Watford - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Kto wygra?

Czas głosowania minął 1 mar 2020, o 10:39

Watford
3
23%
Remis
4
31%
Liverpool
6
46%

Liczba głosów: 13

AlbertRiera

Re: Watford - Liverpool

Post autor: AlbertRiera »

Obie drużyny grają słabo, choć to Watford wyglądało lepiej - na tle mizernego Liverpoolu (nawet nie mam na myśli ostatniej akcji, gdzie Alisson sam sprezentował dwusetkę Deeney`owi, ale także wcześniejsze próby Szerszeni i ich wyjścia w przewadze).

Oddaliśmy przez 45 minut cały 1 (słownie: jeden) strzał. To chyba póki co nasza najgorsza połowa w tym sezonie (nawet z Atletico ostatnio choć było 0-1 to wizualnie wyglądaliśmy lepiej i coś tworzyliśmy w ataku).

Jedyny pozytyw, to że jesteśmy cali i zdrowi (Oliver powinien dać kartkę Deeney`owi i Hughesowi, bo zero zainteresowania piłką) i że przy takiej grze jest 0-0 i w drugiej połowie można docisnąć.

PS. Faktycznie kontuzja Delofeu straszna. Oby wrócił do zdrowia jak najszybciej, bo miło się patrzy na jego grę (Gomesowi się udało dość szybko, a też wyglądało fatalnie).
Ostatnio zmieniony 29 lut 2020, o 20:33 przez AlbertRiera, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

Bardzo żal Deulofeu, strasznie to wyglądało. Mecz jest strasznie nudny i bardzo ospały, wydaje mi się że Klopp ich rozrusza bo często po przerwie gramy żwawiej. Deeney powinien dostać lekko zolta, Olivier nie temperuje kartkami bo Wijnaldum też był bardzo wrednie faulowany.
Lovrena się doczepie bo gość prokuruje bardzo dużo niebezpiecznych sytuacji, często jest za plecami napastników (wysokie ustawienie naszej obrony mu nie służy). Ostatnie minuty a on tuli mocno Deneeya za co można dostać rzut karny.

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Wszyscy grają źle, od bramkarza do napastników. Zjeba w przerwie i gramy w drugiej połowie z większą stanowczością i pomysłem. Brzydko by było skończyć mecz z jednym strzałem niecelnym w całym meczu.

czerwonyy

Post autor: czerwonyy »

Zawsze mnie zastanawia w tych meczach wyjazdowych, dlaczego Mane i Salah są tak schowani za obrońcami rywala? Przez to nie mamy kompletnie elementu zaskoczenia, wszystko jest jakby na stojąco. Dzisiaj tak samo czasami aż się prosiło żeby Mane zrobił ruch i wyciągnął jakiegoś obrońcę.

Wijnaldum znów niestety irytuje, dzisiaj chyba nawet Lallanę wolałbym zobaczyć na boisku zamiast niego.

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Rozumiem ekonomiczną grę czy oszczędzanie sił ale na litość boską panowie! Nie da się wygrać meczu "spacerując".
0 kreatywności
0 przyśpieszenia
0 celnych podań otwierających drogę do bramki

Zacząć grać bo szkoda byłoby nie wykręcić tego rekordu(19 zwycięstw)

Come on LFC! :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

AlbertRiera

Wiadomo także, że piłkarze nie są robotami i mogą grać gorszy mecz, ale trochę nie rozumiem jednego - mamy okazję wpisać się do historii Premierleague i wygrać 19 mecz z rzędu, a my człapiemy. Nie próbujemy nawet za bardzo atakować. Myślałem, że to dziś spowoduje, że rzucimy się do gardeł Watfordu od samego początku, a my nawet przez sekundę pierwszej połowy tego nie zrobiliśmy.

Dobra - czekamy na drugą połowę.

everlast

Post autor: everlast »

Dla tych co mówili, że Ox dużo więcej wnosi od Keity. Mówiłem, że on się sprawdza lepiej jako zmiennjkpisj

AlbertRiera

Czas się ogarnąć, bo już nie ma 0-0. Nie widzę dziś pasji u nas.

Knucu

Post autor: Knucu »

Po zimowej przerwie wróciła inna drużyna. Oby do meczy z Atletico się obudzili.

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Co tu się odwala. Ze spadkowiczem 0:2 ?????? No bez jaj.

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

I po temacie. To co gramy ostatnio to kpiny. Tak gra mistrz?

ebson

Post autor: ebson »

Mówiłem, że brakuje nam elementu zaskoczenia. Gramy bez polotu. Już mecz z West Hamem to pokazał.

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

Z taką grą jakby było już po zdobytym mistrzostwie i 2 kolejki do końca to się nawet ze spadkowiczem nie wygra :)

psk100

Post autor: psk100 »

Co ten śmieszny Lovren próbował zrobić piętką w swoim polu karnym to nie mam pytań. Tylko wszedł do jednostki i jakoś zaczęliśmy grać gorzej. Będzie symbolem pierwszej porażki. Czemu nie Matip to nie wiem skoro już zaczynał być na ławce.
Ostatnio zmieniony 29 lut 2020, o 20:57 przez psk100, łącznie zmieniany 1 raz.

AlbertRiera

Van Dijk jest pijany, czy Lovren go tak hipnotyzuje?

Rozumiem stracić 2 gole (choć obie z autu, z przedostatnią drużyną w tabeli to jest jak na nas kompromitacja), ale nie rozumiem, jak można przez godzinę prawie się pod pole karne nie zbliżać i nie oddać strzału na bramkę Watfordu...

Przegrywamy 0-2 i nie rzuciliśmy się do ataku...

ODPOWIEDZ