Kibice czy pseudokibice?

Tutaj rozmawiamy o naszej polskiej lidze.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Blady3Miasto
Kontakt:

Re: Kibice czy pseudokibice?

Post autor: Blady3Miasto »

jak dla mnie co do tego tematu E-O-T żal.pl całe szczescie ze mozna jeszcze na facebooku sie wyszalec :D hehe
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2010, o 21:44 przez Blady3Miasto, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Braci się nie traci ARKA &CRACOVIA

kubex
Kontakt:

Post autor: kubex »

Blady nie chce Cię straszyć ale uważaj na słowa.Za "dziwke" można dostać bana więc uważaj na to co mówisz.Jak sam widzisz niektórzy tracą do Ciebie cierpliwość.

E: Blady został upomniany i wystarczy już tego naprawdę. Apeluje o spokój :wink: // Justyna.
For the glory round the Field of Anfield Road

Awatar użytkownika
Alex
Kontakt:

Post autor: Alex »

kubex pisze:Blady nie chce Cię straszyć ale uważaj na słowa.Za "dziwke" można dostać bana więc uważaj na to co mówisz.Jak sam widzisz niektórzy tracą do Ciebie cierpliwość.
Ja osobiście jestem ostatni, który by się przejął jego wyzwiskami, więc jeśli chodzi o mnie to luz ;)

Awatar użytkownika
Blady3Miasto
Kontakt:

Post autor: Blady3Miasto »

Alex pisze:
kubex pisze:Blady nie chce Cię straszyć ale uważaj na słowa.Za "dziwke" można dostać bana więc uważaj na to co mówisz.Jak sam widzisz niektórzy tracą do Ciebie cierpliwość.
Ja osobiście jestem ostatni, który by się przejął jego wyzwiskami, więc jeśli chodzi o mnie to luz ;)
Napisałem że się zachowujesz jak dziwka a nie że nią jesteś 8) znowu nie rozumiesz... w żadnym wypadku Ciebie nie wyzwałem tylko podsumowałem Twoje zachowanie... (szczeniackie) FB rulez :D
Obrazek
Obrazek
Braci się nie traci ARKA &CRACOVIA

Awatar użytkownika
AguL
Owsianka
Kontakt:

Post autor: AguL »

Widać znowu się komuś nudzi na wieczór... Ileż można prowadzić rozmowę, która do niczego stosownego nie prowadzi? I to ciągłe:
nie rozumiesz
pisz jaśniej albo zmień dobór słów.

Wybaczcie mi za wtrącenie swych trzech [zbędnych] groszy.
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life

Awatar użytkownika
Asfodel

Post autor: Asfodel »

:D :D :D
Myślę, że mamy tekst roku (mimo że dopiero kwiecień) – coś czego i Monty Python i kolesie z Little Britain – prawdziwi prześmiewcy i znawcy absurdu – mogli/mogą zazdrościć:

Blady3miasto: „nie czuje się chuliganem lub coś takiego idąc na mecz mam świadomość tego co mnie może spotkać ( sam jak spotkam Gdańszczanina w szaliku to raczej nie podaruje)”

Blady, tym tekstem zasłużyłeś na moją dozgonną opiekę – nie martw się, nie pozwolę, żeby ktokolwiek Cię skrzywdził, bo taki gatunek należy trzymać w zoo. Ku przestrodze. :wink: :lol:

PS. Ja nie obrażam. Ja leczę. Staram się usunąć raka.
PPS. Alex, ukłony.
PPPS. Wytłuszczenia moje.
To bring them all destruction, suffering and pain
We are the hammer of the gods, we are thunder, wind and rain.

Awatar użytkownika
Alex
Kontakt:

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,78283 ... wiada.html

Pozdrawiam :)

EDIT:

jego winą jest to, że ma pęcherz nie w tych barwach klubowych co trzeba, ot co!
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010, o 19:01 przez Alex, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Asfodel

Niektórzy ludzie, zwani kibolami, wierzą, że skoro zespołowi któremu kibicują, nie udało się wykazać swojej wyższości przez pokonanie przeciwników na boisku, mogą to naprawić, spuszczając manto prezesowi wrogiego klubu. W prawdzie to nie zmieni wyniku jakim zakończyło się spotkanie i może nawet zaszkodzić ich klubowi, przez ewentualne kary, które mogą nań zostać nałożone, jednak oni wrócą do domu z głębokim, niczym nie zakłóconym przekonaniem, że to ich klub jest "lepsiejszy".

ATSD - Alex, czy nie uważasz, że to wina prezesa Śląska? Kto mu kazał iść do toalety na wrogim stadionie? Przecież mógł się wysikać w domu, po powrocie.
:-)

saw

Post autor: saw »

Mourinho też zaatakowali ostatnio fani Barcelony i o tym jakoś wspomniane nie zostało. No oczywiście, po co, to na pewno nieprawda. Tylko Polska jest be! :)

http://www.youtube.com/watch?v=pnI--BqTakI - Aris na wyjeździe w Atenach. Ponad 24 tysiące!
- Nie martw się, Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alana Ball'a po zakupieniu go przez Everton

Awatar użytkownika
Asfodel

saw pisze:Mourinho też zaatakowali ostatnio fani Barcelony i o tym jakoś wspomniane nie zostało. No oczywiście, po co, to na pewno nieprawda. Tylko Polska jest be! :)
Nikt chyba nie mówi, że tylko Polska jest be. Wiele osób zwróciło natomiast uwagę na to, że Polska ma z kibolami poważny problem. Zresztą, czy to, że ktoś żyje z kradzieży, oznacza, że inni też mogą kraść? Mnie akurat interesuje przede wszystkim polskie podwórko, zatem fakt, że Mourinho został zaatakowany przez fanów Barcy, jakoś mnie nie pociesza.

Awatar użytkownika
majki

Post autor: majki »

Seria ciekawych artykułów pojawiła się na Interia.pl, tutaj małe podsumowanie z odnośnikami do poszczególnych tekstów :

http://portalkibica.pl/aktualnosci/inte ... olami.html
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej

Awatar użytkownika
Alex
Kontakt:

http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34 ... alaxy.html

W dużym skrócie: w szczecińskiej galerii handlowej Galaxy jest sklep s.Oliver, jednego ze sponsorów Lecha Poznań. I w tymże sklepie umieszczono napis o tym informujący. Oczywiście szalikowcy Pogoni zaczęli toczyć pianę z pysków i pod ich naporem oraz po sugestiach władz galerii, sklep napis usunął.

Czuję autentyczne zażenowanie, zarówno zachowaniem kiboli jak i decyzją władz galerii i sklepu s.Oliver. Rozumiem, że bydło się pasie na stadionach, ale do ciężkiej niespodziewanej, z daleka od przestrzeni publicznej, w której toczy się normalne życie normalnych ludzi.

Ja jestem ze Szczecina, ale z mistrzostwa Lecha się naprawdę cieszę, bo jest to obecnie jedyny klub w Polsce, który może coś w LM zdziałać. Tak też zapewne myśli sporo zwyczajnych ludzi, których nic nie obchodzą jakieś kibolskie animozje. I taki przywilej sponsora, że się chwali sukcesami tej drużyny. A tu takie coś... :/

EDIT:

prowokacja, jaaassssneeeee. Jak by normalną firmę odzieżową obchodziły zabawy gówniarzy.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2010, o 08:43 przez Alex, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lfc
Kontakt:

Post autor: lfc »

Ja jestem ze Szczecina, ale z mistrzostwa Lecha się naprawdę cieszę, bo jest to obecnie jedyny klub w Polsce, który może coś w LM zdziałać.
Haha dobre :D

Według mnie to, że zamieszczono taką reklamę to zwykła prowokacja...Wyobrażacie sobie, żeby w madrycie reklamowali coś związanego z barceloną, albo w Liverpoolu z manchesterem?Przecież to musiało się tak skończyć, serio wierzycie w to, że sponsor lecha nie miał pojęcia, że w szczecinie nie lubią lecha :roll: ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Gacunio91

Post autor: Gacunio91 »

lfc pisze:
Ja jestem ze Szczecina, ale z mistrzostwa Lecha się naprawdę cieszę, bo jest to obecnie jedyny klub w Polsce, który może coś w LM zdziałać.
Haha dobre :D

Według mnie to, że zamieszczono taką reklamę to zwykła prowokacja...Wyobrażacie sobie, żeby w madrycie reklamowali coś związanego z barceloną, albo w Liverpoolu z manchesterem?Przecież to musiało się tak skończyć, serio wierzycie w to, że sponsor lecha nie miał pojęcia, że w szczecinie nie lubią lecha :roll: ?
Może miał, albo na pewno miał, ale co z tego? Przecież to jest sponsor tytularny i powinien wspierać drużynę, a to, że nie spodobało to się kilku "kibicom" to ich problem..chociaż i tak cud, że s. oliver szyb nie potracił. Normalny kibic by to olał, ale tak mamy co mamy..
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly

Awatar użytkownika
LookAss

Post autor: LookAss »

lfc pisze:Wyobrażacie sobie, żeby w madrycie reklamowali coś związanego z barceloną, albo w Liverpoolu z manchesterem?
No tak. Przecież jak w takim Madrycie czy Liverpoolu pojawią się w sklepach sportowych koszulki czy jakieś gadżety związane z Barcą czy ManU i jakiś kibic to zauważy to koniec. Pochody na ulicach i druga Grecja póki sklep nie przeniesie się gdzieś na prowincję, albo poważnie zastanowi się nad podejściem do swego zawodu. A już nie chcę wspominać o tak tragicznych w skutkach działaniach jak postawienie w Madrycie reklamy z Messim na plakacie. Oj wtedy to się dzieje, płoną zapewne najbliższe osiedla. Zastanawia mnie też co się dzieje w domach prawdziwych kibiców Barcy jak ktoś śmie w ich telewizorach pokazywać coś związanego z Realem. Armageddon normalnie.

No c'mon. Firma prowokuje wykorzystując wizerunek zespołu, któremu za to wykorzystywanie pewnie płaci spore pieniądze? Żart.
Obrazek

ODPOWIEDZ