Nasz stosunek do Romy

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

JaRcO

Nasz stosunek do Romy

Post autor: JaRcO »

Ca³kiem niedawno pozna³em pewnego kolesia na forum szkolnym i okaza³o sie ze jest kibicem Romy. Kiedy sie dowiedzia³ ze jestem kibicem LFC powiedzia³ mi ze ee Roma "nie przepada" za LFC i stwierdzil ze Liverpool to gówno ("Liverpool di merde") Powiedzcie jaki jest wasz stosunek do ASR i czy rzeczywi¶cie LFC i ASR sie nienawidza...

pozdro
Ostatnio zmieniony 7 sty 2007, o 21:17 przez JaRcO, łącznie zmieniany 1 raz.
Jarco aka szkodnik ;)

Maszyną może być wszystko- od policji na ulicach Los Angeles, która katuje kierowców, po władzę, która robi z ludzi bezmyślne roboty.

Tom Morello [Rage Against The Machine]

Ola
Kontakt:

Post autor: Ola »

Lubie Rome bo lubiê Tottiego :]
Obrazek

“A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are.”

Awatar użytkownika
carlsberg

Post autor: carlsberg »

Ma³o mnie obchodzi AS ROMA jak i wiekszosc zespolow wloskich , a temat mysle ze jest troche glupi bo rownie dobrze mozna zalozyc setki tematow tego typu.. pozdro :wink:
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL

Awatar użytkownika
AcRoSs
Kontakt:

Post autor: AcRoSs »

Mój stosunek do AS Romy jest obojêtny, niemniej jednak darzê ich wielkim szacunkiem za wspania³± tradycjê.

To samo mogê powiedzieæ o ch³opakach z asroma.pl, którzy reprezentuj± swój ukochany klub w Polsce jak równie¿ zza granic± w sposób godny pozazdroszczenia, zachywutu jak i na¶ladowania. Wielki szacunek dla nich za to co robi± :) .

Pozdrawiam AcRoSs
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly

Awatar użytkownika
Juventino

Post autor: Juventino »

...
Ostatnio zmieniony 23 sty 2009, o 14:40 przez Juventino, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

tedix

Post autor: tedix »

AS Roma ... nie lubie W³oskich klubów,jedyny klub ktorym darze sympatia to Juve,nawet po tej aferze darze ja sympatia.Wiec wniostek z tego ze Romy nie lubie:)

Frytek ASR

Post autor: Frytek ASR »

No ja jestem tym znajomym koleg± ;) Troszke nie zrozumia³ o co mi chodzi³o bo post brzmia³ mniej-wiêcej tak : No to jak my may kose to FCL di merda :P ale to nie mia³a byæ napinka a bardziej ¿art :) ale ju¿ zosta³o wszystko wyja¶nione :) Kosa prawdopodobnie za Puchary, Romani¶ci dwa razy wtopili z The Reds. Ja siê tam angielsk± liga specjalnie nie interesuje wiêc raczej FCL jest mi obojêtny, ale zwyciêzc± ligi wole ¿eby zosta³o ManU

Pozdrowienia :) sprawa wyja¶niona

P.S. Juve, zero honoru i jeszcze szczeka :dry: :badhappy:

Awatar użytkownika
lfc
Kontakt:

Post autor: lfc »

[quote:94a49ca8c5=Ola]Lubie Rome bo lubiê Tottiego :][/quote:94a49ca8c5]

Tego samego który naplu³ Gerrardowi w twarz podczas EURO :shock: :?:
Obrazek

Kaki

Post autor: Kaki »

[quote:b5fc5fa2bb=Ola]Lubie Rome bo lubiê Tottiego :][/quote:b5fc5fa2bb]
Do Romy nic nie mam, ale Tottiego to nienawidzê. Taki typowy, w³oski imbecyl.

Frytek ASR

Spoko... Fajnie oceniaæ go¶cia po jakim¶ tam jednym incydencie, ciakwe czy który¶ z was wie ¿e Totti jest Ambasadorem Unicefu ?! ¯e napisa³ Ksi±¿ke o dowcipach na swój temat ?! Czy tak siê zachowuje typowy w³oski imbecyl ?!

Awatar użytkownika
Sumo
Kontakt:

Post autor: Sumo »

[quote:660f682ac6]Tego samego który naplu³ Gerrardowi w twarz podczas EURO
[/quote:660f682ac6]
[b:660f682ac6]¯e co :?: :shock: Kiedy w ogóle Anglicy grali z W³ochami na EURO.... ?
Ja Romê kiedy¶ lubi³em, nawet by³em sympatykiem mo¿na powiedzieæ. Teraz jako¶ obojêtny raczej jest mi ten klub, tak jak ca³a w³oska liga. [/b:660f682ac6]

Kaki

[quote:1bc2e98117=Frytek ASR] ¯e napisa³ Ksi±¿ke o dowcipach na swój temat ?![/quote:1bc2e98117]
No to mnie zupe³nie przekona³o :lol: S³uchaj, reagujesz tak, bo to pi³karz dru¿yny, której kibicujesz, ale to nie zmieni mojego przekonania, ¿e go nie lubiê, nie tylko za ten incydent. I chyba o ile mnie pamiêc nie myli nie naplu³ Gerrardowi, tylko Poulsenowi.

Frytek ASR

No by³ to Duñczyk.
Przyk³ad nie mia³ napawaæ dum± ale odzwierciedlaæ jego charakter - czyli dowcipny i maj±cy humor facet, a unicef pokazuje dobre serce. Choæ jak widaæ w kasze nie da sobie dmuchaæ.

Kaki

Ja tam nie mówie, czy jest dobry, czy nie, tylko oceniam jako pilkarza. I jako pi³karza nie darzê go sympati±, np za takie zachowania jak to plucie, symulowanie ( nie zaprzeczysz, ¿e mu siê zdarza³o). Ma te¿ oczywi¶cie zalety i nie jest najgorszym pi³karzem, ale po prostu nie lubiê go i tyle. Ale szacunek za to, ¿e jest wierny barwom klubowym. Jego nie lubiê, do Romy nic nie mam. Tyle ode mnie :)

Frytek ASR

Ok spoko, dla mnie s³owo imbecyl odnosi siê tylko do umys³u wiêc dlatego przytacza³em argumenty. Ka¿dy pi³karz ma swoje czarne karty. Jak dla mnie jest zajebisty, teraz wróci³ do formy po z³amaniu - i chwa³a mu za to !!

ODPOWIEDZ