Nasz stosunek do Chelsea

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Sochal

Re: Nasz stosunek do Chelsea

Post autor: Sochal »

Bercik pisze:NIe lubie w Chelsea a raczej w kibicach tego ze nagle znalezli tysiace fanow gdy zaczeli wygrywac pewnie jakieœ 2 lata temu nie wiedzieli ze istnieje coœ takiego jak klub pilkarski chelsea Londyn. To jest zalosne, niestety.

Pozdrawiam...
Heh, nie wiem czy sie orientujesz, ale i nam przybylo wielu fanow po zwyciestwie w Lidze Mistrzow, okolo 1/4 odwiedzaj¹cych te strone to wlaœnie oni, a jesli odnieœlibyœmy tyle sukcesow co Chelsea, mielibyœmy tak jak oni strone zapelnion¹ w 70% 8-latkami.
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

Bercik
Kontakt:

Re: Nasz stosunek do Chelsea

Post autor: Bercik »

Tez prawda, aczkolwiek fanow CFC jest wiecej. Podniecajš sie grš niebieskich. Jadac autobusem czesto slysze rozmowy mlodych ludzi wlasnie na temat tego klubu, a nie naszego ukochanego ;) Bynajmiej tak jest w moim miescie :D

Pozdrawiam

tedix

Post autor: tedix »

Chelsea zaczyna powoli przegrywac ostatniow lidze a teraz z betisem :):)

Bercik
Kontakt:

Post autor: Bercik »

To prawda przegrywa, ale to pewnie lekkie podkniecie. Manager CFC zrobi awanture zawodnikom i zacznš odrazu lepiej grac :P

Pozdrawiam (i tak ich nie lubie)

korek303
Kontakt:

....

Post autor: korek303 »

Zdecydowanie wole KOBIETY, dlatego moj stosunek do CFC jest oziebly :lol: :P ,tak powaznie.... majš b.dobrych zawodnikow,lecz grajš typowe rzemioslo, aczkolwiek skuteczne :?
Pozdro!
Obrazek
NienawidzĂŞ wegetarian,poÂżerajÂą Âżarcie mojemu Âżarciu....

Patryk_Juventinho
Juventino
Kontakt:

Post autor: Patryk_Juventinho »

Chelsea Londyn .... nie ukrywam ze czuje nienawiœc do tego zespolu , dawniej moje uczucia wobec tego klubu byly mieszane. Nie wyrozniali sie niczym zwykly angielski klub walcz¹cy o awans do Europejskich pucharow - tyle. Do momentu kiedy pojawil sie w nim Roman Abramowicz , obecnie dzisiaj mam juz go doœc i jego calego wielkiego "Chelsea" te pogloski kogo on nie chce kupic ile daje za Ronalhinho czy Shevchenko s¹ poprostu zalosne , moim zdaniem powinien dac sobie spokoj z futbolem bo tylko go niszczy kupil sobie "Kibicow" dawniej chyba nikt nie znal Chelsea teraz co druga osoba nie tylko w internecie ale i w naszym gronie to fani Chelsea. Kolejna sprawa to ich znakominty trener Mourinho do tej plejady sztucznych gwiazd musial dolaczyc i Mourinho , te jego taktyki , rozpiski , zachowania podczas meczy ... i jego tajna ksiega z doœwiadczeniami zbieranymi przez cale zycie to jest poprostu zalosne. Pozatym Telefony do trenera po czerwonej kartce , szkoda ze nie wiedzial ze istnieje cos takiego jak Billing :lol: . Pilkarze hmmm do pilkarzy nic nie mam bo to nie ich wina ze tak a nie inaczej jest w Chelsea oni maj¹ tylko grac i wygrywac , jedyni pilkarze Chelsea ktorych darze sympatia to Asier Del Horno , Claud Makkalele i Arjen Robben. To tyle na ten temat mam nadzieje ze w tym poœcie udalo mi sie wyrazic to co naprawde czuje do Chelsea i jaki mam do nich stosunek a co najwazniejsze co o nich myœle
Obrazek
Tanto tempo fa, da bambino come te
io sognavo sempre sotto ad una bandiera
giovinezza senza eta’, che da grande porti in te
con la gente bianconera

Dynia
Kontakt:

Post autor: Dynia »

Krotko i na temat: NIENAWIDZE KIBICÓW CHELSEA I SAMEGO ZESPOÂLU

Pietro
Kontakt:

Post autor: Pietro »

Kiedyœ Chelsea byla jednym z moich ulubionych klubow. Lecz to juz przeszloœc. Po ostatnim meczu z Liverpoolem, nie zasluguj¹ na uznanie z mojej strony. :?

Patryk_Juventinho
Juventino
Kontakt:

piotrg pisze:Kiedyœ Chelsea byla jednym z moich ulubionych klubow. Lecz to juz przeszloœc. Po ostatnim meczu z Liverpoolem, nie zasluguj¹ na uznanie z mojej strony. :?
Hmm z tego z zrozumialem Chelsea nie zasluguje na twoje uznanie za to ze wygrala z Liverpoolem?? , nie chce tu bronic Chelsea ale wedlug mnie to zaden powod aby ich nie nawidziec
Obrazek
con la gente bianconera

LFC 1892
Kontakt:

Post autor: LFC 1892 »

Chelsea ?? Nie mozna powiedziec ze ich nienawidze <nie czuje nienawisci do zadnego z klubow> ja porprostu ich nie toleruje :? Tych cholernuch pieniedzy Abramowicza , Chamstwa Mourinho i jeszcze Fanow podniecajacych sie <oczywiscie nie wszyscy lecz wiekszosc> tymi pieniedzmi i wspanialymi wynikami <ktorych nie da sie nieodnosic przy takich nakladach finansowych :? >. A najgorsze jest to ze bardzo wielu "fanow" juz nie bedzie im "kibicowac" gdy zaczna slabiej grac <czyt. Ruskowi sie znudzi pompowanie kasy> ....

PozdrO

Pietro
Kontakt:

Post autor: Pietro »

Patryk_Juventinho pisze:
piotrg pisze:Kiedyœ Chelsea byla jednym z moich ulubionych klubow. Lecz to juz przeszloœc. Po ostatnim meczu z Liverpoolem, nie zasluguj¹ na uznanie z mojej strony. :?
Hmm z tego z zrozumialem Chelsea nie zasluguje na twoje uznanie za to ze wygrala z Liverpoolem?? , nie chce tu bronic Chelsea ale wedlug mnie to zaden powod aby ich nie nawidziec
W ogole nie lubie Chelsea. Byc moze to zasluga trenera, ktory jest "arogantem wœrod trenerow". No trudno mi powiedziec, poprostu nie nawidze tego klubu!!!

Pozdro.

Patryk_Juventinho
Juventino
Kontakt:

piotrg pisze:
Patryk_Juventinho pisze:
W ogole nie lubie Chelsea. Byc moze to zasluga trenera, ktory jest "arogantem wœrod trenerow". No trudno mi powiedziec, poprostu nie nawidze tego klubu!!!

Pozdro.
Teraz to rozumiem , podzielam twoje zdanie co do Mourinho ktory jest zbyt duzym kozakiem bo ja o nim uslyszalem dopiero po wygraniu przez Porto Champions League , i gdyby pozostal w Porto bym go tak nie nawidzil a teraz jest chyba najwiekszym napinaczem
Obrazek
con la gente bianconera

Awatar użytkownika
carlsberg

Post autor: carlsberg »

Murinho stara sie byc gwiazda , zwala wine za wpadki na wszytkich wokolo , jednak co by nie mowic o Murinho trzeba mu przyznac tyle ze zna sie bardzo dobrze na swoim fachu i naprawde potrafi ustawic zespol.....
Temu nikt nie moze zaprzeczyc
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL

pelikan

Post autor: pelikan »

Chelsea nie lubilem nigdy, tak samo jak innych druzyn z Londynu. Odk¹d w klub zainwestowal Abramowicz jeszcze bardziej zniechecilem sie do tej druzyny. Tylko prawda jest taka, ze Chelsea instniala od dawna(od 1905 roku) i to glupie oskarzac ich o to, ze dobrze im sie wiedzie. To jest niesprawiedliwe, ale takie jest zycie. To nie jest zalozona w 1992 roku Amica Wronki, zbudowana tylko na pieni¹dzach. Chelsea gral¹ w LM juz wczeœniej i wtedy jakoœ nikt sie tym faktem nie przejmowal. Wkurza was, ze mog¹ miec kazdego - jeseœcie wiec po prostu zazdroœni. A mnie do nie obchodzi. Niech kupuj¹ kogo chc¹, Liveprool zyje tez swoim zyciem i malo mnie to interesuje, co dzieje sie w Londynie. I tak za pieni¹dze nie mozna miec wszystkiego, dlatego olewam ten klub, a takze jego kibicow, ktorzy pokochali ten klub wraz z 2003 rokiem. Mam ich gdzieœ, "wspolkochac przyszedlem, nie wspolnienawidzic". Wole kibicowac LFC niz wyklinac CFC.

Morinho - nie lubie go, ale w pewien sposob mi imponuje. Chcialym zostac trenerem i podoba mi sie jego myœl szkoleniowa. Jego zachowanie jest tragiczne, zalosne i niepowazne, ale jest wyœmienitym trenerem i nie prawd¹ jest, ze bez pieniedzy Romana nic by nie osi¹gn¹l. Zreszt¹ dlaczego nie ma w Polsce kibicow Manchesteru City, Cadiz Cf lub Ascoli Calcio ? Odpowiedzmy sobie na to pytanie.
YOU'LL NEVER WALK ALONE

profesor

Post autor: profesor »

chelsea... temat rzeka :wink: w sumie to jakos nie zazdroszcze im tych sukcesow. nie wiem czy cieszylbym sie gdyby lfc dostalo nagle taki zastrzyk gotowki i szlo przez lige jak burza. to tak jakby grac w gierke z kodami. bardziej mozna miec do nich zal za to za styl w jakim graja. czesto slychac argumenty ze sa najbardziej bramkostrzelni, ale to nie po bramkach sie ocenia gre zespolu. druzyna ktora praktycznie na kazda pozycje ma dwie gwiazdy powinna prezentowac z sobš cos wiecej niz 'tylko' wyniki.

mourinho - trener stworzony dla chelsea - nie wyobrazam sobie nikogo innego na tym stanowisku - wlasciwie to on nadaje charakter calej druzynie.

jesli chodzi natomiast o zawodnikow to jedynym jakiego chcialbym w lfc jest joe cole, ktory jak znalazl nam na prawe skrzydlo. strasznym natomiast idiota okazalbyc sie w moich oczach Shaun Wright Phillips, ktory przechodzil juz do chelsea naszpikowanej gwiazdami na kazda pozycje i nie bardzo wiem na co liczyl. chcial go tez arsenal, co wydawaloby sie dla niego idealnym wrecz rozwiazaniem. no ale jesli rajcuja go koncowki...

ODPOWIEDZ