Reprezentacja Polski

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Aldor
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski

Post autor: Aldor »

Bolo pisze:Ja mam wrażenie, że niektórzy tutaj to są jeszcze na bombie po odpadnięciu Niemców, a nie piłkarze. Bądźcie poważni ludzie, to nie jest b klasa, gdzie po meczu walisz kratę.
No wlasnie. Albo idziesz do pubu, chlejesz do bialego rana, zamykajac pub spuszczasz wpierdol DJejowi bo nie puscil twojej ulubionej piosenki. Wiadomo, ze nie... to nie jest przeciez b klasa tylko powazna pilka nozna, tutaj takie sytuacje wcale sie nie zdarzaja. :roll:

Aczkolwiek zgadzam sie ogolnie z kacciq. Kadra personalnie jest co raz slabsza "zlote pokolenie" sie konczy, smieszny cwiercfinal euro, na ktorym wygralismy jeden mecz jest teraz lansowany na ogromny sukces, a lesne dziady dalej sobie baluja w zwiazku i sie kreci interes. Fatalne mistrzostwa w naszym wykonaniu to nie wina picia tylko zalosnego przygotowania motorycznego i taktycznego o czym wspominali sami pilkarze zreszta, co tutaj duzo mowic.

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Aldor pisze:
Bolo pisze:Fatalne mistrzostwa w naszym wykonaniu to nie wina picia tylko zalosnego przygotowania motorycznego i taktycznego o czym wspominali sami pilkarze zreszta, co tutaj duzo mowic.
Nie można się nie zgodzić. Zawaliła motoryka, przygotowanie fizyczne, mentalność, taktyka, "lider". Ale kiedy jest tak źle po co jeszcze dokładać do tego całego nieszczęścia ? Powinni się spiąć, poprawić, powalczyć, odreagować na boisku, ale skoro im nie zależało, nie chciało się to lepiej to inaczej rozwiązać.

grzyb

Post autor: grzyb »

Nawalka odchodzi.Kogo widzicie w jego miejsce ??
Z Polski wydaje mi się że Probierz mógłby spróbować. Z trenerów zagranicznych nikt nie przychodzi mi do głowy.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam

Awatar użytkownika
urban12

Post autor: urban12 »

grzyb pisze:Nawalka odchodzi.Kogo widzicie w jego miejsce ??
Z Polski wydaje mi się że Probierz mógłby spróbować. Z trenerów zagranicznych nikt nie przychodzi mi do głowy.
Probierz już się wypowiedział, że nie ma takiej opcji, żeby został selekcjonerem. A kto zza granicy? ja mam tylko trzech kandydatów.

1.Cesare Prandelli
2. Lars Lagerback
3. Slaven Bilić

Więcej nie widzę nikogo kto by mógł tą kadrę przejąć. Zobaczymy co Boniek wymyśli.
Na stronie "Klopp12"

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Jakiego maszynisty nie wezmą ten pociąg i tak pojedzie tylko po torach zbudowanych przez kluby, PZPN i przede wszystkim piłkarzy. Dopóki szkolenie w Polsce jest takie gówniane, a piłkarze mundial traktują jako idealna okazje do zarobienia w reklamach Żabki i Laysów to może być to nawet Rumak i tak to nie ma znaczenia. Jeśli przybędzie więcej takich zawodników jak np. Bednarek, którym sie uda jakoś wcześnie opuścić Ekstraklasę i przyłożą się do treningu, to być może za 8 lat będzie szansa na wyjście z grupy. Zawodnicy z rodzimej ligi powinni mieć zakaz grania w kadrze. Co do Probierza - chyba jest zbyt pyskaty i zbyt dobry, żeby zostać przydupasem Bońka, a potem wziąć na klatę winę za całe struktury polskiej piłki. Tej kadrze przytrafił się Lewandowski, Piszczek, Błaszczykowski i najsłabsi możliwi rywale, aż do Mundialu. Tutaj robotę trzeba wykonac u podstaw, a nie na jakiś śmiesznych zgrupowaniach w towarzystwie jełopów jak Peszko, Pazdan, Jędrzejczyk czy turbo Grosik.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Rafael7

Post autor: Rafael7 »

Oficjalnie: Jerzy Brzęczek nowym selekcjonerem kadry.
W ubiegłym sezonie jego Wisła Płock okazała się rewelacją ligi.
Miało być "DUŻE" nazwisko, a jest jak jest...

Awatar użytkownika
diablinadali

Post autor: diablinadali »

Brzęczek jako trener ma za sobą karierę w Rakowie Częstochowa, Lechii Gdańsk i GKS-ie Katowice. Prywatnie jest wujkiem Jakuba Błaszczykowskiego.
Nie żeby coś.. :roll:
Śmiech mną targa jak przypomnę sobie te huczne zapowiedzi sprowadzenia selekcjonera obytego na salonach zaraz po odpadnięciu Polski z mundialu.

Awatar użytkownika
don_daniello_lfc
Kontakt:

Post autor: don_daniello_lfc »

Miało być "DUŻE" nazwisko, a jest jak jest...
Po części tak jest. Nazwisko może budzić strach, wśród komentatorów i dziennikarzy zagranicznych stacji.
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"

w0rst

Post autor: w0rst »

Popadamy w przeciętność i pokazujemy brak ambicji w jakiś sposób.
Obrazek

Dolin

Post autor: Dolin »

Nie wiem, czy nie zauważyłem, czy też może odbiło się to bez echa, ale właśnie mija 4 dzień, od kiedy nasi dzielni siatkarze obronili MŚ i dziwi mnie, że nikt nie poruszył tego tematu (Jeśli był poruszany a ja nie zauważyłem to post do usunięcia).

mkb22

Post autor: mkb22 »

Dolin pisze:Nie wiem, czy nie zauważyłem, czy też może odbiło się to bez echa, ale właśnie mija 4 dzień, od kiedy nasi dzielni siatkarze obronili MŚ i dziwi mnie, że nikt nie poruszył tego tematu (Jeśli był poruszany a ja nie zauważyłem to post do usunięcia).
Bo nikogo ten sport nie interesuje XD

Dolin

Post autor: Dolin »

To dziwne, bo zawsze mi się wydawało ze siatkówa jest dość popularnym sportem, dlatego tym większe moje zdziwienie, że gdy nasza reprezentacja osiąga cos tak niesamowitego to tutaj jest całkowita cisza.

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Jakby dali dupy i odpali w grupie, to byłoby wiele wpisow :v

Awatar użytkownika
urban12

Post autor: urban12 »

mkb22 pisze:
Dolin pisze:Nie wiem, czy nie zauważyłem, czy też może odbiło się to bez echa, ale właśnie mija 4 dzień, od kiedy nasi dzielni siatkarze obronili MŚ i dziwi mnie, że nikt nie poruszył tego tematu (Jeśli był poruszany a ja nie zauważyłem to post do usunięcia).
Bo nikogo ten sport nie interesuje XD
Mów za siebie.
Na stronie "Klopp12"

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Może dlatego, że to forum piłki nożnej, a na dodatek piszesz w temacie reprezentacji Polski w nożnej?
Strona główna forum ‹ Piłka na świecie ‹ Drużyny narodowe
Od siatkówki jest temat w różnościach.
Przeniosę ale proszę następnym razem sprawdzać tematy.

ODPOWIEDZ