Nasz stosunek do Chelsea

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

pelikan

Post autor: pelikan »

Dokladnie jak mowi Profesor. W Arsenalu moglby grac bez problemu, a tutaj bedzie siedzial na lawce i zbijal za to grube pienišdze. Przeciez on nie ma szans w rywalizacji z Robbenem, Duffem, nawet Colem, ktorego zresztš bardzo lubie i szanuje. Moze tylko liczyc na kontuzje tych zawodnikow.

Od razu widac, ze liczy sie dla niego kasa, inaczej z Crespo, ktory chce uciec z Chelsea. I bardoz dobrze, bo nie pasuje do tej druzyny.

WESOÂLYCH ÂSWIÂAT !
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Awatar użytkownika
Moloko

Post autor: Moloko »

Nie lubie Chelsea jako klubu, ale doceniam pilkarzy. Lubie Lamparda, Joe Cole'a, Damiena Duffa i Arjena Robbena (choc to troche taki cFaniaczek, ale zwody to ma nieziemskie). Wesoly Romek robi z tego klubu drugi Real i chce œci¹gnac Ballacka (do tego to nie mam nic przeciwko), Ronaldinho (O nie! Ronaldinho pasuje tylko do Barcelony!) i inne gwiazdy.
Ale nienawidze ich trenera. Jose Mourinho to moze i dobry trener ale tlyko na pozor. On sobie stworzyl z Chelsea taka swoj¹ armie, ktora jest na kazde skinienie, nawet mowi¹ jezykiem portualczyka. A wlaœnie wypowiedzi Mourinho najbardziej nie cierpie. I postawy medialnej, a takze obrazanie innych trenerow, w tym rowniez naszego Rafy Beniteza...
Obrazek

ZAPI
Kontakt:

Post autor: ZAPI »

moloko haha robben ma nieziemskie zwody przeciez on ma tylko jeden zwod pileczka w lewo albo w prawo zadnych przekladanek nic taka typowa ciota ktora umie tylko szybko biegac zeby nie bylo off topa to napisze ze nienawidze chelsea i wszystkich jej pilkarzy ze sponsorem na czele
Obrazek

Kaki

Post autor: Kaki »

ZAPI popieram kazde Twoje slowo.
A co do Robbena...nauczyl sie jednego zwodu i myœli, ze wszystkich przejdzie. Jak mu pilke zabior¹, to albo nurkuje, albo udaje kontuzje. Poza tym wkurzaj¹ mnie tacy jak on, bo nie graj¹ zespolowo tylko proboj¹ za wszelk¹ cene sami strzelic, przez co niew¹tpliwie sie blaŸni¹. Ciesze sie, ze mu Reina w pysk strzelil wtedy :P
A co do Chelsea...nie lubie ich za to, ze maj¹ do pilki podejœcie tylko ze strony materialnej. Myœl¹, ze wystarczy miec kase, zeby wygrywac, i ze za t¹ kase mog¹ kazdego kupic. Poza tym banda cwaniakow.

Koszmar
Kontakt:

Post autor: Koszmar »

Nie no chel SZCZERZE NIENAWIDZE...a czemu?= moze i nie kupuja gwiazd ale kazdy idiota potrafi stworzyc potege majac do dyspozycji kilkanascie(bodajze) mln. tygodniowo..juz nie mowiac o transferach itp.... a tak poza tym to murinio abramowicz i ta cala ruska i nie ruska mafija....no i jeszcze musze tu podkreslic beznadziejnych "fanow" chel na calym swiecie ja pier**** ale jak mnie to wkurza kiedy czytam rozne komentarze tych debili ktorzy pisza ze chel jest najlepsza itp. a gdyby nie te brudne pieniadze to by nawet o tym klubie nie slyszeli...ja piepsze..no po prostu nienawidze kazdego fragmentu tej druzyny...a ich "fanow" chyba najbardziej..
My wierzymy.....tylko w BKS!! Hej Lechio! Oo nasz Oo nasz!!
Obrazek.

Awatar użytkownika
Moloko

Post autor: Moloko »

KĂƒÂ¤ki pisze:ZAPI popieram kazde Twoje slowo.
Ciesze sie, ze mu Reina w pysk strzelil wtedy :P
To bylo w pelni zasluzone, hehe :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Daga

Post autor: Daga »

Temat uaktulaniony na czasie, bo w sobote znowu bedzie nieciekawie. ÂZeby mi nikt nie mogl zarzucic, ze po meczu sie nagle taka buntownicza zrobilam - z Chelsea szanuje praktycznie 2 pilkarzy:

:arrow: Petr Cech - uwazam, ze jest dobrym bramkarzem, szanuje go za jego gre, wlaœciwie przez to, ze gra w czeskiej reprezentacji, ktor¹ bardzo lubie. Nie wiem, jakim jest czlowiekiem i dlatego nie wiem co go œci¹gnelo do Chelsea, mam cich¹ nadzieje, ze coœ wiecej niz kasa.
:arrow: Hernan Crespo - zawodnik o duzych zdolnoœciach, ktorego rowniez szanuje i mimo wszystko zycze mu jak najlepiej.

Jeœli chodzi o Mourinho, to wiele nie bede mowic. Jeœli powiem, ze to arogancki i bezczelny cynik to i tak nie odda jego natury. Kazdy widzi, jaki on jest i kazdy ma o nim swoje zdanie. Umie on grac ludziom na nerwach, dlatego ja juz nie slucham co on mowi. Lubi dogadywac i chelpic sie tym, ze jest najlepszy. Nienawidze takich ludzi, obojetnie czy to bylby jakiœ moj znajomy, slawny aktor czy trener pilkarski. Takim ludziom przydalaby sie nauczka. Dlatego tak licze na to, ze chlopcy dadz¹ im w sobote popalic. Mowi¹, ze Mourinho tylko gra i to tylko poza, mnie sie wydaje, ze to tylko kolejne klamstwo. Moze ma racje, ze woli skupic na sobie nienawiœc innych, zeby pilkarze mogli sie zaj¹c tylko gr¹, ale tym samym sprawia, ze jeœli ktoœ nienawidzi jego, to graczy tym bardziej. Zakladam, ze prawda pewnie znowu lezy gdzieœ po œrodku.

Co do Romana Abramowicza to sie nie wypowiadam.

Sprawe najbardziej drazliw¹ zostawilam na koniec, mianowicie kibice. Przyklad nienawiœci mieliœmy juz ostatnio, kiedy rozgrywal sie mecz ligowy. Jeœli chodzi o kibicow w Anglii, to nie wiem jak sprawa wygl¹da, podejrzewam, ze podobnie jak tutaj. Jedyny temat w ktorym moge sie wypowiedziec, to wlasni znajomi, ktorzy s¹ za Chelsea (nie jest wesolo, bo trudno sie klocic z kimœ, kogo sie lubi) i kibie, ktorzy siedz¹ przed monitorami. Martwi mnie fakt, ze znowu "kibice" obu druzyn bed¹ na siebie najezdzac - i LFC i CFC. Na stronach internetowych obu klubow znowu kazdy bedzie sie wyzywal, obrazal wszytskich bez wyj¹tku, glosz¹c wszem i wobec, ze tylko jego druzyna jest najlepsza. Nie mam na to wplywu, mam tylko obawy, bo takie obustronne znizanie sie do takiego poziomu powoduje utrate klasy danego klubu, a przynajmniej jej oslabienie. Nie ma sensu obrazanie siebie nawzajem, wierze, ze nie musze Wam tlumaczyc dlaczego. Najbardziej boli mnie fakt zostawiania komentarzy przez pseudo-fanow LFC na stronie Chelsea, bo to, ze fani LFC zostawiaj¹ po sobie taki, czy nie inny œlad, wprawia wszystkich w jeszcze wieksz¹ dume i poczucie, ze "skoro oni s¹ na takim niskim poziomie, to my jesteœmy o wiele lepsi od nich". Mamy o Chelsea takie, czy inne zdanie i podejrzewam, ze to sie nie zmieni, bo jesteœmy czerwoni. Chcialabym tylko, zebyœmy, niezaleznie od wyniku zachowali klase.

Pozdrawiam.
Obrazek

Koszmar
Kontakt:

daga--> Crespo nie szanuje zupelnie bo odszedl z Milanu tuz po przegranej z Liverpoolem i powinien sie wstydzic ze nie potrafi stawic czola konfrontacji z fanami Milanu(a maja dobrych kibicow) i moim zdaniem praktycznie spieprzyll....uciekl...jak tchorz..a Petr Cech tu sie zgodze..jeden z najlepszych bramkarzy swiata...i to jeszcze w miare normalny czlowiek(zadna gwiazda) ale jeszcze lubie DIdiera Drogbe(za gre moze nie) ale za jego nap[rawde fair wypowiedzi..
Obrazek.

Awatar użytkownika
Juras
Kontakt:

Post autor: Juras »

Ja ich naprawde nie lubie . Mysl¹ ze sa najlepsz¹ druzyna w Europie a tak naprawde nic w Europie zdobyc nie potrafi¹ :lol: :lol: Oni s¹ jacyœ LEWI ( Levy bez obrazy :) )Podniecaj¹ sie 3 tytulem mistrzowskim w historii klubu (jest sie czym chwalic) Zobaczymy jak niebawem bed¹ wygl¹dali Romek sie wkurzy i zainwestuje w Wisle Krakow bo bedzie widzial wieksze mozliwoœci tego zaspolu :lol: :lol: 8) 8)
"Gdy poniesiecie porażkę, nie omieszkajcie zastanowić sie na jej przyczyną." Dalajlama
Jest zajebiście na THE KOP!!!

Awatar użytkownika
Daga

Tfuj Najwiekszy koszmar pisze:daga--> Crespo nie szanuje zupelnie bo odszedl z Milanu tuz po przegranej z Liverpoolem i powinien sie wstydzic ze nie potrafi stawic czola konfrontacji z fanami Milanu(a maja dobrych kibicow) i moim zdaniem praktycznie spieprzyll....uciekl...jak tchorz.. (...)
Hmmm... Wydawalo mi sie, ze Crespo byl w Milanie na wypozyczeniu i wrocil po finale LM do Chelsea. Jeœli sie mylilam, to musze to przemyœlec, bo jeœli masz racje, to sorry, ale nie powinien byl tak zrobic.
Tfuj Najwiekszy koszmar pisze:(...)ale jeszcze lubie DIdiera Drogbe(za gre moze nie) ale za jego nap[rawde fair wypowiedzi..
Tu sie moge zgodzic. Przypomina mi sie pewien cytat "... Didier Drogba, ten zawodnik nigdy nie udaje". Jeœli juz kolejna osoba mowi, ze jest w porz¹dku, to znaczy, ze chyba naprawde tak jest.

Pozrdawiam! :)
Obrazek

Koszmar
Kontakt:

No nie wiem co z tym Crespo...zawsze mi sie wydawalo ze Crespo byl w Milanie od zawsze...ale i tak trzeba im to rpzyznac ze murinio mimo ze ejst burakiem i pojebem jest tez zajebistym trenerem pod wzgledem zdolnosci..ale w sumie to kazdy moglby zrobic z klubu potege majac do dyspozycji kilka milionow tygodniowo(nie mowie ze kpupuja gwiazdy)
Obrazek.

Kaki

Post autor: Kaki »

Crespo byl w Milanie na wypozyczeniu i o ile sie nie myle nawet niechetnie wracal do Chelsea.

Mati
Kontakt:

Post autor: Mati »

Tfuj Najwiekszy koszmar pisze:daga--> Crespo nie szanuje zupelnie bo odszedl z Milanu tuz po przegranej z Liverpoolem i powinien sie wstydzic ze nie potrafi stawic czola konfrontacji z fanami Milanu(a maja dobrych kibicow) i moim zdaniem praktycznie spieprzyll....uciekl...jak tchorz..
Radze jeszcze raz przeœledzic sprawe Crespo. TAK CRESPO BYÂL NA WYPOÂZYCZENIU :!: Po sezonie musial wrocic do Chelsea, chyba ze Milan wydalby za niego kase. Ale w tamtym czasie stwierdzili, ze po co im Crespo za kilkanaœcie milionow, skoro mog¹ miec Vieriego ZA DARMO. Tak wiec Crespo musial wrocic czy tego chcial czy nie.
Pozdrawiam :wink:
Obrazek
Liverpool - Home is where the heart is...

Awatar użytkownika
Daga

Mati pisze:Radze jeszcze raz przeœledzic sprawe Crespo. TAK CRESPO BYÂL NA WYPOÂZYCZENIU :!: Po sezonie musial wrocic do Chelsea, chyba ze Milan wydalby za niego kase. Ale w tamtym czasie stwierdzili, ze po co im Crespo za kilkanaœcie milionow, skoro mog¹ miec Vieriego ZA DARMO. Tak wiec Crespo musial wrocic czy tego chcial czy nie.
Pozdrawiam :wink:
A jednak mialam racje. Tak czy inaczej, zobaczymy jak sie Hernan popisze w sobote...
Pozdr.!
Obrazek

Koszmar
Kontakt:

A to zwracam mu honor....bo mialem wrazenie ze od zawsze gra w milanie...
Obrazek.

ODPOWIEDZ