Ligue 1

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Re: Ligue 1

Post autor: PyrkaLFC »

http://www.express.co.uk/sport/football ... -Liverpool artykuł z przed tygodnia, o tym, że Divock, po podpisaniu kontraktu, zapomniał zabrać łba z powrotem ze sobą do Francji. Kolejna kolejka a o jego grze nie można powiedzieć nic specjanego, mam nadzieje, że nie wskoczy do drużyny Fabiów, czy Aspasów, jak już tu wyląduje...

Za to inny napastnik z Francji (bardzo tutaj pożądany, również i przeze mnie), Lacazette, wraca po kontuzji trafiając 2 gole (23 gole, 7 asyst) a, OL wygrywa na wyjeździe z Montpellier 1-5. Jestem ciekaw gdzie ten karabin wyląduje... w sumie oprócz niego Nabil Fekir - 21 lat (9 goli, 8 asyst), to też nieprzeciętny grajek, również trafił 2 gole w ostatnim meczu. Obydwaj panowie to wychowankowie Lyonu. To się nazywa niezła szkółka ;)
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Shinoda

Post autor: Shinoda »

Akurat szkolenie młodzieży to zawsze wysoko oceniałem u Francuzów. Do tego grona dodałbym jeszcze Holendrów. A ten sezon Lige 1 jest wyjątkowo ciekawy. Aż 3 kluby biją się o mistrza co ostatnimi laty nie miało miejsca. :)

HubertPL

Post autor: HubertPL »

Ntep marnuje dziś karnego.
Obrazek

july600lfc

Post autor: july600lfc »

A Lyon przegrywa 3-0 z Caen, co sprawia, że PSG jest już niemal pewne zdobycia tytułu.
To samo dzieje się w Hiszpanii, gdzie Real remisuje 2-2 z Valencią i Barcelona może już właściwie zacząć świętować. ;)

KaylorLFC
Kontakt:

Post autor: KaylorLFC »

Stephan El Shaarawy w AS Monaco, na razie wypożyczenie za 3mln a potem za transfer definitywny 13mln euro, dlaczego my nie potrafiliśmy się za takie śmieszne pieniądze Nim zainteresować?
Obrazek

Asahi

Post autor: Asahi »

KaylorLFC pisze:Stephan El Shaarawy w AS Monaco, na razie wypożyczenie za 3mln a potem za transfer definitywny 13mln euro, dlaczego my nie potrafiliśmy się za takie śmieszne pieniądze Nim zainteresować?
Serio pytasz? Mało Ci jednego Staridża i szukasz mu kumpla do szpitala?
Obrazek

josif

Post autor: josif »

może gdyby założyli mu stalowe ścięgna..ale nawet to nie gwarantuje braku kontuzji w jego przypadku.
War. War never changes

filarowicz

Post autor: filarowicz »

Kurzawa w PSG, może to okazja do kupna Digne?
jest Gomez, ale może lepiej dać go jako zmiennika Clyne'a,a Flanagana dać na wypożyczenie żeby odżył po kontuzji.

Brendon

Post autor: Brendon »

Digne przeniósł się do Romy.

Kodi

Post autor: Kodi »

Alexandre Lacazette odrzucił ofertę klubu z Premier League. Lyon otrzymał propozycję od Newcastle opiewającą na 22 miliony euro i zaakceptował ją. Wydawało się, że transfer reprezentanta Francji jest już na ostatniej prostej. Okazało się jednak, że piłkarz nie chce grać dla "Srok".

Jak twierdzą zagraniczne media, Lacazette wciąż ma nadzieję na to, że spróbuje go sprowadzić klub mający szansę na grę w Lidze Mistrzów. Na St James’ Park w przyszłym sezonie raczej nie miałby na to szans, bowiem drużyna prowadzona przez Steve'a McClarena zajmuje obecnie dopiero 18. miejsce w Premier League.

Nie wiem ile w tym prawdy , ale jeżeli w lato ciągle będzie do wyciągnięcia za te 20 baniek to Liverpool mógłby się zainteresować :wink:
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

pitero

Post autor: pitero »

Zaraz, a czasem latem prezes Lyonu nie mówił, że trzeba za niego dobre 40-50 baniek dać?

JanMat

Post autor: JanMat »

Kodi pisze:Alexandre Lacazette odrzucił ofertę klubu z Premier League. Lyon otrzymał propozycję od Newcastle opiewającą na 22 miliony euro i zaakceptował ją. Wydawało się, że transfer reprezentanta Francji jest już na ostatniej prostej. Okazało się jednak, że piłkarz nie chce grać dla "Srok".

Jak twierdzą zagraniczne media, Lacazette wciąż ma nadzieję na to, że spróbuje go sprowadzić klub mający szansę na grę w Lidze Mistrzów. Na St James’ Park w przyszłym sezonie raczej nie miałby na to szans, bowiem drużyna prowadzona przez Steve'a McClarena zajmuje obecnie dopiero 18. miejsce w Premier League.

Nie wiem ile w tym prawdy , ale jeżeli w lato ciągle będzie do wyciągnięcia za te 20 baniek to Liverpool mógłby się zainteresować :wink:
Nie chce mi sie wierzyć , że Lyon zaakceptował tą ofertę ich najlepszy zawodnik , jest zimowe okienko transferowe , pozbywać się swojej gwiazdy w środku sezonu , proszę was , będą walczyć na pewno o LM w przyszłym sezonie . Raczej odejdzie w lato i to za większe siano do czołowego klubu , trochę zawiewa mi to promowaniem Lacazetta :?:
Obrazek

aqalfc

Post autor: aqalfc »

Sęk w tym, że Lacazette jest bardzo mocno pokłócony z Aulasem, a i jego relacje z Genesio nie są najlepsze. Jeśli Lyon chce coś jeszcze na napastniku zarobić to jest to ostatni dzwonek, bo po tym co on wygadywał w gazetach i telewizji nie ma opcji, by ktoś za Francuzem tęsknił w Lyonie.

JanMat

Post autor: JanMat »

Ostatnio Lacazette zadeklarował , że myśli o przenosinach do PL i może to nastąpić w lato po Euro 2016.
Jakoś mam dziwne przeczucie że Klopp po niego sięgnie i sam Francuz skończy na Anfield- ale to takie moje zdanie :D
http://www.skysports.com/football/news/ ... eague-move
Obrazek

DonMateo

Post autor: DonMateo »

Jestem w szoku jak zdominowana przez PSG została Ligue 1. Nikt im nie jest w stanie zagrozić. Po 22 kolejkach mają zdobyte 60/66 możliwych punktów :shock:. Drugie AS Monaco traci 21 punktów i do tego ma 1 mecz rozegrany więcej. Można mówić, że w Niemczech czy Hiszpanii zawsze szybko znany jest mistrz kraju, ale nic nawet nie ma podejścia do tegoroczych rozgrywek we Francji.
"...Oh ya beauty! What a hit son, what a hit!"

ODPOWIEDZ