Wasze druzyny lokalne

Tutaj rozmawiamy o naszej polskiej lidze.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
MarianoItaliano

Re: Wasze druzyny lokalne

Post autor: MarianoItaliano »

Kibicuję drużynie z miejscowości w której się wychowałem, czyli Polonii z Iłowa. Właśnie zaliczyliśmy spadek z 4 ligi po słabym sezonie( pierwszy sezon w 4 lidze od lat... wielu. ) Szkoda. :(
Druga miłość to Polonia Warszawa, od nie dawna 4 ligowa. Mam nadzieję że powrót na salony nie potrwa zbyt długo i że już nie trafia się Nam tacy ...właściciele.
Nigdy nie zginie POLONIA nigdy nie zginie!!!

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

Witam

Orientujecie się może czy poza dochodami z jakiś umów sponsorskich drużyny z najniższych polskich lig (umówmy się na ligi B-klasa, A-klasa i Okręgówka) mają jakieś inne dochody na przykład od wojewódzkich związków piłki nożnej?
Czy gdy brakuje sponsora, wszelkie dojazdy, stroje czy nawet sędziego muszą pokrywać z własnej kieszeni?

E: Dzięki za odpowiedzi :wink:
Ostatnio zmieniony 9 sie 2015, o 12:58 przez Zyska, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Tak, z własnej kieszeni wszystko Kolego. Związki nie pomagają finansowo, na pewno nie u nas w kujawsko-pomorskim.
Obrazek

Awatar użytkownika
Negrys

Post autor: Negrys »

Plus opłaty za licencje, kartki, zglaszanie zawodników , sedziowie to zabiera wielką część z klubowych kas... ;(

snajper

Post autor: snajper »

U nas klase A i B sponsoruje gmina. Program wspieranie kultury fizycznej i sportu wśród mieszkańców. Kwota na jedna runde w A klasie to dotacja okolo 14 000zl z czego mozna pokryć oplaty za sędziów wyjazdy licencje sprzet sportowy i wszystko co jest potrzebne do utrzymania boiska i szatni

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
"Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy"

LyzwaLFC

Post autor: LyzwaLFC »

Zyska pisze:Witam

Orientujecie się może czy poza dochodami z jakiś umów sponsorskich drużyny z najniższych polskich lig (umówmy się na ligi B-klasa, A-klasa i Okręgówka) mają jakieś inne dochody na przykład od wojewódzkich związków piłki nożnej?
Czy gdy brakuje sponsora, wszelkie dojazdy, stroje czy nawet sędziego muszą pokrywać z własnej kieszeni?

E: Dzięki za odpowiedzi :wink:
U mnie gmina się dorzuca, ale są to bardzo małe pieniądze, praktycznie wszystko finansuje prezes klubu ze swojej kieszeni.

Awatar użytkownika
Negrys

Post autor: Negrys »

LyzwaLFC pisze: U mnie gmina się dorzuca, ale są to bardzo małe pieniądze, praktycznie wszystko finansuje prezes klubu ze swojej kieszeni.
daj go do nas! ;)

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Trzeba odświeżyć temat :) Bytomska Polonia - Żyjemy nadal :)
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

LFCwmoimsercu

Post autor: LFCwmoimsercu »

GKS Bełchatów - umieramy? Ech.. umowa z PGE nie została przedłużona choć wygasła już miesiąc temu, banery PGE wciąż wiszą na stronie i stadionie. Długi sięgają kilku milionów złotych. Do tego rzecznik prasowy, który został prezesem i... zrobił bardzo fajny skład. Jeśli będą sponsorzy i uda się zamknąć budżet to jestem spokojny o awans do 1. Ligi.
Skład: Lenarcik - Pisarczuk, Klepczyński, Grolik, Szymorek - Rachwał, Lenartowski - Papikyan, Andrzejczak, Bartosiak - Krzywicki.
Większość ograna w Ekstraklasie czy też 1. Lidze, przyszedł nowy trener - Andrzej Konwiński, który awansował rok temu do 1. Ligi z Kluczborkiem.

Jeśli finanse pozwolą - będzie w porządku.
Obrazek

Awatar użytkownika
RedJcoB

Post autor: RedJcoB »

Nawet nie wiedziałem, że taki temat istnieje :D Łysica Bodzentyn IV liga
"We have to change from doubters to believers - NOW!"

Awatar użytkownika
kokso
Kontakt:

Post autor: kokso »

Dąb Przybyszów IV Liga, zaliczyli degradację z III , Dąb Przybyszów II który jest w A klasie, i nawet sam czasem pobiegam :)
Obrazek

ramar
Moderator

Post autor: ramar »

BadBoy1920h pisze:Trzeba odświeżyć temat :) Bytomska Polonia - Żyjemy nadal :)
Jak tam samopoczucie po odpadnięciu z Pucharu Polski? :badhappy:

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

ramar pisze:
BadBoy1920h pisze:Trzeba odświeżyć temat :) Bytomska Polonia - Żyjemy nadal :)
Jak tam samopoczucie po odpadnięciu z Pucharu Polski? :badhappy:
Od kilku lat takie same, jeśli chodzi o rozgrywki PP :wink: od kilku lat nic się nie zmienia... Ludzie są przyzwyczajeni do słabej gry w Pucharze... Niestety...
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

tomiKG

Post autor: tomiKG »

Ja mam takie cztery lokalne kluby, którym kibicuję i wyniki bacznie obserwuję:

1. Resko Karcino (Klasa A Koszalin) - od 2011 roku jestem tam kierownikiem drużyny.
2. Rasel Dygowo (IV liga zachodniopomorska) - od 2015 roku jestem w tym klubie spikerem.
3. Kotwica Kołobrzeg (II liga) - mieszkam w Kołobrzegu prawie całe życie, na mecze Kotwicy chodzę od 1998 roku, a w latach 2007-2014 pracowałem jako spiker, prowadziłem też przez jakiś czas stronę klubową.
4. Elana Toruń (III liga gr. II) - w latach 90. gdy byłem dzieciakiem, dziadek zabierał mnie regularnie na mecze II ligi i od tego zaczęła się moja miłość do piłki nożnej. Pierwszy mecz Elany zaliczyłem już w 1993 roku. W 1997 roku Elana była bliska awansu do ekstraklasy (wtedy I ligi), ale w końcówce sezonu przegrała walkę o awans z Pogonią Szczecin i Dyskobolią Grodzisk Wlkp.
WALK ON WITH HOPE IN YOUR HEART!

Awatar użytkownika
Jack92

Post autor: Jack92 »

Pamiętacie Zawiszę Bydgoszcz, który zdobył Puchar Polski i jeszcze niedawno grał w Ekstraklasie? Dużo się porobiło do tego czasu w Bydgoszczy i dziś tamta drużyna nie istnieje a kibice reaktywowali drużynę jako SP Zawisza Bydgoszcz.

Zawisza debiutuję w tym sezonie w B klasie czyli w 8 lidze. Swój pierwszy mecz Zawisza zaliczył wczoraj z... Wisłą Fordon tak więc derby miasta :D Moja Wisła wygrała 2-1.

Poniżej dwa filmiki z oprawy kibiców Zawiszy a także bramki strzelonej przez jednego z ich piłkarzy. Na oprawę wydali pewnie więcej niż roczny budżet Wisły.

https://www.youtube.com/watch?v=ka_cgmmpkDA

https://www.youtube.com/watch?v=F4Fi_hv8VB8

ODPOWIEDZ