Tottenham - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Kto wygra?

Tottenham
2
13%
Remis
2
13%
Liverpool
12
75%

Liczba głosów: 16

zalewsky
Redaktor

Tottenham - Liverpool

Post autor: zalewsky »

Obrazek
Rozgrywki Premier League
Data Sobota 11 stycznia, godzina 18.30
Obiekt Tottenham Hotspur Stadium
Arbiter Martin Atkinson
Transmisje Canal+ Sport HD, Canal+ 4K Ultra HD - 18.25

H2H & Forma
W erze Premier League obie ekipy spotkały się 55. razy. W czternastu starciach lepsza była drużyna z Londynu, a w 26. zwyciężał Liverpool. Piętnaście pojedynków zakończyło się remisem.
Ostatnie trzy spotkania kończyły się zwycięstwami piłkarzy The Reds wynikiem 2:1. Koguty ostatni raz wygrały z Liverpoolem 22 października 2017 roku, 4:1.

Aktualna forma w lidze:
Obrazek

Statystyki (średnia na mecz)
Obrazek

Arbitrzy
Sędzią głównym spotkania będzie Martin Atkinson. Przy liniach wspierać arbitra głównego będą Lee Betts i Constantine Hatzidakis. Arbitrem techniczym będzie Andre Marriner, a w wozie VAR Craig Pawson oraz Harry Lennard.

Sytuacje kadrowe
Heung-min Son jest już dostępny na najbliższe spotkanie przeciwko The Reds. Wcześniej Koreańczyk był zawieszony na trzy spotkania za brutalny faul w ligowym spotkaniu przeciwko Chelsea.

Napastnik Tottenhamu Harry Kane będzie wyłączony z gry aż do kwietnia. Podobnie jest z Moussą Sissoko, który niedawno przeszedł operację więzadła w kolanie.

Na mecz z Kogutami w kadrze gości zabraknie na pewno Jamesa Milnera, Naby'ego Keity, Fabinho, Dejana Lovrena, Joela Matipa oraz Nathaniela Clyne'a.

Xherdan Shaqiri możliwe, że będzie gotowy na sobotę i jest szansa, że pojawi się na ławce rezerwowych.

Ciekawostki i fakty
Liverpool przegrał jedno z ostatnich 14 spotkań w lidze z Tottenhamem, wygrał trzy, a dwa zremisował w meczach wyjazdowych.

The Reds są niepokonani od ośmiu meczów w lidze rozgrywanych w Londynie (5 zwycięstw, 3 remisy), wygrywając trzy ostatnie spotkania. Od października 1989 roku Liverpoolowi nie udało się wygrać czterech meczów z rzędu w stolicy Anglii.

José Mourinho wygrał tylko dwa z dziesięciu pojedynków z Jürgenem Kloppem. Spośród 114 menedżerów, z którymi się mierzył Portugalczyk ponad dwukrotnie, to tylko przeciwko Ronaldowi Koemanowi ma gorszy bilans, który wynosi 17% zwycięstw, a przeciwko Kloppowi - 20%.

Przewidywane składy
Tottenham 1-3-5-2
Gazzaniga - D. Sanchez, Alderweireld, Vertonghen - Aurier, Lo Celso, Dier, Alli, Sessegnon - L. Moura, Son

Liverpool 1-4-3-3
Alisson - Alexander-Arnold, Gomez, van Dijk, Robertson - Wijnaldum, Henderson, Oxlade-Chamberlain - Salah, Firmino, Mane
Czerwiec 2020: Liverpool to make no major signings in the upcoming transfer window. [The Athletic]

Quiz wiedzy o Liverpoolu - Quiz

Django

Re: Tottenham - Liverpool

Post autor: Django »

Tak trochę z innej beczki, ale powiązane z tymi drużynami: jesienią w pierwszym meczu tych drużyn na Anfield w roli komentatora C+ zadebiutował niejaki O.S.T.R. Był też tak zwanym ekspertem w meczu Man United vs. LFC. Czy ktoś go później słyszał/widział w tych rolach, czy za przeklinanie na antenie (powiedział "zajebisty" podczas meczy chyba z Kurczakami) jego kariera w tej branży skończyła się szybciej niż zaczęła?? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

To jest kiepski marketingowo ruch ze strony C+. Właśnie to mnie wkurza w celebrytach, że są wszędzie na siłę upychani - znalazło by się na tym forum wielu takich, którzy mają większą wiedzę o piłce, większe zaangażowanie i pewnie lepiej by sobie poradzili. Ostry i jego oklepane frazesy, rzygam. Poziom komentowania blisko Hajty. Sorry za OT.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Awatar użytkownika
WhiteAngel

Post autor: WhiteAngel »

Spróbowali nie wyszło. Po co drążyć temat. Coś jak z naszymi transferami po Benitezie
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*][/size][/color]

Flymf

Post autor: Flymf »

Mecz na złapanie oddechu, pewne zwycięstwo, czyste konto, odblokowanie Firmino i hat trick Salaha.

Django

Post autor: Django »

Naprawdę z Mou na ławce u KFC jesteś tak pewni łatwego zwycięstwa? Flymf, poważnie??? :shock: Mnie nie zdziwi strata punktów, w postaci remisu oczywiście...
Obrazek

AlleyLFC

Post autor: AlleyLFC »

Dokładnie. To będzie ciężki mecz zwłaszcza że na wyjeździe.

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Mnie to się tam wydaje, że Wredny Pan będzie chciał po prostu tego meczu nie przegrać. Uważam, że Mourinho postawi autobus, by pokazać, że można zatrzymać Liverpool.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

adamne

Post autor: adamne »

Też tak myślę, bez Kane'a i kilku innych znaczących zawodników, widząc formę LFC, Mou nie zaryzykuje otwartej wymiany ciosów. Spodziewam się Ikarusa w polu karnym, jadu sączonego w naszych zawodników żeby zabić mecz i czyhania na kontry. To może być ciężki, brzydki mecz z gatunku tych jakie Mou urządzał w MU.
Mam nadzieję że Jurgen znajdzie metodę, liczę że zagra Ox bo ma dobry strzał z daleka a Mo pokaże swoje umiejętności gry w tłumie przeciwników, ale remis mnie nie zdziwi ani nie rozczaruje.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

To będzie bardzo ciężki mecz z prostego powodu. Jaś fasola z gwizdkiem, więc o wynik należy drżeć do samego końca.
Totki nie są jeszcze ustawione "pod Mourinho", grają bez Kane'a, ale nie można ich lekceważyć. Może im wyjść mecz życia, Son lub Lucas z kontry i potem murowania ciąg dalszy. Mieliśmy trochę przerwy, chłopaki odpoczęli, więc liczę na świeżość i skuteczność. Oby nie zardzewieli, bo wiemy jak grają po przerwach. Lepiej im idzie w pełnym gazie, rozpędzeni.

adamne

Post autor: adamne »

Przerwa mnie akurat nie martwi, niecałe 9 dni (dla niektórych 6) to nie jest taki okres żeby zardzewieć, normalna przerwa między kolejkami, z United gramy za 8 dni. Taki odpoczynek mógł nam tylko dobrze zrobić po takim szaleńczym okresie jakim był grudzień. Ale sędzia to faktycznie zagrożenie :dry:
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Kartas

Post autor: Kartas »

Ja dla odmiany napiszę, że będzie miło, szybko i przyjemnie. 0-3 i kolejny liść dla rywali
"Koniec! Zrobili to! Zrobili to! Zrobili to! Historia! Legenda! Liverpool! Klopp! Origi! Wijnaldum! Bohaterowie tego stadionu i tej ziemi" - Mateusz Borek po meczu Liverpool - Barcelona (4-0) 7.05.2019

Mikey9692

Post autor: Mikey9692 »

A ja uważam ze to będzie jeden z najtrudniejszych meczów sezonu. Mou+Atkinson, to tak jakby całe licho się zebrało przeciw Liverpoolowi.

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Mikey9692 pisze:A ja uważam ze to będzie jeden z najtrudniejszych meczów sezonu. Mou+Atkinson, to tak jakby całe licho się zebrało przeciw Liverpoolowi.
Do tego Son, który ostatnio zbiera czerwone kartki. Dzisiaj będzie naprawdę trudno.

OWeN
Kontakt:

Post autor: OWeN »

Który komentator to taki śmieszek poza kontrolo, który smieszkowal, ze gdyby sędzia boczny biegałby szybciej od Salaha to nie byłby siedzą, a walczył by z West Bromwich o awans w lidze? XD

O i kolejny żarcik o słowie „chajzerowac” tyczące się Mourinho xD
Obrazek

ODPOWIEDZ