Eredivisie

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
PtK_
Defilada zup

Re: Eredivise

Post autor: PtK_ »

FT PSV Eindhoven 10 - 0 Feyenoord Rotterdam

Strasznie to to dziwne :shock:

Ciekawe jak ten meczy wyglądał. Aż tak wielka różnica jest między tymi drużynami ?
Obrazek
"Bo w życiu nigdy nie jest tak, jak byśmy chcieli aby było"

Z LIVERPOOL FC NA CAŁE ŻYCIE ;-)

krzychuextreme

Post autor: krzychuextreme »

Do przerwy było 2:0, a tu taka niespodzianka. Zresztą w tym sezonie Feyenoord coś sobie słabo radzi w Eredivise a PSV jak do tej pory świetnie. Szkoda, ze my tak nie wygrywamy. ;]
Obrazek

kuba07

Post autor: kuba07 »

Ola Toivonen strzelił tam bramkę 8)
„You don't choose to be Liverpool fan. You get chosen!”.

Valdes
Mów mi miś
Kontakt:

Post autor: Valdes »

Feyenoord kiepsko sobie radzi już od kilku sezonów (jak na rangę/ historię klubu - coś jak u nas). O ile się nie mylę, to klub z Rotterdamu był/jest w takim kryzysie, że "nasz" Leo zgodził się pomóc za darmo...
Obrazek

Awatar użytkownika
krzysiekmysliborz
Kontakt:

Post autor: krzysiekmysliborz »

no jak usłyszałem ten wynik w radiu to nie mogłem uwierzyć... 10 - do jaja
totalna kompromitacja...

w sumie nam też taki wynik by się przydał, żeby chociaż wyjść z bramkami na +, ale... raczej nie w tym sezonie
YOU'LL NEVER WALK ALONE!
nick na stronie : krzysieklfc

Awatar użytkownika
Masacra

Post autor: Masacra »

Trochę mi przykro z powodu niespotykanej klęski Feyenoordu i to nie tylko z powodu naszych związków z nimi w osobach Dudka czy Kuyta. Oni tak bardzo przypominają Liverpool. Podobne, portowe, robotnicze miasto. Podobne zaangażowanie i mentalność fanów. Holenderski Liverpool, bez dwóch zdań... oby pozbierali się szybko, czego im z całego serca życzę, choć porażka bez precedensu będzie zapewne boleć przez długie miesiące, o ile nie lata.

Awatar użytkownika
Sumo
Kontakt:

Post autor: Sumo »

Widać menedżersko-dyrektorski geniusz niejakiego Leo Beenhakkera znowu nie może się w pełni ujawnić...

Feyenoord mniej więcej od odejścia van Marwijka w 2004 roku strasznie dołuje,no ale taki blamaż.... :?

Awatar użytkownika
Rudek666

Post autor: Rudek666 »

Z nudów pooglądałem sobie kilka meczy Ajaxu i dostrzegłem tam naprawdę niesamowitą perełkę, o której nigdy nie słyszałem, a mianowicie Toby Alderweireld. Jest to obrońca środkowy o nie zbyt wysokim wzroście 186cm. ale jest naprawdę skoczny i wygrywa sporo pojedynków główkowych, w swoim jaki i przeciwnika w polu karnym. Ma 22 lata i pochodzi z Belgii.
Stylem gry przypomina Aggera, spokojnie i dokładnie rozgrywa piłkę, ma atomowy strzał z dystansu o czym przekonał się AC Milan w tegorocznej edycji LM. Mam ogromną nadzieję że Comolli będąc w Amsterdamie zwrócił uwagę na innych piłkarzy, nie tylko Suareza. Środkowy obrońca jest nam potrzebny od zaraz ponieważ, Agger mimo że wspaniały zawodnik wiecznie kontuzjowany, Carra już młody nie jest i powinien powoli stawać się rezerwowym, Skrtel to dla mnie obrońca nie na taki klub jak LFC, Kyrgiakos stary solidny rezerwowy ale jak by miał zasiadać tam Carra to Grek jest nam zbędny, a Wilson to jeszcze młokos, za parę lat może jak poprawi swoje umiejętności.

Awatar użytkownika
lidzbarszczanin
Kontakt:

Post autor: lidzbarszczanin »

Jak już mowimy o talentach w Ajaxie,mi zaimponował w meczu ze Spartakiem nie jaki Ebecilio.Nie wiem co wy na to ale jak dla mnie chłopak zapowiada się dobrze i może już nie długo bedzie gwiazda.Kto wie ? :)

Awatar użytkownika
LFCBDG

Post autor: LFCBDG »

Po 7 latach 30 tytuł mistrza Holandii w rękach Ajaksu.
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

Oskar

Post autor: Oskar »

Wczoraj Stekelenburg, a dzisiaj Tytoń... :(

http://www.youtube.com/watch?v=yPd6T9QtrIw

Przerażająco to wygląda. Przemek wracaj szybko do zdrowia!

Awatar użytkownika
CronArriLFC

Post autor: CronArriLFC »

Podobno Tytoniowi kręgi szyjne poszły... Mam nadzieję, że nie i trzymam za niego kciuki.

Niech szybko wraca do zdrowia !
"If Everton were playing at the bottom of the garden, I'd pull the curtains." - Bill Shankly

Awatar użytkownika
antistar
Kontakt:

Post autor: antistar »

http://sport.wp.pl/kat,32272,title,Dram ... caid=1d0c4

Przemek Tytoń ma się lepiej i doznał "tylko" wstrząśnienia mózgu.
Obrazek

TJHicks

Post autor: TJHicks »

We wczorajszym meczu pomiędzy Ajaxem a AZ Alkmaar. na boisko wtargnął kibic i zaatakował bramkarza gości Estebana Alvarado, bramkarz nie cackał się z kibicem tylko w obronie sprzedał mu dwa kopniaki, oczywiście nie wiadomo dlaczego bramkarz dostał czerwoną kartkę a cala drużyna AZ Alkmaar zeszła z boiska i mecz został przerwany już w 37 minucie. Nie wiadomo też czy Ajax dostanie walkowera czy mecz zostanie rozegrany w innym terminie. Ochrona wbiegła na boisko dopiero po całym zdarzeniu.

W sumie dobrze, że to nie Evra bo pewnie pozwał by kolejne dwie osoby o rasizm :lol:
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur

lucasiu
Kontakt:

Post autor: lucasiu »

Wczorajsza zadyma w Holandii utwierdziła mnie w przekonaniu, że nie tylko Anglia ma problemy z niskim poziomem sędziowania. Jak można w ogóle pomyśleć o ukaraniu czerwoną kartką zawodnika zaatakowanego przez kibola? To są żarty jakieś. Owszem, Esteban trochę zbyt agresywnie zareagował, ale działał w obronie własnej. Sędzia na prawdę musi być wielkim idiotą, żeby pokazać za coś takiego czerwień. Federacje piłkarskie powinny zrobić coś z tym problemem bo sędziowie ostatnio psują widowisko jakim jest piłka nożna. Tak karygodnych błędów sędziowskich w ligach europejskich nie było od dawna. Czas to zwalczyć bo tak dalej być nie może.
Jeśli jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jeśli jesteś drugi - jesteś nikim. - Bill Shankly

ODPOWIEDZ