Serie A

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
grzyb

Re: Serie A

Post autor: grzyb »

firo9 pisze: 14 paź 2020, o 16:18 Pierwszy raz ktoś wypowiedział się na temat plandemii: "Jeśli to Cristiano ma obudzić cały świat, to oznacza że został zesłany przez Boga. Od dziś tysiące ludzi nie będą już wierzyć w Covid i testy. To największe oszustwo, jakie kiedykolwiek wymyślono"

Nie przepadam za Cristiano, jego siostry również. Tutaj jednak zyskała moje poparcie i niech to pójdzie w świat
Ale że o co chodzi ? Wybacz jestem kompletnie poza tematem ostatnio nie ogladam Tv i malo korzystam z neta dlatego pytam.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
Awatar użytkownika
firo9

Post autor: firo9 »

grzyb pisze: 14 paź 2020, o 16:22
firo9 pisze: 14 paź 2020, o 16:18 Pierwszy raz ktoś wypowiedział się na temat plandemii: "Jeśli to Cristiano ma obudzić cały świat, to oznacza że został zesłany przez Boga. Od dziś tysiące ludzi nie będą już wierzyć w Covid i testy. To największe oszustwo, jakie kiedykolwiek wymyślono"

Nie przepadam za Cristiano, jego siostry również. Tutaj jednak zyskała moje poparcie i niech to pójdzie w świat
Ale że o co chodzi ? Wybacz jestem kompletnie poza tematem ostatnio nie ogladam Tv i malo korzystam z neta dlatego pytam.
Cristiano ma koronkę xD I siostra jego tak się wypowiedziała, tak wrzucam jako ciekawostkę
Steven86

Post autor: Steven86 »

Serie A w tym roku tak wyrównana jak u nas. O dziwo na czele tabeli nasi dobrzy znajomi z finałów LM - Milan. Śledzi ktoś z Was włoskie rozgrywki? Mają szanse zdobyć mistrzostwo?
LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Mają jak kazdy zespol. Graja jak na mistrza przystaje - nawet ciezkie mecze potrafia wymeczyc. W ostatniej (lub przedostatniej) kolejce przegrali z Juventusem, ale mysle ze nie sa jeszcze na straconej pozycji. A jest jeszcze chociazby Inter i Roma. Od dawna czekano na taki sezon w serie a, gdzie Juve przestaje byc hegemonem na wlasnym podworku. Na pewno bede kibicowac Milanowi by w koncu wrocili do wielkiej pilki, widac ze zaczyna tam sie wszystko ukladac.
Abemadlo

Post autor: Abemadlo »

Z Juve przegrali m.in. przez to, ze nie gral Ibra, ktory ciagnie ich wlasciwie za uszy, jak nas Suarez swego czasu :)
Anthermil

Post autor: Anthermil »

Abemadlo pisze: 12 sty 2021, o 12:15 Z Juve przegrali m.in. przez to, ze nie gral Ibra, ktory ciagnie ich wlasciwie za uszy, jak nas Suarez swego czasu :)
Ibra grał w 7 spotkaniach w tym sezonie serie A. Ciężko powiedzieć, żeby ich ciągnął za uszy skoro mamy 17 kolejkę ;) Chociaż grał w tym sezonie rewelacyjnie, to fakt. Jak ktoś chce się dowiedzieć o tym jak wygląda teraz Milan, to polecam poszukać Święcickiego i Kapicę na YT. W skrócie - mają szansę na mistrza.
Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

A ja nigdy nie lubiłem Milanu choć oczywiście doceniałem ten wspaniały zespół z trójką tulipanów na czele.
Za to od zawsze sympatyzowałem z Juve a w samym Mediolanie wolę Inter.
I jeżeli ktoś miałby zostać mistrzem Włoch to właśnie albo jedni albo drudzy.
W razie czego wyjściem jest jeszcze Roma,której kibicuje syn :P

Czasami oglądam Serie A,ostatnio mecze Starej Damy z liderem oraz Sassuolo i choć turyńczycy nie są w jakieś super formie to potrafili oba spotkania rozstrzygnąć na swoją korzyść i powoli odrabiają straty do pozycji numer 1 z początku kampanii.

W każdym bądź razie to jest bardzo ciekawy sezon w słonecznej Italii i sprawa tytułu powinna się rozstrzygnąć dopiero w samej końcówce rozgrywek.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
Steven86

Post autor: Steven86 »

Abemadlo pisze: 12 sty 2021, o 12:15 Z Juve przegrali m.in. przez to, ze nie gral Ibra, ktory ciagnie ich wlasciwie za uszy, jak nas Suarez swego czasu :)
Z tego co czytałem na Juve wypadło im 8 graczy. A co do Ibry, patrząc na to ile grał to stwierdzenie ciągnie jest nadużyciem. Ale z drugiej strony mając na uwadze jego 6 meczów i 10 bramek to jest coś.
Abemadlo

Post autor: Abemadlo »

Moze troche polecialem ale warto wziac tez pod uwage, ze druga polowa zeszlego sezonu to byl wlasnie popis Ibry i wciagniecie Milanu do czolowki tabeli
Awatar użytkownika
betlfc7

Post autor: betlfc7 »

ACM chyba nie wytrzyma tempa, mimo wszytsko dla mnie Juve wygra w tym sezonie ponownie lige.
Kamson

Post autor: Kamson »

betlfc7 pisze: 16 sty 2021, o 11:46 ACM chyba nie wytrzyma tempa, mimo wszytsko dla mnie Juve wygra w tym sezonie ponownie lige.
Ja uważam że jest duża szansa ze dowiozą to do końca, Juve jest mega nie regularne i jeszcze nie raz zgubią punkty, wszystko w rękach Milanu
„Jeśli nie wspierasz nas, kiedy przegrywamy lub remisujemy to nie wspieraj nas, kiedy wygrywamy!”

Bill Shankly 🔴
Mufi

Post autor: Mufi »

Tytuł weźmie Conte, zobaczycie.
bugi

Post autor: bugi »

Ciekawie zapowiada się w tym sezonie walka w tej lidzie. Różnice są niewielkie, do końca będą się bić o mistrza. Obstawiam że juve z Ronaldo na czele to zgarną. Swoją drogą, ciekawie wygląda TOP5 we Włoszech
Obrazek
ODPOWIEDZ