Polscy pilkarze za granica

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
piotrolka
Kontakt:

Re: Polscy pilkarze za granica

Post autor: piotrolka »

Odchodząc troche od tematu związanego z LFC to chciałbym oznajmić, że Sobiech strzelil właśnie 2 bramki na wyjeździe dla Hannoveru w meczu z Wolfsburgiem. Są to kolejne braki w tym sezonie dla naszego snajpera. Jest to bardzo dobra wiadomośc przed zbliżającymy się meczami eliminacyjnymi do Mistrzostw Świata

edit. to fakt :wink: mylę, że przed kolejnym powolaniem, nasz selekcjoner wezmie Go pod uwage
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2012, o 17:37 przez piotrolka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG

Awatar użytkownika
cryptic

Post autor: cryptic »

Byłaby to bardzo dobra wiadomość, gdyby Sobiech dostał powołanie.

lucasiu
Kontakt:

Post autor: lucasiu »

No tak. Przecież wielki trenejro Fornalik woli w kadrze przestarzałego Sagana i przeciętnego Piecha. Przyznam szczerze, że jestem zaskoczony postawą Sobiecha. Chłopak fajnie się rozwinął w Hannoverze. Jeszcze jakiś czas temu uważałem go za rozkapryszonego drewniaka a teraz wygląda na to, że zmądrzał i chce coś osiągnąć w niemieckiej piłce.

@down
Zgadzam się z Wami odnośnie jego osiągnięć w Ruchu, ale uważam, że trenerem reprezentacji powinien zostać człowiek, który już ma doświadczenie w kierowaniu takim zespołem. Smuda również nie prowadził żadnej kadry i efekt wiedzieliśmy bardzo wyraźnie. Życzę Fornalikowi jak najlepiej, ale nie jestem do niego przekonany. Nawet jego selekcja nie jest raczej rozsądna skoro znalazł miejsce dla Sagana a taki Sobiech, który ostatnio prezentuje się nieźle jest poza kadrą.
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2012, o 18:34 przez lucasiu, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jeśli jesteś drugi - jesteś nikim. - Bill Shankly

LyzwaLFC

Post autor: LyzwaLFC »

Ten
wielki trenejro Fornalik
przeciętnym Ruchem przez 3 lata nie zjechał poniżej 4 miejsca, dwa razy był w finale pucharu Polski i w ubiegłym sezonie prawie wygrał ligę.

Khazim

Post autor: Khazim »

LyzwaLFC pisze:Ten
wielki trenejro Fornalik
przeciętnym Ruchem przez 3 lata nie zjechał poniżej 4 miejsca, dwa razy był w finale pucharu Polski i w ubiegłym sezonie prawie wygrał ligę.
Popieram. Aktualnie patrząc na naszą lige to jest on jednym z najlepszych rozwiązań.
lucasiu pisze:No tak. Przecież wielki trenejro Fornalik woli w kadrze przestarzałego Sagana i przeciętnego Piecha.
To, że woli Piecha to akurat całkiem normalna rzecz. Zna piłkarza trenował go, więc zna też jego możliwości, a patrząc w drugą strone Piech zna poglądy taktyczne Fornalika. Poza tym Arkadiusz był trzeci w klasyfikacji strzelców naszej ligi. Niby to żadne wielkie osiągnięcie, ale jednak zawsze coś.
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

Paweł Brożek strzela pierwsza bramkę w barwach Recreativo Huelva. Gospodarze wygrali 3:0 Polak strzelił pierwszego gola w 55 minucie.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "

Awatar użytkownika
LFCBDG

Post autor: LFCBDG »

Drugi gol Grosickiego w lidze tureckiej Sivasspor 4 - 2 Kayserispor
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Zapewne wiele osób już wie, ale powielę treść z serwisów sportowych:

UEFA ogłosiła nominowanych zawodników do "złotej" 11stki roku. Jej skład zostanie wybrany przez Nas, internautów. Także daje to Nam wielkie pole do popisu, aby wypromować Polskę mając zawodnika w ów jedenastce !

Tu wybieramy ustawienie i zawodników

Przesyłajcie LINK dalej, mówcie znajomym etc. aby głosowali na Polaków :)
Inne pozycje to już Wasz osobisty wybór, ale bardzo nalegam na wybór Kuby wśród pomocników i Lewego wśród Napastników.

Osobiście nie kibicuję zapalczywie BVB, jedynie tak o, bo grają tam Polacy, ale tu możemy w pewien sposób pomóc polskiej piłce, widać progres wśród wychowanków, wielu młodych zawodników m.in. Legii się wybija, a z Zagłębia Lubin masa nastolatków jest wykupywana do dość mocnych klubów ( zwłaszcza w Serie A ).
Być może większa rzesza scoutów spojrzałaby na Nasze boiska, gdybyśmy mieli 1/2 zawodników w ów 11stce :)

Także do dzieła, serdecznie namawiam ^^

PrzemyslawLFC

Post autor: PrzemyslawLFC »

ManiacK pisze:Zapewne wiele osób już wie, ale powielę treść z serwisów sportowych:

UEFA ogłosiła nominowanych zawodników do "złotej" 11stki roku. Jej skład zostanie wybrany przez Nas, internautów. Także daje to Nam wielkie pole do popisu, aby wypromować Polskę mając zawodnika w ów jedenastce !

Tu wybieramy ustawienie i zawodników

Przesyłajcie LINK dalej, mówcie znajomym etc. aby głosowali na Polaków :)
Inne pozycje to już Wasz osobisty wybór, ale bardzo nalegam na wybór Kuby wśród pomocników i Lewego wśród Napastników.

Osobiście nie kibicuję zapalczywie BVB, jedynie tak o, bo grają tam Polacy, ale tu możemy w pewien sposób pomóc polskiej piłce, widać progres wśród wychowanków, wielu młodych zawodników m.in. Legii się wybija, a z Zagłębia Lubin masa nastolatków jest wykupywana do dość mocnych klubów ( zwłaszcza w Serie A ).
Być może większa rzesza scoutów spojrzałaby na Nasze boiska, gdybyśmy mieli 1/2 zawodników w ów 11stce :)

Także do dzieła, serdecznie namawiam ^^
Słyszałem, że Suarez też miał tam być, ale nie ma. Za niego jest Van Pussy co doskonale podsumowuje fifę :)
Obrazek

ManiacK

Post autor: ManiacK »

PrzemyslawLFC pisze: Słyszałem, że Suarez też miał tam być, ale nie ma. Za niego jest Van Pussy co doskonale podsumowuje fifę :)
Poziom, jaki reprezentują - kto się zna, ten wie.
Ale mimo to warto wspomóc :) dlatego ja w zestawieniu dałem obok Lewego CR7.
Ogólnie możemy wrzucać jakie zestawienia każdy zrobił :happy: co Wy na to ? To tylko propozycja :P

Awatar użytkownika
ZohanLFC

Post autor: ZohanLFC »

Nie wiedziałem gdzie do końca napisać ale pojawiła się informacja że Arkadiusz Milik Podpisał kontrakt z Bayerem Leverkusen co o tym myślicie ?? Jak dla mnie to wielka strata nie tylko dla Górnika, któremu teraz będzie na pewno ciężej bo pewnie kasa pójdzie na długi ale też strata do samego Milika jak dla mnie za wcześnie jest by wyjeżdżał a może to tylko sympatia do niego ??
Obrazek

Awatar użytkownika
liverpoolek

Post autor: liverpoolek »

ZohanLFC pisze:Nie wiedziałem gdzie do końca napisać ale pojawiła się informacja że Arkadiusz Milik Podpisał kontrakt z Bayerem Leverkusen co o tym myślicie ?? Jak dla mnie to wielka strata nie tylko dla Górnika, któremu teraz będzie na pewno ciężej bo pewnie kasa pójdzie na długi ale też strata do samego Milika jak dla mnie za wcześnie jest by wyjeżdżał a może to tylko sympatia do niego ??
Ponoć 2.5 mln Euro. Trza doliczyć jeszcze transfer Nakoulmy, bo to już prawie pewne że odejdzie. Czyli fajną kasę zarobią Zabrzanie.

Co do Milika, to mam malutkie wątpliwości czy przypadkiem transfer nie jest za szybko. Ale z drugiej strony jakby nie patrzeć, za zachodnią granicą będzie miał świetne warunki na rozwój. Nie oczekujmy że będzie od razu strzelał jak Lewandowski, ale za kilka sezonów z pewnością będziemy widzieli, czy naprawdę był talentem wartym na nasze ponad 10mln złotych.
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

http://www.bundesliga.de/de/liga/news/2 ... 256582.php

Robert Lewandowski po raz drugi z rzędu został wybrany najlepszym piłkarzem sezonu w Bundeslidze.

notabene

Post autor: notabene »

M.I.K.I - Kuba, Kuba!

Rewelacyjna piosenka o Jakubie Blaszczykowskim.

https://www.youtube.com/watch?v=VrUYyqo0udA
Ostatnio zmieniony 31 lip 2013, o 14:55 przez notabene, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"What´s the noise, Bill?"
"That´s the sound of the boys coming up the hill."

notabene

Post autor: notabene »

Oficjalnie: Wilk w Deportivo

Były zawodnik Wisły Kraków Cezary Wilk po przejściu testów medycznych podpisze kontrakt z Deportivo La Coruña.
Warunki umowy pomiędzy zespołem z Segunda Division a polskim zawodnikiem zostały ustalone już wcześniej, ale zgodę na jej zawarcie z piłkarzem musiał wyrazić kurator nadzorujący decyzję zarządu klubu, Julio Fernández Maestre, który został wprowadzony do ekipy "Los Turcos" z powodu słabej kondycji finansowej Deportivo.
Wilk zasili drużynę z A Corunii za darmo, ponieważ Polski Związek Piłki Nożnej postanowił rozwiązać kontrakt pomocnika z Wisłą z winy klubu, który nie wypłacił wszystkich należności zawodnikowi w odpowiednim terminie.
Zrodlo: http://transfery.info/59682,oficjalnie-wilk-w-deportivo
Obrazek
"What´s the noise, Bill?"
"That´s the sound of the boys coming up the hill."

ODPOWIEDZ