Korupcja

Tutaj rozmawiamy o naszej polskiej lidze.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Jamie
Kontakt:

Re: Korupcja

Post autor: Jamie »

Jestem w szoku, że Reiss jest zamieszany w korupcję. Kapitan Lecha wydawał się być zawodnikiem-wzorem dla młodych zawodników Lecha a tu taka informacja. Nie mogłem uwierzyć. Będę śledził całą sytuację Reissa i mam nadzieję, ze zostanie oczyszczony z zarzutów.

Awatar użytkownika
Nooldir
Kontakt:

Post autor: Nooldir »

Z tego co wiem, postawili mu już zarzuty przyjecia 100 000 PLN i częściowo przyznał się do winy więc na calkowity happy-end nie ma co liczyć. Mimo szczerej niechęci do Lecha strasznie przykro że nawet ikony klubów padają :wink:

Awatar użytkownika
bizzy

Post autor: bizzy »

Jeśli się dopuścił tego czynu, to mi go wcale szkoda nie będzie, z konsekwencji jakie poniesie to z pewnością jego wizerunek ucierpi najbardziej. Przykro jak bardziej znani piłkarze siedzą po uszy w gównie.
Zaczekamy na wyrok czy coś i wtedy będzie można Piotr R. rozliczyć.
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/

Awatar użytkownika
Alex
Kontakt:

Post autor: Alex »

Reiss, chcąc nie chcąc, pogrążył medialnie Lecha, a co za tym idzie, praktycznie całą ligę. Nawet pomimo tego, że o gorsze bagno niż OE naprawdę ciężko... Kolejny powód żeby totalnie olać ten ku**idołek i czekać aż ktoś to towarzystwo w pizdu rozpędzi.

Awatar użytkownika
Nooldir
Kontakt:

Post autor: Nooldir »

Problem jest taki, że ci którzy chcą rozpędzać towarzystwo sami chcą się dorwać do koryta.

Awatar użytkownika
kuna_LFC
Kontakt:

Post autor: kuna_LFC »

Z tego co mnie słuchy doszły - Piter już nie jest piłkarzem Lecha Poznań , po całym zamieszaniu został natychmiastowo zwolniony i to by było chyba na tyle kariery Piotrka R. Tak kończą frajerzy którzy biorą brudne pieniądze.
I potem mi się dziwią że nie oglądam Polskiej Piłki :roll:

saw

Post autor: saw »

Teraz przyszła kolej na pana Krygera. Były zawodnik m.in. VfL Wolfsburg czy Lecha Poznań, został dziś zatrzymany w związku z aferą korupcyjną. Ciekawe rzeczy się dowiadujemy o Lechu ostatnio ;)
- Nie martw się, Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alana Ball'a po zakupieniu go przez Everton

Awatar użytkownika
adam90
Kontakt:

Post autor: adam90 »

kuna_LFC pisze: I potem mi się dziwią że nie oglądam Polskiej Piłki :roll:
Dziwne bo ja też kompletnie nie siedziałem w temacie polskiej piłki, zwyczajnie zniechęcały mnie do tego wszystkie afery i inne dziwactwa PZPN. Sytuacja odmieniła się gdy obejrzałem parę meczy Lecha i właśnie styl gry tej drużyny sprawił, że zacząłem się nią interesować i po części nawet kibicować. Niestety nie ma chyba w ekstraklasie piłkarza z dłuższym stażem który by nie siedział w tym bagnie. Smutne trochę ale trzeba by było zapuszkować z 1/3 zawodników :D

licznerek

Post autor: licznerek »

Reiss nie został zwolniony. Na razie został zawieszony i zobaczymy jak to dalej się potoczy. Ujek, Drzymont czy inni zawodnicy, którzy brali w tym udział grają w piłkę, ale Reiss raczej zdecyduje się na zakończenie kariery, on ma już 36 lat. Szkoda, że tak kończy legenda Kolejorza. Ale trzeba sobie sprawę jasno postawić, że zdecydowana większość klubów w Polsce kupowała jeśli nie wszyscy. Jedni mniej, drudzy więcej. Tylko większość klubów kary nie dostanie, bo wraz z końcem sezonu PZPN nie będzie degradował za korupcję. Widzew Łódź zdołał uniknąć kary, Lech myślę, że też. Szkoda byłoby gdyby taki klub, który w najbliższych latach może dobrze prezentować się w europejskich pucharach, wylądował w 2.lidze. Niektórzy powiedzą, że prawo jest równe dla wszystkich i jeśli inne kluby były degradowane to dlaczego dla Lecha ma się zrobić wyjątek? Dlatego, że wielu klubom się upiecze i mimo że nagminnie kupowały kary nie dostaną.
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!

Kamil

Post autor: Kamil »

Podobno Czesiu Michniewicz zgłosił się do prokuratury...

Awatar użytkownika
Jamie
Kontakt:

Post autor: Jamie »

Bagno w tej naszej lidze, że szkoda gadać. Co chwilę ktoś idzie do prokuratury. Widać służby nie mają co robić w trakcie przerwy w rozgrywkach to organizują sobie łapankę.

Koszmar
Kontakt:

Post autor: Koszmar »

Bagno ale dobrze ze to bagno nie trwa, bo nie wierze zeby nadal kupowali mecze.... a gdyby sie przyjrzec na okres gry pana R. w Polsce to mozna bylo sie tego spodziewac...nie zdziwie sie jak jeszcze np. Swierczewskiego by zamkneli :wink:
My wierzymy.....tylko w BKS!! Hej Lechio! Oo nasz Oo nasz!!
Obrazek.

Awatar użytkownika
michal.lfc
Kontakt:

Korupcja

Post autor: michal.lfc »

Jagiellonia Białystok zdegradowana o jedną klasę rozgrywkową za udowodnienie pięciu czynów przestępstwa sportowego w latach 2004-2005...

EDIT: Najbardziej szkoda mi kibiców Jagi, którzy jak na polskie warunki tłumnie wypełniali stadion w Białymstoku.

ŻÓŁTO - CZERWONI TO BRACIA SĄ Z JAGIELLONII!
Ostatnio zmieniony 12 lut 2009, o 21:25 przez michal.lfc, łącznie zmieniany 1 raz.
Bill Shankly
He made the people happy

„Ta drużyna ma niezwykłą duszę – nieważne, jak wysoko przegrywamy, zawsze walczymy do końca.” Steven Gerrard

http://www.my-kop.blogspot.com- blog kibica "The Reds".

Koszmar
Kontakt:

Post autor: Koszmar »

Szok...ale coz, chcialo sie kupowac mecze to sie teraz pozegnacjcie wiosna z ekstraklasa
My wierzymy.....tylko w BKS!! Hej Lechio! Oo nasz Oo nasz!!
Obrazek.

Kamil

Post autor: Kamil »

A podobno mieli już nie degradować...

ODPOWIEDZ