Reprezentacja Polski

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

lfc777

Re: Reprezentacja Polski

Post autor: lfc777 »

Zwolnienie Brzeczka traktuje jako spozniony prezent na swieta, ale nie jestem az takim optymista zeby wierzyc w dobrego zagranicznego trenera. Obym sie pomylil :)
lfc257

Post autor: lfc257 »

Bardzo chciałbym żeby Boniek zatrudnił Luciano Spalletti'ego. Ma znajomości we Włoszech więc mógłby go namówić. Spalletti nie miał może jakichś wybitnych sukcesów ale to doświadczony trener z konkretnym warsztatem. Kwestia czy nasz związek stać na jego pensję... To chyba najlepszy kandydat jakiego realnie możemy zatrudnić. Naszych krajowych szkoleniowców raczej trudno brać pod uwagę...
LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Cienki wybór. We Francji jego drużynę uważano za jedną z najgorzej grających we francuskiej ekstraklasie. Sam trener dosyć konfliktowy z szatnią. W żadnym klubie nie przesiedział dłużej jak dwa lata. Szkoda. Tylu fajnych trenerów było do wyboru: Montella, Spaletti, Giampaolo, Grant etc.

Trudno, widocznie ograniczony budżet tylko na takiego pozwolił..

Mimo wszystko życzę nowemu selekcjonerowi samych sukcesów w naszej kadrze. I tak będzie lepszy od Wuja.

Powodzenia Panie Sousa!
FanatykLfc2011

Post autor: FanatykLfc2011 »

SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI 🇵🇱 NA MECZ Z WĘGRAMI 🇭🇺

Szczęsny – Bereszyński, Helik, Bednarek – Szymański, Moder, Krychowiak, Reca – Zieliński – Milik, Lewandowski

Moje osobiste odczucia to świeżość w drużynie, bardzo ciekawe ustawienie, coś nowego.
Wydaje mi się że będziemy mega pozytywnie zaskoczeni po dzisiejszym spotkaniu, stawiam na spotkanie „easy” gładkie 0:2/3
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu.
Bill Shankly
Mufi

Post autor: Mufi »

FanatykLfc2011 pisze: 25 mar 2021, o 20:46 SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI 🇵🇱 NA MECZ Z WĘGRAMI 🇭🇺

Szczęsny – Bereszyński, Helik, Bednarek – Szymański, Moder, Krychowiak, Reca – Zieliński – Milik, Lewandowski

Moje osobiste odczucia to świeżość w drużynie, bardzo ciekawe ustawienie, coś nowego.
Wydaje mi się że będziemy mega pozytywnie zaskoczeni po dzisiejszym spotkaniu, stawiam na spotkanie „easy” gładkie 0:2/3
No, Węgry w sumie mogą jeszcze z jedną czy dwie bramki wsadzić.

Typ wystawia formacje 4-4-2 w 2021 roku XD (my nie gramy formacją z 3 obrońcami jak napisałeś/wkleiłeś skład)

Jakiś noname z węgierskiej ligi mija nam dwie formacje jednym podaniem.

To EURO to będzie szybciutka piłka.
hanskloss

Post autor: hanskloss »

Niech jeszcze raz gdzieś przeczytam, że Zieliński do nas..
FanatykLfc2011

Dobrze jest, nie trza psuć
Bill Shankly
Mufi

Po tych zmianach to pewnie cała Anglia obsrana, żeby przypadkiem Wembley przed nami nie zamknęli.
FanatykLfc2011

Mufi pisze: 25 mar 2021, o 23:13 Po tych zmianach to pewnie cała Anglia obsrana, żeby przypadkiem Wembley przed nami nie zamknęli.
Ja widziałem wczoraj przede wszystkich wole walki, nie każdy się potrafi podnieść dwa razy z niekorzystnego wyniku, w końcu mecz który podnosił ciśnienie i chętnie się oglądało.
Pamietajmy że to debiut naszego nowego trenera, bardzo mi się podobała jego wypowiedź po meczu, umiarkowana krytyka, przyznanie się do kilku błędów, i jedziemy dalej, ja tak jak Sousa widzę pozytywny i uważam że coś z tego będzie.
Nie przekreślał bym po pierwszym spotkaniu nowego trenera naszego występu na Euro, nie wszystko można ułożyć w kilka dni, Jurgen tez potrzebował czasu, w odpowiednim czasie zostanie rozliczony Portugalczyk ze swoich wyników, myślę ze nie wcześniej niż po eliminacjach które wczoraj zaczęliśmy
Bill Shankly
Mufi

FanatykLfc2011 pisze: 26 mar 2021, o 08:25
Mufi pisze: 25 mar 2021, o 23:13 Po tych zmianach to pewnie cała Anglia obsrana, żeby przypadkiem Wembley przed nami nie zamknęli.
Ja widziałem wczoraj przede wszystkich wole walki, nie każdy się potrafi podnieść dwa razy z niekorzystnego wyniku, w końcu mecz który podnosił ciśnienie i chętnie się oglądało.
Pamietajmy że to debiut naszego nowego trenera, bardzo mi się podobała jego wypowiedź po meczu, umiarkowana krytyka, przyznanie się do kilku błędów, i jedziemy dalej, ja tak jak Sousa widzę pozytywny i uważam że coś z tego będzie.
Nie przekreślał bym po pierwszym spotkaniu nowego trenera naszego występu na Euro, nie wszystko można ułożyć w kilka dni, Jurgen tez potrzebował czasu, w odpowiednim czasie zostanie rozliczony Portugalczyk ze swoich wyników, myślę ze nie wcześniej niż po eliminacjach które wczoraj zaczęliśmy
Pomijając kwestie, że jakiegoś Souse porównujesz do Kloppa, to gościu z tą defensywą jedyne co może ugrać na tym EURO to wyjście z grupy, jeszcze pod warunkiem, że Szwecja nie trafi z formą.

Zremisował 3-3 (na farcie) z PoTęŻnYmI Węgrami, w których nawet nie grał najlepszy zawodnik.

Nawet nie chce wytykać, że ten wspominany najlepszy zawodnik to rezerwowy Lipska. xd A my w kadrze mamy według wielu najlepszego piłkarza świata, obrońców z UK, pomocników z Napoli, Brighton czy innych Lokomotiwów i bramkarzy Juventusu i WH. A różnice dla nich robi pomocnik 3. drużyny ligi węgierskiej, który jednym podaniem sobie mija nasze dwie formacje. Ale co tam, z Sousa będzie lepiej niż z Jurkiem :lol: .

A propo jeszcze porównania do JK. Widzisz Jurgen moc Liverpoolu zbudował na sporych transferach, w reprezentacji się nie da. Oczywiście to jest na marginesie, bo porównywanie ich obu, to obraza dla Niemca.
FanatykLfc2011

Mufi pisze: 26 mar 2021, o 17:22
Pomijając kwestie, ze jakiegoś Souse porównujesz do Kloppa, to gościu z tą defensywą jedyne co może ugrać na tym EURO to wyjście z grupy, jeszcze pod warunkiem, że Szwecja nie trafi z formą.

Zremisował 3-3 (na farcie) z PoTęŻnYmI Węgrami, w których nawet nie grał najlepszy zawodnik.
Nie zrozumiałeś porównania Sousy i Kloppa niestety.
Każdy potrzebuje czasu na zbudowanie czegoś kiedy zaczyna nową pracę i projekt.
Dla mnie skreślanie drużyny z nowym trenerem po jednym spotkaniu jest niepojęte
Bill Shankly
Mufi

FanatykLfc2011 pisze: 26 mar 2021, o 17:30
Mufi pisze: 26 mar 2021, o 17:22

Pomijając kwestie, ze jakiegoś Souse porównujesz do Kloppa, to gościu z tą defensywą jedyne co może ugrać na tym EURO to wyjście z grupy, jeszcze pod warunkiem, że Szwecja nie trafi z formą.

Nie zrozumiałeś porównania Sousy i Kloppa niestety.
Każdy potrzebuje czasu na zbudowanie czegoś kiedy zaczyna nową pracę i projekt.
Dla mnie skreślanie drużyny z nowym trenerem po jednym spotkaniu jest niepojęte
"Dla mnie skreślanie drużyny z nowym trenerem po jednym spotkaniu jest niepojęte"

No może i to ma sens, ale w klubowej piłce, a nie w reprezentacji, gdzie trenujesz co 2 miesiące.

Co nie zrozumiałem ? Porównujesz JK i Souse w kwestii czasu pracy z drużyna, ale chłopie ile Klopp włożył kasy w ten skład, nie da się kupować zawodników w reprze. To porównanie nie ma sensu.

Z obecnego składu LFC to tylko Henderson i Frimino byli jak przychodził Klopp (byli zawodnikami I składu ofc), cała resztę, tą potęgę, którą wygrał LM i PL, sobie kupił.

Nawet JK wie, ze z g#wna bata nie ukręcisz.
akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Mufi, jednak graliśmy trójka obrońców, co jest strzałem w kolano. Boniek po to zwolnił Brzęczka, by stosować ten system. System bardzo trudny, zostawia wiele przestrzeni i wymaga świetnych wahadłowych. Przede wszystkim wielu treningów i zrozumienia a czasu na to brak. Nie pomaga nawet fakt, że niektórzy tą formacją grają w klubach.
Sousa to poliglota, świetny i obyty mówca. Bednarek, przeciętny wybijacz jeżdżący.na dupie, Szczęsny wciąż swym charakterem więcej spieprza niż broni. Wracamy na swoje miejsce w trzeciej dziesiątce.
Mufi

akhrem9 pisze: 26 mar 2021, o 18:34 Mufi, jednak graliśmy trójka obrońców
Chyba nie oglądałeś skoro tak twierdzisz.
Awatar użytkownika
DudekLFC21

Post autor: DudekLFC21 »

No tak, bo do reprezantacji się wchodzi i od razu robi wyniki, nie testuje się różnych ustawień żeby znaleźć to optymalne i nie powołuje się co zgrupowanie innych nazwisk żeby wykrystalizować skład, nie ma transferów to pozostaje tylko wygrywać, no bo nic innego nie ma tam do roboty. Z taką dozą kibicowskiej cierpliwości to Guardiola i Klopp by tutaj wysiedli na pierwszym przystanku, ja tam się wstrzymam na razie od jakichś daleko idących wniosków, dam trochę czasu i poczekam na to co się będzie działo, na plus dwa powroty, na minus cała defensywa w tym meczu ale nie zapominajmy, że to dopiero debiut i zapoznanie się z materiałem ludzkim.
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek
ODPOWIEDZ