Liverpool - Napoli

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Kto wygra mecz?

Liverpool
18
69%
Remis
7
27%
Napoli
1
4%

Liczba głosów: 26

ScoobyDoo

Re: Liverpool - Napoli

Post autor: ScoobyDoo »

Niech oni się wezmą za grę bo co mecz to słabszy

Flymf

Post autor: Flymf »

To już chyba powoli taka tradycja że grupowe mecze w LM, w dodatku z Napoli, to jest jakaś kompletna katastrofa. No nic, mecz już przegrany, przynajmniej się wyśpię.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2019, o 22:59 przez Flymf, łącznie zmieniany 1 raz.

roberthum

Post autor: roberthum »

Spalonego raczej nie było, ale faktycznie zawodnik Napoli zainteresowany był tylko VvD a nie piłka, więc faul oczywisty.

Niestety, ale Mane tak urządzając takie padolino w polu karnym sam wciska argumenty innym trenerom zarzucającym jemu nurkowanie

endless

Post autor: endless »

Strasznie nie lubię tych meczów za Napoli. Cwaniacki zespół. Ciągłe przerywanie gry plus sędzia, który nie potrafi utrzymać płynności.

Mikey9692

Post autor: Mikey9692 »

Jakim cudem ten laluś nie odgwizdał faulu na VvD? I nie mogę patrzeć jak Henderson dezorganizuje ustawienie całej prawej strony z Firmino włącznie.

Kuj

Post autor: Kuj »

Napoli gra bardzo mądrze i cały czas wybija nas z rytmu. Musimy się trochę uspokoić przy tak niskiej lini obrony może pomóc wejście Oxa. Za dużo strat za mało gry na jeden kontakt i przyspieszenia gry.

everlast

Post autor: everlast »

do tego skonczyl 2sec przed a akurat jeszcze Hendo mogl wrzucic. Irytujacy ten sedzia. Ale widac,ze bez Trenta z takim srodkiem to wraca problem z autobusami.

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Kosa w żebra Virgila i nie miał jak wrócić do obrony, gdzie w Anglii byłby spalony o sznurówkę. Gramy źle, ale wiem, że stać nas na lepszą grę i gole w tym meczu. Włosi nam nigdy nie leżeli, Napoli, Roma. Musi się coś zmienić w stylu gry bo jest muł, powoli, przewidywalnie. Gomez nie stwarza zagrożenia na prawej, a Andy dzisiaj nieswój. Salah także nie ma co zrobić, a Firo cofa się do połowy po piłkę, bo znowu nie ma kto rozegrać.
Do boju w drugiej połowie.

klosinho

Post autor: klosinho »

Ogólnie to wszystko już było, ciągle te same akcje, te same wrzutki. Myślę, że powoli kończy się szczęście. Napoli gra z nami jak zawsze dobrze i na swoim poziomie.
Do poprawy Live i oby udało się nie przegrać

AlbertRiera

Post autor: AlbertRiera »

A ja mam wrażenie, że Van Dijk jest na tyle silny, że można było to puścić. Mertens nie był zainteresowany piłką, ale kontakt był lekki. Gramy piach, bo jest betonowy środek pola, Gomez na prawej obronie (aofensywny), Salah po kontuzji (niedokładny) i Robertson nieswój (ile można grać na wysokim poziomie, tym bardziej z urazem).

Czekam na TA, OX-a i może Shaqiriego/Origiego. Jak dziś nie wygramy, to czeka nas ciężki bój o awans w Austrii...

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Kolego, ale siła zawodnika nie jest wyznacznikiem tego czy jest faul. Przewinienie jest lub nie. W tym przypadku Mertens specjalnie zrobił stołek i to jest sytuacja klarowna do odgwizdania.

wicked93

Post autor: wicked93 »

Ale ten Gomez jest daremny

OWeN
Kontakt:

Post autor: OWeN »

Jak dla mnie to Liverpool może gonić wynik w każdym meczu. To co oni grają jak musza podkręcić tempo to jest miód na moje oczy
Obrazek

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Mam nadzieję, że ten badylarz nie będzie nam już niczego sędziował.

bugi

Post autor: bugi »

VAR to maszynka do ustawiania meczy. Salah szarpany w polu karnym - brak karnego, ktos z naszych polozy reke na plecy zawodnika neapolu - faul
Dodatkowo, dlaczego nie było lini przy spalonym? Chyba o to chodzi, zeby pokazać i udowodnić rację decyzji a nie jakaś klatka z dupy z widokiem pod kątem..
Obrazek

ODPOWIEDZ