Reprezentacja Polski

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

MILF

Re: Reprezentacja Polski

Post autor: MILF »

bugi pisze:Co się musiało wydarzyć w ostatniej serii gier żebyśmy znaleźli się w koszunku pierwszym? Bo ciągle była gadka, że gramy o pierwszy koszyk, wygraliśmy i jesteśmy w drugim. Wiec o co chodzi?
Słyszałem, że Irlandia Północna musiała wygrać z Niemcami, a my pokonać Słowenię różnicą 9 bramek..
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

bugi

Post autor: bugi »

No to po pierwszych 10 minutach meczu, mogliśmy mieć nadzieję, że się to uda
Obrazek

adamne

Post autor: adamne »

Trzeba było wygrać ze Słowenią na wyjeździe.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Dla nas każda grupa na ME będzie trudna,więc ewentualny 1 koszyk i tak nic by nie dał.
Osobiście nie mam większych złudzeń co do tej ekipy oraz jej trenera.Prawdopodobieństwo odpadnięcia w początkowej fazie jest moim zdaniem bardzo duże.
Choć naturalnie ubiorę koszulkę,założę szalik(jak zawsze)oglądając poczynania naszych ale od MŚ w Rosji obserwuję spotkania naszej repki na chłodno.
Wygrają-fajnie,przegrają-świat i tak się przez to nie zawali.
O wiele bardziej emocjonuje mnie nasz LFC-tam praktycznie co mecz przybywa mi siwych włosów :P
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Bakan

Post autor: Bakan »

Noty po Słowenii, zapraszam:

https://youtu.be/PJKdQr9oop4

Bakan

Podsumowanie eliminacji, przed losowaniem jak znalazł: https://youtu.be/PWxwp9dtQW0

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Kopiący się po czole w czasie eliminacji zawodnicy Wuja dostali do podzialu 12 milionów złotych za awans do Euro, na którym narobią nam wstydu i najpewniej nie wyjdą z grupy. Siatkarze za mistrzostwo świata 5 milionów. Patologia polskiego sportu.

saw

Post autor: saw »

Patologiczny to jest aktualny format Mistrzostw Europy, dlatego nie zakładałbym w ciemno, że kadra Wujasa się skompromituje. Słaba Portugalia, która w 2016 wygrała tylko jeden mecz w regulaminowym czasie gry, sięgnęła po trofeum, mając przy tym grupę śmiechu. Kadra Brzęczka nie gra rewelacyjnie, ale przy dobrych wiatrach jest realne, że zajdą do ćwierćfinału.
- Nie martw się, Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alana Ball'a po zakupieniu go przez Everton

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Redzik90

Żeby Kolega mnie dobrze zrozumiał-:)
Nie bronię kopaczy bo ich gra w repce to wielokroć żenująca sprawa ale ta dysproporcja finansowa jest bardzo prosta do wytłumaczenia.
Piłka nożna to sport numer 1 na całym świecie praktycznie i generuje ona największe zyski a więc do podziału mamy olbrzymi tort!
Siatkówka to niestety w dużej mierze dyscyplina "niszowa" mająca zupełnie inną bazę pieniężną i raczej nie ma szans,że to się kiedyś zmieni.
Stąd ten rozdźwięk,który oczywiście i mnie razi.

A tak na marginesie:siata,skoki,żużel-jesteśmy mistrzami w sportach "niszowych",że użyję ponownie tego wyrażenia.Dziwne to jest.
W skali globalnej to aktualnie liczymy się tylko w lekkoatletyce.
Taki tenis,narciarstwo alpejskie,pływanie czy choćby gimnastyka oraz pozostałe rozgrywki drużynowe(nawet rugby)to u nas i mówię to z żalem-PUSTYNIA!
Tak wiem-:) jest Świątek ale mistrzyni to ja w niej nie widzę.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Bakan

https://www.youtube.com/watch?v=QGdwknV ... e=youtu.be

Podsumowanie wczorajszego meczu, noty, opinia itd.

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Dla mnie Blackpool zagrał z Liverpoolem lepiej niż Polska z Niderlandami. Przynajmniej pierwszy skład Blackpool. A i Holendrzy byli przecież niemrawi i nie stworzyli zbyt wiele okazji.

Szczerze mówiąc to bez Lewandowskiego, to nawet nie ma co oglądać tego składu. I póki kadry nie przejmie porządny selekcjoner, to się to nie zmieni. Jest kilku fajnych zawodników, jest z czego rzeźbić. Ale trzeba mieć na nich pomysł i pomysł na taktykę. Ale od czasu, kiedy ja się interesuje piłką, czyli od MŚ w Korei i Japonii, był taki tylko jeden (Beenhakker), no max dwóch (Nawałka na Euro 2016). Chociaż styl tego drugiego mi się nie podobał. Ale przynajmniej miał jakiś sensowny pomysł na tą ekipę i go realizował.
Obrazek

grzyb

Post autor: grzyb »

No ale czego ty oczekujesz, jak selekcjonerem jest chłopek, którego sukcesem jest jeden sezon w Wiśle Płock. Zero pomysłu na grę zero zaskoczenia przeciwnika nudy jedynie co to gra obrony mogła się podobać. Jak nie lubię Stanowskiego tak tym razem zgadzam się z każdym jego słowem z ostatniego programu na YT. W tej kadrze nie ma co się podobać. Myślałem, że po tym, jak VVD ustawił sobie Piątka to, Pan Brzęczek da mu do pomocy Milika, ale nie zaskoczył i zmienił napastnika na napastnika by ten, dalej nie miał co w tym meczu robić. Brzęczek OUT !
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam

Django

Post autor: Django »

Można z całą pewnością stwierdzić, że Brzęczek jest najgorszym selekcjonerem kadry od czasów Henryka Apostela - chociaż nawet u tego ostatniego nie pamiętam aż takie bezradności np w rozegraniu piłki.
Obrazek

lfc257

Post autor: lfc257 »

Django pisze:
6 wrz 2020, o 11:14
Można z całą pewnością stwierdzić, że Brzęczek jest najgorszym selekcjonerem kadry od czasów Henryka Apostela - chociaż nawet u tego ostatniego nie pamiętam aż takie bezradności np w rozegraniu piłki.
fakt, myślałem, że Smudy nikt nie pobije ale Brzęczek jest kompletną porażką. Boniek za ten wybór powinien zostać surowo ukarany

adamne

Post autor: adamne »

Właśnie w TV był wywiad z Fabiańskim i dopiero teraz zauważyłem że jego koszulka poza nadrukami jest identyczna z naszą bramkarską na ten sezon.
Nike widzę nie ma oporów przed CTRL-C CTRL-V.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

ODPOWIEDZ