Liverpool - Bournemouth

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Kto wygra?

Czas głosowania minął 7 mar 2020, o 12:24

Liverpool
3
60%
Remis
2
40%
Bournemouth
0
Brak głosów

Liczba głosów: 5

zalewsky
Redaktor

Liverpool - Bournemouth

Post autor: zalewsky »

Obrazek
Rozgrywki Premier League
Data Sobota 7 marca, godzina 13.30
Obiekt Anfield
Arbiter Paul Tierney
Transmisje Canal+ Sport 2 - 13.25

H2H & Forma
Obrazek

Aktualna forma:
Obrazek

Statystyki (średnia na mecz)
Obrazek

Sytuacje kadrowe
W kadrze godpodarzy na pewno zabraknie Jordana Hendersona oraz Xherdana Shaqiriego, którzy powracają do zdrowia po kontuzji.

Poza grą w najbliższym spotkaniu na pewno będą Asmir Begović, Mepham, Daniels, Kelly, Harry Wilson, Danjuma, Brooks. Występ Lewisa Cooka stoi pod znakime zapytania.

Ciekawostki i fakty
Liverpool wygrał ostatnie 21 meczów u siebie w Premier League. Zwycięstwo w jutrzejszym meczu ustanowiłoby rekord w wygranych spotkaniach u siebie w angielskiej historii.

The Reds mogą stać się drugim klubem w historii angielskiej piłki, która pokonała tę samą drużynę co najmniej trzema bramkami w sześciu kolejnych spotkaniach. Wcześniej dokonało tego Manchester City przeciwko Wolverhampton w latach 1902-05 roku.

Liverpool nie przegrał drugiego z rzędu spotkania w lidze od września 2015 roku, kiedy za sterami był jeszcze Brendan Rodgers.

Przewidywane składy
Liverpool 4-3-3
Alisson - Alexander-Arnold, Matip, van Dijk, Robertson - Wijnaldum, Fabinho, Keita - Salah, Firmino, Mane

B'mouth 4-3-3
Ramsdale - Stacey, Cook, Ake, Rico - Billing, Lerma, Gosling - Fraser, Wilson, King
Czerwiec 2020: Liverpool to make no major signings in the upcoming transfer window. [The Athletic]

Quiz wiedzy o Liverpoolu - Quiz

Nevermore1969

Re: Liverpool - Bournemouth

Post autor: Nevermore1969 »

mam mętlik w głowie myśląc o jutrzejszym meczu :(

forma drużyny - słaba, błędy w defensywie (przytrafiające się od dłuższego czasu - od dwóch miesięcy - nazywajmy rzeczy po imieniu) zaczęły ostatnio skutkować na naszą niekorzyść (rywale zaczęli je wykorzystywać bezlitośnie), kiepska gra do przodu, mało kreatywności, słaba skuteczność, absencja kapitana - wszystko to nie napawa optymizmem, ale...

z drugiej strony - gramy u siebie (a te trzy porażki, jakie się w 4 ostatnich meczach przytrafiły - to były wyjazdy), rywal niezbyt mocny, choć mający przysłowiowy nóż na gardle, piłkarze sami dobrze wiedzą, że nawalili ostatnio - powinni mocno chcieć się zrehabilitować

z trzeciej strony - rzut oka na tabelę - tutaj PRZEPAŚĆ

co z tego wszystkiego wynika? ano nic, możliwe są różne scenariusze, od słabej gry i kolejnej wtopy (czy to 0-1 czy 0-0), po wymęczone zwycięstwo 1-0, nie można wykluczyć też naszej wysokiej wygranej

osobiście nie chciałbym, aby jutro w składzie wyjściowym pojawił się Fabinho (za niego posłałbym Millnera), ale pewnie Klopp się uprze i postawi na Brazylijczyka (oby tylko on go i nas nie zawiódł), poza tym ciekawi mnie czy w wyjściowym skadzie zobaczymy Oxa czy Keitę (tak, zawodzi, łapie miliony urazów, ale jest dobrym piłkarzem i wciąż w niego wierzę, jak też w to, że jednak u nas odpali)

Matip z Van Dijkiem na środku obrony? nieeeeeeeee, zdecydowanie Gomez

dobra koniec dywagacji: LICZĘ na nasze przełamanie, na swoisty heavy metal w grze do przodu, przyzwoitą skuteczność i wygraną 3-0 (przecież chłopcy Kloppa nie zapomnieli jak się gra w piłkę!)

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Jeśli kolejny spadkowicz pozbawiłby nas możliwości bicia rekordu wygranych na własnym stadionie to powiem głośno, mamy spory kryzys.
Ja natomiast liczę na mocne uderzenie, mocne wejście w mecz, z pazurem, z chęcią odzyskania szacunku rywali (bo chyba sobie mocno ostatnio folgują z nami). Od pierwszych minut pewnie Keita, który musi w końcu zaskoczyć i pokazać coś przydatnego. Fajnie by było, jakby atak w końcu ustawił celowniki i strzelał jak na potęgę. Podzielcie się bramkami i wygrajcie 4-0.

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Jutro po raz pierwszy od dłuższego czasu nie zobaczę naszego meczu na żywo-przyjemności(bo przecież nie obowiązki)rodzinne wzywają
Lecz spotkanie nagrywam choć obejrzę pewnie dopiero w....poniedziałek bo i niedziela zajęta.

A co naszego pojedynku:po wypadnięciu Alissona tym bardziej trzeba zagrać podstawowym składem aby Adrian zgrywał się z drużyną.
Jeżeli Naby będzie zdrowy a i wieści o tragedii rodzinnej okażą się mylne(oby!) to powinien bezwzględnie wystąpić bo w środę bardzo przyda sie ktoś kreatywny,więc też lepiej aby ćwiczył w warunkach meczowych.
Liczę również na zdecydowaną poprawę w grze defensywbej co jest ściśle związane z powrotem do formy Faba.
A i "tercet egzotyczny" musi się po "drzemce" przebudzić.

Wiem,mam duże wymagania ale szczególne sytuacje(konfrontacja w LM) sprawiają,że potrzebne są rzeczy niezwykłe.

Dlatego mam nadzieję,że jutro powrócimy na właściwe tory,wygramy w dobrym stylu testując przed Atleti.
Jednak z typowaniem dam sobie na razie spokój ponieważ ostatnio mi to kompletnie nie wychodziło a że jestem w sporcie/futbolu przesądny to nie chcę zapeszać.

Come on LFC! :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

adamne

Post autor: adamne »

Bardzo potrzebujemy zwycięstwa w tym meczu bo w innym wypadku morale i pewność siebie przed rewanżem z Atletico mogą być niskie.
Bournemouth na wyjazdach gra bardzo słabo, ale my mamy ostatnio duży zjazd formy i do tego kontuzje ważnych zawodników, które też mogą mieć wpływ na wynik.
Gramy jednak u siebie, a to zawsze jest nasz atut. Oby przełamanie nastąpiło dzisiaj i dodało nam energii przed LM.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Adrian - Arnold, Gomez, Virgil, Milner- Fabinho, OX, Gini - Salah, Firmino, Mane

Andrzej

Post autor: Andrzej »

Gdzie jest Andrzej Robertson? Wypadł przez kontuzję, czy to po prostu odpoczynek przed Atleti?
Kiedy życie daje ci cytrnę...
... dodaj spirytusu i zrób cytrynówkę

wicked93

Post autor: wicked93 »

Po co wystawić Milnera z Chelsea w pucharze, skoro można eksploatować jedynego lewego obrońcę w kadrze i dawać mu odpoczywać w lidze. Just Klopp Things. Kocham Jurgena, ale jego decyzje czasami są tak kretyńskie...

Kaczorro

Post autor: Kaczorro »

Po pierwsze Milner wraca po kontuzji, może nie był gotów na 90 minut we wtorek. Po drugie, fajnie że Jurek nie wypiął się do końca na FA Cup i wystawil w połowie pierwszy skład. Po trzecie, jeśli rotować to właśnie w domowym meczu z drużyną z dołu tabeli, gdzie liga jest już prawie wygrana. Niektórym dogodzić... No i Robertson dostał wolne w bezpośrednim meczu przed starciem z Atleti, bardzo dobra decyzja, bo ostatnio obniżył loty.

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Jurgen uspokaja, że Andy "coś poczuł" przed meczem i dlatego zapobiegawczo go nie wystawia, ale na środę będzie gotowy. Nic mu nie jest.
Nie wiem czy to takie kretyńskie zostawić Andy'ego na środę. Tyle się narzeka, że gramy cały czas jednym składem, a kiedy jeden czy drugi mają wolne to już problem. Make up your mind.

adamne

Post autor: adamne »

Mi też nie pasują niektóre decyzje personalne (Origi na skrzydle na przykład, czy Gomez na PO), ale zawsze staram sie pamietać że sztab ma dostęp do dziesiątków danych, statystyk, wyników badań, których my nie znamy. I dziwne dla nas decyzje mogą wynikać z tych informacji, które raczej nie są przekazywane do publicznej wiadomości. A do tego są jeszcze kontrakty z zawodnikami, które też mają zapisy o zagraniu w określonej ilości meczów.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Kaczorro

Post autor: Kaczorro »

Nie sądzę, żeby zapis o określonej liczbie meczów do rozegrania był dosyć powszechny. Wszak to żywa ingerencja w zamysł taktyczny trenera. Swoją drogą, sztab analityków nie przekona moich oczu do tego, że Gomez na RB to dobry pomysł. Origi na skrzydle miał swoje momenty, ale ostatnio kopie się tam po czole, fakt.

Jeszcze odnosnie meczu, liczę wreszcie ma czyste konto i Adrian będzie mógł puścić babola z Chelsea w zapomnienie,

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Świetnie, że do składu wraca James. W końcu trochę jaj z opaską kapitana zobaczymy. Pewnie wielu zaraz na mnie naskoczy, ale sądzę, że Virgil w tej roli się po prostu nie spełnia. Koniecznie dziś wygrać w dobrym stylu i strzelić kilka bramek na poprawę morale. O wynik jestem spokojny. Z przodu 3/4 i oby do 0 z tyłu.

Paviola

Post autor: Paviola »

No co to ma być? Nie wiem kto tu dał bardziej dupy. Sędzia czy Gomez, że nie upadł?

Awatar użytkownika
WhiteAngel

Liverpool - Bournemouth

Post autor: WhiteAngel »

Paviola pisze:No co to ma być? Nie wiem kto tu dał bardziej dupy. Sędzia czy Gomez, że nie upadł?
Piłkarz nie może być karany za to że nie upadł. Dlatego warto nurkować. Olivier dał dupy
Edit
Widać że wszyscy na nas będą grać 6:3:1 boczni obrońcy pozbawieni podań i nawet słabo wyglądamy z Bournemouth a co dopiero z Atletico.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio zmieniony 7 mar 2020, o 14:48 przez WhiteAngel, łącznie zmieniany 1 raz.
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*][/size][/color]

ODPOWIEDZ