people!
wilek112

Post autor: wilek112 »

Ja pierdziele!!!
Bracia Hlebowie nas rozpierdzielili, my takiego rozgrywajacego jakim jest starszy z braci to chyba nie bedziemy mieli wogle juz nigdy.

Komentarz po meczu : Redaktor do janasa bardzo slaby wystep mili(z czym w 100% sie zgadzam bo gral padline) a janas na to z tym sie nie zgadzam mila zagral bardzo dobrze- no szkurwa szlak mnie zbiera po takiej wypowiedzi janosika, co on qwa oczu nie ma-fajanas zakichany.(niedlugo czas na kasperczaka!!!!!!!!)
Obrona poza debiutantem Zurawiem spala a nie grala.
Zuraw z przodu chasal ,podobal m isie Gorawski ozywil troche ta flanke.

Ale i tak jedna wielka katastrofa!!
Forever Jamie Redknapp
Reggie
Kontakt:

Post autor: Reggie »

Kompromitacja i tyle. jak tak dalej pojdzie to nawet z Azerbejdzanem sobie nie damy rady :? Mam nadzieje, ze za miesišc wszystko bedzie wygladac juz lepiej. Po co ten Rasiak w kadrze :?: Hleby Nas zniszczyly. Chcialbym tego ze Stuttgartu w Liverpoolu.
Ta strona wymiata i tyle ;-)

Youll Never Walk Alone
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Post autor: AirCanada »

Porazka z przecietnym przeciwnikiem na wlasnym terenie boli i nie da sie tego ukryc. Pamietajmy, ze Polacy jednak nie zaczeli w wiekszoœci rozgrywek klubowych i ci¹gle s¹ w okresie przygotowawczym. Niby z Bialorusi¹ jest tak samo, no ale... :) W pewnych okresach meczu gra Polakow nawet sie mogla podobac. Szkoda, ze sily i pasji starczylo tylko na momentalne zrywy w grze...Nie ma sie co jednak zalamywac i podcinac sobie zyl :) Do meczow EMÂS zostalo jeszcze stosunkowo sporo czasu i do tego momentu powinien wrocic "dawny blask" :D chlopcow Pawla Janasa.

Pozdrawiam
[email protected]ł

!!!!!!!

Post autor: [email protected]ł »

:cry: Porazka z Bialorusi¹ to na pewno daje wiele do przemyœlen Janasowi,na szczeœcie to tylko mecz towarzyski,ale jak z Azerbejdzanem nie wygramy w dwu meczu,to ja nie bede juz "Polakiem",bo to bedzie totalna kompromitacja i hanba polskiej pilki oraz wstyd na caly œwiat,dlatego trzeba grac tak jak jesieni¹,strzelac duzo bramek i walczyc do konca o czym nie bylo mowy w meczu z Bialorusi¹ (w 6 minut stracic 2 gole)
I jeszcze jedno jednak lepiej jak FRANEK jest JOKEREM w naszej kadrze,bo jak na razie to z Francjš i ruskimi gola nie zdobyl,choc okazji mu nie braklo,a co do Rasiaka to niech lepiej Janas go wiecej nie powoluje,bo za nim my sie doczekamy az on sie przelamie to minie 5 lat,w Derby strzela w kadrze nie potrafi.
Poki s¹ duze szanse na bezpoœredni awans z 2 miejsca to trzeba to wykorzystac i nie ogl¹dac sie na rywali tylko wygrywac mecze,tak jak przyzwyczaili nas do tego jesieni¹. :D
LIVERPOOL w sercu moim jest!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Ja nie wiem co sie tak na Rasiaka uparliœcie. Nie gral przez caly mecz to i co mogl zaradzic :?: Mial okazje do strzelenia bramki, ale przeciez ta pilka sama na niego wpadla, a on zareagowal odruchowo. Nie mozna przeciez oceniac wystepu po 20 miuntach gry.

POZDRO.
Proud to be RED.
Arti
Kontakt:

Post autor: Arti »

Pilkarska reprezentacja Polski zagra oficjalny mecz towarzyski z Albaniš, 29 maja w Polsce - poinformowal we Wronkach prezes PZPN Michal Listkiewicz.

"W pi¹tek wieczorem Albanczycy zgodzili sie na rozegranie z nami spotkania - powiedzial Listkiewicz. - Wczeœniej rozmawialiœmy z federacj¹ tego kraju, a takze z Gruzj¹ i Armeni¹. Spotkanie odbedzie sie poza oficjalnym terminem FIFA."

"Nie jest ustalone jeszcze miejsce spotkania, bo trener Janas niedawno dowiedzial sie o zgodzie Albanii. Bedziemy podejmowac Albanczykow przed meczem z Azerbejdzanem, podczas tygodniowego zgrupowania. Bedziemy szukali miejsca w poblizu obozu reprezentacji, aby nie wedrowac po Polsce. Jedna z opcji uwzglednia Wielkopolske, ale decyzja nalezy do Pawla Janasa" - dodal Listkiewicz.

PS: buehehehe to mamy rzeczywiœcie sparingpartnera na poziomie <hahaha> Co to za rywal ? Jakby nie mozna bylo zagrac z kimœ lepszym.
Obrazek
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

No to wybrali sobie rywala. Boj¹ sie brac kogoœ mocnego, bo wiedza, ze dostan¹, a tak zagraj¹ z Albania, wygraj¹ 2-0 i beda gadac, ze zagrali œwietny mecz, tylko, ze nie wykorzystali wszystkich sytuacji podbramkowych. A Janas powie, ze takiego meczu Polacy nie rozegrali juz dawno :roll: .

POZDRO.
Proud to be RED.
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Post autor: AirCanada »

No moi drodzy nadchodz¹ mecze Eliminacji Mistrzostw ÂSwiata. Jak wiadomo Nasi 2 przeciwnicy, z ktorymi lada dzien sie zmierzym do wymagaj¹cych delikatnie rzecz ujmuj¹c nie nalez¹. Polska powinna w 2 meczach na wlasnym terenie zdobyc 6 punktow i wykonac znacz¹cy krok do "World Cup Germany 2006". Nie mozemy wpaœc w paranoje, zeby obawiac sie Azerbejdzanu czy Irlandii Polnocnej. Dziœ przeczytalem w jednym portali internetowych, ze niektorzy pilkarze z Azerbejdzanu zarabiaj¹ lepiej od najdrozej oplacanych polskich pilkarzy. Niezwykle mnie to zaciekawilo. Mimo wszystko nie widze innej opcji niz 2 pewne zwyciestwa Polakow...Chociaz Anglicy o ile pamietam troszke sie z Azerami meczyli (1-0 na wyjeŸdzie)

Stawiam spokojnie :)

Polska 3-0 Azerbejdzan

Polska 2-0 Irlandia Polnocna
ODPOWIEDZ