Ekstraklasa 2011/12

Tutaj rozmawiamy o naszej polskiej lidze.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

koornel

Re: Ekstraklasa 2011/12

Post autor: koornel »

Jest jakiś kibic Górnika Zabrze, który potrafiłby mi opisać umiejętności Pawła Strąka?

Edit: Chodziło mi bardziej o umiejętności czysto piłkarskie, nie o wygląd i zachowanie. :wink:
Ostatnio zmieniony 22 cze 2011, o 22:52 przez koornel, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

Who The Fuck is Fernando Torres?

Awatar użytkownika
Cappy

Post autor: Cappy »

koornel pisze:Jest jakiś kibic Górnika Zabrze, który potrafiłby mi opisać umiejętności Pawła Strąka?

http://www.weszlo.com/news/6366 :)
Pamiętaj rodaku, CRACOVIA znaczy KRAKÓW

Obrazek

Valdes
Mów mi miś
Kontakt:

Post autor: Valdes »

W czwartek wieczorem w Gdańsku ma wylądować Emmanuel Olisadebe i po przejściu testów medycznych podpisze kontrakt z Lechią Gdańsk. Szykuje się najgorętszy powrót do polskiej ligi w tym okienku transferowym.

tego się nie spodziewał chyba nikt :? :D
Obrazek

Witz

Post autor: Witz »

koornel pisze:Jest jakiś kibic Górnika Zabrze, który potrafiłby mi opisać umiejętności Pawła Strąka?
za najlepszych czasów w Wiśle był najgorszym zawodnikiem w drużynie, wolny, drewniany i słaby. teraz jest jeszcze gorszy :) jeżeli miałbym rozpisywać jego umiejętności na konkretne kategorie to powiedziałbym tak: nie umie kompletnie nic w żadnej kategorii. no, może od czasu do czasu odbije głową do przodu.

// co do Strąka to jest on po prostu pupilkiem Kasperczaka, on wystawiał go w Krakowie, on ściągnął go do Zabrza. kiedy tylko został zwolniony, Strąk automatycznie stracił miejsce w drużynie i szybko trafił do młodej ekstraklasy
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, o 11:44 przez Witz, łącznie zmieniany 1 raz.

hulus
Kontakt:

Post autor: hulus »

Może niewiele wiem o polskiej lidze, ale właśnie za najlepszych lat Wisły Strąk był tym samym dla nich kim jest O'Shea dla United. Mało zdolny, nie wyróżniający się w żadnym aspekcie i odstający poziomem od kolegów. W jednym i drugim przypadku nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób znajdowali oni miejsce w tych zespołach.

Zuru
Kontakt:

Post autor: Zuru »

Olisadebe wraca do Polski, a konkretniej do Lechii- jako mały chłopiec czasem oglądałem transmisje meczy warszawskiej Polonii, gdzie grał, a później eliminacje i Mundial 2002...szkoda, że kariery nie zrobił, ale może będzie w stanie pomóc Lechii powalczyć o wysoką lokatę w nowym sezonie?

Tutaj parę zdjęć: http://www.sport.pl/sport-trojmiasto/5, ... z_czy.html bardzo się jakoś nie zmienił przez te lata 8)

Ciuras
Kontakt:

Post autor: Ciuras »

Zuru pisze: Tutaj parę zdjęć: http://www.sport.pl/sport-trojmiasto/5, ... z_czy.html bardzo się jakoś nie zmienił przez te lata 8)
To przez niego musiałem w korku stać przy lotnisku dziś wracając z pracy! :) Wszystko jasne...
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”

Awatar użytkownika
matmieczLFC

Post autor: matmieczLFC »

No ten Olisadebe to kawał cwaniaka ;)

Wiecie dlaczego wraca do Polski?

Pewnie chce się do nas na Euro wkręcić do kadry ;)

@Zuru:

Oj tam, nawet sobie zażartować nie można... Z drugiej strony ciekawe jak u niego z formą. Oglądał go ktoś ostatnio? Może namieszać?? Czy może ten transfer ma tylko spore znaczenie medialne??
Ostatnio zmieniony 30 cze 2011, o 23:51 przez matmieczLFC, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Zuru
Kontakt:

Post autor: Zuru »

matmieczLFC pisze: Wiecie dlaczego wraca do Polski?

Pewnie chce się do nas na Euro wkręcić do kadry ;)
Może razem z Kryszałowiczem... :badhappy:

Bez przesady, człowieku...po prostu nie mógł dogadać się z chińskim klubem w którym dotąd występował, postanowił więc wrócić do Europy, a gdzie znajdzie obecnie lepsze warunki niż w Polsce, gdzie każdy pamięta co zrobił dla kadry? Raczej nigdzie...

Oskar

Post autor: Oskar »

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Pepsi- ... 1,721.html

Pepsi Arena! :)

Niedługo już wszystkie stadiony będą się nazywać Pepsi, Noka, czy Tesco(Road). Mam nadzieję, że w przypadku naszego stadionu tak się nie stanie, ale w końcu pieniądze są najważniejsze...

Whiteboy

Post autor: Whiteboy »

Ale wybrali :dry: nie podoba mi sie Pepsi Arena, juz chyba lepsze jest Tesco Road. Mam nadzieje ze my nie zmienimy nazwy naszego Anfield.

Awatar użytkownika
Metallica

Post autor: Metallica »

Whiteboy pisze: Mam nadzieje ze my nie zmienimy nazwy naszego Anfield.
Co ty bredzisz?Jak będzie przeprowadzka,a pewnie będzie,to zmiana jest konieczna,chyba że wolisz miec +-30% wiecej długu,wiec nie pisz takich bzdur.

Awatar użytkownika
Przemyslav
Kontakt:

Post autor: Przemyslav »

Whiteboy pisze:Ale wybrali :dry: nie podoba mi sie Pepsi Arena, juz chyba lepsze jest Tesco Road. Mam nadzieje ze my nie zmienimy nazwy naszego Anfield.
Kasa, kasa i kasa. Niby 6 mln zł mają legioniści dostawać rocznie. Ale nie o tym chciałem pisać.

Według mnie Śląsk Wrocław będzie silny w tym sezonie i myślę że powinni coś ugrać. Johan Voskamp - to są transfery. Król strzelców Jupiler League (odpowiednik Championship), 31 meczy 29 bramek. Ciekawie :] I już zdążył walnąć bramkę Szkotom :)
"To już jednak przeszłość. Musisz teraz patrzeć przed siebie. Jeśli będziesz teraz patrzył za siebie – uczynisz się nieszczęśliwym." Joe Fagan

Szymon

Post autor: Szymon »

T-Mobile Ekstraklasa - tak na mocy umowy pomiędzy Ekstraklasą SA a Polską Telefonią Cyfrową Sp. z o. o. będą nazywały się rozgrywki Ligi Zawodowej Piłki Nożnej od najbliższego sezonu. Umowa została zawarta na dwa lata - informuje Ekstraklasa SA w opublikowanym oświadczeniu.

Dobrze, że wreszcie Ekstraklasa znalazła sponsora tytularnego. Widać że T-Mobile chce się wypromować nie tylko w Polsce ale także zagranicą. :)
"Nie jestem najlepszym trenerem na świecie, ale lepszego ode mnie nie ma" -
Jose Mourinho

Obrazek

Ciuras
Kontakt:

Post autor: Ciuras »

Widać że T-Mobile chce się wypromować nie tylko w Polsce ale także zagranicą. :)
:shock:
Zważywszy na fakt, że w Niemczech T-Mobile jest produktem Deutche Telekom to myślę że zarówno u naszych zachodnich sąsiadów jak i w całej Europie jest już bardzo dobrze znaną marką. U nas musi się wypromować, gdyż po zmianie marki ERA na T-MOBILE, nie idzie im tak dobrze jak się spodziewali. Tracą rynek...
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”

ODPOWIEDZ