Chelsea - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Kto awansuje dalej?

Chelsea
3
38%
Liverpool
5
63%

Liczba głosów: 8

zalewsky
Redaktor

Chelsea - Liverpool

Post autor: zalewsky »

Obrazek
Rozgrywki FA Cup - 5. runda
Data Wtorek 3 marca, godzina 20.45
Obiekt Stamford Bridge
Arbiter Chris Kavanagh
Transmisje Eleven Sports 1 - 20.40

H2H & Forma
Obrazek
Forma:
Obrazek

Statystyki (średnia na mecz)
Obrazek

Przewidywane składy
Chelsea 3-4-3
Caballero - Azpilicueta, Christensen, Rudiger - R. James, Jorginho, Barkley, M. Alonso - Mount, Giroud, Willian

Liverpool 4-3-3
Adrian - Neco Williams, Lovren, Matip, Lewis - Keita, Lallana, Oxlade-Chamberlain - Elliott, Origi, Minamino
Czerwiec 2020: Liverpool to make no major signings in the upcoming transfer window. [The Athletic]

Quiz wiedzy o Liverpoolu - Quiz

Nevermore1969

Re: Chelsea - Liverpool

Post autor: Nevermore1969 »

jeżeli przewidywany przez kolegę skład wybiegnie na boisko to znaczy, że Klopp odpuścił Puchar Anglii :(
oczywiście wystawienie głębokich rezerw nie oznacza, że mecz z założenia jest przegrany, ale za wielkich szans na awans do kolejnej rundy nie daję, aczkolwiek - chętnie się pomylę :)

Keita w składzie? znaczy, uraz był/jest niegroźny?

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Elliott nie zagra, decyzja trenera, aby wystąpił w starciu drużyny U-19 z Benficą w rozgrywkach UEFA Youth League. Czyli mamy albo zmianę ustawienia albo do składu wskoczy Salah. Zamiast Lovrena dałbym Gomeza, aby nabrał rytmu przed meczem ligowym i Atletico. Jeśli wyszedłby taki środek jak kolega przewiduje, to jesteśmy bez defensywnego pomocnika. A w przypadku Lovrena na obronie to będzie grad bramek.

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

O ile Puchar Ligi Angielskiej mogliśmy sobie odpuścić, tak wydaje mi się że powinniśmy grać na poważnie w Pucharze Anglii. Trenera rozliczają za puchary, ligę mamy praktycznie wygraną, za tydzień Liga Mistrzów gdzie powinniśmy grać na maksa, ale FA CUP to również prestiżowy puchar w Anglii, a nic nas nie zmotywuje do lepszej gry jak tylko wygrana i awans. Na pewno to nie będzie taki skład jak na Ligę czy LM, ale moim zdaniem nie powinniśmy robić jakieś szerszej roszady. Klopp zadecyduje i pewnie tacy gracze jak Adrian, Matip, Lallana czy Origi zagrają, ale mam nadzieję że to będzie taka mieszanka co w konsekwencji da nam awans o który będzie bardzo trudno, bo Chelsea zagra w podstawowej jedenastce.

Gagarin

Post autor: Gagarin »

Moim zdaniem powinien wyjść pierwszy skład. Ewentualnie 2 rezerwowych. Jak już jakiś mecz odpuszczać to z Wisienkami w weekend. Mistrzostwo i tak już pewne, a czemu by nie powalczyć o Puchar Anglii. Dawno żaden nie doszedł, a myślę że puchar ważniejszy niż rekordy.
Obrazek

SzymonW

Post autor: SzymonW »

Ja wolałbym się skupić na Wisienkach, bo do tytułu brakuje 12 pkt, a są wyjazdy do Citi, Evertonu i Arsenalu. Cała ta trójka wygląda ostatnio lepiej niż dwa miesiące temu. Nie liczmy, że Citi zgubi punkty. Trzeba zrobić swoje i jak najszybciej "klepnąć" tytuł. No i przejść murarzy za tydzień.

adamne

Post autor: adamne »

Po tym co nasza drużyna pokazała - a raczej nie pokazała - z Watfordem, nie zdziwi mnie dużo zmian w składzie. Może rezerwowym będzie się przynajmniej chciało biegać i chętnie bym taką drużynę zobaczył.
Szkoda że Hendo, Keita i Shaq się jeszcze nie wykurowali, ale przynajmniej Gomez i Milner są z powrotem.
Adrian - Williams, Gomez, Matip, Milner - Lallana, Wijnaldum, Ox - Minamino, Origi, Jones 8)
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Jak to w sporcie bywa szansa do rehabilitacji za slaby(fatalny wrecz) wystep przychodzi bardzo szybko.
I nawet bardzo dobrze,ze to nie bedzie pojedynek z jakims przedstawicielem League One np tylko z Chelsea.

Jestem ciekaw jaki sklad wysle do boju Frank choc uwazam,ze to nie bedzie podstawowa 11.
Londynczycy maja paru kontuzjowannych a ponadto chyba bardziej zalezy im na obronie 4 pozycji w lidze ale oczywiscie rezerw tez nie zobaczymy.

Dlatego ich zestaw powinien byc podobny do naszego czyli taka druzyna A-(B+)
A u nas wydaje mi sie,ze mozna byloby dac paru graczom,ktorzy przyczynili sie do do tego,ze zaszlismy do 1/8,szanse i proponuje taka 11:
Adrian,Neco,Joe,Joel,Milli jezeli juz zdrowie pozwala,Pedro,Gini,Ox,Mino,Divock oraz Curtis.
Na lawce w roli "strazakow":Virgil,Trent,Fab i tercet egzotyczny+Kelleher

Na szczescie od tej rundy nie ma juz powtorek,wiec wszystko rozstrzygnie sie dzisiaj wieczorem.
Oczekuje tego "ognia",ktorego brakowalo ostatnimi czasy,kreatywnosci i walki do upadlego.

Moj typ:po prostu awans do cwiercfinalu

Come on LFC! :D
Ostatnio zmieniony 3 mar 2020, o 09:14 przez ynwa19, łącznie zmieniany 1 raz.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Nevermore1969

Post autor: Nevermore1969 »

Adrian - Williams, Gomez, Matip, Milner - Lallana, Wijnaldum, Ox - Minamino, Origi, Jones 8)
bardzo ciekawa jedenastka, myślę, że zdecydowana większość wymienionych rozpocznie dzisiejsze starcie z Chelsea :)
Ja wolałbym się skupić na Wisienkach, bo do tytułu brakuje 12 pkt, a są wyjazdy do Citi, Evertonu i Arsenalu. Cała ta trójka wygląda ostatnio lepiej niż dwa miesiące temu. Nie liczmy, że Citi zgubi punkty. Trzeba zrobić swoje i jak najszybciej "klepnąć" tytuł. No i przejść murarzy za tydzień.
absolutnie trzeba wygrać w sobotę z Wisienkami, bo potem - będzie trudniej (mogą trafiać się remisy), a niepotrzebna nam nerwówka na koniec sezonu

Wiktor94

Post autor: Wiktor94 »

O tytuł to ja się już nie martwię, dlatego liczę, że z Chelsea wyjdą pierwszym garniturem.

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Wynik ma dla mnie znaczenie drugorzędne. Chcę zobaczyć u chłopaków, niezależnie od wyjściowej jedenastki, zaangażowanie i głód krwi rywali, który doprowadził nas na sam futbolowy szczyt, a którego nam brakuje w ostatnim okresie. To jest najważniejsze, jeżeli tego nie zabraknie to i wynik powinien być korzystny.

PS: Bez kontuzji.

Edit:

@Ralf088,
Dla mnie ten puchar nie ma jakiegoś wygórowanego znaczenia, ale poprawa stylu gry w perspektywie gonienia wyniku przeciwko Atletico już jest dla mnie istotna.
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

A dla mnie poza grą liczy się wynik, bo co mi z dobrej gry skoro przegramy i nie awansujemy? Drużynę rozlicza się za zwycięstwa lub ich brak, i pamięta się tylko wyniki a nie grę zespołu. Pamiętacie styl drużyny z meczu z Southampton na wyjeździe? Nie. Pamiętamy wynik. I mam nadzieję że dzisiaj nasi pokażą się z jak najlepszej strony i powalczymy o awans, bo awansować z Chelsea jeszcze na wyjeździe to super sprawa, co w konsekwencji może naszych zmotywuje że można wygrać FA CUP.

erni9292

Post autor: erni9292 »

Całkiem silna 11.

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Szkoda że nie ma opcji zakładów na forum, bo postawiłbym hajsy, że Jones zagra lepiej od Cruyfa z czerwonej częsci Merseyside 8)

#Edit A tak na poważnie to jaranko oglądaniem Minamino, Jonesa i Williamsa
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Awatar użytkownika
dakid15

Post autor: dakid15 »

Super mecz dla neutralnego fana futbolu. Jak Kepa będzie tak dalej bronił, to chyba będzie trzeba cudu
Fabinho nie wie gdzie jest, może dlatego że nie jest przyzwyczajony do gry w formacji razem z Jones'em i Lallaną. Reszta działa ok. Dla mnie najlepszy Williams. Trzeba zmienić coś w środku i to w przerwie. Salah musi wejść przed 60 minutą, jeżeli chcemy dzisiaj zdobyć więcej niż 1 gola.

ODPOWIEDZ