Eredivisie

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

maniche

Re: Eredivise

Post autor: maniche »

Awatar użytkownika
Kostuch

Post autor: Kostuch »

No ja akurat uważam, że słusznie pokazał mu czerwień. Kibol itd. niby atakował więc pierwsza reakcja bramkarza ok ale później to nie wiem co chciał zrobić. Za to butowanie czerwień słuszna. Jak już go powalił to powinien go zostawić a nie butować gdyby w porę go nie odciągnęli to ile by mu jeszcze kopów sprzedał? Dlatego sorry ale czerwień się należała a za takie okopanie na miejscu kibola podał bym bramkarza do sądu. Reakcja nie współmierna z zagrożeniem. Bramkarz najzwyczajniej chciał się wyżyć.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2011, o 21:21 przez Kostuch, łącznie zmieniany 1 raz.

Tibro

Post autor: Tibro »

Ja tam widze dwa kopniaki. na miejscu bramkarza zrobilbym dokladnie to samo, i kopalbym do momentu, az ktos nie przytrzymably intruza. Jesli facet wbiega na pilkarskie boisko i atakuje zawodnika to musi byc niezlym swirem wiec jesli go zostawisz to nie masz piwnosci, ze koles nie wstanie nie wyciagnie np noza i ci go nie wsadzi w zebra.
Jedyni do ukarania w tej sytuacji to pseudokibic i wlasciciel obiektu.

InExtremista

Post autor: InExtremista »

Bramkarz zachował się jak najbardziej prawidłowo. Raz, że pseudokibic mógł być niebezpieczny, a dwa, że, jak dla mnie, miał prawo po prostu mu wpier*olić :wink:

Awatar użytkownika
Jazinho

Post autor: Jazinho »

No, ale to według sędziego co niby miał robić bramkarz. Zacząć uciekać :?: No bez jaj :!:

A gdyby kibic miał nóż, lub inne niebezpieczne narzędzie.... Decyzja o pokazaniu kartki co najmniej chora :dry:

Aldor
Kontakt:

Post autor: Aldor »

Powinien go tam do nieprzytomnosci sklepac na tej ziemi. Dostalo gowno dwa kopniaki po piszczelach i wielki skandal. Jakby mu jeszcze ten bramkarz po glowie skakal to bym rozumial, ze afera. Ale kopnal kolesia dwa razy po nogach tak zeby ten czasem nie wstal i wielki problem. Sam bym opuscil boisko bez zastanowienia bedac jednym z pilkarzy AZ.

Nie czaje mial mu sie dac pobic? Czekac az ten noz wyjmie i mu zapakuje pod zebra? Bez jaj. Szkoda, ze goscia mocniej nie sklepal. :happy:

Swoja droga ma szczescie, ze koles nie byl czarny lub nie byl gejem to by dopiero bylo. :D

art64

Post autor: art64 »

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/ere ... tory.shtml

I załatwione. KNVB oczywiście nie zawiodła;) Dobrze, że go skopał.Mógł przecież mieć jakąś broń jak to ktoś wcześniej napisał.

Awatar użytkownika
czerwony4EVER

Post autor: czerwony4EVER »

Ja akurat podpisuję się pod postem Kostucha. Tylko skupiłbym się nad tym: jak doszło do tego, że ten świrus znalazł się na boisku? Sądziłem, że Holandia jest cywilizowanym krajem i tam coś takiego się nie zdarza. To u nas, w naszym pięknym dzikim kraju jest tak, że po meczu finałowym pucharu krajowego tłum wchodzi na murawę i robi sobie ustawkę. Albo ten facet pomieszał grzybki i marysię, no i tak wyszło :lol:
Są dwa najlepsze zespoły w Merseyside: Liverpool oraz Rezerwy Liverpoolu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Palet

Post autor: Palet »

maniche pisze:Filmik z tego zdarzenia.

http://www.youtube.com/watch?v=vUHu4TAm ... re=related
18 sekunda. Widać w jakim bramkarz był w transie bo widząc nadbiegającego ochroniarza przyjął postawę obronną .
Mimo wszystko uważam,że trochę przesadził z tymi butami. Jeden kop by w zupełności wystarczył i nikt by nie odebrał tego jako próbę pobicia kibica, a kibic (kibic to chyba jednak nie był)niech się cieszy , że nie dostał w twarz bo obudziłby się w szpitalu. Dobra decyzja trenera ściągając zawodników z murawy.
Obrazek

Tibro

Post autor: Tibro »

czerwony4EVER pisze: Sądziłem, że Holandia jest cywilizowanym krajem i tam coś takiego się nie zdarza. To u nas, w naszym pięknym dzikim kraju jest tak, że po meczu finałowym pucharu krajowego tłum wchodzi na murawę i robi sobie ustawkę. Albo ten facet pomieszał grzybki i marysię, no i tak wyszło :lol:
Co do Holandii to nam jeszcze bardzo daleko do poziomu chuliganstwa i bandytyzmu jaki tam wystepuje. Oczywiscie nie bede tu porownywał mortal combat patology polskiej wsi do pieknej holenderskiej prowincji ale duze miasta jak Amstuch czy Roterdam, a zwlaszcza ich przedmiescia to masakra.

Awatar użytkownika
Stach

Post autor: Stach »

Kostuch pisze:Na za takie okopanie na miejscu kibola podał bym bramkarza do sądu.
Atakujesz kogoś, dostajesz wpierdziel i później tego kogoś chcesz sądzić, bo okazał się za mocny ? na litość

Czerwona kartka zasłużona wedle zasad FIFA, zawodnik nie ma prawa uderzyć, żadnej osoby na boisku, myślę, że sędzia musiał coś takiego pokazać.

Reakcja bramkarza lekko za ostra, ale w 100% dla mnie zrozumiała.

Brawo dla trenera za przerwanie meczu.
"Don't worry about a thing,
'Cause every little thing gonna be all right.
Singin': "Don't worry about a thing,
'Cause every little thing gonna be all right!"

Awatar użytkownika
jon

Post autor: jon »

Możemy nie traktować ligi holenderskiej poważnie na równi z angielską, hiszpańską czy włoską, ale trzeba przyznać że tegoroczny finisz rozgrywek wygląda "apetycznie" dla miłośnika futbolu:
Załączniki
ere tab.jpg
jon

Awatar użytkownika
hubsondj

Post autor: hubsondj »

Biorąc pod uwagę zaległy mecz Ajaxu, finał może być tylko jeden. Trzeba mieć nadzieję, że podczas świętowania tytułu dwóch zawodników będzie już myślami w czerwonym mieście. :D
"w każdej drużynie musi być ośmiu zawodników do noszenia pianina oraz trzech, którzy potrafią na tym cholerstwie grać" - Bill Shankly

ManiacK

Post autor: ManiacK »

hubsondj pisze:Biorąc pod uwagę zaległy mecz Ajaxu, finał może być tylko jeden. Trzeba mieć nadzieję, że podczas świętowania tytułu dwóch zawodników będzie już myślami w czerwonym mieście. :D
Ja chciałbym by do tego strzelec z Vitesse był też w myślach u Nas :lol:
29 bramek w 26 meczach.. a to, co robi w ostatnich meczach, jak ciągnie Vitesse od zwycięstwa do zwycięstwa - poezja :D

dymos

Post autor: dymos »

Ciagle sledze wyniki w eredivisie i jestem zachwycony finiszem:). Tytulu zycze Feyenoordowi, z sentymentu z dziecinstwa. Poza tym to druzyna po wielu latach posuchy, spowodowanej problemami finansowymi. Dobrze by znowu ujrzec ten klub tam, gdzie jego miejsce, czyli na szczycie i zobaczyc, ze mozna podniesc sie z kolan. Powodzenia Portowcy!
Ostatnio zmieniony 7 kwie 2013, o 11:50 przez dymos, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ