Eredivisie

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
hubsondj

Re: Eredivise

Post autor: hubsondj »

Ja również jeśli chodzi o Holandię sympatyzuje Feyenordoowi. Trzeba pamiętać, że z tej ligi mieliśmy Dudka oraz brakującego mi do teraz walczącego wszędzie Kuyta. O pewnym urugwajczyku nie wspominając. Nie mam nic przeciwko by nasz skauting posiedzial w tym małym przecież kraju jak najdłużej. Świetni piłkarze po rozsądnych cenach. Dość przepłacania w Anglii.
"w każdej drużynie musi być ośmiu zawodników do noszenia pianina oraz trzech, którzy potrafią na tym cholerstwie grać" - Bill Shankly

Piwo00

Post autor: Piwo00 »

Podobnie jak wy śledzę zmagania w Eredivisie i także chciałbym, aby to Feyenoord zdobył mistrzostwo :wink: . Po wielu latach niepowodzeń widać, że wychodzą oni na prostą. Zresztą już w poprzednim sezonie zdobyli wicemistrzostwo. Mam nadzieję, że w tym roku podskoczą o jedno miejsce wyżej :wink: . Poza tym jestem fanem talentu Stefana de Vrija, którym zainteresowanie przejawia nasz Liverpool. Jak już zostało wyżej napisane, liga holenderska jest nieco niedoceniana, a można tam znaleźć kilku naprawdę ciekawych zawodników za stosunkowo niewielkie pieniądze. Mam nadzieję, że w lato sięgniemy po chociaż jednego piłkarza właśnie z Eredivisie.

Awatar użytkownika
Androlek

Post autor: Androlek »

hubsondj pisze:O pewnym urugwajczyku nie wspominając.
Suarez grał w Ajaxie.

I myślę że ten klub sięgnie po tytuł, choć to może spowodować podwyższenie ceny za Eriksena.

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

Androlek pisze:
hubsondj pisze:O pewnym urugwajczyku nie wspominając.
Suarez grał w Ajaxie.

I myślę że ten klub sięgnie po tytuł, choć to może spowodować podwyższenie ceny za Eriksena.
Chodziło mu, że Suarez jest z ligi holenderskiej.

Poza tym jest literówka w temacie.

Mam nadzieje że nasi skauci od czasu odejścia Dalglisha siędzą za granicą, najlepiej właśnie w Holandii. Na palchach obu rąsi nie da się obliczyć, ile kluby zagraniczne zrobiły w tym kraju dobrych interesów (dobry piłkarz, tani piłkarz).
Obrazek

Awatar użytkownika
klex

Re: Eredivisie

Post autor: klex »

http://www.sadistic.pl/ostatnie-zyczenie-vt217559.htm

mam nadzieję, że nie pojawiło się to już w innych tematach :wink: bardzo ładny gest Feyenordu, wzruszająca historia.
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.
~Napoleon Hill

Nicco

Post autor: Nicco »

klex pisze:http://www.sadistic.pl/ostatnie-zyczenie-vt217559.htm

mam nadzieję, że nie pojawiło się to już w innych tematach :wink: bardzo ładny gest Feyenordu, wzruszająca historia.
Niesamowita sprawa. Aż ciarki przechodzą ... [*]
YNWA Rooie !
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.

KoRn

Post autor: KoRn »

Witam, oglądam mecz psv -nec ale jest fantastyczny młokos w drużynie psv Bakkali

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

KoRn pisze:Witam, oglądam mecz psv -nec ale jest fantastyczny młokos w drużynie psv Bakkali
Bliski przyjaciel Suareza ;)
http://www.youtube.com/watch?v=kft0o2EZUNE
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "

maTis

Post autor: maTis »

To nie Ottman Bakkall tylko Zakaria Bakkali młody napastnik PSV

KoRn

Post autor: KoRn »

polik pisze:
KoRn pisze:Witam, oglądam mecz psv -nec ale jest fantastyczny młokos w drużynie psv Bakkali
Bliski przyjaciel Suareza ;)
http://www.youtube.com/watch?v=kft0o2EZUNE
to nie on, nowy nabytek

http://www.youtube.com/watch?v=vWnUmwT8pSo

chłopak naprawde wymiata

ATB

Post autor: ATB »

A propos tego Bakalarza

To je skurczybyk
http://www.youtube.com/watch?v=xV4UqcZXpnA#at=129

Nie dosć, że podczas dryblingu patrzy ofiarom w oczy to jeszcze ta 3 bramka... :o

MarcinLFC77

Post autor: MarcinLFC77 »

Czemu mnie to nie dziwi, że ten 17latek to Belg...

Ja nie wiem jak Belgowie to robią ale w kwestii tworzenia utalentowanych piłkarzy chyba można ich śmiało stawiac na równi z Hiszpanią.
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

Pomijając Bakkaliego, który grał genialnie, całe PSV to jest jakiś fenomen na skalę globalną chyba. Najstarszym zawodnikiem w podstawowej jedenastce był urodzony w listopadzie 1990 roku Georginio Wijnaldum, czyli 22 letni grajek-kapitan zespołu :shock:
Średnia wieku podstawowej jedenastki to 19,9 lat :shock: I taki skład jedzie sobie z NEC 5:0...

To co wyprawiał Bakkali było niesamowite, ale mi wpadł strasznie w oko Jetro Willems. Bardzo chciałbym go u nas, może chłopak jest troche za młody na LFC, ale spokój z jakim gra, drybluje, interweniuje w obronie, zastawia i wyprowadza piłkę jest dla mnie nie do pojęcia. Może jakiemuś młodemu zawodnikowi wyjść mecz życia, ale to raczej spontaniczne interwencje i wejścia do ataku, a u niego spokój bije po oczach jak u 30 letniego dojrzałego piłkarza. Asysta przy bramce na 4:0 (chyba), to była poezja. W poprzedniej kolejce jeśli dobrze pamiętam strzelił gola, ogrywając wcześniej 2 czy 3 rywali... Potrafi robić to wszystko mając zaledwie 19 lat. Słyszałem o nim wcześniej, ale nie spodziewałem się, że jest aż tak dobry. Jestem pewien, że za 2 góra 3 lata pójdzie za grube miliony do jakiegoś giganta i będzie z niego jeden z najlepszych LB świata.

Chyba będę oglądał częściej PSV, bo warto... Grają tam przyszłe gwiazdy BPL i pozostałych czołowych lig.
Obrazek

impiii

Post autor: impiii »

Zgadzam sie z poprzednikiem - Willems to jest mega kozak. Z racji tego, ze w domu mam cyfrowy polsat lige holenderska sledze dosc uwaznie. Tak jak rok temu chcialem, zeby do nas przeszedl Mertens, to tak w tym roku marzy mi sie wlasnie Jetro. Holendrzy maja lewego obronce na kolejne 15 lat, za rok moze dwa beda sie bily o niego najwieksze kluby Europy. Nie obrazilbym sie ani troche jakby Rodgers zaryzykowal i sypnal duzym hajsem na tego zawodnika.

A ten Belg to bedzie w ogole crack. Ten kraj bedzie czarnym koniem nadchodzacego mundialu. Nie ukrywam, ze to wlasnie dla nich bede kibicowal
W życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Każdy dzień jest moim nauczycielem.

Awatar użytkownika
zreflektowany

Post autor: zreflektowany »

Mateusz Klich zaliczył dziś 4 asysty w mecz Zwolle - ADO Den Haag http://www.doliczonyczas.com/znakomity- ... cha-wideo/

ODPOWIEDZ