Letnie okienko transferowe 2013

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

bugiNEW

Re: Letnie okienko transferowe 2013

Post autor: bugiNEW »

Sorry za lekki offtop ale czy też uważacie że Bale nie jest wart takiej kwoty? Dla mnie jest wart MAX 60mln! a my tu mówimy o prawie 100mln!
Ronaldo jak przechodził do Realu to była pewność że będzie błyszczał ale czy Bale odnajdzie się w Realu? Mi się nie wydaje by pasował do nich... To inny typ gracza, nie na Real wg mnie. Nawet jego znakomite wolne myślę, że przy CR7 będą musiały odejść na bok.
Dla mnie ten Levy jest niepoważny, bo odrzucił ofertę za którą spokojnie mógłby kupić 3 gwiazdy i prawdopodobnie wyszedł by na tym lepiej niż mając jednego Bale.
Wróciłem by dręczyć innych użytkowników

Awatar użytkownika
Kostuch

Post autor: Kostuch »

Ja uważam, że lepszym rozwiązaniem dla Tottenhamu jest sprzedanie Bale'a za te 100 mln niż trzymanie go. Za taką kasę to spokojnie mogą kupić graczy którzy będą w stanie dać im nie tylko TOP 4. Z jednej strony pokazują, że mają jaja i nie pozbywają się najlepszego gracza ale z drugiej strony chyba lepiej by wyszli kupując kilku konkretnych graczy za kasę z Bale'a.

Rahk8

Post autor: Rahk8 »

http://premiership24.com/wiadomosci/gom ... ames-park/

Trochę Sroki chciały oszczędzić. Tylko 6,9mln ? To moim zdaniem też mało. 12 za to jest dobrą ceną za takiego gracza. Poza tym myślę że Remy to za wysoka pensja jak dla nich. No chyba że QPR zgodzi się na 50% czy coś takiego.

Kodi

Post autor: Kodi »

Skrystian2009 pisze:
BBC donosi, że Tottenham Hotspur odrzucił kolejną ofertę Realu Madryt za Garetha Bale'a, która tym razem opiewała aż na 98,5 miliona euro. Daniel Levy jest zdeterminowany zatrzymać gwiazdę swojej drużyny i przekonać ją do pozostania w Londynie. Walijczyk chce jednak porozmawiać twarzą w twarz z prezesem Spurs i zakomunikować mu chęć odejścia do Madrytu.

Oferta złożona przez Królewskich byłaby absolutnym rekordem świata, który wciąż wynosi 96 milionów euro zapłaconych przez Real Madryt za Cristiano Ronaldo. Wydawało się, że Levy'emu zależy na pobiciu tego rekordu, ale ten znów nie przystał na propozycję Florentino Péreza. Poprzednia odrzucona oferta przez sternika londyńskiego klubu to 60 milionów euro plus Ángel Di María i Fábio Coentrão. Telenowela trwa dalej.
Daniel Levy <3
Z drugiej strony, Liverpool niech bierze przykład z angielskiego biznesmena.
Najlepsi gracze są bezcenni.
Jeżeli Real ciągle zainteresowany jest Suarezem to może wyślijmy im maila że 98 mln starczy żeby wyciągnąć go z Anfield :lol:
A tak na serio , myśle że Bale nie jest warty aż tak dużych pieniędzy. 100 mln to zdecydowanie za duża kwota biorąc pod uwagę to że Real za te pieniądze mógłby kupić 2 klasowych zawodników i w moim przekonaniu wyjść na tym zdecydowanie lepiej. Z drugiej strony nie rozumiem kompletnie Tottenhamu , przecież mając 60 mln Di Marie i Coentrao mogliby spokojnie zbudować silny skład , mogący spokojnie walczyć o top 4 . Rynek transferowy staje się coraz bardziej chory :dry:
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

Awatar użytkownika
Eskimos

Post autor: Eskimos »

Prezes brazylijskiego klubu potwierdził, że Szachtar złożył ofertę w wysokości 22 milionów funtów za Bernarda.

- Rozmowy są bardzo zaawansowane. Jutro Bernard rozegra prawdopodobnie swój ostatni mecz w barwach naszej drużyny. Szachtar złożył nam ofertę, która jak najbardziej nas satysfakcjonuje. Jeśli tylko Bernard będzie chciał, to odejdzie - mówił prezes Atlético Mineiro, Alexandre Kalil.

Edit: Ja jeszcze czytałem wcześniej wypowiedź agenta Bernarda który mówił że będzie wybierał między Porto a Szachtarem(Arsenal i Liverpool odrzucił) bo chce mieć pewnie miejsce w składzie żeby nie stracić miejsca w reprezentacji przed MŚ.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2013, o 21:20 przez Eskimos, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
PatrykOwenFan

Post autor: PatrykOwenFan »

Eskimos pisze:Prezes brazylijskiego klubu potwierdził, że Szachtar złożył ofertę w wysokości 22 milionów funtów za Bernarda.

- Rozmowy są bardzo zaawansowane. Jutro Bernard rozegra prawdopodobnie swój ostatni mecz w barwach naszej drużyny. Szachtar złożył nam ofertę, która jak najbardziej nas satysfakcjonuje. Jeśli tylko Bernard będzie chciał, to odejdzie - mówił prezes Atlético Mineiro, Alexandre Kalil.
Czytałem gdzieś że Bernard nie chce iść do Szachtara, woli Porto i kluby Angielskie niż Ukraińskiego potentata

Jeff

Post autor: Jeff »

http://www.tottenhamhotspur.com/news/de ... do-010813/
A więc Roberto Soldado oficjalnie graczem Tottenhamu. Cena ok. 26 mln ₤.

Redman

Post autor: Redman »

No przepraszam, ale jeśli taki 28letni Soldado idzie do Spurs za 30mln€ no to nie wiem jakim cudem Arsenal wyskakuje z 40mln za Suareza. No bez jaj...
Obrazek

John

Post autor: John »

Wygląda na to, że Spurs przygotowują się na życie bez Bale'a. Dostaną jakieś 100 mln euro, a wydali z nich dopiero 30. Mogą być bardzo silni jeśli zakupią jeszcze 1-2 kozaków. Gorzej jak zablokują jakimś cudem w tym roku transfer Garetha... Wtedy z przodu będą mieli, nawet bez dalszych transferów: Bale, Soldado, Adebayor, Defoe. Nie mówiąc już o takich typach jak Dempsey, Holtby, Sigurdsson, Lennon czy Chadli. Na razie na 3 piłkarzy wydali 50 mln funtów, a pozbyli się tylko Caulkera. Na razie dość marnie wyglądamy przy nich z naszymi transferami Alberto i Aspasa, trzeba przyznać.
"Steven Gerrard, he's a player who kisses the badge and means it."

kuba07

Post autor: kuba07 »

http://transfery.info/59532,oficjalnie- ... gra-w-azji

Tak niedawno pożądany przez wiele klubów, teraz ląduje w Azji...
„You don't choose to be Liverpool fan. You get chosen!”.

Kodi

Post autor: Kodi »

Bafétimbi Gomis ma przejść z Olimpique Lyon do Newcastle United za kwotę ponad 8,5 miliona funtów. Transfer ma zostać oficjalnie potwierdzony w ciągu 48 godzin.Prezydent Lyonu, Jean-Micheal Aulas, twierdzi, że jego klub osiągnął porozumienie z Newcastle United w sprawie sprzedaży napastnika Bafétimbiego Gomisa.

Kolejny francuz w Newcastle :shock: Zastanawiam się czy oni wiedzą że innych lig także można kupować zawodników :D
Jednak Gomis to według mnie bardzo dobry napastnik , w Lyonie strzelał sporo ważnych bramek i w tym sezonie zapewne nie raz ukłuje :badhappy:
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

Shamaq777

Post autor: Shamaq777 »

Newcastle sprowadza Gomisa to możliwe że szykują się na odejście Cisse jest sporo klubów nim zainteresowanych a on sam nie ukrywa że chciałby odejść.

Awatar użytkownika
Eskimos

Post autor: Eskimos »

Tottenham potwierdził, że Clint Dempsey będzie kontynuował swoją karierę w Major League Soccer.

Nie jest jeszcze potwierdzony nowy klub 30-latka, ale prawdopodobnie będzie to Seattle Sounders.

To rzeczywiście nagrał się w tym Tottenhamie ...
Obrazek

impiii

Post autor: impiii »

Manchester United odrzucił ofertę Chelsea za Wayne'a Rooney'a opiewającą na 30 milionów funtów
Sky Sports News ‏@SkySportsNews 1 min
Sky sources: Manchester United reject improved Chelsea bid of around £30m for Wayne Rooney #SSN
W życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Każdy dzień jest moim nauczycielem.

Rahk8

Post autor: Rahk8 »

http://transfery.info/59578,oficjalnie-gervinho-w-romie

Gervinho w Rzymie za 8mln€ Odchodzi zawodnik ale chyba Kanonierzy poczekają sobie na jakieś wzmocnienia. Aczkolwiek odejście Iworyjczyka to nie jest jakaś strata. Nigdy nie byłem przekonany do jego umiejętności. Znaczy jest szybki i to wszystkie jego plusy.

ODPOWIEDZ