Liverpool - Atlético Madryt

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Kto wygra i awansuje

Czas głosowania minął 12 mar 2020, o 00:04

Liverpool - awans Liverpoolu
28
78%
Liverpool - awans Atlético
8
22%
Remis - awans Atlético
0
Brak głosów
Atlético - awans Atlético
0
Brak głosów

Liczba głosów: 36

zawad2

Re: Liverpool - Atlético Madryt

Post autor: zawad2 »

werbatin pisze:
SEB pisze:Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jutrzejsze spotkania LM odbędą się bez udziału publiczności.
Według Instytutu Zdrowia Publicznego-Państwowego z powodu sezonowej grypy między 1 a 29 lutego zmarły 23 osoby. W poprzednim sezonie grypowym tzn od 1 września 2018 r. do 7 kwietnia 2019 r. zdiagnozowano prawie 3,7 mln zachorowań i podejrzeń zachorowań. Odnotowano wówczas 143 zgony z powodu grypy, najwięcej od ponad pięciu lat.
Czyli skuteczność na poziomie 143/3700000 = 0,0000386 tj. 0,00386 %.
Sprawdź jaką skuteczność ma ta o której ostatnio głośno.
Wiem, że jest to trochę rozdmuchane ponad stan i nie można porównywać powyższych liczb 1:1, ale jednak chyba coś jest na rzeczy.

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Nie chcę umniejszać Oxowi jego możliwości, ale ostatnio nawet nie próbował strzałów z daleka, a dostawał szansę dość często. Nie wiem czy jutro się to zmieni. Ma dobre wejście w mecz, ale im dalej tym gorzej. Mniej pożytku, mało kreatywności. Może rzeczywiście żelazny środek Gini Milner Hendo będzie najlepszy. Postawiłbym na Keite, ale on bez rytmu i zaufania trenera może tego nie udźwignąć. W ataku hmmm Origi - Firmino, ciężko wybrać. Albo jeden albo drugi może mieć mega dzień, a może również zawieźć. Bardziej liczę na nasze boki, Salah Mane i stałe fragmenty z van Dijkiem.

Kaczorro

Post autor: Kaczorro »

@Firo9 jasne, to napisane przeze mnie „0 procent” to hiperbola. Po prostu nie wierzę, by Jurgen nie puściłby w bój Wijnalduma od początku, zwłaszcza w obliczu kontuzji i formy niektórych naszych CMów.

Dzięki Bogu, możemy odwołać kwarantannę, bo werbatin z forum lfc.pl donosi, że to po prostu grypa. Jacy głupi ci Włosi albo rektorzy z polskich UMedów...

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Uefa nieoficjalnie zastanawia się nad odwolaniem LM i LE po 1/8 finału

Django

Post autor: Django »

Ale link jakiś? Czy tak sobie pierd*licie głośno pod nosem?
Obrazek

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Django pisze:Ale link jakiś? Czy tak sobie pierd*licie głośno pod nosem?
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/20 ... ref=slider

Jest w artykule tez o LM i LE

consigliere

Post autor: consigliere »

szczerze mówiąc byłbym bardzo zdziwiony gdyby Euro jednak w terminie się odbyło.

co do meczu z Atletico - w mojej opinii bardziej niż posadzenia na ławce Fabinho, pomogłoby drużynie przywrócenie do składu Matipa. Gomez jest w naprawdę słabej formie, przegrywa pojedynki siłowe, a takich w tym meczu będzie mnóstwo. Trzeba uważać przede wszystkim na wracającego powoli do formy Joao Felixa. obawiam się też Correi, który jest chimeryczny ale gdy ma swój dzień to nie ma obrońcy na tej planecie którego nie byłby w stanie ograć. no i koniecznie trzeba korzystać z braku dynamiki obrońców Atletico, wrzutki których w pierwszym meczu było mnóstwo to akurat dla nich woda na młyn.
gdyby nie udało się jednak awansować byłoby to dla mnie potężne rozczarowanie, mówimy przecież o najsilniejszym od przynajmniej trzech dekad Liverpoolu i najsłabszym od lat Atletico.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

adamne

Post autor: adamne »

Czas zacząć dodawać w ankiecie opcję "mecz odwołany przez wirusa" :)
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Jeszcze 13 godzin do naszego pojedynku i mam wielka nadzieje,ze nic sie nie zmieni i zagramy przy pelnych trybunach.
Anfield nas wtedy poniesie i bedzie dobrze......tak mysle.
Zanosi sie tez na wystep Hendo co jest bardzo dobra wiadomoscia.
I jeszcze taka uwaga:w ktoryms poscie pisalem o Bobbym,ze w koncu strzeli gola na wlasnym stadionie i to wtedy kiedy bedziemy tego najbardziej potrzebowali
Cos przeczuwam,ze to bedzie wlasnie dzisiaj! :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Awatar użytkownika
firo9

Post autor: firo9 »

adamne pisze:Czas zacząć dodawać w ankiecie opcję "mecz odwołany przez wirusa" :)
Skisłem XD

Awatar użytkownika
firo9

Post autor: firo9 »

ynwa19 pisze:Jeszcze 13 godzin do naszego pojedynku i mam wielka nadzieje,ze nic sie nie zmieni i zagramy przy pelnych trybunach.
Anfield nas wtedy poniesie i bedzie dobrze......tak mysle.
Zanosi sie tez na wystep Hendo co jest bardzo dobra wiadomoscia.
I jeszcze taka uwaga:w ktoryms poscie pisalem o Bobbym,ze w koncu strzeli gola na wlasnym stadionie i to wtedy kiedy bedziemy tego najbardziej potrzebowali
Cos przeczuwam,ze to bedzie wlasnie dzisiaj! :D
Też czuje, że dziś się odblokuje. Marzy mi się jego dublecik i brameczka el capitano. Oby tylko wyszarpac awans :D

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Czy mecz odbędzie się z udziałem publiczności powinniśmy poczekać do końca. Sytuacja jest dynamiczna i może się wiele zmienić.

bugi

Post autor: bugi »

Wrubel84 pisze:Czy mecz odbędzie się z udziałem publiczności powinniśmy poczekać do końca. Sytuacja jest dynamiczna i może się wiele zmienić.
Nie sądze, że coś się zmieni, a nawet jeśli to nic nie da, bo dziesiętki tysięcy kibiców i tak będą dziś w mieście więc czy na stadionie, czy pod - różnica żadna. Głupotą było by zarządzenie rozegrania meczu przy pustych trybunach na kilka godzin przed meczem, ewentualnie zwykła pokazówka bo w kwestii bezpieczeństwa kibiców nie wiele zmieni.
Obrazek

cager

Post autor: cager »

Wszyscy o wirusie i o tym czy będą kibice czy nie.
A ja wam powiem coś o meczu. Aczkolwiek śniło mi się, że przegraliśmy, a bardzo często moje sny są przewrotne w stosunku do rzeczywistości, także liczę na 3:0 dla nas (salah 2x i ktoś z rożnego/wolnego) :)

paxemx

Post autor: paxemx »

Nie wiem czemu ale wyczuwam w kościach, że podczas tego spotkania któryś z naszych czołowych zawodników wypadnie poczas meczu przez kontuzje w pierwszej połowie (Mane, Salah, Firo, VVD). Osłabi to nasz zespół ale jego zmiennik wejdzie i pokaże, że niepotrzebnie go skreślano. Jeśli pokażemy ogień i odpadniemy to trudno. Jeśli zagramy piach jak ostatnio to trzeba będzie szybko szukać powrotu formy. Ale czy będzie jeszcze liga...

ODPOWIEDZ