Ajax - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

garcia17

Re: Ajax - Liverpool

Post autor: garcia17 »

Z całym Szacunkiem dla Firmino wierzyłem w niego cały czas i wiedziałem jaką robotę odwalał w zeszłym sezonie. Miałem nadzieje ze to jest tylko kilko meczowa niedyspozycja, ale to co Jota gra.. Jest wszędzie, podania klasa światowa.. Dlaczego Jurgen tego nie widzi

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Jezu, ale ten Jota jest piękny, czemu Klopp męczy drużynę Firmino na boisku.. ja wiem, od czego jest Firmino i nie są to gole, ale tego pressingu, co kiedyś czy pięknej kombinacyjnej gry u niego nie ma, nie będę liczył tego, co zrobi raz na 10 meczy, bo jak kiedyś była ta powtarzalność niemal co mecz, tak teraz obrońcy Brazylijczyka przychodzą tu raz w miesiącu.
Notabene wierzyłem w to, że Diogo się u Nas rozwinie, lecz z myślą, że w tym sezonie będzie głównie pierwszym ofensywnym zmiennikiem, ale już na ten moment pokazuje się na tyle świetnie, że aż chcę zobaczyć, jak będzie potrafił się rozwinąć pod okiem Jurgena i chciałbym, by wygryzł Roberto, co może go zmobilizuje do odzyskania formy.

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Mecz ciężki, ale zwycięski. Brakuje płynności, kreowania sytuacji i pressingu od Firmino. Do tego zjazd formy Trenta i jesteśmy zmuszeni trzymać się lewej strony i Sadio. Fab świetnie się spisał na obronie, chyba zagości na długo. Brakuje jednak Thiago w środku, oby wyzdrowiał i będzie miał kto podawać do przodu.

elefce96

Post autor: elefce96 »

Przecież Jota nie zagra za Firmino-to nie ta pozycja :) Jota najlepiej czuje sie na lewym skrzydle i dlatego Klopp raczej nie będzie stosował takiej zamiany. Swoją drogą Minamino zaliczył tyle kontaktów z piłką przez 30min co Firmino przez 60 ;) Już nie mówiąc, że miał kilka naprawdę groźnych podań, mogących zakonczyc się bramka przy nieco lepszej asekuracji kolegów.

lfc257

Post autor: lfc257 »

garcia17 pisze:
21 paź 2020, o 22:53
Z całym Szacunkiem dla Firmino wierzyłem w niego cały czas i wiedziałem jaką robotę odwalał w zeszłym sezonie. Miałem nadzieje ze to jest tylko kilko meczowa niedyspozycja, ale to co Jota gra.. Jest wszędzie, podania klasa światowa.. Dlaczego Jurgen tego nie widzi
pewnie widzi. Firmino jednak jest zawodnikiem z długim stażem i zasłużonym dlatego Kloppowi ciężko go posadzić na ławce. ale jeśli dalej Brazylijczyk będzie tak bezbarwny to wyląduje na ławce i litości nie będzie.

lfc777

Post autor: lfc777 »

jeśli dalej Brazylijczyk będzie tak bezbarwny to wyląduje na ławce i litości nie będzie.
Firo od dokladnie 12 miesiecy gra piach, z przeblyskami na przelomie grudnia/stycznia, wiec nie bylbym pewien

Chcialbym zobaczyc atak Mane Jota Salah, Salah moze grac na srodku, Jota na skrzydlo

Mufi

Post autor: Mufi »

garcia17 pisze:
21 paź 2020, o 22:53
W zeszłym ? On już w zeszłym zaczynał być cieniem samego siebie, a szczególnie od Nowego Roku.
Jak dla mnie ostatni bardzo dobry sezon zagrał wtedy, kiedy "zdobiliśmy" wice za City.

kilko meczowa niedyspozycja - ta, to już jest kilka miesięcy, a nie meczy.

I ciężko Go będzie zobaczyć na ławce, to chyba największy pupil Klopp'a.

lfc257

Post autor: lfc257 »

lfc777 pisze:
21 paź 2020, o 23:02
jeśli dalej Brazylijczyk będzie tak bezbarwny to wyląduje na ławce i litości nie będzie.
Firo od dokladnie 12 miesiecy gra piach, z przeblyskami na przelomie grudnia/stycznia, wiec nie bylbym pewien

Chcialbym zobaczyc atak Mane Jota Salah, Salah moze grac na srodku, Jota na skrzydlo
tak ale Jota dopiero się pojawił w klubie. musiał też się ,,zgrać" z nowymi kolegami. także dopiero teraz jest realna alternatywa dla Firmino. Origi, który owszem - strzelił wiele ważnych goli, jest w formie od wielkiego dzwonu

garcia17

Post autor: garcia17 »

Oby z Sadio było wszystko ok, bo było widać jakiś lód na nodze po zmianie

keinnasenhasen

Post autor: keinnasenhasen »

Mecz mocno przeciętny. Całkowicie bezbarwny występ drugiej linii. Widać bardzo wyraźnie ile jakości daje Fabinho ustawiony wyżej, nie mówiąc już o Thiago. Ile ta dwójka dała spokoju w środku pola z Evertonem. Kolejny duży plus dla Joty. Świetna zmiana. Żal trzymać takiego zawodnika na ławce. Jest w formie i to widać. Spodziewam się jednak, że z Sheffield znowu zacznie na ławce, ale z Midtjylland zagra od początku.
W defensywie względny spokój. Fabinho MOTM. Gomez też poprawnie. Mecz bez wielkiej historii.

wicked93

Post autor: wicked93 »

garcia17 pisze:
21 paź 2020, o 23:11
Oby z Sadio było wszystko ok, bo było widać jakiś lód na nodze po zmianie
Raczej dośc powszechne przy stłuczeniach, które ustępują na nastepny dzień, a przynajmniej są lżejsze.

AlbertRiera

Post autor: AlbertRiera »

Tak, żeby malkontentom nasze zwycięstwo smakowało lepiej trzeba dodać, iż dziś Ajax wygral z Venlo na wyjeździe, uwaga, 13-0 :D :D

ODPOWIEDZ