Orange Ekstraklasa 2007/08

Tutaj rozmawiamy o naszej polskiej lidze.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Koszmar
Kontakt:

Post autor: Koszmar »

Gumierpool nie martw sie, BKS Lechia tez miala ten problem, po niechcianej zmianie nazwy na olimpia kibice zlali ten klub i zalozyli LECHIE GDANSK i poprowadzili Ja d tego punktu, w ktorym aktualnie sie znajduje, czyli wicelider II ligi i 1/4 pucharu Polski, a w zarzadzie nadal zasiadaja kibice :D
glupi glupio glupi kapsa!!!!!!!!!!!!! kolejny mecz spieprzyl, przeciez on sie nawet nie nadaje do 3 ligi co on zrobil!!?? dal legii zwyciestwo.... coz w Gdansu sie odgryziemy ;].... a wyjazd- 1000 kibicow a bylo ich slychac jak cholera :D
My wierzymy.....tylko w BKS!! Hej Lechio! Oo nasz Oo nasz!!
Obrazek.

Awatar użytkownika
Belaiza
Kontakt:

Post autor: Belaiza »

guziec100 pisze: O nie. Czy tylko dzialacze zyskiwali na kupowaniu meczy ? Przeciez dzieki temu zespoly wygrywaly i piely sie po drabince ligowej.
O nie ? moj drogi przyjacielu nie zawsze konczylo sie awansem. Niektorzy szmacili sie dla wlasnych korzysci bo grali u bukow.
Ale syf trzeba posprzatac do konca. Trzeba zawiesic rozgrywki na 1 sezon bo inaczej dalej bedziemy sie tytlac w blocie

Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.

siaralfc
Kontakt:

Post autor: siaralfc »

Belaiza pisze: Trzeba zawiesic rozgrywki na 1 sezon bo inaczej dalej bedziemy sie tytlac w blocie [/b]
[/color]

Iza, ale nie w Polsce takie rzeczy. Jak zawiesza rozgrywki to kibice spala kraj i beda musieli odwiesic.
Ja plan na to mam taki, ze rozstrzelac tych co maczali w tym dupsko i po klopocie. Poczekac na nowych i niech buduja Nasza rodzima lige na miare drugiej EPL. : )

peace
piÂłeÂś? nie pisz!
hrhr

MaG

Post autor: MaG »

Ta kolejka bedzie wyjatkowa z kilku powodow:

a) Wisla moze juz w ten weekend oficjalnie zostac Mistrzem Polski
chociaz tak naprawde to nie ma zadnego znaczenia czy zrobia to w te sobote czy np za 3 tygodnie...
czy ktos jeszcze ma jakies nadzieje, ze ktokolwiek Wisle dogoni?

b) legia - Lech, czyli walka o wicemistrzostwo
kto bedzie drugi w tabeli i powalczy o europejskie puchary? wg mnie nikt z tej pary - bedzie to Groclin :)

c) i najwazniejszy punkt kolejki....
58. DERBY LODZI, Lks - Widzew
Najlepsze derby w Polsce. z tymi lodzkimi moga sie rownac jedynie derby Slaska.
o faworycie piatkowego meczu chyba nie mam co pisac; Widzew wygrywal 25 razy, Lks 10.
fajnie byloby zobaczyc jakies bramki, bo dwa ostatnie pojedynki to wyniki 0:0...

kostucha
Kontakt:

Post autor: kostucha »

Zdecydowanie licze na Legie ;)
CWKS jest niezwykle lubiana druzyna w Szczecinie wiec chyba nikogo nie dziwi moj faworyt na wicemistrza ;)

Koszmar
Kontakt:

Ey ale legia chyba nie bedzie mogla grac w eurpejskich pucharach nie??
jak tak to mimo szczerej od serca niecheci licze na lecha, pokaze on Europie jak wyglada Polska Pilka;D
a czy widzial ktos 1/4 Pucharu Polski LECHIA GDANSK-legia warszawa????? i czy moglby mi ktos nakreslic jak wygladalo te ewentualnie z gory, bo z trybun naprawde wydaje mi sie ze Lechia zaslugiwala na remis co dobrze nam prognozuje przed Orange Ekstraklasa :D
i czwarta rzecz co pilkarze i kibice WIsly zrobili pieknego na koniec meczu 1/4 z arka :D :D duma napawa... arkowcy na nich jechali a ich odpowiedz [zainicjowana przez 100% lechiste Zienczuka] LECHIA GDANSK!!!!! i cisza;D ma to moze ktos na multimedii?
http://www.youtube.com/watch?v=tEDaQ6i5m54 znalazlem LECHIA GDANSK!!!!
Obrazek.

Koszmar
Kontakt:

Pozwolcie ze juz bede tutaj pisal o najlepszym klubie pomorza, LECHII GDANSK w koncu trzeba sie zaczac przyzwyczajac;] aaahhh motor rozjechany po prostu... coz onet jak zawsze pisze 7tys, a Ja mowie 8000 i to w takiej psiej pogodzie ze naprawde stop pod koniec juz nie czulem :P
dobrze ze Groclin wygral, bo koronacja Wisly na Mistrza Polski w meczu Derbowym to bedzie cos, cos pieknego!! :D 1906 razy lepiej nizby to mialo sie stac przed telewizorami ;]
no i ostatnia rzecz, lech poznan ogral legie pierwszy raz na Lazienkowskiej od 13 lat! A Smudy i tak lechici nie beda lubili hehe :lol:
a o pzpnie to mi sie nei chce pisac psy jedne
Obrazek.

Awatar użytkownika
majki

Post autor: majki »

eh a moj TUReczek znowu w tyl :(
Po fenomenalnym wrecz meczu z GieKSa znowu zmiany w skladzie, a przeciez juz bylo dobrze,
nie mniej gratuluje Lechii bo awans to juz raczej pewny, ale i tak wygranej w TURku nie zapomne 2-0 :P :P
Wisla, fenomenalny sezon, tylko zeby sie nie okazalo za rok czy dwa, ze wiekszosc meczow byla kupiona :/
Ciekawsza bedzie pewnie walka o 2 miejsce, Lech, Legia i Dyskobolia, zobaczymy jak sie to wszystko ulozy :wink:
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej

Awatar użytkownika
voltariel
Kontakt:

Post autor: voltariel »

majki pisze:eh a moj TUReczek znowu w tyl:(
A moj Znicz do przodu :) Co prawda tylko 1:0 i po samoboju, ale zawsze to 3 pkt. Z tego co pamietam Tur na poczatku rozgrywek zajmowal calkiem dobra pozycje w II lidze. Co sie stalo, ze spadl?

A wracajac do I ligi, to kto zajmie 1 miejsce chyba kazdy wie i rozumie. Potwierdzam slowa majka, ciekawa walka bedzie o 2 miejsce. Nie wiem, czy ktoras z tych druzyn jest faworytem. Wydaje mi sie, ze wszystkie 3 maja rowne szanse. Pozyjemy zobaczymy...

Pozdrawiam
"You'll Never Walk Alone" - Liverpool Forever

Maciek

Awatar użytkownika
majki

Post autor: majki »

voltariel pisze: Z tego co pamietam Tur na poczatku rozgrywek zajmowal calkiem dobra pozycje w II lidze. Co sie stalo, ze spadl?
wszystko zaczelo sie psuc po meczu ze Slaskiem(4 w tyl :/), potem to juz tylko remisy albo nikle wygrane, no i chyba jeszcze sie nam w Turku normalny sedzia nie trafil, jak by policzyc wszystkie bledy po ktorych powinien byc karny lub nie bylo spalonego to teraz byli bysmy co najmniej na 10 miejscu :/, no i archaiczna taktyka(3-5-2) lub jej calkowity brak tez robia swoje...
Ale przy kolejnych degradacjach jeszcze razem w ekstraklasie zagramy :P
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej

kostucha
Kontakt:

Post autor: kostucha »

Pogon patrzy z 6 punktowa przewaga na rywali z IV ligi ;]
Marne pocieszenie ale zawsze jakies ;)
Mam nadzieje, ze forme podtrzymaja i zajma podobne miejsce w III lidze ;)
Pogon 2:0 Darzbor Szczecinek :)

Koszmar
Kontakt:

W sumie nie wiem czy lepiej zeby to Groclin byl 2 czy lech... bo legia i tak ma zakaz w europejskich pucharach a o to sie rozchodzi..... lech w sumie moglby zrobic dobra reklame Polskiej pilce gdyby tak sie niezle zaprezentowal a z koleji nie wiem czy groclin jako WKS gralby w tych rozgrywkach.....:/ tyle niewiadomych
Obrazek.

Awatar użytkownika
voltariel
Kontakt:

Post autor: voltariel »

majki pisze:Ale przy kolejnych degradacjach jeszcze razem w ekstraklasie zagramy:P
Rzeczywiscie jest to bardzo mozliwe :lol:
"You'll Never Walk Alone" - Liverpool Forever

Maciek

Koszmar
Kontakt:

http://www.legialive.pl/photos08w/08lech2_f60.jpg
coz to za kompleks??????? wogole o co chodzi??;/
Obrazek.

Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

ODPOWIEDZ