Liverpool - Salzburg

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

OWeN
Kontakt:

Re: Liverpool - Salzburg

Post autor: OWeN »

Widzieliście jak Salah chował się za obrońca Salzburga? XD

Śmiesznie to wyglądało
Obrazek

MILF

Post autor: MILF »

Fajnie się to ogląda, na to liczyłem! 8)

Bramka po błędzie indywidualnym Jordana.
Jeszcze kilka bramek zobaczymy. :D

C'mon YOU REDS!
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

RedEscelios

Post autor: RedEscelios »

W okolicach 60 minuty zmiany, dajmy odpocząć kluczowym zawodnikom przed lisami. Origi, Keita/Ox do środka i może Milner zmieni Robertsona?
Obrazek

Awatar użytkownika
Anty

Post autor: Anty »

Prowadzimy 3:1, ale dawno nie widziałem u nas tyle niedokładności, nonszalancji, wręcz niechlujności. Henderson, Robbo po bramce, Gomez...

O, już 3:2.
Obrazek

Cangur

Post autor: Cangur »

Gomez nie ten poziom na chwilę obecna, nie potrafi się odnaleźć

OWeN
Kontakt:

Co to się odjaniepawla...
Obrazek

Awatar użytkownika
Anty

Post autor: Anty »

Czuć ducha Rodgersa nad Anfield przed weekendem po prostu ;)
Obrazek

everlast

Post autor: everlast »

Van Dijk slabiutko dzis i to co sie dzieje.

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Wiem, że źle się dzieje. Ale i tak uważam, że wygramy ten mecz.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

AlbertRiera

Post autor: AlbertRiera »

Zamiast spokojnie dobić na 5-0, płacimy karę na niechlujność i granie na pół gwizdka.

Wpuścić rezerwowych, to musimy piłować dalej pierwszy skład...

Ale brawo dla Salzburga. Dawno nie widziałem by ktoś (Koreańczyk) tak objeżdżał Van Dijka jak dziecko. Oczywiście wpływ ma na to też fatalny Gomez, ale Virgil dziś zagubiony jak w barwach Celtiku przeciwko Legii.

Stało się dziś coś, co wisiało w powietrzu w Premierleague - w końcu ktoś wykorzysta nasze błędy w obronie. Nie myślałem jednak, że to będzie Salzurg, na Anfield i to podniesie się z 0-3...

Zobaczymy, jak nasi teraz zareagują.
Ostatnio zmieniony 2 paź 2019, o 22:22 przez AlbertRiera, łącznie zmieniany 1 raz.

kulsky

Post autor: kulsky »

Gomez xD. Potrzebujemy kopii Van Dijka. Jak można nie kryć napastnika w polu karnym. Powinniśmy to uspokoić przy 3:1, nie wiem po co my trzymaliśmy to tempo.
Obrazek

Lookout

Post autor: Lookout »

My tak gramy cały sezon, tylko do tej pory wyniki w lidze przysłaniały styl. Nie wiem co się stało, zaliczamy coraz to głębszy regres i to widać po naszej grze. Lepszy przeciwnik i już leżymy w obronie, Jurgen musisz coś z tym zrobić, bo jak tak dalej pójdzie to stracimy ten sezon. Swoją drogą Gomez jest tragiczny, nie wiem co się z nim dzieje, ale Matip przy nim to jak van Dijk, który de facto gra dziś słabo, przy Lovrenie.

OWeN
Kontakt:

Podoba mi się reakcja naszych zawodników na utratę tych goli. Już nie bezpłciowej gry tylko jak rozjuszone stado szarańczy
Obrazek

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Lookout pisze:My tak gramy cały sezon, tylko do tej pory wyniki w lidze przysłaniały styl. Nie wiem co się stało, zaliczamy coraz to głębszy regres i to widać po naszej grze. Lepszy przeciwnik i już leżymy w obronie, Jurgen musisz coś z tym zrobić, bo jak tak dalej pójdzie to stracimy ten sezon. Swoją drogą Gomez jest tragiczny, nie wiem co się z nim dzieje, ale Matip przy nim to jak van Dijk, który de facto gra dziś słabo, przy Lovrenie.
Już nie przesadzajmy z jakimś regresem. Owszem, to prawda, że w tym sezonie obrona nie jest na takim poziomie jak w ubiegłym sezonie i lepsza nie będzie. Klopp większy nacisk kładzie na ofensywę i otwarta grę, bo wie, że w tym sezonie trzeba dorównać mistrzowi Anglii jeśli chodzi o bramki. Bo duże prawdopodobieństwo, że być może to one będą decydować o pewnych pozycjach w tabeli.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

Awatar użytkownika
DudekLFC21

Post autor: DudekLFC21 »

A moim zdaniem to po prostu brak Alissona wpływa mocno na obraz defensywy, co jak co, ale przewidywanie tego co dzieje się na boisku ma na światowym poziomie, myślę że brakuje właśnie jego jako 2 dyrygenta w obronie.
Ostatnio zmieniony 2 paź 2019, o 22:36 przez DudekLFC21, łącznie zmieniany 1 raz.
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek

ODPOWIEDZ