Chelsea - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Kto awansuje dalej?

Chelsea
3
38%
Liverpool
5
63%

Liczba głosów: 8

ks77

Re: Chelsea - Liverpool

Post autor: ks77 »

PyrkaLFC pisze:Szkoda że nie ma opcji zakładów na forum, bo postawiłbym hajsy, że Jones zagra lepiej od Cruyfa z czerwonej częsci Merseyside 8)

#Edit A tak na poważnie to jaranko oglądaniem Minamino, Jonesa i Williamsa
I jak idzie jaranko?

grzyb

Post autor: grzyb »

Ależ uparty jest Jurgen wystawiając Origiego na skrzydle i Minamino na szpicy pozbawił nas dwóch zawodników.Kloop Qrwa daj Belga na szpice Japończyka w tył albo ściągnij jednego i drugiego, bo aż żal patrzeć.
Co się dzieje z Fabsem ??!!
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam

LukasLFC

Post autor: LukasLFC »

Fabinho to jest fenomen, jestem ciekaw czy do końca sezonu zdąży sie ograć, tak jak to było przed sezonem, póki co istna tragedia

roberthum

Post autor: roberthum »

Można powiedzieć, że mizerii ciąg dalszy.

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Klopp ma całkiem wywalone na te puchary to widać gołym okiem, ale zaraz nas Atletico wyeliminuje i zostanie sama liga, a po ostatniej porażce powinniśmy pokazać wszystkim że był to wypadek przy pracy, a tak to pogłębiamy się dalej w kryzysie.

Mufi

Post autor: Mufi »

Gramy taką kaszane od dłuższego czasu, że to jest chyba nasz koniec w tym sezonie. Mistrzostwa i tak się nie da stracić, a w kluczowym momencie sezonu mamy zjazd. Puchar Anglii bye, LM - też nie wierzę, że jesteśmy w stanie odwrócić losy rywalizacji z Atleti, zwłaszcza z taką grą :( .
No cóż granie tym samym składem 2 lata w końcu wychodzi.

kulsky

Post autor: kulsky »

Ja się zaczynam obawiać o ligę, żebyśmy nie przejebali reszty spotkań lol. Nie mamy chyba żadnego zawodnika w formie, no może poza Alissonem.
Obrazek

ZGRDWR

Post autor: ZGRDWR »

I znowu gra na aferę. Brak pomysłu na rozegranie piłki w pomocy...Jones i szwagier jak najszybciej zmiana

Kirkbyboy

Post autor: Kirkbyboy »

Na tle takiego Liverpoolu to nawet Chelsea wygląda jak dobra drużyna.....

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

kulsky pisze:Ja się zaczynam obawiać o ligę, żebyśmy nie przejebali reszty spotkań lol. Nie mamy chyba żadnego zawodnika w formie, no może poza Alissonem.
Następny...
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

ZGRDWR

Post autor: ZGRDWR »

85 minuta meczu a nasi podania w obronie ? ja pier**** nie da się tego oglądać

msobolo

Post autor: msobolo »

Brak ruchu bez piłki. Nie ma ryzykownych zagrań. Trochę jakby za bardzo w siebie wierzyli..

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Nawet kontry wyprowadzic nie potrafimy. Nic nie graja. Obrona popelnia szkolne bledy. Klepanie pilki w lewo w prawo bez efektu. Im dluzej mecz trwa tym mniej strzalow a co raz wiecej nie dokladnosci. Zajechani tak sa? Czy o co tu chodzi? Fa Cup mamy z glowy, za tydzien lige mistrzow tez przewalimy. Dobrze ze mamy taka przewage w lidze

Awatar użytkownika
dakid15

Post autor: dakid15 »

Spoiler:
Billy Gilmour rozj*bal system dzisiaj. Nie wiem jak się do tego odnieść dzisiaj. Odpadamy z FA Cup. Mam obawy, że coś się w chłopakach zablokowało. Ligę mamy, to najważniejsze, czekałem na to całe moje życie. Mamy jeszcze jeden mecz przed rewanżem z Atletico w lidze, ba, remis będzie ok, biorąc pod uwagę to co gramy. Można zrozumieć przegraną z Watford, z Chelsea połowicznie. Jednak jeżeli odpadniemy na Anfield w LM, to nie tylko ja będę dłużej wyczekiwał tak dobrego występu ze strony naszej drużyny, jak przed "wakacjami". YNWA

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Ciekawe czy znowu będzie gadka o presji rekordów i takie tam bla,bla,bla.....a nie w FA Cup przecież tychże nie było.
Jakby Chelsea miała nastawiony celownik to skończyłoby się blamażem czyli ze 4:0!

KATASTROFA!!! :(

PS I przypomnę,że do wygrana PL potrzebujemy 12 pkt czyli mało ale na dziś ....bardzo dużo.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

ODPOWIEDZ