Ekstraklasa 2009/2010

Tutaj rozmawiamy o naszej polskiej lidze.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Re: Ekstraklasa 2009/2010

Post autor: Nutty Buddy »

Obrazek

:roll: :lol:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo

Niro

Post autor: Niro »

Swęta Wojna niech TRWA! Dziś wielkie derby Krakowa i podopieczni Lenczyka grają dla Lecha. Jesli Pasy urwą pkt Wiśle to Kolejorz bedzie mistrzem na pewno. Licze na dobry występ wychowanka Tarnovii Klicha, który jest objawieniem rundu. Grają na neutralnym terenie więc moze być różnie...

Obrazek

Awatar użytkownika
piotrolka
Kontakt:

Post autor: piotrolka »

Jaka przesada :!: W doliczanym czasie gry Lech strzela Ruchowi bramkę na 2:1, natomiast Cracovia tuż przed końcem meczu wyrównuje z Wisłą, dzięki czemu na pierwsze miejsce przesuwa się drużyna z Poznania i to też ona prawdopodobnie zostanie mistrzem Polski
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG

Awatar użytkownika
Rycerzyk

Post autor: Rycerzyk »

Ja się cieszę. Lech gra najładniejszą piłkę w naszej lidze i zasługuje na mistrza. zobaczymy czy sie nie potkną ;) wszystko jest mozliwe.
Obrazek

TJHicks

Post autor: TJHicks »

Niezłe jaja, Lech strzela gola w doliczonych minutach i zajmuję fotel lidera, za to Wisła remisuje po samobóju Jopa też w doliczonym czasie.

Mimo, że Polska liga mnie nie kręci nie żałuję czasu spędzonego przed TV,Lech po strzeleniu bramki nieco odpuścił ale pokazali wolę walki, brawo panowie.Szkoda mi trochę Jopa naprawdę miał cholernego pecha ale taka jest piłka.
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur

Zmar
Kontakt:

Post autor: Zmar »

Ależ emocje w przedostatniej kolejce, aż dziw, że to nasza Ekstraklasa :D Lech zdobył gola po rykoszecie w ostatniej minucie(zawodnik Ruchu - Piech leżał na boisku), a Jop w Krakowie zaliczył swojaka również w ostatniej doliczonej minucie :D Taki obrót spraw bardzo mi pasuje, zdecydowanie wolę Lecha niż Wisłę, chociaż co się wydarzy w ostatniej kolejce to nie wiadomo i jeszcze wszystko może się zmienić. Świetna Odra w rundzie rewanżowej dzisiaj nie dała rady u siebie słabemu Śląskowi i na własne życzenie prawdopodobnie spadnie. Ostatnia kolejka zapowiada się bardzo ciekawie, zwłaszcza że Canal+ ma fajne relacje łączone z wszystkich boisk :)

Awatar użytkownika
Niko93

Post autor: Niko93 »

Świetną dziś robotę C+ odwalił.Ta końcówka cudna po prostu a Jop za niedługo we Wrocławskiej prokuraturze wyląduje ;] :D :D Nie wiem czy dobrze pamiętam ale ostatnia kolejka Ekstraklasy ma być pokazana w 3D :?Szkoda że przy udziale mojej Bytomskiej Poloni znowu można było usnąć :(Tak jak do Wisły nie mam nic ,tak do ich występów w europejskich pucharach...
Ostatnio zmieniony 11 maja 2010, o 21:16 przez Niko93, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Gacunio91

Post autor: Gacunio91 »

Coś nieprawdopodobnego! Co za emocje!
Ale po kolei:

Dla mnie najważniejsze jest zwycięstwo Polonii Warszawa z odwiecznym wrogiem Legią w tym prestiżowym spotkaniu derbowym(1-0) Fakt że mieli gigantyczną przewagę dodatkowo cieszy. Jeszcze tylko Ruch wyprzedzi Legię do europejskich pucharów i będzie super! :)

Druga sprawa: Lech strzela w 90minucie na 1-2 kiedy to już zrezygnowany odświeżałem livescora, a Wisła traci gola w derbach! Co za fenomenalna koncówka! Zdecydowanie wolę Lecha niż Wisłę bo to on gra najładniejszą piłkę w Polsce i nie przyniesie nam wstydu! Co do samobója przyznam szczerze, że jeszcze nie widziałem, ale Jop zawsze coś zawala czy to w Wiśle czy reprezentacji - taki zawodnik po prostu..Ponadto Cracovia remisuje z Wisłą i utrzymuje panowanie w Krakowie ;)

Coś jeszcze? Ano chyba już nic :) Coś niesamowitego, naprawdę...

Są dwa koronne kluby
Polonia i Cracovia
Ślubowały sobie wierność
Wierność aż do końca
Polonia i Cracovia
Cracovia i Polonia
Polonia i Cracovia
Cracovia Polonia!

Pozdro Niro ;)
Ostatnio zmieniony 11 maja 2010, o 21:13 przez Gacunio91, łącznie zmieniany 1 raz.
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly

saw

Post autor: saw »

TJHicks pisze:Szkoda mi trochę Jopa naprawdę miał cholernego pecha ale taka jest piłka.
Według mnie natomiast, to pecha ma każda następna drużyna, w której występuje Jop :wink:
- Nie martw się, Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alana Ball'a po zakupieniu go przez Everton

Awatar użytkownika
FCmadzia
Kontakt:

Post autor: FCmadzia »

Niko93 pisze:Świetną dziś robotę C+ odwalił.Ta końcówka cudna po prostu a Jop za niedługo we Wrocławskiej prokuraturze wyląduje ;] :D :D
Jop, jak Jop (nie wiem co za palant wymyślił go w Wiśle, po raz kolejny zawala w najważniejszym momencie), ja bym wysłała tego piaseckiego :x Gol w pierwszej połowie prawidlowy, ale oczywiście trzeba się było dopatrzeć... czegoś :x
Lecha nie oglądałam, nie wiem więc nic, poza tym, że znam wynik... niestety ku*** go znam. :x

Sezonowi 2009/2010 zapalam symbolicznego znicza [*] Dla Wisły i dla Liverpoolu :dry: ... Ale i tak kocham te kluby :D

Teraz tylko muszę udać się na dłuuuuugą "podróż" i odnaleźć dobry humor :oops:

TYLKO WISEŁKA, TYLKO KRAKOWSKA, NASZA DRUŻYNA, ZAWSZE MISTRZOWSKA

więcej pisania nie będzie, bo Madzie złapała załamka...

EDIT: Mialo nie być, ale się nie mogę powstrzymać...
*pepe*- lech zdechł kolejorz :!: mogę coś jeszcze...
EDIT2: Ja przesadzam? Z czym? :shock:
Ostatnio zmieniony 11 maja 2010, o 22:16 przez FCmadzia, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
marcin08

Post autor: marcin08 »

Ale się zdenerwowałem...właśnie uważałem, że takie wyniki będą miały miejsce :/ Nie wybaczę sobie, że nie postawiłem nic :dry:
...and I just can't get enough !

Awatar użytkownika
PePe

Post autor: PePe »

Wielkie brawa dla Lecha ! Meczu nie oglądałem czego bardzo żałuję, ale wszyscy wiemy, że Kolejorz gra zawsze do końca co w dobitny sposób zaprezentował w trudnym spotkaniu w Chorzowie. Czułem w kościach, że Cracovia urwie punkty Wiśle i tak się na szczęście stało za sprawą samobójczej bramki Jopa. No, a Legia ponownie pokazała swoją znakomitą skuteczność strzelecką. :D :lol: Krótko mówiąc w stolicy potrzebna jakaś rewolucja.
Może nietaktem będzie już teraz pisać, że Wisła skisła, ale jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Lech stracił punkty w ostatniej kolejce i dał sobie odebrać mistrzostwo Polski. :)

BO NAJLEPSZY W POLSCE JEST LECH POZNAŃ KKS !

Edit: bez przesady Madziu :) :wink:
Ostatnio zmieniony 11 maja 2010, o 21:57 przez PePe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dominic
Kontakt:

Post autor: dominic »

Ja tam się cieszę, dawno takich emocji w Ekstraklasie nie było - dramaturgia do ostatnich minut.
Pochwała należy się Canal+ za bezpośrednią videorelację ze wszystkich stadionów z naciskiem na Chorzów i Kraków.

Miałem nadzieję, że Lech zostanie mistrzem - oby w ostatniej kolejce nie zaprzepaścili szansy na tytuł. Jest zawsze jakaś szansa, że Polska drużyna przedrze się do Ligi Mistrzów, bo ekipa z Poznania jest dobrze zarządzana, ma w miarę silny skład (Lewandowski pewnie odejdzie, bo on jest już za dobry na tą ligę - ale za 5 mln euro da się go zastąpić), piękny zmodernizowany stadion i pozwala patrzeć na wszystko z optymizmem. Dosyć nieudolności Wisły, pora na zmiany.
:wink:
!!!

Awatar użytkownika
k0la

Post autor: k0la »

GOOD JOB jednym zdaniem :P :P
SIALALALALA SIALALALALA SIALALALALALA !!! :)
MISTRZ !!! MISTRZ !!! KOLEJORZ !!! :)

Ależ się w Krakowie działo. Nie zapomnę tego meczu do końca życia i tej radości po bramce na 1-1 :!: :!: :!:
Coś pięknego. Powrót do domu niesamowity :)
TO MY !!! TO MY !!! TO MY !!! CRACOVIA !!!

życzyłbym sobie jak i wszystkim Czerwonym, żeby LFC w przyszłym sezonie dostarczyło tyle radości co mi dzisiaj PASY !!!
Ira odium generat concordia nutrit amoren KSC&GKS

Awatar użytkownika
rafis
Kontakt:

Post autor: rafis »

FCmadzia pisze:
Niko93 pisze:Sezonowi 2009/2010 zapalam symbolicznego znicza [*] Dla Wisły i dla Liverpoolu :dry: ... Ale i tak kocham te kluby :D

Wybacz, ale wedlug mnie 2 klubow kochac nie mozna :)

ODPOWIEDZ