Beniaminkowie w Extraklasie-Nasza opinia

Tutaj rozmawiamy o naszej polskiej lidze.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

tedix

Post autor: tedix »

No i Arka wygrala z Wisla 1 : 0 :):) tak dalej i sie utryzmaja :):)

wilek112
Kontakt:

Post autor: wilek112 »

ZADNA Z TYCH DRUZYN NIE JEST MI BLISKA SERCU.
ARKI WRECZ NIENAWIDZE.

NIE NIE NIENAWIDZE ARECZKI NIE NIE... <NUTKI>

TWOJA 1 LIGA AAIRKU BYLA BY CIEKAWA ALE POD DYKTANDA WIELKIEJ TROJKI

ÂSLÂASK - WISLA - LECHIA ! - TZREJ KROLOWIE WIELKICH MIAST
Forever Jamie Redknapp

Ramzes

Post autor: Ramzes »

po pierwszej rundzie mozna powiedziec coœ wiecej o beniaminkach

Korona- dla mnie rewelacja rozgrywek! chyba nikt sie nie spodziewal ze Kolpolter bedzie gral az tak dobrze! Teraz zakupili jedzcze Drzymanta oraz Zganiacza wiec Wieczorek moze nawet zaj¹c miejœce na "pudle"

Arka i GKS na swoim srednim poziomie, czyli bez rewelacji, i z "szansami" na spadek, dziwi mnie ze Kubisz tak malo gra w Arce :/
"Wszystko, co na pewno wiem o moralnoÂści, o obowiÂązkach czÂłowieka, zawdziĂŞczam piÂłce noÂżnej." Albert Camus

Obrazek

Awatar użytkownika
piotrolka
Kontakt:

Re: Beniaminkowie w Extraklasie-Nasza opinia

Post autor: piotrolka »

Widzę ze dosyć dawno nie było dyskusji w tym wątku dlatego postanowiłem coś napisać :wink:

W tym roku do ekstraklasy awansowały Zagłębie Lubin i Korona Kielce i muszę powiedzieć ze ciesze się z tego powodu.
Po 5 kolejkach sytuacja Zagłębia nie wygląda za ciekawie, znajdują się na dnie tabeli bez żadnego punktu.
Trochę lepiej natomiast wygląda sytuacja Korony która na chwile obecna zajmuje 12 miejsce z 4 pkt, do tego mogą pochwalić się ciekawymi transferami, a mianowicie chodzi o dobrze znanych na polskich boiskach Aleksandra Vukovicia oraz Nikole Mijailowicia. Oby te transfery były trafne :)
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG

FankaLFC

Re: Beniaminkowie w Extraklasie-Nasza opinia

Post autor: FankaLFC »

Beniaminkowie? Fajne, nowe słówko. Jak już to beniaminki.

Póki co Zagłębie Lubin spisuje się tragicznie. Za nimi jest tylko bodajże Jagiellonia czy już nawet nie, ale ona startowała z minusowymi 10 punktami za korupcję. Trener Zagłębia w ogóle nie spełnił oczekiwań i pożegnał się z posadą, a przełomowym wydarzeniem dla Lubinian stało się zatrudnienie Franka Smudy, ale tak czy inaczej siedzą w strefie spadkowej, i zamiast łapać punkty, remisują z taką Cracovią. Jeśli nie umieją wygrać z Pasami, to z kim chcą wygrywać? Z Wisłą, Legią?
A Korona Kielce gra w kratkę, taki zespół na środek tabeli, który zresztą okupuje. To i tak lepsza sytuacja, niż sytuacja Zagłębia Lubin. A od początku sezonu nie zanosiło się na to, żeby któryś z beniaminków powtórzył wyczyn chociażby Śląska Wrocław.
Six times.

ODPOWIEDZ