FC Porto - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

qensheimer

FC Porto - Liverpool

Post autor: qensheimer »

Obrazek
Data Środa 17 kwietnia, godzina 21.00
Arbiter Danny Makkelie (Holandia)
Transmisja w polskiej TV Polsat Sport Premium 1, godzina 20.50
Przewidywane 11stki
FC Porto (1-4-4-2)
Casillas - Militao, Felipe, Pepe, Alex Telles - Jesus Corona, Hector Herrera, Danilo, Otavio - Marega, Tiquinho Soares
Liverpool (1-4-3-3)
Alisson - Alexander-Arnold, Matip, van Dijk, Robertson - Henderson, Fabinho, Keita - Salah, Firmino, Mane

W skrócie. Cel prosty - awans.
Liverpool kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. W PL pokonał ostatnio Tottenham i Chelsea, a w Lidze Mistrzów z kwitkiem odprawił Bayern Monachium, pokonując Bawarczyków na ich stadionie 3:1. FC Porto przegrało pierwsze starcie w ćwierćfinale Champions League z The Reds 0:2. Odrobienie strat przed własną publicznością to raczej zadanie ponad możliwości mistrzów Portugalii. Typuje wynik 1:2 dla LFC.

Dexter22

Re: FC Porto - Liverpool

Post autor: Dexter22 »

Mam nadzieję, że szybko strzelimy bramkę i wtedy będziemy na spokojnie kontrolować mecz. Bramka daję nam praktycznie awans, Porto w takim wypadku musiałoby strzelić ich cztery.

RedEscelios

Post autor: RedEscelios »

Oby to druga para cwiecfinalowa dostarczyła dzisiejszego wieczoru więcej emocji. Mam nadzieję, że spokojnie rozegramy to spotkanie i zameldujemy się w półfinale z Barceloną.
Nie lekceważmy rywali, którzy jednak są dość mocno zaangażowani w wyścig po mistrza Portugalii. Z szacunkiem, ale na chłodno.

Warto pamiętać, że do kardy wracają Herrera i Pepe
Obrazek

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Liczę na to, że Salah się nie zatrzyma i coś ustrzeli. Najlepiej jeszcze w pierwszym kwadransie meczu. Tak żeby Porto straciło od razu resztki nadziei, a co za tym idzie wolę walki. Dopełnijmy dziś formalności w drodze do finału z Ajaxem 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

Post autor: werbatin »

Ja liczę na to, że kolejny raz liczba stron w wątku meczowym nie przekroczy liczby 3.

@Egalot - stopka genialna. Zawsze mam bekę jak ją otwieram. Gdy Liverpool już wygra tegoroczną kampanię w lidze, też sobie taką stworzę, chyba że kolega Flymf usunie wszystkie swoje posty :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Zagrać ofensywnie od początku i szybko strzelić gola aby zamknąć sprawę awansu i móc,kontrolując mecz,oszczędzać siły.
Liczę na dokładnie taki sam skład jak w niedzielę.
Półfinał musi być nasz.

Come on LFC!-:)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Awatar użytkownika
rafalmysliborz

Post autor: rafalmysliborz »

werbatin pisze:Ja liczę na to, że kolejny raz liczba stron w wątku meczowym nie przekroczy liczby 3.
Czasem po prostu są takie mecze, że ino zagrać, awansować i zapomnieć... :P

Bo co tu dużo mówić, nawet jak chłopacy dadzą ciała i Porto strzeli 2 bramki, to jakoś ciężko mi uwierzyć, że nie odpowiemy chociaż jedną jakąś YOLO bramką :badhappy:
Wtedy Porto potrzebować będzie już 4 do awansu...

A to nawet w najczarniejszych snach jest niemożliwe, gdyż Lovren został chory w domu, więc nie będzie chyba komu dokonać aż takiego sabotażu :lol:
(oczywiście żart z tym Dejanem jakby ktoś nie wyłapał :P )

Oczywiście najlepiej byłoby postawić kropeczkę nad "i" i zwyciężyć w podobnym stylu co w pierwszym spotkaniu :)

Do boju The Reds! Po awans do półfinału! :)

EDIT:
Zaskoczył delikatnie Jurek składem!

Alisson- Trent/Matip/Virgil/Robertson - Milner/Fabinho/Wijnaldum - Mane/Origi/Salah

Stawiam mimo wszystko, że Mane zagra na N, a Origi na skrzydle :P
Na discordzie nick: rafaelo94

Awatar użytkownika
hoster1

Post autor: hoster1 »

Mi się zdaje, że będziemy grali spokojny mecz z naciskiem na kontry, nie spodziewałbym się zabójczego pressingu jak z Chelsea.

Jooggi96

Post autor: Jooggi96 »

Macie jakąś transmisje ? Najlepiej Polska :D

Flymf

Post autor: Flymf »

Wydaje mi się czy to jest pierwszy raz kiedy Liverpool gra w takim zestawieniu w środku pomocy?

Danken

Post autor: Danken »

Jakiś streamek na dzis w normalnej jakości? :)

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Tym składem Jurgen pokazuje, że największe siły zostawiamy na ligę. Już w niedzielę gramy z Cardiff, które podbudowane ostatnim zwycięstwem będzie chciało ugrać choćby punkt w meczu z Liverpoolem. Jak uda się dziś szybko strzelić bramkę to może na drugą połowę nie wyjdzie ktoś jeszcze z trzonu drużyny. Oby się tak udało strzelić tą szybką bramkę. Emocje zostawmy na dwumecz z Barceloną :happy:
Obrazek

Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

Ja na tej stronie oglądam streamy, czasami ładnie śmigają, jeśli nie to zawsze można odpalić inny link na tej stronie.
http://sportmargin.com/live-streams/foo ... ve-stream/

roberthum

Post autor: roberthum »

Gramy tak, aby jak najmniejszym nakładem sił awansować do półfinału. Póki mamy przewage bramek z pierwszego meczu to nie jest tak źle. Gorzej jak Porto wciśnie nam bramkę, wtedy będą napierać jeszcze mocniej. Gramy zbyt głęboko i dopuszczamy za często portugalczyków w nasz pole karne. Powinniśmy starać się dłużej utrzymywać się przy piłce i prowadzić grę. Na razie panuje chaos w naszych szykach

bugi

Post autor: bugi »

Ja pier**** jaki dramat pierwsze 20 minut. Ten Liverpool to na zmianę odbiera chęci do oglądania futbolu i daje. Nienawidze jak gramy takie gówno jak aktualnie, jesteśmy zdominowani przez Porto i zamknięci na własnej połowie.
Mam nadzieję, że coś się ruszy bo to kpina co gramy.
Obrazek

ODPOWIEDZ