Bundesliga

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

navyblue

Re: Bundesliga

Post autor: navyblue »

Ale ten Timo Werner jest w gazie. Bardzo dobry napastnik. Może grać na środku ataku, na lewym ataku albo być podwieszonym pod napastnika. Szybki, mega skuteczny. Mozna powiedzieć, że Crack.

Ostatnio się wypowiadał bodajże jego agent, że Timo jak odejdzie to tylko do Realu, Barcelony lub Liverpoolu.

Werner przed tym sezonem przedłużył kontrakt tylko po to, żeby nie odchodzić za darmo za rok a w klauzulę ma wpisaną kwotę tylko 35 mln euro.

Myślicie, że po tym lecie bez konkretnych zakupów LFC się po niego zgłosi? ;-)

Osobiście mam taką cichą nadzieję.

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Taki duet Havertz - Werner do Nas? Czemu nie 8)

Khajio

Post autor: Khajio »

NavyBlue pisze: Werner przed tym sezonem przedłużył kontrakt tylko po to, żeby nie odchodzić za darmo za rok a w klauzulę ma wpisaną kwotę tylko 35 mln euro.
Nie wiadomo jaką klauzule ma Werner. Bild podaje kwote 30 milionów euro, Kicker 47 milionów euro, przy czym ta 2 kwota wydaje się bardziej prawdopodobna.

A co do jego gry to był dzisiaj genialny. Jak poprawi podania i gre na obrońców, bo często w łatwy sposób traci piłke w sytuacjach 1 na 1 to może stać się jednym z najlepszych napastników na świecie.

zawad2

Post autor: zawad2 »

No i Werner nieco po cichu dogonił naszego Roberta. Zapowiada się niezła rywalizacja o koronę w Niemczech.

MILF

Post autor: MILF »

"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Wiem, że jeszcze młody i utalentowany, ale czy nie przereklamowany ? Już robią z niego gwiazdę Niemiec, a dobrze jeszcze nie pograł. Może jego czas nadejdzie, ale chyba jeszcze nie teraz.

saw

Post autor: saw »

Miejsce do rozwoju wybrał naprawdę dobre, zobaczymy jak mu będzie szło w mocniejszej lidze. Sam przyznam, że nie jestem jakimś wielkim fanem jego talentu. Liczby jakie wykręca mogą robić wrażenie, ale zobaczymy jak będzie w Niemczech. Stawiałem, że wyląduje w Lipsku, ale tam konkurencja w ataku chyba wieksza. W Borussii kontuzje i problemy ze strzelaniem męczą Paco, natomiast Sancho pewnie niebawem zmieni klub. To szansa dla młodego Norwega.
- Nie martw się, Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alana Ball'a po zakupieniu go przez Everton

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Co do Sancho to w Niemczech duzo sie pisze,ze juz w zimie moze odejsc.
Osobiscie mam nadzieje,ze nie trafi do nas,bo rozwydrzonego malolata nam w druzynie nie potrzeba.
Niech sie inni z nim mecza tak jak Barca z Dembele.

A Halland BVB powinien sie przydac,poniewaz bardzo odczuwalny jest w tej ekipie brak strzelca,przez co pare "wygranych" spotkan Borussia konczyla tylko remisami badz nawet przegranymi.
Ponadto przeskok z ligi austriackiej do Buli nie powinien Norwegowi sprawic wiekszego klopotu-jezyk juz zna :P a i od strony sportowej da moim zdaniem rade.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

zawad2

ynwa19 pisze: A Halland BVB powinien sie przydac,poniewaz bardzo odczuwalny jest w tej ekipie brak strzelca,przez co pare "wygranych" spotkan Borussia konczyla tylko remisami badz nawet przegranymi.
Ponadto przeskok z ligi austriackiej do Buli nie powinien Norwegowi sprawic wiekszego klopotu-jezyk juz zna :P a i od strony sportowej da moim zdaniem rade.
Co by nie mówić o Raioli to facet łeb na karku ma. Pewnie założył, że pchając go do BVB gwarantuje sobie przynajmniej jeden duży transfer więcej ( tak za 2/3 lata). Wybierając Juve czy MU byłoby to być może ograniczone. Raz, że trudniej nabić sobie statystyki. Dwa, że z jakąś dużą ochotą te kluby nie oddałyby kluczowego zawodnika.

Flymf

Post autor: Flymf »

zawad2 pisze:
ynwa19 pisze: A Halland BVB powinien sie przydac,poniewaz bardzo odczuwalny jest w tej ekipie brak strzelca,przez co pare "wygranych" spotkan Borussia konczyla tylko remisami badz nawet przegranymi.
Co by nie mówić o Raioli to facet łeb na karku ma. Pewnie założył, że pchając go do BVB gwarantuje sobie przynajmniej jeden duży transfer więcej ( tak za 2/3 lata). Wybierając Juve czy MU byłoby to być może ograniczone. Raz, że trudniej nabić sobie statystyki. Dwa, że z jakąś dużą ochotą te kluby nie oddałyby kluczowego zawodnika.
BVB ogólnie to dobry kierunek do dalszego rozwoju. Jedyne co mnie dziwi to że Red Bull zgodził wzmocnić swojego rywala. Wydawało się że naturalnym krokiem dalej będzie Lipsk.

zawad2

Flymf pisze:[
BVB ogólnie to dobry kierunek do dalszego rozwoju. Jedyne co mnie dziwi to że Red Bull zgodził wzmocnić swojego rywala. Wydawało się że naturalnym krokiem dalej będzie Lipsk.
Ale była klauzula, wiec za dużo do powiedzenia RB nie miał.

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Halland kosztował jedyne 20mln. To cena wykupu od Salzburga i o tym mówią media. Kolejne 10 zarządzał jego ojciec a 15 gruba świnia. Taka to promocja.
Chore to, że klub który poświęcił mu tyle czasu, trenerów i zapewnił odpowiednie zaplecze otrzymał takie grosze w porównaniu z ojcem i świnią. Zupełnie jak w rolnictwie, gdzie największą kasę zyskuje pośrednik.

E: usunąłem te bzdury, wymieszalem fakty.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2019, o 13:23 przez akhrem9, łącznie zmieniany 1 raz.

everlast

Post autor: everlast »

Jakiej Japonii? Widzę święta trzymają mocno. Jeśli to jednak była wypowiedź o Hallandzie to on dopiero pół roku tam jest. To, że niby ile poświęcili? W pół roku zarobili 19.5mln to mało?

OWeN
Kontakt:

Post autor: OWeN »

No coś się Koledze pomyliło, bo tylko pół roku u nich był
Obrazek

Awatar użytkownika
DudekLFC21

Post autor: DudekLFC21 »

Gdzieś tam widziałem, że ma zarabiać 130 tys funtów tygodniowo i że zażądał z Raiolą i ojcem zawarcia klauzuli 50 mln w umowie. Jeśli chodzi o prowizje to niby ojciec z Raiolą chcą też w razie czego takową z następnego transferu. Jak to faktycznie prawda, to dla nas byłby to średni interes, wątpie żeby zarząd porzucił długo budowaną politykę płac dla jednego zawodnika.
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek

ODPOWIEDZ