Nasz stosunek do Chelsea

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Belaiza
Kontakt:

Post autor: Belaiza »

AirCanada pisze:

Mourinho to klasyka...Czlowiek glupi, zadufany w sobie, arogancki, uwazaj¹cy siebie za najm¹drzejszego na œwiecie, nie potrafi¹cy znieœc chociazby drobnej krytyki. To co wyczynial podczas meczow z Liverpoolem czy Barcelon¹ wola o pomste do nieba.

jakbym siebie slyszala :wink:
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.

Ada
Kontakt:

Post autor: Ada »

Chelsea...nie moge powiedziec ze nienawidze tego zespolu. Nie mam klubow, ktorych nienawidze. S¹ natomiast takie, ktorych nie lubie.zwyczajnie mnie wkurzaj¹. Do takich druzyn nalezy ManU; Real no i Chelsea. Pomijaj¹c sprawy finansowe i Abramowicza, ktory zaczyna przyprawiac mnie o mdloœci strasznie denerwuje mnie niesamowita agresywnoœc tego zespolu. agresywnoœc zarowno na boisku jak i w transferach.

A Abramowicz? no coz.na pilce to on sie nie zna. siedzi na tych trybunach z minš jakby oglšdal baaardzo skomplikowanš kreskowke a nie mecz.

Jeœli chodzi o pilkarzy to jakoœ nie przepadam za niejakim Duffem i Lampardem Cwaniaki jedne.

podsumowujšc: Chelsea nie lubie; Abramowicza nie lubie, a to ze klub gra dobrze nie ma dla mnie znaczenia.sš tragiczni i tyle.

stella
Kontakt:

Post autor: stella »

Czelsi? Moj ukochany klubpo prostu. :twisted: Ostatnio zepchn¹l z pierwszego miejsca na mojej czarnej liœcie Qrewskich.

Z calej Czelsi najfajniejszy jest oczywiœcie Jose-buc jakich malo. Trenerem jest dobrym, ale jako czlowiek jest tak antypatyczny, ze ja mam w glebokim powazaniu jego osi¹gniecia.
Mam tez w nosie to, ze jest Portugalczykiem (ja kocham wszystkich Portugalczykow, z wyj¹tkiem Judasza Figo i pilkarzy Czelsi :roll: ). Jeœli chodzi o pilkarzy to szczegoln¹ 'sympati¹' palam do Carvalho. Nigdy nie zapomne jak sie rzucil na Valdeza.
To, co Jose wyprawial w czasie meczow z Barcelonš pozostawie bez komentarza.

Szkoda gadac o nich nawet...

Porcysujšc: nie ma Czelsi
24 hour party people!

Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

Wroce jeszcze na chwile do samego Mourinho.Nie wiem czy mieliœcie okazje ogl¹dac wypowiedŸ na Eurosporcie Rui Farii.To jest pomocnik Jose"Sodowy" od przygotowania fizycznego.....KOSZMAR...Dla mnie to jest normalnie klon Mourinho.Tak samo bezczelny,pyskaty,chamski,arogancki,to samo diaboliczne spojrzenie i co tam jeszcze.
Ludzie jak caly sztab Chelsea wyglšda w ten sposob,jak tylko takich sprowadzil Mourinho to naprawde wspolczuje ich kibicom,zawodnikom i pismakom,ktorzy z nimi obcujš na co dzien.

Pozdrawiam.
You'll never walk alone

EL(MORO)
Kontakt:

Post autor: EL(MORO) »

Wiekszoœc osob nie lubi Mourinho, ja go jednak bardzo cenie. To doskonaly taktyk, on nie tylko fenomenalnie przygotowuje zespol do sezonu, ale takze medialnie nie pokazuje zadnych zlych stron, oraz jakiegokolwiek zawahania, niestety jego zagrywki np. na konferencjach prasowych nie sa fair, ale to jest czesc jego traktyki, taki jest dzisiejszy futbol...
There is only one Michael Owen...

tedix

Post autor: tedix »

Chelsea nie zabardzo lubiš ja ale lubie kliku pilakrzy: Terry,Lampard,Drogbe,Murinho tak srednio lubie ale jst bardzo dobrym trenerem :)
Moja więź nieugięta i twarda krwią czystą płynąca, z krajem tym pozostanie niezmienna na zawsze do końca!

McLaren

Post autor: McLaren »

Chelsea, to oczywiste ze tego klubu nie lubie. Wiekszoœc polskich fanow polubila ten klub odk¹d przej¹l go Roman Abramowicz i pompuje ogromne pieni¹dze. To nie ma wiekszego sensu, bo tacy kibice s¹ bezmozgowi.

Owszem na Stamford Bridge majš dobrych pilkarzy i sukcesy, ale po prostu nie cierpie tego klubu.

Kiedyœ mialem do nich szacunek, ale to jak gral Dennis Wise i Gianfranco Zola. To byla kompletnie inna ekipa. Teraz to jeden wielki biznes. :evil:

licznerek

Post autor: licznerek »

Ja tak samo MCLaren. Tylko, ze ja ich nie nawidze! A co gorsza w mojej klasie jest kilku takich bezmozgowcow, a w tym moj najlepszy kolega :twisted: Ci frajerzy jarajš sie domnie ze Chelsi wygrala a jak Abramowicz nie przyszedl do Chelsea to nie znali jej rzadnego zawodnika!
Nienawidze z nich :
JOhn Terry i Carvalho - Dwa gnoje, uwazaja sie za krolow a Terry ma taki krzywy ryj i to drewniak! Essien, Lampard i Cole tez frajerzy! Drogby, Gudjonsena nienawidze! Oni uwazajš sie za krolow.

Prosta wypowiedz stojšca na niskim poziomie no ale przieciez rozmawiamy o prostym klubie :)
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!

McLaren

Post autor: McLaren »

licznerek pisze:JOhn Terry i Carvalho - Dwa gnoje, uwazaja sie za krolow a Terry ma taki krzywy ryj i to drewniak!
Owszem nie przepadam za tymi zawodnikami, bardziej za Carvalho, ale do Terry'ego mam szacunek. Nie nazwe go drewniakiem, bo to nie ma sensu. Obecnie jest chyba najlepszym obronc¹ globu, a niestety Rio Ferdinand ktory tez jest œwietny, mija sie z pilk¹.

John to serce tego klubu, zdobywa nawet bramki i jest idolem. A obronca wprost z niego wyborny. :]
Klotz

El Magico
Kontakt:

Post autor: El Magico »

jest 4 pilkarzy Chelsea ktry uwielbiam bšdz szanuje, amianowicie: 1)Joe COle-od lat jest moim ulubionym pilkarzem angielskim 2) Arjen Robben- fenomenalny pilkarz 3) Frank Lampard- w sumie bede sie upieral przy tym,ze to on powinien byc kapianem Chelsea 4) Gudjonsen- nigdy nie zawodzi
co sÂłychaĂŚ wasi ludzie chcÂą sie z nimi trzymaĂŚ, co sÂłychaĂŚ? wasze niunie chcÂą sie z nami dymaĂŚ!

Bart

Post autor: Bart »

Ja po prostu nie nawidze Chelsea , ale pocieszam sie faktem, ze nawet Chelsea nie moze byc zawsze pierwsza. Nic nie trwa wiecznie. Z Chelsea lubie tylko Cole'a. Podziwiam go od czasu gry w WHU.
Gudjonsen- nigdy nie zawodzi
Gudjohnen nigdy NAS nie zawodzi. Pamietam jeszcze polfinal LM z zeszlego sezonu.

weneryczna

smrĂłd

Post autor: weneryczna »

Stosunek do Chelsea? Analny. Czyli do dupy. Nie trener, nie zawodnicy, nawet nie to, ze tyle kupuj¹. Nie wiem ile zmienilo sie w tej kwestii i byc moze sie myle, ale jeszcze niedawno media podawaly, ze ten klub spoœrod wszystkich przynosi najwieksze straty. Koszty stale s¹ ponoc zabojczo wysokie. Oczywiœcie pieni¹dze na pokrycie owych dlugow s¹. Wszak Abramowicz w ten wlaœnie sposob kupil sobie azyl na Wyspach. Ale to nie miejsce na wypowiedŸ o polityce.
Dlatego Pan Portugalczyk moze sobie blagac o szacunek, moze wyliczac statystyki i osi¹gniecia, moze zdobyc sobie kolejny tytul, a szacunku i tak nie bedzie. Weszlo sie w gowno, to sie œmierdzi, panie Mourinho.

Natomiast nie zgadzam sie z Waszymi pogl¹dami odnoœnie M.Utd. I co z tego, ze kupuj¹ niemalze kogo chc¹? Zarobili pieni¹dze? Zarobili. S¹/Byli dochodowi? Tak. To o co chodzi? Chcialabym tez zauwazyc, ze jeszcze jakieœ dwa lata temu Manchester byl chyba najbardziej wyspiarskim zepolem w calej Premiership. Nie lubie ich, ale stawianie ich na rowni z Chelsea, czy Realem z cal¹ pewnoœci¹ jest zbyt obraŸliwe.

Awatar użytkownika
voltariel
Kontakt:

Post autor: voltariel »

Witam!!!
Moj stosunek do Chelsea? Zapewne jak i wiekszoœc Liverpool'owcow - negatywny. Zreszt¹ kto lubi LFC, ten nie lubi Chelsea, taka jest na ogol "regula"...
Chociaz powiem, ze mam kolege, ktory jest fanem Chelsea i jakoœ nie palamy do siebie nienawiœci¹. Wrecz przeciwnie, jest on moim dobrym koleg¹ ze szkoly :wink:
Takze moj stosunek do Chelsea, jako pilkarskiego klubu jest :x :x :x :x :x ( wiadomo o co chodzi :D )

Pozdrawiam
"You'll Never Walk Alone" - Liverpool Forever

Maciek

Zxully
Kontakt:

Post autor: Zxully »

witam :)
przyci¹gn¹l mnie ten temat ze wzgledu na to, ze osobiœcie nienawidze Chelsea najbardziej ze wszystkich zespolow na œwiecie i tyle. toleruje kazdy inny, a jeœli chodzi o pilke nozn¹, wymagaj¹ca ze mnie osoba. NAJBARDZIEJ, po prostu doglebnie i okrutnie nienawidze, nie trawie i nie moge patrzec na - Ricardo Carvalho. Daniel Carvalho z CSKA Moskwa jest fantastyczny, ale jak widze Ricardo, to po prostu krew jasna mnie zalewa. zeszlosezonowe mecze Chelsea z Liverpoolem ogl¹dam raz na jakiœ czas - i gdy widze faule - chocby na Milanie Barosu - tego *tu pada mnostwo przeklenstw*, to po prostu sie we mnie gotuje.
Romana Abramowicza znosze, ze wzgledu na CSKA Moskwa, ktore bardzo lubie:) Jose Murinho nienawidze. z Chelsea lubie chyba tylko Joe Cole'a XD no coz XD

ojoj, duzy post. nastepnym razem bedš krotsze, obiecuje ;>
in our defensive foursome
he's absolutely awesome
from corners he will score some
it's Sami Hyypia!

Bercik
Kontakt:

Re: Nasz stosunek do Chelsea

Post autor: Bercik »

NIe lubie w Chelsea a raczej w kibicach tego ze nagle znalezli tysiace fanow gdy zaczeli wygrywac pewnie jakieœ 2 lata temu nie wiedzieli ze istnieje coœ takiego jak klub pilkarski chelsea Londyn. To jest zalosne, niestety.

Pozdrawiam...

ODPOWIEDZ