Napoli - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Ralf088

Napoli - Liverpool

Post autor: Ralf088 »

Już jutro na nieco odnowionym stadionie San Paolo zaczynamy przygodę obrony Champions League. Początek Ligi Mistrzów i początek meczów co 3-4 dni, dlatego obstawiam że mecz będzie podobny do tego co rozegraliśmy rok temu. Bez fajerwerków, nieco nudnawa gra, oby tylko wynik był inny niż w ubiegłym roku. Co do składu, na pewno będą zmiany, bo w niedziele mamy kolejny ciężki wyjazd do Londynu. Obstawiam że szansę dostanie Gomez na boku obrony (co według mnie jest słabym wyborem, ale Jurgen jest uparty i tam go będzie stawiał) i w środku pomocy zobaczymy Milnera, Hendersona i Oxlade i nasz atak niezastąpiony. Byle nie przegrać, remis będzie dobrym wynikiem, z racji tego że grupa jest łatwa, i powinniśmy zakończyć ją na 1 miejscu. Napoli jest u siebie piekielnie mocne, i ma bardzo dobry skład, dlatego może być ciężko o pełną pulę, no ale jesteśmy Mistrzami Europy więc musimy wymagać zwycięstwa, jednak realnie patrząc obstawiam remis 1-1.

Edit: Liverpool ma ocenić sytuacje Robertsona przed jutrzejszym meczem, więc wielce prawdopodobne że nie będziemy ryzykować zdrowiem Szkota, więc teraz pytanie brzmi kto na lewą obronę ? Milner? :roll:

Awatar użytkownika
ynwa19

Re: Napoli - Liverpool

Post autor: ynwa19 »

Żadnych kompromisów i myślenia"remis będzie ok".
Jedziemy do Neapolu po wygraną,3 pkt i bazę do awansu z grupy już po 4 kolejkach.

Napoli jest do ogrania na własnym stadionie lecz naturalnie nie w dyspozycji z meczu w poprzednim sezonie.
Tym razem musimy od początku narzucić swój styl i pokazać kto jest mistrzem na europejskim parkiecie.

Co do składu:jeżeli nie zagra Andy to opcją jest oczywiście Milli.Mam nadzieję,że nie będzie "gomezowania" na PO.Poza tym wystawiłbym Hendo za Oxa aby "zabetonować" środek pola a z przodu FSM.

Typ:0-2 :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Oczywiście też jestem zdania że jeżeli mamy grać to tylko o wygraną, ale tak naprawdę jeżeli nie przegramy, wyciągniemy remis to w kontekście pozostałych meczów grupowych to będziemy na super pozycji żeby wygrać ta grupę.

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Moim zdaniem boki obrony obsadzą TAA i Gomez. Chociaż nie jestem pewien, czy to najlepsze rozwiązanie.
Obrazek

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

robi

Post autor: robi »

Mam takie pytanko. Czy zna ktoś bar/pub we Wrocławiu gdzie można obejrzeć spokojnie mecz naszej ukochanej drużyny?

adamne

Post autor: adamne »

We Wrocławiu to Pub Felicita. Ale spokojnie? Meczów LFC nie ogląda się spokojnie :D
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

robi

Post autor: robi »

No tak. Ale na szczęście prawdopodobieństwo zawału zmalało :d

Paviola

Post autor: Paviola »

Raczej Gomez za Robertsona, chociaż Szkot to też skała, więc może zagrać. Gomez przy świetnej grze Matipa (uważam, że gra lepiej od VD na początku sezonu) minuty będzie zbierał raczej na bokach obrony. Co do meczu to najtrudniejszy mecz w grupie. Remis nie będzie złym wynikiem, bądźmy obiektywni, ale jakby wygrać to i pozostałym drużynom pokazać, że z nami nie mają na co liczyć też byłoby fajnie. No i wynik z czystym kontem będzie bardzo dobrą wiadomością.

MILF

Post autor: MILF »

Oczekuję szybkiego i otwartego meczu, a nie powtórki sprzed roku, bo wówczas nie dało się tego oglądać..

Mój typ: 2:3
2x Salah, 1x Firmino
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Post autor: Mitchell »

Pamiętam ostatnią naszą wizytę na San Paolo. W moim rankingu to był najgorszy mecz całego sezonu. Nie przebiły go nawet popisy z Belgradu czy West Hamu. Nie wierzyłem, że ta drużyna może zagrać tak katastrofalnie. Nic się nie kleiło. Napoli powinno go wygrać jakieś 4:0. Mieliśmy dużo szczęścia.

I spodziewam się bardzo cięzkiego meczu. Ancelotti, stary lisek, znów włoży nam kij w szprychy.
Kontrowersyjnie zabrzmi ale wręcz oczekuję tej pierwszej porażki. Będzie zimny prysznic, materiał do analiz, uwypuklenie słabości, wskazanie elementów do poprawy.
Bo moim zdaniem błędów robimy sporo a dotychczasowe dobre wyniki to tuszują. Zagraliśmy jeden bardzo dobry mecz i jedną świetną połówkę innego. Reszta to występy solidnie przeciętne a ten na St Mary's wręcz słabiutki.
Bardzo nie chcę, by ta drużyna uwierzyła w swoją boskość. Jurgen to wie, zawodnicy to wiedzą jednak takie bolesne zejście na ziemię jest potrzebne każdemu od czasu do czasu. By być lepszym.
Napoli nam nie leży, uważam iż mają potencjał ofensywny porównywalny z naszym. Grają u siebie, kibice ich poniosą. Dodatkowo biją mistrza. Motivation bonus +10.

Zwycięstwem będę zaskoczony prawdopodobnie porównywalnie do kibiców Kanarków przed ostatnim spotkaniem :)
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam

LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Dla mnie wazniejszy mecz to ten z Chelsea. Dziś zagrać w polowie zmiennikami bo to mecz wyjazdowy. Oni nic nie musza a i tak wyjdziemy bez problemu z tej grupy. Nie mozemy za to stracic punktow w weekend. Bo o ile faze grupowa lm mozemy zakonczyc na 1 miejscu nawet z ta porazka dzisiejsza z Napoli, to w PL liczy sie kazdy punkt.

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

LiverpoolIsRed pisze:Dla mnie wazniejszy mecz to ten z Chelsea. Dziś zagrać w polowie zmiennikami bo to mecz wyjazdowy. Oni nic nie musza a i tak wyjdziemy bez problemu z tej grupy. Nie mozemy za to stracic punktow w weekend. Bo o ile faze grupowa lm mozemy zakonczyc na 1 miejscu nawet z ta porazka dzisiejsza z Napoli, to w PL liczy sie kazdy punkt.
Nie do końca podzielam zdanie. Ten mecz jest tak samo ważny jak pojedynek z Chelsea. Jeśli chodzi o 1 miejsce w grupie, to prawdopodobnie właśnie z Napoli będziemy o nie walczyć. A więc należałoby ten mecz co najmniej zremisować.

Hiszpańskim stylem jest taktyka, Angielskim wieczność, Włosi słyną z nacisku na defensywę. Będzie to konkretnie trudny mecz.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

adamne

Post autor: adamne »

Rok temu mecz wyjazd do Neapolu oglądałem w barze, będąc na jakiejś imprezie integracyjnej. I dobrze że firma płaciła za drinki, bo na trzeźwo się nie dało tego oglądać. Pod koniec byłem już na tyle znieczulony, że bramkę zbyłem wzruszeniem ramion i komentarzem że należało im się.
Napoli to jeden z zespołów, które nam "nie leżą" (podobnie jak następne w kolejce Chelsea). Mam jednak nadzieję żę dzisiejsze spotkanie będzie inne, LFC jest już zespołem dojrzalszym, który nauczył się znajdować rozwiązania nawet jak nie idzie. Ale i tak nie obrażę się na bramkowy remis. Byle bez kontuzji i chciałbym zobaczyć trochę rotacji.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Awatar użytkownika
zwieszhu
Kontakt:

Post autor: zwieszhu »

@up Angielskim wieczność.
Ładne.
Gramy praktycznie podstawą choć z Milnerem. W mojej opinii Klopp stworzył właśnie takiego potwora, że nie wiadomo do końca czego się spodziewać po strategii ale na bank będzie walka. Idziemy po wygraną. To jest ten sezon i będziemy to potwierdzać dopóki starczy nam sił. A to jest zaplanowane dopiero na posezonowe celebracje.

ODPOWIEDZ