Ekstraklasa 2011/12

Tutaj rozmawiamy o naszej polskiej lidze.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Khedron
Kontakt:

Re: Ekstraklasa 2011/12

Post autor: Khedron »

Pytanko. Dlaczego znowu Lech gra we Wronkach...?
"Wychodzę z roboty, bo kiedyś muszę, nie? Wsiadam w tramwaj to się ode mnie odsuwają, bo śmierdzę trupem... nawet nie wiem jaka to linia. I samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo cię czeka."

impiii

Post autor: impiii »

Niedawno były zawodu red bulla w poznaniu i jeszcze trwa proces wymiany trawy

Edit: Rudnev pokazuje, że polska liga jest za słaba na jego grę. 4 mecze i 8 bramek robi wrażenie.
W życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Każdy dzień jest moim nauczycielem.

Hills
Moderator
Kontakt:

Post autor: Hills »

Mam jedno pytanie - kiedy swoje zaległe spotkanie rozegra Legia Warszawa? Pamiętam, że ich mecz z Zagłębiem Lubin został odwołany ze względu na ulewny deszcz. Czy jest już wyznaczona kolejna data?

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

22 lub 23 Listopada.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "

Zuru
Kontakt:

Post autor: Zuru »

Bardzo ciekawe były derby Krakowa - dużo walki, emocji. Uważam, ze Cracovia zwyciężyła zasłużenie, lecz wątpię, czy pomoże jej to w walce o utrzymanie w lidze. Mimo to -wielkie brawa dla Pasów.

Awatar użytkownika
Jose

Post autor: Jose »

Kolejna przegrana Wisły, oj źle się dzieje w Krakowie, już głowa poleciała w posatci Maaskanta. Myślę ze głowny problem jest w tym, ze Wisła to zespol ,,zagraniczny'' ze tak sie wyslowie.. Kolejna przegrana tym razem z Górnikiem u siebie :( . Śląsk odjeżdża, to samo z Legią czy Ruchem, niedawno mieli grac w Lidze Mistrzów, a teraz przegrywają mecz za meczem z drużynami typu Cracovia czy Górnik. ZAPOWIADA SIĘ CIEKAWY SEZON Z UDZIAŁEM MISTRZA POSLKI, jezeli bedzie tak dalej sie dzialo to przyjedzie do Krakowa zespoł MKS MŁAWA z czwartej ligi (z mojego miasta) i da lekcje futbolu, murzynkom i innym specjałom Krakowskim.

Edit:

murzynkom i innym specjałom Krakowskim

Przepraszam, zeby nikt mnie nie posądził o Rasizm. :wink:

SORRY ZA OFF TOPA!
Obrazek

Merseyside United!

Awatar użytkownika
liverpoolek

Post autor: liverpoolek »

http://www.youtube.com/watch?v=fjHRR4xN ... r_embedded

Świetny filmik, pokazuje pracę sędziego i presję z jaką się spotyka. Trzeba być naprawdę herosem żeby nie popełniać błędów. I mieć jaja, jak tutaj pan Siejewicz, żeby się przyznać do błędu.
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.

Awatar użytkownika
Zurak
Kontakt:

Post autor: Zurak »

Świetny film , bez wątpienia. A dzisiaj o 20:00 na canal+ sport specjalne wydanie "1 na 1" , w którym pokazany zostanie cały materiał z podsłuchu sędziów.
"Born to sleep."

Awatar użytkownika
liverpoolek

Post autor: liverpoolek »

Ale jestem ciekawy. Wydaje mi się, że wszystkie rozmowy sędziów w czasie meczów są nagrywane?
Bo to jest pierwszy raz, gdy ktoś z zewnątrz miał dostęp do podsłuchu. Canal+ miał specjalną zgodę. Jak to wygląda wszystko?
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.

Awatar użytkownika
Igorini

Post autor: Igorini »

krótka notka z facebooka Canal+ Sport:

"Krótka przypominajka. Już dziś o 20:00 specjalne wydanie magazynu 1 na 1 Na Podsłuchu. Uzyskaliśmy wszystkie niezbędne zgody (a nie było to łatwe!) i przez cały mecz Legia-Cracovia "podsłuchiwaliśmy" ekipę sędziowską. Sędzia głównym spotkania był pan Hubert Siejewicz. Krótką zapowiedź widzieliście w Lidze+ Extra, dziś nasz dokument w całości:)"
Obrazek

"Walk on, walk on, with hope in your heart!"

Loktevic

Post autor: Loktevic »

a wiecie, czy można obejrzeć to na necie gdzieś? bo troszkę już szukam i znaleźć nie mogę :(
Obrazek

Awatar użytkownika
9xMG

Post autor: 9xMG »

Loktevic pisze:a wiecie, czy można obejrzeć to na necie gdzieś? bo troszkę już szukam i znaleźć nie mogę :(
20:00
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-7106.html
proszę bardzo :wink:

elug

Post autor: elug »

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstra ... omosc.html

No nieźle, mam nadzieję że ten zawodnik wniesie jakość do naszej ekstraklasy podobnie jak Ljuboja i pomoże rozwijać się młodzieży w Legii. Polskie zespoły zaczynają powoli chyba się wzmacniać podobnie jak cała nasza piłka i mam nadzieję, że za kilka sezonów takie transfery to będzie norma.
Obrazek

"At the end of a storm is a golden sky"

Awatar użytkownika
bayer

Post autor: bayer »

Niby wszystko fajnie, ale Polskie kluby z roku na rok mają coraz mniej kasy na transfery. Legia zarobiła w tym okienku ponad 4 mln euro, a nie wyda pewnie nawet pół miliona. A jeszcze nie tak dawno kupili za milion euro Vrdoliaka. Nie mam pewności czy ten gosc wniesie cos dobrego w gre Legii, choc oczywiście im tego życzę. Wisła też gra w pucharach a wzmocnień nie zrobiła. Kluby zaciskają pasa bo są pozadłużane. Poza tym łatwiej kupić takiego Hiszpana niz takiego zdolnego młodego Świerczoka np.

Awatar użytkownika
kam15
Kontakt:

Post autor: kam15 »

bayer pisze:Kluby zaciskają pasa bo są pozadłużane. Poza tym łatwiej kupić takiego Hiszpana niz takiego zdolnego młodego Świerczoka np.
Generalnie jebie mnie polska pilka, ale....klik - u nas jak widac nie tylko wladze klubu moga decydowac o transferze....

ODPOWIEDZ